Esileht Pereelu ja suhted Kuidas sellist mehe käitumist mõista?

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 190 )

Teema: Kuidas sellist mehe käitumist mõista?

Postitas:
Kägu

Mul on üks tuttav töökaaslane, kes pidevalt mulle kirjutab, kui on veidi võtnud, ise on abielus.

Mis hea pärast sa ei ole teda ära blokkinud?

Ma ei ole see, keda tsiteerid. Ise ka ei blokiks, kui keegi arusaadavalt joobes olekus ajaks nii naljakat juttu. Hea on naerda lihtsalt. Miks peaks ära blokkima.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaks purjus tüüpi vestlemas mingil oma arusaamatul teemal?

Provva ei suuda uskuda, et 50 kilosest naisest sai paari aastaga 120 kg.

Kahjuks ei suuda tõesti, vabandust. Ära solvu, jutt oli sul üsna tore, aga nii suurt kaalutõusu küll ette ei kujuta.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahjuks ei suuda tõesti, vabandust. Ära solvu, jutt oli sul üsna tore, aga nii suurt kaalutõusu küll ette ei kujuta.

Siis oled naiivne.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siis oled naiivne.

See pole võimalik. Ma alles nägin teda, ta ei olnud ülekaaluski ega mitte lähedalgi. Kuidas ta saab olla siis? Ma ise nägin, et polnud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on üks tuttav töökaaslane, kes pidevalt mulle kirjutab, kui on veidi võtnud, ise on abielus.

Ma ei ole see, keda tsiteerid. Ise ka ei blokiks, kui keegi arusaadavalt joobes olekus ajaks nii naljakat juttu. Hea on naerda lihtsalt. Miks peaks ära blokkima.

Mind ei aja eriti naerma. Aga ära ka pole blokkinud, sest ta on mu ülemus ja kaine peaga on meil tööjutud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See pole võimalik. Ma alles nägin teda, ta ei olnud ülekaaluski ega mitte lähedalgi. Kuidas ta saab olla siis? Ma ise nägin, et polnud.

Järelikult tema on siis sale, vaat kus lops.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Järelikult tema on siis sale, vaat kus lops.

Las olla. See pole peamine.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikka pole kaineks saanud?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas sul, sa said ve?

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind ei aja eriti naerma. Aga ära ka pole blokkinud, sest ta on mu ülemus ja kaine peaga on meil tööjutud.

Ükskord mul ülemus kutsus mind auto peale ja viis koju. See tundus okei, aga järgmisel korral tahtis uuesti koju viia oma autoga, isegi ootas mind ja helistas, kus olen ja siis see enam normaalne ei tundunud.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sind on ilus blondiin täis peaga ootamatult suudelnud? Mind on.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaks purjus tüüpi vestlemas mingil oma arusaamatul teemal?

Provva ei suuda uskuda, et 50 kilosest naisest sai paari aastaga 120 kg.

See, kes siin trollib, pidi 120 kg meesterahvas olema. 😀

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaebuse esitasid? Kui ei esitanud, siis pole tagantjärgi midagi vigiseda, kuigi kahju on teistest töötajatest. Ilmselgelt oli sul töökoormus liiga väike võrreldes teistega.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See, kes siin trollib, pidi 120 kg meesterahvas olema. 😀

Võibolla trollid ennast tolerantsemaks ja aktsepteerid erinevusi, mõtlemata igast inimesest kui potentsiaalsest sekspartnerist.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaebuse esitasid? Kui ei esitanud, siis pole tagantjärgi midagi vigiseda, kuigi kahju on teistest töötajatest. Ilmselgelt oli sul töökoormus liiga väike võrreldes teistega.

Selle peale sa ju närvi läksid ja nutma hakkasid ju, kui seda sulle ütlesin. Mäletad, kuidas sa armukadetsesid?

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle peale sa ju närvi läksid ja nutma hakkasid ju, kui seda sulle ütlesin. Mäletad, kuidas sa armukadetsesid?

Püsi teemas, kumma peale mindi närvi: a) vastutuse ohu b) armukade olemise peale?
Kõige õigem isiklikke probleeme lahendada on jonksutada juriidiline külg paika. Emotsionaalne külg jäägu koju, meie räägime töökeskkonnast, kus ülemus jõi mingil põhjusel töö ajal, pööras sulle liigselt tähelepanu.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Püsi teemas, kumma peale mindi närvi: a) vastutuse ohu b) armukade olemise peale?

Kõige õigem isiklikke probleeme lahendada on jonksutada juriidiline külg paika. Emotsionaalne külg jäägu koju, meie räägime töökeskkonnast, kus ülemus jõi mingil põhjusel töö ajal, pööras sulle liigselt tähelepanu.

Polnud nii, ära luuleta. Suudlus juhtus vabal ajal, autosõit peale tööd. Kõik on norm, vahet pole. Sina nutsid töö juures mitu korda, kas see on normaalne või. Ravi enda närve palun.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Polnud nii, ära luuleta. Suudlus juhtus vabal ajal, autosõit peale tööd. Kõik on norm, vahet pole. Sina nutsid töö juures mitu korda, kas see on normaalne või. Ravi enda närve palun.

See on ebaõiglane teiste töötajate suhtes, kui ühte soositakse ja teisi mitte.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise tulid minu juurde segama paha tujuga, saatsin su viisakalt ära, sa ei läinud, olid agressiivne, karjusid ja nutsid. Lõpuks tuli teine töötaja, suutis su maha rahustada ja ära saata. See polnud ainuke kord, seda juhtus sul mitu korda.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise tulid minu juurde segama paha tujuga, saatsin su viisakalt ära, sa ei läinud, olid agressiivne, karjusid ja nutsid. Lõpuks tuli teine töötaja, suutis su maha rahustada ja ära saata. See polnud ainuke kord, seda juhtus sul mitu korda.

Ei mäleta midagi sellist. Labiilse närvikavaga nuttev ülemus ei sobi kindlasti kedagi juhtima, see, et sina isegi temast räägid, näitab sinu kohta nii mõndagi ja mitte heas valguses.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on ebaõiglane teiste töötajate suhtes, kui ühte soositakse ja teisi mitte.

Igatahes ära nuta töökohtades enam. Võta haiguse päev näiteks kui sul deprekas peal.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei mäleta midagi sellist. Labiilse närvikavaga nuttev ülemus ei sobi kindlasti kedagi juhtima, see, et sina isegi temast räägid, näitab sinu kohta nii mõndagi ja mitte heas valguses.

Mina kartsin, et tahad mind lüüa. Sul oli see nägu ees jumala vihane ja täiega mõtlesin, et kohe saan kirja.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igatahes ära nuta töökohtades enam. Võta haiguse päev näiteks kui sul deprekas peal.

Tõeliselt uskumatu, mis jama sa kirjutad 😀

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peale seda hakkasin sind vältima, et jumala eest ei ajaks sind närvi ja ei saaks peksa millegi eest. Sry mul omad hirmud, mul süda jättis lööke vahele iga kord, kui sind nägin. Väga kartsin, et mis juhtuda võib.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei suuda suhelda sinuga rohkem.  Vabandust.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hulludega tuleb jääda rahulikuks, mis sellest, et sees süda taob hullult ja kardad, et kohe minestad hirmu kätte ära. Ma ikkagi jäin väga rahulikuks ja jään alati.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis jura siin toimub, mitte midagi e isaa aru.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis jura siin toimub, mitte midagi e isaa aru.

Jutt on sellest, et kui keegi hakkab häält tõstma või tundub vihane, jätab mul süda lööke vahele ja on tunne, et kohe kukun hirmust kokku. Tekivad hirmumõtted, stress kõrgeneb. Kuidas selles olukorras rahulikuks jääda.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas selles olukorras rahulikuks jääda.

Ma ei tea tõesti, kuidas see Saku või Saue rahvas teil elab.. krt, kustkandist te selle ülemusega olitegi, õudne.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas selles olukorras rahulikuks jääda.

Ma ei tea tõesti, kuidas see Saku või Saue rahvas teil elab.. krt, kustkandist te selle ülemusega olitegi, õudne.

Polnud ülemus vaid töötaja see, kes hüst. Parem räägi, mis haigusega on tegu. Tuleb teise juurde niisama, nägu vihane ees, ei lähe ära, kui öeldakse, et pole sobiv aeg, puhkeb selle peale nutma, nutab lihtsalt kuni tullakse küsima, miks nutab, lõpuks läheb ära kuid võttis aega 10 minutit, et aru saada teiste jutust? Peab ju olema midagi.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 190 )

Esileht Pereelu ja suhted Kuidas sellist mehe käitumist mõista?