Esileht Pereelu ja suhted Kuidas sellist mehe käitumist mõista?

Näitan 10 postitust - vahemik 181 kuni 190 (kokku 190 )

Teema: Kuidas sellist mehe käitumist mõista?

Postitas:
Kägu

Peab ju olema midagi.

See tõesti su elu suurim sündmus, et jahuda sellest 3 aastat. Keda huvitab, see on minevik!

+1
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Peab ju olema midagi.

See tõesti su elu suurim sündmus, et jahuda sellest 3 aastat. Keda huvitab, see on minevik!

Mõte oli rohkem selles, et kellegi käitumist pole mõtet püüda mõista.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peab ju olema midagi.

See tõesti su elu suurim sündmus, et jahuda sellest 3 aastat. Keda huvitab, see on minevik!

Mõte oli rohkem selles, et kellegi käitumist pole mõtet püüda mõista.

Teed ju vastupidist, muud sa ju ei teegi. Sind ei huvita isegi, et inimene on abielus või psüühiliselt haige. Kummastav. Histriooniku järgi haiseb.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Reageerib lugudele, peamiselt nendele kus ma ise peal. Aga see polegi probleem. Pigem tekib küsimus, et milleks reageerida, kui lõppkokkuvõttes nagu eriti huvi ei ole.

Mina reageerin ka paljude tuttavate piltidele. See ei tähenda, et ma nendega suhet (enam ) sooviks. Jumal hoidku selle eest. Kas tõesti kusikil on nii hüstras inimemesi, et kui ma laigin tema pilti temast näiteks kuskil aiapeol, siis ta arvab, et see näitab mingit huvi tema kui vastassoo esindaja vastu. EI. Mulle lihtsalt meeldib see pilt. Näeb hea välja. Minu huvi tema kui mehe vastu null aga kena pilt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka laigin suvalisi pilte, ma ei teadnud, et mõni sellest seksuaalset huvi võib välja lugeda. Peab kohe ette vaatama oma laikimisega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reageerib lugudele, peamiselt nendele kus ma ise peal. Aga see polegi probleem. Pigem tekib küsimus, et milleks reageerida, kui lõppkokkuvõttes nagu eriti huvi ei ole.

Mina reageerin ka paljude tuttavate piltidele. See ei tähenda, et ma nendega suhet (enam ) sooviks. Jumal hoidku selle eest. Kas tõesti kusikil on nii hüstras inimemesi, et kui ma laigin tema pilti temast näiteks kuskil aiapeol, siis ta arvab, et see näitab mingit huvi tema kui vastassoo esindaja vastu. EI. Mulle lihtsalt meeldib see pilt. Näeb hea välja. Minu huvi tema kui mehe vastu null aga kena pilt.

Kuidas te küll viitsite mingeid sotsiaalmeedia laike jälgida. Mul on nii palju muud teha, et pole aega kellegi pilte ja postitusi jälgida ja vahel ei vaatagi nädal vähemalt. Vahel postitan ise midagi, aga laike ei viitsi kunagi kellelegi panna ega messengeris ka mitte jahuda. Aktiivsemad jahujad panin other kausta, et ei raiskaks aega nende tühjale jutule. Parema meelega teen midagi asjalikku, koristan näiteks kodus või vahin niisama. Suhelda ammu juba ei viitsi mujal, kui näost näkku ja suhtlen siis, kui inimesega näost näkku kohtun. Siis ajan juttu, muidu mitte. Vahel ei viitsi sedagi. Telefonis jahuda ka ei meeldi pikalt-laialt, õudselt tüütu, ja lükkan kõne kinni, kui enam ei viitsi kuulata kellegi juttu. Mingi laigi värk jätab mind täiesti külmaks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Telefonis jahuda ka ei meeldi pikalt-laialt, õudselt tüütu, ja lükkan kõne kinni, kui enam ei viitsi kuulata kellegi juttu.

Tundud ikka väga “meeldiv” inimene olevat. Kui ei soovi suhelda, siis loomulikult, miks peaks, aga mingi elementaarne viisakus võiks ikka olla. Selliste mühkamitega endal õnneks kokkupuudet pole.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Telefonis jahuda ka ei meeldi pikalt-laialt, õudselt tüütu, ja lükkan kõne kinni, kui enam ei viitsi kuulata kellegi juttu.

Viisakam oleks, kui ütled, et pean nüüd lõpetama, supp keeb üle.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kõige viisakam ja lahedam on oma number enda teada jätta, nagu õpitud abitusega lumehelbekesed. Helistad vajadusel hädaabinumbril ja kogu moos.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks peab elu eest kõigiga pidevalt viisakas olema ja neid ära kuulama ja suhestuma, kui ei taha? Kellele seda vaja on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 181 kuni 190 (kokku 190 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas sellist mehe käitumist mõista?