Esileht Ilu Kuidas silmaaluseid kotte peita?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kuidas silmaaluseid kotte peita?

Postitas:

Võite mõne videoõpetuse lingi ka panna, ise ei oska leida. Kotid on kroonilisest magamatusest. Mul on hea valgust peegeldav pulk ja peitekreem, mis varjavad tunedad rõngad kottide ümber ja silmanurkades, kuid kotte ja neid vagusid ise ei õnnestu mul kuidagi peita. Toore kartuli viilud ka mingit imet ei tee enam, kui noorem olin, siis tegid, nüüd aga vanust juba ligi 50. Kui mõni harv öö saan magada 6 tundi, näen hommikul välja 15a. noorem. Täna aga jälle on täielikult magamata öö selja taga, nende kottidega näen aga välja mitte ainult haige, vaid ka naljakas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.08 08:06; 11.08 08:06; 03.11 19:06; 02.01 07:24; 24.04 08:42; 30.04 08:02; 11.05 08:51; 26.05 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa ei saa muuta oma näo reljeefe. Samamoodi nt kui sul on vistrikud, akne näos – jah, sa saad punetust varjata peitekreemidega, aga sa ei saa näonahka siledaks, konarlik jääb ikka.

Smammoodi nt kui on väga lai nina – jah, kontuurimisega on võimalik jätta fotodel mulje kitsamast ninast, aga see efekt töötabki ainult fotodel, niisama on ikka näha ju, et lai nina. sammaoodi ei saa ära meikida oma ninal olevat kühmu.

Silmaaluste kottidega on sama. Natuke on võimalik mängida meigiga, et silmad tunduksid säravamad (silma sisenurka heledamat, õrnalt sädelevat lauvärvi, samuti sinine piid silmi elavamaks muutma, aga no sinisega tuleb osata ümber käia 😀 ).

Võid proovida ka kurgiviile, kompresse, teekotikesi jmt, st turset alandavat näohoolitsust. Aga eelkõige soovitan tegeleda uneprobleemiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vastasid ise – magama pead

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära pead lõikama, ainult hullemaks läheb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui 6 tunnine magamine võtab kotid ära, siis on ju küll ülimalt hästi. Minul olid sellised kotid, et mitte miski neile ei mõjunud, magasin normaalselt. 39 aastaselt tegin operatsiooni, siis sain lahti. Nüüd olen 48, vaatan, et peab uuesti hakkama tegema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu Kuidas silmaaluseid kotte peita?