Esileht Pereelu ja suhted Kuidas solvuda

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Kuidas solvuda

Postitas:
Kägu

Siin on 1 isik, kes stabiilselt täis või midagi veel hullemat. Seosetu teemad, seosetu vastused ja kui midagi kasvõi veidi ei meeldi, kohe kitule. Oi ma ei või..

See hull jälle aktiveerunud jah, kes igas teemas iseendaga pikalt vestleb. Mees vist ei suuda teda maha rahustada.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mis sul täpselt viga on või mis on juhtunud sinuga, aga sinu pikad filosoofilised tiraadid on väga imelikud ja ei puutu teemasse. Äkki luuletad edasi kusagil mujal.

Mis asja? Keegi tõi näiteks paksuse kohta solvumise ja tema ei tirazeeri? Et välimuse solvamist pole? Nunuh…. see on ju esimene asi, miks naised ENAMASTI solvuvad. Nagu mehed solvuvad liialt lühikese kasvu, väikese peenise või vähese raha peale. Mina arvan nii.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis lollakad?

Solvujad ja lumehelbekesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mis sul täpselt viga on või mis on juhtunud sinuga, aga sinu pikad filosoofilised tiraadid on väga imelikud ja ei puutu teemasse. Äkki luuletad edasi kusagil mujal.

Mis asja? Keegi tõi näiteks paksuse kohta solvumise ja tema ei tirazeeri? Et välimuse solvamist pole? Nunuh…. see on ju esimene asi, miks naised ENAMASTI solvuvad. Nagu mehed solvuvad liialt lühikese kasvu, väikese peenise või vähese raha peale. Mina arvan nii.

Kui inimene räägib endast, siis kuidas sina sellest nii aru saad, et räägiti hoopis sinust? Mina ei saa aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimene räägib endast, siis kuidas sina sellest nii aru saad, et räägiti hoopis sinust? Mina ei saa aru.

Sellele on ainult üks õige vastus on: egoism ja enesekesksus. Väga tihti on nii (ja mulle õpetas seda juba vanemad), et kui kuulad, mida teised räägivad ja ükskõik kelle inimeste juttu, siis nad ikka lõpuks endast räägivad, isegi lähedased, olgu nad emad, õed, vanaisad, sõbrad, töökaaslased.

Sest inimestele meeldib endast rääkida kõige rohkem. Ja paraku kui keegi räägib, et tema ei solvu, siis tema räägib endast täpselt samamoodi nagu need foorumlased seal oma suitsust ja kaalust. Kõik vastused on omal kogemusel põhinevad, ka sinu vastused. Sinu mõtteviis on selline nagu sina siin kirjutad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja vahe on selles, et päriselus ma pole üldse selline, lasengi inimestel pikalt endast rääkida ja ise ei räägi kunagi, nii et ka nii võib. Olen omamoodi egoist ja teistmoodi ei viitsi kaasa seletada ja ei tahagi isiklikke asju rääkida. Nagu sina kindlasti ei kriiska, et sa pole solvuja, suures kollektiivis, sest inimesed siiski vaatavad viltu, kui oled liiga erinev neist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellele on ainult üks õige vastus on: egoism ja enesekesksus. Väga tihti on nii (ja mulle õpetas seda juba vanemad), et kui kuulad, mida teised räägivad ja ükskõik kelle inimeste juttu, siis nad ikka lõpuks endast räägivad, isegi lähedased, olgu nad emad, õed, vanaisad, sõbrad, töökaaslased.

Sest inimestele meeldib endast rääkida kõige rohkem. Ja paraku kui keegi räägib, et tema ei solvu, siis tema räägib endast täpselt samamoodi nagu need foorumlased seal oma suitsust ja kaalust. Kõik vastused on omal kogemusel põhinevad, ka sinu vastused. Sinu mõtteviis on selline nagu sina siin kirjutad.

Filosofeeriv seosetu mõtlemine on omane skisofreenikutele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Filosofeeriv seosetu mõtlemine on omane skisofreenikutele.

Mul sugulane ongi filosoof, doktorikraadiga, ju siis sealt pärit.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on 1 isik, kes stabiilselt täis või midagi veel hullemat. Seosetu teemad, seosetu vastused ja kui midagi kasvõi veidi ei meeldi, kohe kitule. Oi ma ei või..

Loodame, et sari-teavitaja võetakse vastutusele.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Siin on 1 isik, kes stabiilselt täis või midagi veel hullemat. Seosetu teemad, seosetu vastused ja kui midagi kasvõi veidi ei meeldi, kohe kitule. Oi ma ei või..

Loodame, et sari-teavitaja võetakse vastutusele.

Kuidas sa seda ette kujutad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sa seda ette kujutad?

Miinusta ja teavita palju soovid. Mitmed kommenteerijad on piiratud õigustega, loe ise kasutajaabist: ei saa teemat teha, ei saa tsiteerida.  Kus piirangud tulid? iseenesest

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sa seda ette kujutad?

Miinusta ja teavita palju soovid. Mitmed kommenteerijad on piiratud õigustega, loe ise kasutajaabist: ei saa teemat teha, ei saa tsiteerida. Kus piirangud tulid? iseenesest

Mina pole midagi miinustanud ega teavitanud. On sul kõik korras ikka?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid on ka siin piisavalt, kes solvavad meelega teisi, ilma mingi põhjuseta. Lihtsalt tahavadki teistele halba. Olen ise kogenud. Terviseteemas küsisin nõu või kogemust teistelt terviseprobleemi kohta. Ja lihtsalt üks kuri tegelane kirjutas vastuse, pahatahtlikult. Ometi terviseteemad ei ole ilkumiseks ega nalja tegemiseks. Samasugust sissesõitmist ja kurjusega lajatamist olen muudes teemades ka piisavalt näinud. Inimene ronib suvalisse teemasse, teema kohta mitte midagi öelda ei soovi ega taha ehk ka ei oska, aga hakkab lihtsalt halvasti ütlema. Ja palju ka nendes teemades, mis pole kirgi kütvad ega intrigeerivad. Kodunurgas vms. Ja kui neil muud pole öelda, siis nimetavad inimesi lollideks. On hea, kui inimesed ei laseks ennast nende poolt häirida ja ingoreeriks. /a´la mis sinusugune loll selle supipotiga teeb, sa ei oska ju suppigi keeta/ stiilis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid on ka siin piisavalt, kes solvavad meelega teisi, ilma mingi põhjuseta. Lihtsalt tahavadki teistele halba. Olen ise kogenud. Terviseteemas küsisin nõu või kogemust teistelt terviseprobleemi kohta. Ja lihtsalt üks kuri tegelane kirjutas vastuse, pahatahtlikult. Ometi terviseteemad ei ole ilkumiseks ega nalja tegemiseks. Samasugust sissesõitmist ja kurjusega lajatamist olen muudes teemades ka piisavalt näinud. Inimene ronib suvalisse teemasse, teema kohta mitte midagi öelda ei soovi ega taha ehk ka ei oska, aga hakkab lihtsalt halvasti ütlema. Ja palju ka nendes teemades, mis pole kirgi kütvad ega intrigeerivad. Kodunurgas vms. Ja kui neil muud pole öelda, siis nimetavad inimesi lollideks. On hea, kui inimesed ei laseks ennast nende poolt häirida ja ingoreeriks. /a´la mis sinusugune loll selle supipotiga teeb, sa ei oska ju suppigi keeta/ stiilis.

Siin on üks selline kägu jah, väga kibestunud tegelane tundub. See on see sama, kes kõiki, kes temaga nõus pole, autistiks sõimab. Ei maksa välja teha sellise jutust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas solvuda