Esileht Kodunurk Kuidas sööte praemuna?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Kuidas sööte praemuna?

Postitas:

Maitsed on erinevad, aga minul on aja jooksul välja kujunenud kindel eelistus praemuna tegemisel. Praen muna madalal temperatuuril kaane all, nii et munavalge saab küpseks ja ei lödise enam, aga munakollane jääb vedelaks, kuid mitte täiesti tooreks. Kui munakollane juhtub katki minema või on pannil liiga suur kuumus ja muna alla tekib pruun praetud kilejas kiht, olen pettunud. Kindlasti söön muna just värskelt pannilt tulnuna.

Omletti meeldib mulle samuti madalal tulel kaane all küpsetada, et muna hüübiks aeglaselt, sest siis jääb omlett mahlasem ja õhulisem kui suure kuumusega praadides. Omletti tehes segan tavaliselt muna sisse natuke majoneesi ka.

See küsimus tekkis, kuna on tulnud ette olukordi, kus teiste eelistused on täiesti teised. Näiteks oli mul sõbranna öösel külas, hommikusöögiks tegin omletti. Minu arust tuli väga hea välja, mina ja mu mees sõime isuga, aga mu sõbranna näoilmest oli näha, et talle eriti ei meeldinud, kuigi ta midagi ei öelnud. Või siis olen olnud ise külas ja pererahvas on hommikuks praadinud laari mune, mis on kõik kahelt poolt praetud, kollane täiesti tahke ja lisaks on munal pruunid praadimise jäljed, minu jaoks selgelt üle küpsetatud ja liiga kaua laual oodanud. Lisan siis, et pole olnud selline olukord, kus on antud teada, et hommikusöök on kindlal ajal ja see on minu enda viga, et hiljem lauda läksin.

Muidugi ei hakka siis kommenteerima, et mina söön muna teistmoodi, sest see on pererahvast kena, et nad üldse sellist asja tegid, aga ise samas ise sellist asja võõrustajana ei teeks, sest mulle isiklikult üldse ei meeldi jahtunud muna süüa. Või üleüldse jahtunud hommikusööki. Mul on mehe vanaema selline, kellele meeldib ka hommikusööki varem valmis teha, aga tema ärkab kell 7 või isegi varem ja kui meie hommikust sööma jõuame, siis need mitu tundi varem tehtud pannkoogid või puder ei isuta üldse enam. Ma ei tee enda perele ka hommikusööki niimoodi valmis, kui kõik alles magavad.

Läks nüüd natuke algsest teemast kõrvale juba, aga kuidas teie praemuna sööte siis ????

+11
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem meeldib ka vedela kollasega, aga söön ära igasugused variandid, kui just päris kõrbenud ei ole. Ja külm praemuna või ja saiaga on lausa väga hea. Siis muidugi pigem selline tahkem variant, et saia pealt minema ei voolaks päris. PS Mina söön paljusid toite hea meelga just külmana, mis üldjuhul on soojalt mõeldud. Näiteks külm keedukartul ja külm maksakaste on ühed mu lemmikud. Maitsed on erinevad nagu ikka 🙂

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 12:39; 09.04 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peab ikka igavuste igavus olema, kui isegi see tundub huvitav, kuidas keegi suvaline kägu oma muna praeb.

+11
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui munakollane juhtub katki minema või on pannil liiga suur kuumus ja muna alla tekib pruun praetud kilejas kiht, olen pettunud. Kindlasti söön muna just värskelt pannilt tulnuna.

Täpselt sama siin. Praemuna osas olen õudne pedant, isegi nii hull, et kuskil reisil hotellis “sunny side up” tellides olen tegemise juures passinud ja öelnud, kas valmis või mitte. Ei kannata kui munavalge tallerdab veel ja pole korralikult läbi küpsenud. Kollane samas peab vedel olema. Keedumuna armastan samamoodi, aga see on riskantsem. Tavaliselt hotellides on kaks varianti – kas on siniseks keedetud või on valge ka veel lödine.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole elus veel kohanud praemuna, mida mul süüa ei kõlbaks. Mulle tundus just, et see on selline lihtne ja kindel asi, et töötab igatpidi – kui just päris söeks ei lase praadida siis muus osas muna sobib süüa absoluutselt igal viisil alates täitsa toorest (ise küll ei fänna, aga kui toores muna antaks pihku, siis nälga ei sureks) ja klopitust-segatust kuni sajal moel praetud ja keedetud variantideni. Aga jah, tuleb välja, et kõigi inimeste elu ei ole nii lihtne:)

+19
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole elus veel kohanud praemuna, mida mul süüa ei kõlbaks. Mulle tundus just, et see on selline lihtne ja kindel asi, et töötab igatpidi – kui just päris söeks ei lase praadida siis muus osas muna sobib süüa absoluutselt igal viisil alates täitsa toorest (ise küll ei fänna, aga kui toores muna antaks pihku, siis nälga ei sureks) ja klopitust-segatust kuni sajal moel praetud ja keedetud variantideni. Aga jah, tuleb välja, et kõigi inimeste elu ei ole nii lihtne:)

Ma ei söö ainult neid praemune, mida mu elukaaslane teeb. Ta praeb need alt tumepruuniks ja pipart paneb nii palju, et muna on pealt sama pruun. Kui on praemuna isu, siis teeb iga mats meie peres omale ise 😀 Aga jah, nälga ma kindlasti ei jääks, kannatab ka neid süüa, lihtsalt muna maitset ei ole väga tunda, pipar ainult 🙂

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 12:39; 09.04 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praen kaane all, aga vahepeal keeran külge, vedelamaks võib jääda vaid kollane, valge mitte kunagi. Mehe praetud mune ei söö, sest teeb jube soolaseid härjasilmi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb.

Võileiva vahele läheb kergelt kahelt poolt praetud muna pehme kollasega. Avokaado võileivale ühelt poolt praetud muna vedela kollasega.
Niisama söömiseks teen kollase katki ja praen korralikult kahelt poolt.

Söömata jätan siis kui osa munavalgest veel läbi paistab.

Elukaaslane sööb ainult kahelt poolt praetud muna pehme kollasega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Segan valge ja kollase osa kokku ja praen mõlemalt poolt ilusti küpseks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söön segamini aetud muna, nn scrambled eggs.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praen muna madalal temperatuuril kaane all, nii et munavalge saab küpseks ja ei lödise enam, aga munakollane jääb vedelaks, kuid mitte täiesti tooreks.

Prae ilma kaaneta, jääb kokkuvõttes toit ilusam. (munakollane ei muutu pealt koledaks valgeks)
Peab olema väga hea mittenakkuv pann, VÄGA NÕRK kuumus ja väga palju kannatust. Lõppkokkuvõttes saab tulemus olema peaagu sama nagu 3min keedetud munagi – munavalge on tahke munavalge ja kollane on pisut vedel.
Mind üks aasiast pärit tegelane õpetas nii.

Samas inglane õpetas ka, et nemad teevad nii: palju peekonit, palju tuld, suur kuumus, muna särinal pannile jne. Ja siis see kile muidugi all ja mõni pöörab ringi, mõni mitte.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 15:18; 09.04 16:31; 09.04 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klopin muna kergelt lahti ja praen madalal kuumusel ilma kaaneta, seni kuni on vaevalt hüübinud (max minut, ma arvan), siis täidis (eraldi valmistatud) peale, muna kahekorra ja taldrikusse.
Ei salli ka, kui muna vähegi pruuni tooni võtma hakkab – sellel on spetsiifiline maitse ja lõhn. Üleni ilus helekollane ja siidine peab olema.
Pann peab hea mittenakkuv ja hästi üles soojenenud olema, et kohe kui muna panni puutub, hakkab küpsema (aga mitte pruunistuma). Muna praadimise kõrvalt väga muuga tegeleda ei saa, üsna peen töö 😀

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 15:40; 09.04 18:50; 09.04 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen suur praemuna fänn ja mulle läheb ka igasugune muna igast asendist. Meeldib vedel kollane, aga samas meeldib ka selline, et ääred on krõbedad (lapsepõlves tehti selliseid, nii et puhas nostalgia). Seega praen iga kord nii, kuidas juhtub, alati on hea 🙂

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klopin muna kergelt lahti ja praen madalal kuumusel ilma kaaneta, seni kuni on vaevalt hüübinud (max minut, ma arvan), siis täidis (eraldi valmistatud) peale, muna kahekorra ja taldrikusse.

Kas see on see toit, millel on väga koleda kirjapildiga rahvapärane nimi: munaputs.
Hääldatakse küll teisiti, kui seda vastavat roppu sõna (venelased paneks ühele neist pehmendusmärgi ehk мя́гкий знак), aga eesti keeles kirjutatuna on sama.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 15:18; 09.04 16:31; 09.04 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MITTE MISKI ei tohi olla vedel. Praen kahelt poolt, hea kui pruunikas-krõbedaks.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib hommikuti praadida muna nii, et munakollane jääb vedelaks, siis ma lasen jahtuda ning siis panen selle võiga katleti peale. Nii hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina söön täitsa tahkeks ja krõbedaks praetuna. Väiksem laps sama.
Aga mees ja suurem laps tahavad härjasilma.

Omletile panen kas piima või hapukoort, lisaks sinki, tomatit ja juustu. Klopin hästi vahtu, siis tuleb mõnusalt kohev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt kahte moodi söön praemuna(ei räägi siin munapudrust, omletist ega keedumunadest)

Löön muna pannile, vajutan labidaga rebu katki ja tõmban üle valge osa ka, siis keeran teistpidi ja lasen natuke praadida madalal kuumusel, et korralikult küpseks, seda muna võib vabalt võileivale peale panna. Saab jahtunult ka süüa

Löön muna pannile, aga rebu ei puutu, kui valge on hüübinud parasjagu, keeran muna ümber. Nii jääb rebu terveks ja vedelaks, munavalge ilusti hüübinud kahelt poolt. Selle muna söön kohe ära.

Vahel söön härjasilma, siis et ei keera kordagi muna ümber, aga nii jääb munavalge natuke lödiseks ja see pole mu lemmikvariant.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klopin muna kergelt lahti ja praen madalal kuumusel ilma kaaneta, seni kuni on vaevalt hüübinud (max minut, ma arvan), siis täidis (eraldi valmistatud) peale, muna kahekorra ja taldrikusse.

Kas see on see toit, millel on väga koleda kirjapildiga rahvapärane nimi: munaputs.

Hääldatakse küll teisiti, kui seda vastavat roppu sõna (venelased paneks ühele neist pehmendusmärgi ehk мя́гкий знак), aga eesti keeles kirjutatuna on sama.

Ei tea, ei pärine asotsiaalsest keskkonnast. Võimalik, et sinu ema nimetas omletti nii.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 15:40; 09.04 18:50; 09.04 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, ei pärine asotsiaalsest keskkonnast. Võimalik, et sinu ema nimetas omletti nii.

Minu ema nimetas ikka omletti omletiks, mitte klopitud praemuna ei nimetanud omletiks.
Aga kellegi vanaema nimetas seda sinu “asotsiaali omletti” küll munaputsuks.
Nagu tõenäoliselt ka sinu asotsiaalide kambas oli iga klopitud praemuna kohe “superomlett”.

Sest omlett on tegelikult ikka veidi teine toit, see ei ole päris sinusuguse praemuna, loe kasvõi õhtulehte, saad kasvõi juuksekarva võrra kohe targemaks: https://toidutare.ohtuleht.ee/597767/milles-peitub-hea-omleti-saladus

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 15:18; 09.04 16:31; 09.04 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks hea muna. Praen nii, et valge on tahkunud. Vedelale kollasele lasen sisse törtsu peekonirasva, mille olen just peekoniribadelt välja praadinud. Nii et kollane ei ole täiesti vedel vaid õige pisut kõvem.

Söön koos praetud peekoni viiludega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 21:25; 10.04 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei söö ei praemuna ega omletti nii, et see on pealt lihtsalt hüübinud. Kui üks pool valmis siis keeran muna või omleti ümber, et teine pool ka hetke küpseda saaks. Ja siis söön. Praemuna kollane peab seest kergelt vedel jääma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, ei pärine asotsiaalsest keskkonnast. Võimalik, et sinu ema nimetas omletti nii.

Minu ema nimetas ikka omletti omletiks, mitte klopitud praemuna ei nimetanud omletiks.

Aga kellegi vanaema nimetas seda sinu “asotsiaali omletti” küll munaputsuks.

Nagu tõenäoliselt ka sinu asotsiaalide kambas oli iga klopitud praemuna kohe “superomlett”.

Sest omlett on tegelikult ikka veidi teine toit, see ei ole päris sinusuguse praemuna, loe kasvõi õhtulehte, saad kasvõi juuksekarva võrra kohe targemaks: https://toidutare.ohtuleht.ee/597767/milles-peitub-hea-omleti-saladus

Piinlik! 🙂 Räägi palun millestki, millest sa midagi tead (kui selline asi üldse olemas on). Vahepeal tutvu aga omletiga, Pr Munaputs.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 15:40; 09.04 18:50; 09.04 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külas olles söön, mida pakutakse. Vb ei ole ka minu lemmikleib, vorst jne. Ka ise võõrustades ei viitsi küll nii detailselt maitseid uurida. Eeldan, et külalised täiskasvanud inimesed ja midagi söödavat ikka leiavad????

Muna söön igatepidi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hakkasin kohe selle omleti jutu peale googeldama, et mis imeloom see omlett on, et isegi seda on võimalik valesti teha ????. Praekartul ja praemuna vedela munakollasega on hea.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.04 23:16; 09.04 23:26; 10.04 11:50; 10.04 18:34; 12.04 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi kasutab mingeid teistmoodi-huvitavaid maitseaineid ka tavalisel praemunal, kui vaid soola ja pipart?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi kasutasin apelsinipipart

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.04 23:16; 09.04 23:26; 10.04 11:50; 10.04 18:34; 12.04 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik, et inimesed viitsivad isegi muna praadimise teemas riidu kiskuda ja teise teadmisi ja eelistusi mõnitada…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 21:25; 10.04 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vot. Minul on muna üks lemmikumaid toiduaineid, aga vedelaks jäänud muna mulle ei istu, ei keedetud ega praetud kujul. Praemuna teen madalamal kuumusel ja praen ära mõlemalt poolt, et nii kollane kui valge läbi küpseksid, aga pind ei tõmbaks pruuniks. Kusjuures muidu olen ma üsna soolase ja piprase toidu sööja, aga munale ei pane ma ühtegi maitseainet. Valmis kujul läheb otse leivale, poolsuitsuvorst ja cheddar juust peale.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus küsimusele – noa ja kahvliga. Üldiselt praemuna söön mõlemalt poolt küpsetatuna. Ei meeldi nn härjasilm ega hokilitter. Sinna vahepeale jääb palju võimalusi.
Kes paneb omleti sisse majoneesi? Mul hakkaks ka see asi suus ringi käima. Ära külalistele sellist ekstreemsust paku. Lisa majoneesi oma omleti peale.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 11:37; 10.04 17:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Kodunurk Kuidas sööte praemuna?