Esileht Kodunurk Kuidas sööte praemuna?

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Kuidas sööte praemuna?

Postitas:

Vastus küsimusele – noa ja kahvliga. Üldiselt praemuna söön mõlemalt poolt küpsetatuna. Ei meeldi nn härjasilm ega hokilitter. Sinna vahepeale jääb palju võimalusi.

Kes paneb omleti sisse majoneesi? Mul hakkaks ka see asi suus ringi käima. Ära külalistele sellist ekstreemsust paku. Lisa majoneesi oma omleti peale.

https://youtu.be/fyo3Dzbpr4g

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.04 23:16; 09.04 23:26; 10.04 11:50; 10.04 18:34; 12.04 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis see kile muidugi all

Mis kile? Mille all? Ma ei tea midagi:-)

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üllatavalt palju on kõva/läbiküpsetatud muna sööjaid siin. Me sööme terve perega pehmet keedumuna ja praemuna on härjasilm, mida küpsetatud pigem vähem kui rohkem. Alt kõva v krõbe muna on no-no, kollane peab kindlasti voolama. Selline upumuna stiil pigem. Viiele inimesele upumuna teha on igahommikuselt veidi koormav, sp oleme välja töötanud praemuna, mis oleks upumunale võimalikult sarnane. (Mul endal ei lähe kõva muna kurgust allagi, täiesti füüsiline tõrge tekib. Ma pmst ei söönudki lapsena muna, kuna kodus olid ainult kõvaks keedetud munad ja ma ei suutnud sellist süüa. Munafänniks sain alles siis, kui sain suurena teada, et muna võib ka teistmoodi teha 🙂 )

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus küsimusele – noa ja kahvliga. Üldiselt praemuna söön mõlemalt poolt küpsetatuna. Ei meeldi nn härjasilm ega hokilitter. Sinna vahepeale jääb palju võimalusi.

Kes paneb omleti sisse majoneesi? Mul hakkaks ka see asi suus ringi käima. Ära külalistele sellist ekstreemsust paku. Lisa majoneesi oma omleti peale.

<a

Vastus küsimusele – noa ja kahvliga. Üldiselt praemuna söön mõlemalt poolt küpsetatuna. Ei meeldi nn härjasilm ega hokilitter. Sinna vahepeale jääb palju võimalusi.

Kes paneb omleti sisse majoneesi? Mul hakkaks ka see asi suus ringi käima. Ära külalistele sellist ekstreemsust paku. Lisa majoneesi oma omleti peale.

https://youtu.be/fyo3Dzbpr4g

See saade on sama jäle nagu omlett majoneesiga. Nüüd saan aru kus kohast selle idee said. Miks pannakse link viiteta saatele? Ma jälestan seda saadet ja ei soovi sekunditki elust seda vaadata

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 11:37; 10.04 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täiesti kama kaks, kuidas muna on praetud, peaasi, et on hästi maitsestatud ja pole kõrbema läinud. Üldjuhul mul hakkab omletti süües miskipärast seest keerama, seetõttu ma omletti ega muul viisil läbiklopitud praetud munatoite ei söö. Majoneesiga ja rasvase kalaga on sama lugu – süda läheb pahaks peale selle söömist. Küllap mingi talumatus lapsest saadik.

Keedumuna poolpehme kollasega on alati minu esimene valik. Praetud muna pigem võileiva kattena või hamburgeri vahele, kuid mitte eraldi hommikusöögina.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus küsimusele – noa ja kahvliga. Üldiselt praemuna söön mõlemalt poolt küpsetatuna. Ei meeldi nn härjasilm ega hokilitter. Sinna vahepeale jääb palju võimalusi.

Kes paneb omleti sisse majoneesi? Mul hakkaks ka see asi suus ringi käima. Ära külalistele sellist ekstreemsust paku. Lisa majoneesi oma omleti peale.

<a

Vastus küsimusele – noa ja kahvliga. Üldiselt praemuna söön mõlemalt poolt küpsetatuna. Ei meeldi nn härjasilm ega hokilitter. Sinna vahepeale jääb palju võimalusi.

Kes paneb omleti sisse majoneesi? Mul hakkaks ka see asi suus ringi käima. Ära külalistele sellist ekstreemsust paku. Lisa majoneesi oma omleti peale.

https://youtu.be/fyo3Dzbpr4g

<p style=”text-align: center;”>See saade on sama jäle nagu omlett majoneesiga. Nüüd saan aru kus kohast selle idee said. Miks pannakse link viiteta saatele? Ma jälestan seda saadet ja ei soovi sekunditki elust seda vaadata

Mina pole mingit ideed saanud. See oli vaid näide, et omlette tehakse erinevalt ????????????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.04 23:16; 09.04 23:26; 10.04 11:50; 10.04 18:34; 12.04 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Majoneesiga ja rasvase kalaga on sama lugu – süda läheb pahaks peale selle söömist. Küllap mingi talumatus lapsest saadik.

Vaevalt, et talumatus, pigem nn seedumatus. Organismis puuduvad ensüümid, mis neid toitaineid seedida aitaks.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaevalt, et talumatus, pigem nn seedumatus. Organismis puuduvad ensüümid, mis neid toitaineid seedida aitaks.

Seda nimetataksegi talumatuseks, kui  organismis puudub mõne aine seedimiseks vajalik ensüüm.
Nt laktoositalumatus – puudub laktoosi seedida (lõhustada) aitav ensüüm.

Teemasse: praemuna ei meeldi mulle ühelgi moel, aga  söön kõhutäiteks igat moodi. Olgu ta ühelt või kahelt poolt praetud, kõva või pehme kollasega, pruun või mitte – vahet pole. Süüa võin, vastik pole, aga hea  pole neist ka ükski variant. Kui võimalik, panen peale ketšupit, hummust, majoneesi, mõnd tšatntit või moosisinepit. Mahendab munakollase maitse ära.
Seevastu omletti anna aga! Parim asi maailmas. Olen söönud seda väga palju nii siin eri kokkade tehtuna kui ka  maailma eri otstes, no lausa ime, kui mitmeidkümneid eri variante tehakse ja kui maitsvad need kõik on. Ja kui palju on erinevaid küpsetamise  meetodeid! Lisanditest rääkimata.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klopin muna kergelt lahti ja praen madalal kuumusel ilma kaaneta, seni kuni on vaevalt hüübinud (max minut, ma arvan), siis täidis (eraldi valmistatud) peale, muna kahekorra ja taldrikusse.

Kas see on see toit, millel on väga koleda kirjapildiga rahvapärane nimi: munaputs.

Hääldatakse küll teisiti, kui seda vastavat roppu sõna (venelased paneks ühele neist pehmendusmärgi ehk мя́гкий знак), aga eesti keeles kirjutatuna on sama.

Meil nimetati seda  munamutsuks, nimetav munamuts, t hääldatakse palataliseerimata (tugevalt).

 

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 09:42; 12.04 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav teema, minul lemmik lapsena oli isa tehtud muna võileib – praetud sink, praemuna (ikka korralikult kahelt poolt) kahe leivaviilu vahel . Isa oli jahimees ja tegi endale sellised võileivad metsa kaasa ja nii hea oli, kui metsast tulles võieleib üle oli  ja selle minule andis. Kohutavalt maitsev!

Suudan süüa igat moodi praetud mune, tavaliselt söön seda kuskil, kus pakutakse hommikusööki, ise kodus mune ei  prae, teen ikka omletti.

Vanaema tegi matsikooki – sega omleti segule 1 spl jahu juurde, tuli selline paksem kook, aga mitte pannkook.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav teema, minul lemmik lapsena oli isa tehtud muna võileib – praetud sink, praemuna (ikka korralikult kahelt poolt) kahe leivaviilu vahel . Isa oli jahimees ja tegi endale sellised võileivad metsa kaasa ja nii hea oli, kui metsast tulles võieleib üle oli ja selle minule andis. Kohutavalt maitsev!

Mina olen kalamehetütar ja mul on sarnane mälestus: talvel võttis isa kaasa praeleiba (see ei külmunud pakases läbi) ja ta tegi seda endale kohe varuga, sest õhtul kodus olid lapsed väga maiad nende tagasitoodud praeleibade järele  🙂   Lihtsalt praeleib ei olnud pooltki nii hea, kui isa toidukotis päev läbi kaasas olnud leib.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 09:42; 12.04 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav teema, minul lemmik lapsena oli isa tehtud muna võileib – praetud sink, praemuna (ikka korralikult kahelt poolt) kahe leivaviilu vahel . Isa oli jahimees ja tegi endale sellised võileivad metsa kaasa ja nii hea oli, kui metsast tulles võieleib üle oli ja selle minule andis. Kohutavalt maitsev!

Mina olen kalamehetütar ja mul on sarnane mälestus: talvel võttis isa kaasa praeleiba (see ei külmunud pakases läbi) ja ta tegi seda endale kohe varuga, sest õhtul kodus olid lapsed väga maiad nende tagasitoodud praeleibade järele ???? Lihtsalt praeleib ei olnud pooltki nii hea, kui isa toidukotis päev läbi kaasas olnud leib.

Issver kui kummaline, mina mäletan, et kui talvel mehed metsas puid käisid tegemas, siis nendest järele jäänud võileivad olid parimad (kuigi ma isegi ei mäleta, millega või kuidas need tehtud olid) 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav teema, minul lemmik lapsena oli isa tehtud muna võileib – praetud sink, praemuna (ikka korralikult kahelt poolt) kahe leivaviilu vahel . Isa oli jahimees ja tegi endale sellised võileivad metsa kaasa ja nii hea oli, kui metsast tulles võieleib üle oli ja selle minule andis. Kohutavalt maitsev!

Mina olen kalamehetütar ja mul on sarnane mälestus: talvel võttis isa kaasa praeleiba (see ei külmunud pakases läbi) ja ta tegi seda endale kohe varuga, sest õhtul kodus olid lapsed väga maiad nende tagasitoodud praeleibade järele ???? Lihtsalt praeleib ei olnud pooltki nii hea, kui isa toidukotis päev läbi kaasas olnud leib.

Jaa, need praemunadega saiad olid parimad ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.04 23:16; 09.04 23:26; 10.04 11:50; 10.04 18:34; 12.04 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klopin muna kergelt lahti ja praen madalal kuumusel ilma kaaneta, seni kuni on vaevalt hüübinud (max minut, ma arvan), siis täidis (eraldi valmistatud) peale, muna kahekorra ja taldrikusse.

Kas see on see toit, millel on väga koleda kirjapildiga rahvapärane nimi: munaputs.

Hääldatakse küll teisiti, kui seda vastavat roppu sõna (venelased paneks ühele neist pehmendusmärgi ehk мя́гкий знак), aga eesti keeles kirjutatuna on sama.

Meil nimetati seda munamutsuks, nimetav munamuts, t hääldatakse palataliseerimata (tugevalt).

Mina söön muna nii, et palataliseerivalt avan suu (mõnikord läheb sulgemine meelest ära) ja siis sisestan muna.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma eelistan sellist, mis on alt veidi krõbe, aga vedela kollasega.

Traditsiooniline omlett on ka midagi natuke teistsugust, kui see tavaline švamm.

Ise pole suurem asi munavalmistaja – 30 sek on silmad mujal ja munakollane pahtli konsistentsiga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi kasutab mingeid teistmoodi-huvitavaid maitseaineid ka tavalisel praemunal, kui vaid soola ja pipart?

Murulauguga meeldib. Löön muna pannile ja hakin kohe murulauku peale.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Kodunurk Kuidas sööte praemuna?