Esileht Kodunurk Kuidas sorteerite juurvilja?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Kuidas sorteerite juurvilja?

Postitas:
Kägu

Selle TW kastis hoian (toatemperatuuril) kartuleid, jätkub paariks korraks perele.

Kui terve hooaja porgandid sinna mahuvad ja kasti veel külmikus annab hoida, siis vist üksi elajaga tegu. Universaalseks soovituseks see küll ei sobi.

Eelmine kägu olen. Lisan veel, et kartuleid mahutab (meie pere jaoks) see kast tõesti vaid paar söögikorra jao. Porgandid on teise kujuga ja seetõttu mahub neid sinna oluliselt rohkem kui kartuleid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ela üksinda. Need porgandid käivad mul toitude sisse (supid, ühepajatoit jne). Aga sinna neid ei kulu nii hirmus palju. /…/ Ütleme nii, et kast mahutab novembrist aprillini tarvitatava koguse.

Lisan veel, et kartuleid mahutab (meie pere jaoks) see kast tõesti vaid paar söögikorra jao. Porgandid on teise kujuga ja seetõttu mahub neid sinna oluliselt rohkem kui kartuleid.

Sa kirjutad, et külvad maha paar pakikest seemneid ja saak on väga hea, kast mahutab kogu selle koguse porgandeid  ja samas mahub ka külmiku nurka ära, säilivad ideaalselt novembrist aprillini ning rahuldavad kõik teie pere vajadused.
Kahjuks ei näinud ma su toodud lingil selle kasti mõõtmeid ja sa ei räägi ka üldse tegelikest kogustest. Mitu kilo porgandeid saab sinna paigutada?  Mis mõõtmetega on see külmiku sahtel, kuhu nurka see kast ära mahuks?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks ei näinud ma su toodud lingil selle kasti mõõtmeid ja sa ei räägi ka üldse tegelikest kogustest. Mitu kilo porgandeid saab sinna paigutada?  Mis mõõtmetega on see külmiku sahtel, kuhu nurka see kast ära mahuks?

Ma ei ole seda kogust ära kaalunud, mis sinna kasti mahub. Aga fakt on see, et juulist novembrini tõmban otse peenralt neid porgandeid, mida toorelt söön või toidu sisse tarvitan. Ülejäänud kogus mahub talveks sinna kasti. Aga see kast on küllaltki suur, külmik on mul ka suur ja kast mahutub napilt külmiku kõige suuremasse sahtlisse. Mõõte ja kaalusid testi öelda ei oska. Kui koju jõuan, siis võin vaadata, kas sellele TW kastil on mingid mõõdud peal.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina hoian kogu talve kartulit külmikus, säilib väga ilusti. Sügisel ostan 25 kg võrgu ja selle kallan külmkapi juurviljasahtlitesse (mul mitu külmikut) ja seisab ideaalselt.

Mina olen see, kes ka tomateid ja paprikaid hoiab külmikus, aga neid ostan korraga vähe ja ei pea ületalve säilitama. Porgandid on kilekotis, ka külmikus.

Sibul seisab keraamilises nõus aknalaual.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Kodunurk Kuidas sorteerite juurvilja?