Esileht Pereelu ja suhted Kuidas sotsiaalmeedias läheneda meeldivale naisele?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 83 )

Teema: Kuidas sotsiaalmeedias läheneda meeldivale naisele?

Postitas:
Kägu

Mees küsib.

Olen juba pikemalt aega ühte sümpaatset naist sotsiaalmeedias (instagram) jälginud. Ta on minust paar aastat noorem. Mingi populaarne ta ei ole ja ilmselt päevas kümnete kaupa meeste kirju ta ei saa.

Kahjuks päriselus meil kokkupuutepunkte pole. Lihtsalt fb-s sõbraks oleks natuke ehk creepy lisada? Kui Fb-s privaatsõnum saata võib võõrastelt tulnud kirjade kasti ära kaduda.

Ma arvan, et Instagramis on kõige mõistlikum sõnum saata. Pole kunagi varem niimoodi internetis naistele kirju saatnud. Mida kirjutada, et vastuse saamise- ja õnnestumise tõenäosus oleks kõige suurem. Samas ei tohi jätta ka veidriku muljet (mida ma kindlasti ei ole)

+13
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saada jah sõnum, küsi, et kas see oled sina selles videos https://photos.suvaline.zz.top?

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommenteeri mõnda tema pilti haarava reaga. Kui vastab, tekib väike dialoog, sobib juba privaatsõnumiga jätkata

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees küsib.

Olen juba pikemalt aega ühte sümpaatset naist sotsiaalmeedias (instagram) jälginud. Ta on minust paar aastat noorem. Mingi populaarne ta ei ole ja ilmselt päevas kümnete kaupa meeste kirju ta ei saa.

Kahjuks päriselus meil kokkupuutepunkte pole. Lihtsalt fb-s sõbraks oleks natuke ehk creepy lisada? Kui Fb-s privaatsõnum saata võib võõrastelt tulnud kirjade kasti ära kaduda.

Ma arvan, et Instagramis on kõige mõistlikum sõnum saata. Pole kunagi varem niimoodi internetis naistele kirju saatnud. Mida kirjutada, et vastuse saamise- ja õnnestumise tõenäosus oleks kõige suurem. Samas ei tohi jätta ka veidriku muljet (mida ma kindlasti ei ole)

https://youtu.be/EYgdgWJZg_M?t=474 räägib sellest, kuidas mees käituda võiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees küsib.

Olen juba pikemalt aega ühte sümpaatset naist sotsiaalmeedias (instagram) jälginud. Ta on minust paar aastat noorem. Mingi populaarne ta ei ole ja ilmselt päevas kümnete kaupa meeste kirju ta ei saa.

Kahjuks päriselus meil kokkupuutepunkte pole. Lihtsalt fb-s sõbraks oleks natuke ehk creepy lisada? Kui Fb-s privaatsõnum saata võib võõrastelt tulnud kirjade kasti ära kaduda.

Ma arvan, et Instagramis on kõige mõistlikum sõnum saata. Pole kunagi varem niimoodi internetis naistele kirju saatnud. Mida kirjutada, et vastuse saamise- ja õnnestumise tõenäosus oleks kõige suurem. Samas ei tohi jätta ka veidriku muljet (mida ma kindlasti ei ole)

https://youtu.be/EYgdgWJZg_M?t=474 räägib sellest, kuidas mees käituda võiks.

Jälgida pikemat aega on sama creepy. Sotsiaalmeedia põhjal ei saa väita, kui palju kirju ja kellelt saadakse, oled eelarvamuse loonud enda jaoks, et tunned inimest, aga tegelikult on see illusioon.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ausalt öeldes kogu aeg imestan neid ahistamislugusid, kus naistele kirjutatakse ja lähenetakse täiesti suvalistes kohtades ja suvaliste kohtade kaudu. Küll mingite müügikuulutuste peale, küll hakkab kuller või ehitusmees ahistama jne, küll kirjutab võhivõõras Instagramis või Facebookis. Ja see Instagram tundub ka läbiv teema. Misasja need mehed seal Instas teevad? Lihtsalt scrollivad suvaliste võhivõõraste naiste kontosid kuidagi välja ja siis jälgivad, vahivad nende tibide ennastimetlevaid kannipilte, õhkavad nende poole. Ma tõesti ei saa aru. Kuidas saab sattuda Instas mingi võhivõõra, samas tavalise inimese peale täiesti lambist?

+15
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasja need mehed seal Instas teevad? Lihtsalt scrollivad suvaliste võhivõõraste naiste kontosid kuidagi välja ja siis jälgivad, vahivad nende tibide ennastimetlevaid kannipilte, õhkavad nende poole.

Mehed armastavad silmadega. Hispaania lauljatar tegi seksikat kannitantsu ja naised muidugi ütlesid, et vulgaarne, sest nad on naised ja üritavad ikka meeste eest mõelda.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See selline sotsmeedias tutvus ei toimi võhivõõraste inimeste poolt.Lihtsalt liiga creepy ja eestis selline asi ei toimi. Kui just mingi kokkupuude pole nende iniemste vahel varem reaalses elus

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees küsib.

Olen juba pikemalt aega ühte sümpaatset naist sotsiaalmeedias (instagram) jälginud. Ta on minust paar aastat noorem. Mingi populaarne ta ei ole ja ilmselt päevas kümnete kaupa meeste kirju ta ei saa.

Kahjuks päriselus meil kokkupuutepunkte pole. Lihtsalt fb-s sõbraks oleks natuke ehk creepy lisada? Kui Fb-s privaatsõnum saata võib võõrastelt tulnud kirjade kasti ära kaduda.

Ma arvan, et Instagramis on kõige mõistlikum sõnum saata. Pole kunagi varem niimoodi internetis naistele kirju saatnud. Mida kirjutada, et vastuse saamise- ja õnnestumise tõenäosus oleks kõige suurem. Samas ei tohi jätta ka veidriku muljet (mida ma kindlasti ei ole)

Ütle parem kohe välja, et tead seda naist reaalsest elust ja naine teab sind ja pole sinust huvitatud. Seda juttu ei usu keegi, et sa temast midagi ei tea. Kuidas siis saad teda pikemalt jälgida nii instagramis kui facebookis, kui temast midagi ei tea? Ebaloogiline ju. Creepy ammugi.

Mis vastuse saamisest ja õnnestumisest sa unistad? Naine teab sind ja ei suhtle sinuga. See ongi juba vastus iseenesest, et sa ei paku huvi ja jäta rahule. Kui pakuks huvi, küll ta oleks kuidagi juba suhelnud. Naised tavaliselt näitavad huvi, kui see on olemas. Unusta see naine ära ja leia mingi mõttekam viis tutvumiseks kellegagi, kes on ka sinust huvitatud.

Loomulikult on see veider, et ühest naisest, kellest sa väidetavalt MITTE midagi ei tea, nii sisse võetud oled ja teda lausa jälgid ja temast üldse mõtled ja teemasid siia teed, et kuidas tutvuda. Ei saagi tutvuda, liigu edasi.

+4
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütle parem kohe välja, et tead seda naist reaalsest elust ja naine teab sind ja pole sinust huvitatud. Seda juttu ei usu keegi, et sa temast midagi ei tea. Kuidas siis saad teda pikemalt jälgida nii instagramis kui facebookis, kui temast midagi ei tea? Ebaloogiline ju. Creepy ammugi.

Jälgin pikalt Britney Spearsi, kes ei tea minust midagi. Ebaloogilist pole selles mitte midagi.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tõesti ei saa aru. Kuidas saab sattuda Instas mingi võhivõõra, samas tavalise inimese peale täiesti lambist?

Ma ei ole üldse IG asjatundja. Kontogi tegi sinna mulle mu laps. Ma ei ole selle saidi mõttest aru saanud, aga mõnikord harva, kui arsti ukse taga aega on vaja parajaks teha, siis avan ja vaatan.

Peab ütlema, et mul on enamus, kes sinna voogu tulevad võõrad näitsikud. Minu arvates mul oli seadistatud nii, et mulle ei peaks tulema sinna pilte nendest, keda ma ei tunne ja ma ise ei peaks ka võõrastele nähtav olema, aga ometigi on mul mingid suvalised seal reas, keda ma tegelikult ei taha näha. Lihtsalt jälestan huuliprunditavate ja kanni uppi ajavate tibide pilte. Nii et ma üldse ei imesta, kui IG-s näevad mehed nende jaoks võõraste naiste pilte ilma, et nad oleksid spetsiaalselt neid otsinud.

50+ naisterahvas olen ja 100% heteroseksuaaline ning kindlasti mitte pervert.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälgin pikalt Britney Spearsi, kes ei tea minust midagi. Ebaloogilist pole selles mitte midagi.

Seega sa oled huvitatud Britney Spears’ist ja tegid teema, kuidas Instas temaga tuttavaks saada? 😀 hästi paned.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tõesti ei saa aru. Kuidas saab sattuda Instas mingi võhivõõra, samas tavalise inimese peale täiesti lambist?

Ma ei ole üldse IG asjatundja. Kontogi tegi sinna mulle mu laps. Ma ei ole selle saidi mõttest aru saanud, aga mõnikord harva, kui arsti ukse taga aega on vaja parajaks teha, siis avan ja vaatan.

Peab ütlema, et mul on enamus, kes sinna voogu tulevad võõrad näitsikud. Minu arvates mul oli seadistatud nii, et mulle ei peaks tulema sinna pilte nendest, keda ma ei tunne ja ma ise ei peaks ka võõrastele nähtav olema, aga ometigi on mul mingid suvalised seal reas, keda ma tegelikult ei taha näha. Lihtsalt jälestan huuliprunditavate ja kanni uppi ajavate tibide pilte. Nii et ma üldse ei imesta, kui IG-s näevad mehed nende jaoks võõraste naiste pilte ilma, et nad oleksid spetsiaalselt neid otsinud.

50+ naisterahvas olen ja 100% heteroseksuaaline ning kindlasti mitte pervert.

Seda võõra naise pildi nägemise juttu ma ei usu, sest see mees teab ju ka selle naise fb kontot, ja jälgib seda ka lisaks instagramile. Siis tegi veel siia ka temast teema. See peab olema kuidagi tuttav naine sellele teemaalgatajale.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ausalt öeldes kogu aeg imestan neid ahistamislugusid, kus naistele kirjutatakse ja lähenetakse täiesti suvalistes kohtades ja suvaliste kohtade kaudu. Küll mingite müügikuulutuste peale, küll hakkab kuller või ehitusmees ahistama jne, küll kirjutab võhivõõras Instagramis või Facebookis.

Kummaline on see, et nad isegi ei tea, kas tegemist on vallalise või suhtes oleva naisega. Lihtsalt kellegi välimusest vaimustuses olemine ei tähenda, et võiks kohe hakata tutvust looma. Selleks on tutvumislehed, kus avaldatakse soovi kellegi leidmiseks ja eesmärgid on sarnased.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed ikka tutvuvad sotsiaalmeedias. Mina ei tea, mida kirjutada. Mulle on kirjutatud üldiselt idiootsusi. A la ma tahan sinuga tutvuda, aga mina otsustan, kas me ka pikemalt suhtleme. Samal ajal endal fb kinnine, isegi näopilti ei tule ette. No mida ma tutvun, kui endast on null infot jagada.

Kusjuures minu sotsiaalmeediast saab üsna hea pildi, mis mulle meeldib. Nt sport. Võiks ju seda kasutada ja midagi arendada, a la, ma käisin ka sellel mängul, kas sa sinna mängule lähed vms, aga tuleb ikka tavapärane “kena naesterahvas, tutvume, öhöhöh”

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei soovita mitte midagi kirjutada ja lasta see mõte kohe lahti. TA teeks end ainult lolliks sellega. Tegelikult isegi soovitaks end ka mõttes eemaldada sellest naisest, mitte vaadata tema kontosid, mitte temast mõelda ja tegeleda täielikult oma eluga.

Üsna tõenäoline on, et nad tegelikult on kokku puutunud ka reaalses elus ja nagu näha, naine ei ole kordagi kontakti otsinud, mis omakorda tähendab täielikku huvi puudumist antud mehe osas. Pole isegi sõbraks lisanud, mis omakorda tähendab, et isegi tuttavana ei taha seda meest enda ellu.

Kas ise tahaksid, et mingi võõras naine hakkaks lampi sulle kirjutama, sind igal pool jälgima, sinust mõtlema nii nagu sina sellest naisest hetkel mõtled? Kas oleks meeldiv?

 

 

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saavad instagrami voogu tulla võõrad inimesed? Makstud (sponsored) sisu küll, aga mitte mingeid suvalisi inimesi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

netis kolades leiad alati nö põnevat, mida tahaks nuusutada lähemalt. nt, insta noorik, kellel pole prääksumokki ja  paisistmikku, ja sel juhul on mure, kas ta vastab saadetud kirjale. tõenäoliselt mitte, kuna tundmatu tutvuja on lihtsalt ajaraiskaja.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tegelikult on nii, et kui ainult Instagrami fotode põhjal keegi hirmsasti meeldima hakkab, siis võid päriselus väga palju pettuda, sest tema tegeliku isikuga ei pruugi piltidel palju pistmist olla. Ja ilmselgelt on see meeldivus vägagi välimusepõhine, mis juba algusest peale töötab väga halvasti.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees küsib.

Olen juba pikemalt aega ühte sümpaatset naist sotsiaalmeedias (instagram) jälginud. Ta on minust paar aastat noorem. Mingi populaarne ta ei ole ja ilmselt päevas kümnete kaupa meeste kirju ta ei saa.

Kahjuks päriselus meil kokkupuutepunkte pole. Lihtsalt fb-s sõbraks oleks natuke ehk creepy lisada? Kui Fb-s privaatsõnum saata võib võõrastelt tulnud kirjade kasti ära kaduda.

Ma arvan, et Instagramis on kõige mõistlikum sõnum saata. Pole kunagi varem niimoodi internetis naistele kirju saatnud. Mida kirjutada, et vastuse saamise- ja õnnestumise tõenäosus oleks kõige suurem. Samas ei tohi jätta ka veidriku muljet (mida ma kindlasti ei ole)

No aga kirjuta talle siis seda, et mis sulle tema puhul meeldib. Kas piltide kunstilisus, mingi spordia, millega ta tegeleb, mingi hobi/tegevus, mis võiks teid ühendada jne. Lihtsalt pildi põhjal kellegisse armuda – “sul ilusad rinnahoidjad sel pildil, saame kokku” ongi creepy. Kui sa veidrik pole, siis oskad kindlati midagi normaalset kirjutada, mis inimeses ka sinu vastu huvi paneb tundma.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjuta, et tere, olen sind pikalt jälginud nii fb ja kui ka instas ja ma näen piltidelt, et sa pole kuigi populaarne naine ja kindlalt sa ei püüa meeste pilke ja ei saa meestelt ka kirju. tegin sinust ka teema igaks juhuks perekooli, et arutada sinu teadmata, kuidas oleks parim sulle kirjutada, et sinuga tutvuda. ma ei ole creepy veidrik ja olen mees, sinust paar aastat vanem. ootan sinu vastust ja õnnestumist sinuga. meil pole varem kokkupuutepunkte olnud. pole enne kunagi naistele kirju saatnud.

Kui sa siis vastust ei saa, siis tead, et polnud huvi.

 

+11
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sotsiaalmeedias tutvumine on sama, nagu tänaval tutvumine. Isiklikult eelistaks pigem instas, kui tänaval.

võid kirjutada midagi ta piltide kohta näiteks. Kui vastab, siis sealt edasi juba lihtsam.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ausalt öeldes kogu aeg imestan neid ahistamislugusid, kus naistele kirjutatakse ja lähenetakse täiesti suvalistes kohtades ja suvaliste kohtade kaudu.

Sellega seoses meenus mulle, et mind hakkas ükskord Facebooki kaudu ahistama üks mees, kes oli mu juures mitu aastat varem akent paigaldanud. Kuidas ta üldse mu FB üles leidis, jääb mõistatuseks. Oli päris pealetükkiv ja veel solvus, kui ma ei olnud mingitest kohtumistest huvitatud. Pärast seda ma keerasin koomale selle sätte, kes mulle üldse sõnumeid saata saab.

Lisan veel, et mitte mingit flirti või mingit erilist sõbralikkustki ei olnud tol aknapaigaldamisel, no et oleks nalja visanud või ma ei tea, snäkke pakkunud või mida iganes. St täiesti tühja koha pealt hakkas järsku võhivõõras inimene ligi ajama, oli tõesti creepy. Õnneks ei tulnud kividega seda enda paigaldatud akent sisse loopima, igasuguseid hulle on olemas.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Instas on tõesti pea sama, mis tänaval. Piisab väikesest komplimendist ice-breakerist nt Sul on väga kena naeratus. Sinna juurde ei pea kirjutama, et hei, mis teed, kuidas läheb, olen sind ammu jälginud vmt.
Kui sümpaatia peaks olema vastastikune (sul endal pildid nähtaval?) siis küll jutuks läheb. Küll siis komplimendi eest tänab ja annab edasi rääkida.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommenteeri esialgu tema pilti (mitte mingit vana), mille kohta on midagi öelda ka. Tutvumisest ära räägi. Välimus jäta 100% kõrvale, ära sellele hinnanguid anna. Silma jäävad eristuvad, tabavad, humoorikad kommentaarid – sellised, mida postitaja ei ootaks.

Samas vaata, et su enda profiil oleks ka mõistlik. Pärisnimi. Pildid, kus on sind selgelt näha, mitte mingi siluett kuskil päikseloojangus. Seebikarbiga tehtud pildid ka head muljet ei jäta.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees küsib.

Olen juba pikemalt aega ühte sümpaatset naist sotsiaalmeedias (instagram) jälginud. Ta on minust paar aastat noorem. Mingi populaarne ta ei ole ja ilmselt päevas kümnete kaupa meeste kirju ta ei saa.

Kahjuks päriselus meil kokkupuutepunkte pole. Lihtsalt fb-s sõbraks oleks natuke ehk creepy lisada? Kui Fb-s privaatsõnum saata võib võõrastelt tulnud kirjade kasti ära kaduda.

Ma arvan, et Instagramis on kõige mõistlikum sõnum saata. Pole kunagi varem niimoodi internetis naistele kirju saatnud. Mida kirjutada, et vastuse saamise- ja õnnestumise tõenäosus oleks kõige suurem. Samas ei tohi jätta ka veidriku muljet (mida ma kindlasti ei ole)

Naistele ju ikka meeldib kui mingi võõras mehenässakas dm-i sajab ja kirjutama kukub.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

saada riistapilt

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mingi populaarne ta ei ole ja ilmselt päevas kümnete kaupa meeste kirju ta ei saa.

Oleks ta populaarne, saaks ta meeste kirju ilmselt tuhandetes päevas. Mina olen täitsa tavaline naisterahvas, ikka kirjutatakse pidevalt. Kui veel kena naine oled ja mingeid poseerimispilte postitad, siis ilmselt saavad neid kirju ikka väga palju. Kõik muidugi pole tõsised tutvujasoovijad, osadel on see mingi meelelahutuse vorm, et võtan nina täis ja kukun mingitele tibidele kirju vorpima, äkki mõni võtab vedu.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on see veider, et ühest naisest, kellest sa väidetavalt MITTE midagi ei tea, nii sisse võetud oled ja teda lausa jälgid ja temast üldse mõtled ja teemasid siia teed, et kuidas tutvuda. Ei saagi tutvuda, liigu edasi.

Möh? Sa ise siis ei jälgi kedagi, keda sa ei tunne? Miks see creepy on, tavaline igapäevane enamike elu see võõraste jälgimine.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjuta, et tere, olen sind pikalt jälginud nii fb ja kui ka instas ja ma näen piltidelt, et sa pole kuigi populaarne naine ja kindlalt sa ei püüa meeste pilke ja ei saa meestelt ka kirju. tegin sinust ka teema igaks juhuks perekooli, et arutada sinu teadmata, kuidas oleks parim sulle kirjutada, et sinuga tutvuda. ma ei ole creepy veidrik ja olen mees, sinust paar aastat vanem. ootan sinu vastust ja õnnestumist sinuga. meil pole varem kokkupuutepunkte olnud. pole enne kunagi naistele kirju saatnud.

Kui sa siis vastust ei saa, siis tead, et polnud huvi.

Aitäh, sain naerda 😀

Minu meelest piisaks juba sellest esimesest lausest. No ausalt, minu meelest see mees ikka on creepy ja veidrik. Mõelda, kui tutvukski ja siis see naine avastaks mingi hetk selle Perekooli teema…Päris hea mulje jääks.

Tere, olen sind pikalt jälginud nii fb ja kui ka instas ja ma näen piltidelt, et sa pole kuigi populaarne naine ja kindlalt sa ei püüa meeste pilke ja ei saa meestelt ka kirju.”

Sellist alustust soovitaks tõesti jah. Enam parem olla väga ei saakski 😀

Põhimõtteliselt see mees ütleb siin ära, et ega see naine nii populaarne (=kena) pole, et meeste pilke üldiselt püüaks, aga talle meeldib. See juba super suhtumine, millega läheneda.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 83 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas sotsiaalmeedias läheneda meeldivale naisele?