Esileht Pereelu ja suhted Kuidas sotsiaalmeedias läheneda meeldivale naisele?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 81 )

Teema: Kuidas sotsiaalmeedias läheneda meeldivale naisele?

Postitas:
Kägu

Jälgin pikalt Britney Spearsi, kes ei tea minust midagi. Ebaloogilist pole selles mitte midagi.

Seega sa oled huvitatud Britney Spears’ist ja tegid teema, kuidas Instas temaga tuttavaks saada? 😀 hästi paned.

Pullikaka, see oli näide. Mehed vahivadki naisi, vahivad ühte, teist ja kolmandat, sest nad on mehed. Need hööritavad instamodellid popid ongi tänu meestele. Vanasti olid ajakirjad, nüüd on teised platvormid. Sugutungi rahuldamine ja välimuse järgi valimine. Mingist armastusest ei tasu rääkida.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loomulikult on see veider, et ühest naisest, kellest sa väidetavalt MITTE midagi ei tea, nii sisse võetud oled ja teda lausa jälgid ja temast üldse mõtled ja teemasid siia teed, et kuidas tutvuda. Ei saagi tutvuda, liigu edasi.

Möh? Sa ise siis ei jälgi kedagi, keda sa ei tunne? Miks see creepy on, tavaline igapäevane enamike elu see võõraste jälgimine.

Muidugi. Praegu on käimas avalik kohtukeiss Depp-Heard ja iga päev võib seda ca 6 tundi jälgida ja mõlema eraelust palju teada saada. Alustades vanematest lõpetades kuidas tampooniaplikaatoriga triipu tehakse. Huvitav on, muud midagi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt see mees ütleb siin ära, et ega see naine nii populaarne (=kena) pole, et meeste pilke üldiselt püüaks, aga talle meeldib. See juba super suhtumine, millega läheneda.

Siin ei olegi viisakat lähenemist, sest tegelikult pole sotsiaalmeedia mõeldud tutvumiseks, vaid tutvuste hoidmiseks.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt see mees ütleb siin ära, et ega see naine nii populaarne (=kena) pole, et meeste pilke üldiselt püüaks, aga talle meeldib. See juba super suhtumine, millega läheneda.

Minule kirjutas üks mees tutvumisportaalis, et ega sa mingi supermodell ei ole, aga ega ma ise ka ei ole ja mulle meeldivad tavalised naised.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minule kirjutas üks mees tutvumisportaalis, et ega sa mingi supermodell ei ole, aga ega ma ise ka ei ole ja mulle meeldivad tavalised naised.

Kui olin 18a, siis mulle kirjutas üks et ega ma selline pole, keda autodega noormehed peale võtaks, aga noh, olen selline maalähedaselt ilus.. Ja võiksin 10kg alla võtta. Olin siis 70kg, oma 180cm pikkuse juures.

Hindaja ise oli siis kindlalt üle 100kg üsnagi trullakas noormees kiila pea ja prillidega.

Mehed on ikka uskumatud matsid.

See “pole modell, aga tahan tavalist” juba ongi solvang iseenesest. Umbes et “ega sa ilus pole, aga ma ise ka pole, siis kõlbad küll kuna ma ju paremat ei saaks”

Sama nendega kes ise ülekaalus ja vormist väljas, siis samasugused kõlbavad vaid seetõttu et saledad ei taha. Niipea kui endal õnnestub kuidagi saledamaks ja kenamaks saada siis vahetatakse partner kohe “parema” vastu välja.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mees, kes netis suudab omale mingil moel naise leida, väärib omaette medalit juba 😀

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No minu meelest see pole ahistamine, kui 1 korra naisele kirjutada, et sa tundud tore ja armas, kas võiksime kokku saada. Kui naine pole huvitatud (= ei vasta või vastab eitavalt),  siis lõpetad tema jälgimise ja kirjade saatmise, onju? Igatahes kui ei proovi, siis jäädki üksi konutama. Võib-olla see naine pole suhtes ja ka ei leia kaaslast ja olekski teemaalgatajale tore paariline?

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No minu meelest see pole ahistamine, kui 1 korra naisele kirjutada, et sa tundud tore ja armas, kas võiksime kokku saada. Kui naine pole huvitatud (= ei vasta või vastab eitavalt), siis lõpetad tema jälgimise ja kirjade saatmise, onju? Igatahes kui ei proovi, siis jäädki üksi konutama. Võib-olla see naine pole suhtes ja ka ei leia kaaslast ja olekski teemaalgatajale tore paariline?

Seda võib muidugi teha ja see pole mingi ahistamine.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No minu meelest see pole ahistamine, kui 1 korra naisele kirjutada, et sa tundud tore ja armas, kas võiksime kokku saada. Kui naine pole huvitatud (= ei vasta või vastab eitavalt), siis lõpetad tema jälgimise ja kirjade saatmise, onju? Igatahes kui ei proovi, siis jäädki üksi konutama. Võib-olla see naine pole suhtes ja ka ei leia kaaslast ja olekski teemaalgatajale tore paariline?

Miks mitte, kui omal samaväärne profiil koos täispikkuses piltide ja sealjuures kõige värskematega. Kui mingisugune õllelaudu pildistav tüüp, siis pole olukord aus.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen 42 a naine ja fb-s aeg-ajalt kirjutavad mulle mehed jutuga, et soovin sinuga tuttavaks saada. Absoluutselt mitte mingil juhul, never-ever ma ei tutvuks sellise mehega. Täiesti välistatud. Miks? Sest on creepy, ma absoluutselt ei ole huvitatud sellisel viisil tutvumisest. Ei uuri ka, mis mees on, lihtsalt ei.

Kuidas minuga võhivõõral on võimalik tuttavaks saada? Hmmm. Ega väga ei olegi vist, tuleb tunnistada. On vaja, et oleks mingi vahelüli – keegi inimene, keda mina tunnen ja kes nö garanteerib, et on tegu usaldusväärse inimesega. Või on vaja väga usaldusväärset töist pöördumist. Aga kui tuleb välja, et see on kattevari, siis on blokk kohe. Ehk siis tulebki sisse seada mingi töine suhtlus ja väga palju kannatust varuda.

+3
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen 42 a naine ja fb-s aeg-ajalt kirjutavad mulle mehed jutuga, et soovin sinuga tuttavaks saada. Absoluutselt mitte mingil juhul, never-ever ma ei tutvuks sellise mehega. Täiesti välistatud. Miks? Sest on creepy, ma absoluutselt ei ole huvitatud sellisel viisil tutvumisest. Ei uuri ka, mis mees on, lihtsalt ei.

Kuidas minuga võhivõõral on võimalik tuttavaks saada? Hmmm. Ega väga ei olegi vist, tuleb tunnistada. On vaja, et oleks mingi vahelüli – keegi inimene, keda mina tunnen ja kes nö garanteerib, et on tegu usaldusväärse inimesega. Või on vaja väga usaldusväärset töist pöördumist. Aga kui tuleb välja, et see on kattevari, siis on blokk kohe. Ehk siis tulebki sisse seada mingi töine suhtlus ja väga palju kannatust varuda.

Kui edukalt siis tutvumine läheb muidu?

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

selle kohta käib lause, et issanda loomaaed….
võõraga üldse julged suhelda?
paaniliselt kahtlustav on midagi isiksusehäire laadset.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiesti normaalselt läheb tutvumine. Valin ise, kellega suhtlen.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

sa tundud tore ja armas, kas võiksime kokku saada

Inimesed on nii erinevad, minu jaoks on niisugused tüübid just välistatud. 😃 Eriti kuna eelistan tutvuda sõpruse pinnalt, mitte sellise selge vaibiga, et “ma olen sinust kui naisest huvitatud”.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eriti kuna eelistan tutvuda sõpruse pinnalt, mitte sellise selge vaibiga, et “ma olen sinust kui naisest huvitatud”.

Eelistada ju võid, aga võid kindel olla, et ükski mees sinuga sõpruse pinnalt suhelda ei soovi. Tema ikka vaatab, kas oled pandav või ei ole ja niisama jutulaata pidada ja õlut juua ta võib sõpradega ka.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eriti kuna eelistan tutvuda sõpruse pinnalt, mitte sellise selge vaibiga, et “ma olen sinust kui naisest huvitatud”.

Eelistada ju võid, aga võid kindel olla, et ükski mees sinuga sõpruse pinnalt suhelda ei soovi. Tema ikka vaatab, kas oled pandav või ei ole ja niisama jutulaata pidada ja õlut juua ta võib sõpradega ka.

Las ta mõtleb siis nii, oluline on see, kuidas ta käitub. Mulle ei meeldi, kui on õhus kohe see tunne, et me tutvume potentsiaalse romantilise suhte nimel. Ma ei pruugi sellel eluhetkel üldse suhet tahtagi. Sinu kirjeldatud meest olen ma ainult korra elus kohanud, ülejäänud on kõik normaalsed olnud ja soovinud mind tundma õppida ilma mulle ligi ajamata.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Las ta mõtleb siis nii, oluline on see, kuidas ta käitub. Mulle ei meeldi, kui on õhus kohe see tunne, et me tutvume potentsiaalse romantilise suhte nimel. Ma ei pruugi sellel eluhetkel üldse suhet tahtagi. Sinu kirjeldatud meest olen ma ainult korra elus kohanud, ülejäänud on kõik normaalsed olnud ja soovinud mind tundma õppida ilma mulle ligi ajamata.

Palju lihtsam on elada nii, kui mõtled, milleks mees sind tundma õpib
Ükski mees ei tee seda niisama, riist juhib. Ma isegi ei vaevu suhtlema, kui meest ei otsi, sest tahavad nad ainult ühte ja milleks aega raisata. Üheöösuhte jaoks pole vaja, et isiklikke teemasid teatakse.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

selle kohta käib lause, et issanda loomaaed….
võõraga üldse julged suhelda?
paaniliselt kahtlustav on midagi isiksusehäire laadset.

Isiksushäirega ei suhelda üldse, ka läbi vahelüli.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen 42 a naine ja fb-s aeg-ajalt kirjutavad mulle mehed jutuga, et soovin sinuga tuttavaks saada.

Kas sul on profiil avalik või kirjutavad sõprade tuttavad? Mul kinnine profiil, ainult enda sõprade jaoks ja pole kunagi mingeid tutvumis soovidega võõraid kirju saanud.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Johhaidii, inimesed, kes tahavad neti kaudu tutvuda, teevad endale konto tutvumisportaali või äppi. Sa tee endale ka, pühi profiile vasakule ja paremale ja vali sobiv välja.

Mingid sellised tondid, kes lihtsalt vahivad pilte ja kirjutavad selle peale fb või instagrammi EI OLE NORMAALSED. Nagu mida, need ei ole ju tutvumiskeskkonnad, inimesed ei tee sinna kontosid eesmärgiga leida endale partner. Jah, võib muidugi juhtuda, et nt mõnes fb grupis kohtuvad ühise tegevusala või huviga inimesed, saavad jutu peale ja hakkavad suhtlema, aga see on ju midagi muud kui et oo, sul on ilusad selfied siin, ma õige kirjutan sulle.

Kas sa muidu tänaval ka käid lihtsalt võõraid naisi mingite lööklausetega tülitamas või saad aru, et see on kohatu? Sotsiaalmeedia on ka avalik koht.

+6
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga imelikud vastused on siin. Mis traumasid naised üle on elanud, et nad nii kurjad on?

Mina olen tavaline vallaline naine ja olen küll tutvunud sotsiaalmeedia kaudu. Mitte midagi creepyt selles ei näe.

See ongi toimunud nii, et mõni meesterahvas kirjutab, et tere, sul on ilusad/huvitavad pildid või huvitavad kommentaarid/meil on ühine huviala. Mina kirjutan vastu ja suhtluse käigus on näha, millise inimesega on tegu ja kas reaalis ka võiks suhelda. Kui jah, siis on tore ja kui ei, siis oskan suhtluse ka viisakalt lõpetada nii, et teine inimene haiget ei saa.

Midagi ohtlikku selles ei ole, keegi ei saa mind ju interneti teel vägistada või muud kurja teha.

Perverte liigub, aga need on kohe äratuntavad ja neid saab kustutada ja blokkida.

Ükskord juhtus küll selline lugu, et keegi noormees kirjutas ja saatis seejärel nokupildi. Ma olin tema profiili juba vaadanud ja sain selle järgi aru, et tegu on ühe puudega inimeste õppeasutuse õpilasega. Teda ma ei blokkinud, vaid kirjutasin, et vaata, sõbrakene, selliseid pilte ei ole viisakas saata. Kui sa nii teed, siis keegi ei taha sinuga suhelda. Naistele saadetakse ikka ilusaid pilte, näiteks lilledest ja kassidest. Mul on endal üks sugulane puudega, sellepärast ma sain aru, mis inimesega tegu. Nüüd saadabki mulle umbes korra nädalas mingi lillepildi ja on ilmselt õnnelik. Tegemist ei ole perverdi, vaid lihtsalt ullikesega.

TA ei ole ullike, vaid täiesti normaalne mees. Loomulikult kirjuta oma huviobjektile. Midagi sõbralikku, aga neutraalset. Kui ta vastu kirjutab, siis on ok ja kui ei kirjuta, siis pole sellest ka midagi. Soovin edu!

+14
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mees küsib.

Olen juba pikemalt aega ühte sümpaatset naist sotsiaalmeedias (instagram) jälginud. Ta on minust paar aastat noorem. Mingi populaarne ta ei ole ja ilmselt päevas kümnete kaupa meeste kirju ta ei saa.

Kahjuks päriselus meil kokkupuutepunkte pole. Lihtsalt fb-s sõbraks oleks natuke ehk creepy lisada? Kui Fb-s privaatsõnum saata võib võõrastelt tulnud kirjade kasti ära kaduda.

Ma arvan, et Instagramis on kõige mõistlikum sõnum saata. Pole kunagi varem niimoodi internetis naistele kirju saatnud. Mida kirjutada, et vastuse saamise- ja õnnestumise tõenäosus oleks kõige suurem. Samas ei tohi jätta ka veidriku muljet (mida ma kindlasti ei ole)

Pikemat aega jälgin… kriipi! Põhjus, miks mu sotsmeedia kontod privaatsed on.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA ei ole ullike, vaid täiesti normaalne mees.

Täiesti normaalne mees ei pea sotsiaalmeediast endale naist otsima või küsima naistelt, kuidas naistele läheneda. Jääb mulje, et päriselus ei oska suhelda. Need, kes ei oska päriselus suhelda, ei lähe internetis peale või jätavad kriipi mulje. See on sama, mis läheneda suvalisele inimesele tänaval lambist, sest käekott meeldib. Päriselus õpitakse enne inimest tundma ja siis alles lähenetakse.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mehed vast vaevalt naiste käekotte jälgivad, aga mina olen küll võõrastele öelnud, kui on äge käekott. Eestlasi muidugi ehmatab asi ära.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mehed vast vaevalt naiste käekotte jälgivad, aga mina olen küll võõrastele öelnud, kui on äge käekott. Eestlasi muidugi ehmatab asi ära.

See polnud point ja kusjuures mehed kiidavad küll vahest sallivärvi või käekotti.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milleks üldse nii palju vaeva näha kellegi pärast? Mingi profiilide vaatamine, mõtlemine sellest naisest, siis mõte kirjutada, juba muretseb ette, mida mingi naine temast arvaks jne? Mida selline ülepingutamine annab?

Suhe peaks olema 50 50 koostöö, aga siin mees teeb nagu kogu töö ise ära juba enne, kui mingi suhtlus üldse alanud on, selle asemel, et asjadel olla lasta ja elu vabalt võtta. Ei saa seda naist, tühja kah, naisi on küllaga, leiab siis teise, reaalsest elust. Vaevalt TA nüüd ühtegi teist naist ei tunne ega tea kedagi, kellele ta meeldida võiks reaalses elus. Siin tuleb ikka laiemalt mõelda ja vaadata. Või kui väga vaja tutvusi leida, on selleks teised portaalid, kus on sarnaste huvidega inimesed koos.

Kui kellegi profiil nii ärritaks, et lausa vaja ühendust võtta, äkki siis ei vaatakski seda. Säästaks end sellest kõigest ja vaataks, mis elu toob. Mõtlemist sellest naisest toidabki ju tema profiilide vaatamine ja tema jälgimine. Kui ei vaataks neid ja ei jälgiks neid teadlikult, kaoksid ka mõtted ja soov ühendust võtta. Lihtne.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiesti normaalne mees ei pea sotsiaalmeediast endale naist otsima või küsima naistelt, kuidas naistele läheneda. Jääb mulje, et päriselus ei oska suhelda. Need, kes ei oska päriselus suhelda, ei lähe internetis peale või jätavad kriipi mulje. See on sama, mis läheneda suvalisele inimesele tänaval lambist, sest käekott meeldib. Päriselus õpitakse enne inimest tundma ja siis alles lähenetakse.

See on psühholoogias kindlaks tehtud fakt, et mida rohkem me kedagi näeme, seda enam see inimene meile meeldima hakkab. Antud juhul TA ju näeb seda naist nii tihti, kui ise tahab, sest profiilid on nähtavad ja TA-l on piisavate arvu korduste järel tekkinud harjumus jälgida selle naise profiile. Selle ahela saab katkestada TA, kui ta lõpetab naise profiilide jälgimise ära.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga imelikud vastused on siin. Mis traumasid naised üle on elanud, et nad nii kurjad on?

Mina olen tavaline vallaline naine ja olen küll tutvunud sotsiaalmeedia kaudu. Mitte midagi creepyt selles ei näe.

See ongi toimunud nii, et mõni meesterahvas kirjutab, et tere, sul on ilusad/huvitavad pildid või huvitavad kommentaarid/meil on ühine huviala. Mina kirjutan vastu ja suhtluse käigus on näha, millise inimesega on tegu ja kas reaalis ka võiks suhelda. Kui jah, siis on tore ja kui ei, siis oskan suhtluse ka viisakalt lõpetada nii, et teine inimene haiget ei saa.

Midagi ohtlikku selles ei ole, keegi ei saa mind ju interneti teel vägistada või muud kurja teha.

Perverte liigub, aga need on kohe äratuntavad ja neid saab kustutada ja blokkida.

Ükskord juhtus küll selline lugu, et keegi noormees kirjutas ja saatis seejärel nokupildi. Ma olin tema profiili juba vaadanud ja sain selle järgi aru, et tegu on ühe puudega inimeste õppeasutuse õpilasega. Teda ma ei blokkinud, vaid kirjutasin, et vaata, sõbrakene, selliseid pilte ei ole viisakas saata. Kui sa nii teed, siis keegi ei taha sinuga suhelda. Naistele saadetakse ikka ilusaid pilte, näiteks lilledest ja kassidest. Mul on endal üks sugulane puudega, sellepärast ma sain aru, mis inimesega tegu. Nüüd saadabki mulle umbes korra nädalas mingi lillepildi ja on ilmselt õnnelik. Tegemist ei ole perverdi, vaid lihtsalt ullikesega.

TA ei ole ullike, vaid täiesti normaalne mees. Loomulikult kirjuta oma huviobjektile. Midagi sõbralikku, aga neutraalset. Kui ta vastu kirjutab, siis on ok ja kui ei kirjuta, siis pole sellest ka midagi. Soovin edu!

Kahjuks ei ole need nii ära tuntavad midagi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enamasti nii ei tutvuta tõesti.

Samas on hea, kui jälgijast isiku kannatus enam vastu ei pea ja kirju saatma hakkab. Siis saab see naine ka end kuidagi vajadusel kaitsta, kui ta vähemalt teab, kes teda jälgib ja kirjutab.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on psühholoogias kindlaks tehtud fakt, et mida rohkem me kedagi näeme, seda enam see inimene meile meeldima hakkab. Antud juhul TA ju näeb seda naist nii tihti, kui ise tahab, sest profiilid on nähtavad ja TA-l on piisavate arvu korduste järel tekkinud harjumus jälgida selle naise profiile. Selle ahela saab katkestada TA, kui ta lõpetab naise profiilide jälgimise ära.

Võtad teemat liialt tõsiselt. Mehed ei käitu nii ja üks pole neile see õige, vaid ikka mitmed.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 81 )

Esileht Pereelu ja suhted Kuidas sotsiaalmeedias läheneda meeldivale naisele?