Esileht Pereelu ja suhted Kuidas sotsiaalmeedias läheneda meeldivale naisele?

Näitan 23 postitust - vahemik 61 kuni 83 (kokku 83 )

Teema: Kuidas sotsiaalmeedias läheneda meeldivale naisele?

Postitas:
Kägu

TA ei ole ullike, vaid täiesti normaalne mees.

Täiesti normaalne mees ei pea sotsiaalmeediast endale naist otsima või küsima naistelt, kuidas naistele läheneda. Jääb mulje, et päriselus ei oska suhelda. Need, kes ei oska päriselus suhelda, ei lähe internetis peale või jätavad kriipi mulje. See on sama, mis läheneda suvalisele inimesele tänaval lambist, sest käekott meeldib. Päriselus õpitakse enne inimest tundma ja siis alles lähenetakse.

Enamasti nii ei tutvuta tõesti.

Samas on hea, kui jälgijast isiku kannatus enam vastu ei pea ja kirju saatma hakkab. Siis saab see naine ka end kuidagi vajadusel kaitsta, kui ta vähemalt teab, kes teda jälgib ja kirjutab.

Sotsiaalmeeduat saab jälgida ainult, kui inimene tahab tähelepanu. Näiteks on hulgaliselt rahvast, kes ei näe vajadust endalegi pilte teha, rääkimata avalikult.
Praegu ntx on sotsmeedias popp Camille Vasquez ja tema profiil on algusest peale kinni, vahepeal oli dr Curry ja ka tema minu teada kustutas lausa Twitteri suure tähelepanu tõttu.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA ei ole ullike, vaid täiesti normaalne mees.

Täiesti normaalne mees ei pea sotsiaalmeediast endale naist otsima või küsima naistelt, kuidas naistele läheneda. Jääb mulje, et päriselus ei oska suhelda. Need, kes ei oska päriselus suhelda, ei lähe internetis peale või jätavad kriipi mulje. See on sama, mis läheneda suvalisele inimesele tänaval lambist, sest käekott meeldib. Päriselus õpitakse enne inimest tundma ja siis alles lähenetakse.

Normaalsuse piirid on pisut laiemad, kui ühe (eeldatavalt väga heade suhtlus-ja sotsiaalsete oskustega inimese) arusaamine sellest.

Nii nagu mehi, leidub ka naisi, kes võibolla ei tea, kuidas meestega päriselus tutvuda, suhelda ja kellel on seda kõike lihtsam teha internetis. Miks peaks arvama, et kõik naised on mingid suhtlemisgeeniused ja teavad täpselt, kuidas on õige käituda. Interneti teel tutvumine, suhtlemine ja üksteise tundma õppimine võib olla paljudele inimestele kergem ja mõnede jaoks ainuke võimalus. Mina ei teeks teisi inimesi maha, kui nad minu standarditele ei vasta.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalsuse piirid on pisut laiemad, kui ühe (eeldatavalt väga heade suhtlus-ja sotsiaalsete oskustega inimese) arusaamine sellest.

Nii nagu mehi, leidub ka naisi, kes võibolla ei tea, kuidas meestega päriselus tutvuda, suhelda ja kellel on seda kõike lihtsam teha internetis. Miks peaks arvama, et kõik naised on mingid suhtlemisgeeniused ja teavad täpselt, kuidas on õige käituda. Interneti teel tutvumine, suhtlemine ja üksteise tundma õppimine võib olla paljudele inimestele kergem ja mõnede jaoks ainuke võimalus. Mina ei teeks teisi inimesi maha, kui nad minu standarditele ei vasta.

Aga lisaks sellele juba ütlesin, et kui tüübil on endast ka pildid täispikkuses, mitte õllelaudadest, siis on võrdne seis, kui aga endast pole märkigi ja naine muudkui lisagu, nunuh. Kriipi.

Mul pole ausalt midagi selle vastu, et inimesed tutvuvad ja ahistaja otsa võib sattuda ka päriselus.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA ei ole ullike, vaid täiesti normaalne mees.

Täiesti normaalne mees ei pea sotsiaalmeediast endale naist otsima või küsima naistelt, kuidas naistele läheneda. Jääb mulje, et päriselus ei oska suhelda. Need, kes ei oska päriselus suhelda, ei lähe internetis peale või jätavad kriipi mulje. See on sama, mis läheneda suvalisele inimesele tänaval lambist, sest käekott meeldib. Päriselus õpitakse enne inimest tundma ja siis alles lähenetakse.

Enamasti nii ei tutvuta tõesti.

Samas on hea, kui jälgijast isiku kannatus enam vastu ei pea ja kirju saatma hakkab. Siis saab see naine ka end kuidagi vajadusel kaitsta, kui ta vähemalt teab, kes teda jälgib ja kirjutab.

Sotsiaalmeeduat saab jälgida ainult, kui inimene tahab tähelepanu. Näiteks on hulgaliselt rahvast, kes ei näe vajadust endalegi pilte teha, rääkimata avalikult.

Praegu ntx on sotsmeedias popp Camille Vasquez ja tema profiil on algusest peale kinni, vahepeal oli dr Curry ja ka tema minu teada kustutas lausa Twitteri suure tähelepanu tõttu.

Mis see tähelepanu tahtmine siia puutub? Et kui tahad tähelepanu, sois võibki sinuga iga mees ühendust võtta?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see tähelepanu tahtmine siia puutub? Et kui tahad tähelepanu, sois võibki sinuga iga mees ühendust võtta?

Kui ei ole võimalik ühendust võtta, siis ei saa ka soovimatud elemendid ühendust võtta.
Ma ei näe mitte ühtegi põhjust, miks EI PEAKS panema sotsiaalmeediat kinni või üldse miks peaks seda omama. Maailm on jõudnud sinna punkti, kus telefon pidevalt näpus, enam päriselus ei tutvutagi. Mehed ei oska naistele läheneda ja naised peavad igasugustele imelikega, nagu eelpool välja toodi, tegelema. Ma ei ütle, et see hea on.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahtsin siia selle lisada

stalker

Et jõuame ikkagi kaugemale sealt tutvumisest lausa kriminaalsete isikuteni.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maailm on jõudnud sinna punkti, kus telefon pidevalt näpus, enam päriselus ei tutvutagi. Mehed ei oska naistele läheneda ja naised peavad igasugustele imelikega, nagu eelpool välja toodi, tegelema. Ma ei ütle, et see hea on.

Õige jutt. Mina omal ajal tutvusin ööklubis. Näiteks Tallinnas Amigo oli hea koht selleks. Seal oli kohe teine inimene kogu pikkuses näha. Tegid mõne tantsu, ajasid juttu ja kui kõik sobis, siis vahetasite telefoninumbreid. Siis sai juba järgnevatel päevadel helistada ja kutsuda näiteks õhtust sööma mõnda vaiksemasse kohta. Kohvik või restoran. Seal sai segamatult vestelda ning juba uusi sihte seada või siis mitte seada. Nii käisid asjad paarkümmend aastat tagasi. Äkki peaks koolitajaks hakkama, kuidas naisi lantida:)

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin amigos esimest korda elus nii kuu aega tagasi. Iga mees oli lausjoobes. Mitte svipsus, caid lausjoobes. Landiti küll, kukuti sulle otsa või tõmmati endal kõht paljsks. Ma ei tea, mis sorti kaaslast sealt otsiti, aga numbrit telefoni või üheööseksiks poleks ükski isane võineline olnud.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin amigos esimest korda elus nii kuu aega tagasi. Iga mees oli lausjoobes. Mitte svipsus, caid lausjoobes. Landiti küll, kukuti sulle otsa või tõmmati endal kõht paljsks. Ma ei tea, mis sorti kaaslast sealt otsiti, aga numbrit telefoni või üheööseksiks poleks ükski isane võineline olnud.

😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin amigos esimest korda elus nii kuu aega tagasi. Iga mees oli lausjoobes. Mitte svipsus, caid lausjoobes. Landiti küll, kukuti sulle otsa või tõmmati endal kõht paljsks. Ma ei tea, mis sorti kaaslast sealt otsiti, aga numbrit telefoni või üheööseksiks poleks ükski isane võineline olnud.

Just. Aga sotsiaalmeedia alusel sa rullnokki eraldada ei oska.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin amigos esimest korda elus nii kuu aega tagasi. Iga mees oli lausjoobes. Mitte svipsus, caid lausjoobes. Landiti küll, kukuti sulle otsa või tõmmati endal kõht paljsks. Ma ei tea, mis sorti kaaslast sealt otsiti, aga numbrit telefoni või üheööseksiks poleks ükski isane võineline olnud.

Just. Aga sotsiaalmeedia alusel sa rullnokki eraldada ei oska.

Ikka oskab. Ei ole neile seda sõnaseadmisoskust antud. Nt tyleb lause “pandav piff”

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin amigos esimest korda elus nii kuu aega tagasi. Iga mees oli lausjoobes. Mitte svipsus, caid lausjoobes. Landiti küll, kukuti sulle otsa või tõmmati endal kõht paljsks. Ma ei tea, mis sorti kaaslast sealt otsiti, aga numbrit telefoni või üheööseksiks poleks ükski isane võineline olnud.

Just. Aga sotsiaalmeedia alusel sa rullnokki eraldada ei oska.

Ikka oskab. Ei ole neile seda sõnaseadmisoskust antud. Nt tyleb lause “pandav piff”

Täitsa viisakad ja tervislikud mehed pealtnäha võivad olla toimivad alkašid ja labased matsid, sellepärast nad sotsiaalmeediast naist otsima peavadki. Head mehed on võetud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea mees on subjektiivne mõiste. Mina nt mingit perele orienteeritud ja 1 õlu pärast sauna meest ei taha. Sureks igavusse.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin amigos esimest korda elus nii kuu aega tagasi. Iga mees oli lausjoobes. Mitte svipsus, caid lausjoobes. Landiti küll, kukuti sulle otsa või tõmmati endal kõht paljsks. Ma ei tea, mis sorti kaaslast sealt otsiti, aga numbrit telefoni või üheööseksiks poleks ükski isane võineline olnud.

Just. Aga sotsiaalmeedia alusel sa rullnokki eraldada ei oska.

Ikka oskab. Ei ole neile seda sõnaseadmisoskust antud. Nt tyleb lause “pandav piff”

Täitsa viisakad ja tervislikud mehed pealtnäha võivad olla toimivad alkašid ja labased matsid, sellepärast nad sotsiaalmeediast naist otsima peavadki. Head mehed on võetud.

Õige jutt. Sama kehtib ka paraku naiste kohta. Sellised viletsamad eksemplarid on leidnud endale väljundi selle näol, et võtavad endast 10+ aastat vanema mehe, sest teavad, et omavanustega ei ole lootustki. Ja siis on mingid 30+ aastat vanad naised, kes pole kunagi suhtes olnud. Alles hiljuti käisin kahe sellisega kohtumas ja esimese viie minutiga oli selge, miks see nii on.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin amigos esimest korda elus nii kuu aega tagasi. Iga mees oli lausjoobes. Mitte svipsus, caid lausjoobes. Landiti küll, kukuti sulle otsa või tõmmati endal kõht paljsks. Ma ei tea, mis sorti kaaslast sealt otsiti, aga numbrit telefoni või üheööseksiks poleks ükski isane võineline olnud.

Just. Aga sotsiaalmeedia alusel sa rullnokki eraldada ei oska.

Ikka oskab. Ei ole neile seda sõnaseadmisoskust antud. Nt tyleb lause “pandav piff”

Täitsa viisakad ja tervislikud mehed pealtnäha võivad olla toimivad alkašid ja labased matsid, sellepärast nad sotsiaalmeediast naist otsima peavadki. Head mehed on võetud.

Õige jutt. Sama kehtib ka paraku naiste kohta. Sellised viletsamad eksemplarid on leidnud endale väljundi selle näol, et võtavad endast 10+ aastat vanema mehe, sest teavad, et omavanustega ei ole lootustki. Ja siis on mingid 30+ aastat vanad naised, kes pole kunagi suhtes olnud. Alles hiljuti käisin kahe sellisega kohtumas ja esimese viie minutiga oli selge, miks see nii on.

Kvaöiteetseid inimesi on väike %.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kvaliteetseid

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellised stalkerid on täiega kriipid, ei tahaks selle naiae asemel olla. Nii nõme, kui mingi perv pidevalt mu kontot vahiks.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle on kunagi IG kirjutanud üks võhivõõras mees. Kommenteeris huvitavalt ühte mu pilti, millel tegelesin oma ühe hobiga. Ei olnud mingit labast külgelöömisrepliiki vms. Hakkasime suhtlema ja saime kokku, nüüd oleme ka abielus ja 2 lapse vanemad 🙂

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei teeks mitte midagi, ei vaataks seda kontot, ei kirjutaks, isegi ei mõtleks sellest enam. Õige inimese toob elu ise õigel ajal ja kui pole seni toonud, pole õige aeg või pole õige inimene. Tegeleks muude asjadega, mis minu elus olulised ja vaataks, mis saab.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas selle sotsiaalmeediaga lood on? Kas sinna mitte ei panda asju, mis näitaks, kui hea ja ilus on kellegi elu? Aga kas see kõik reaalsuses on nii lahe, äge ja hea, kui sealt paistab? Või peitub tõde veinis?

Mul on sõbranna, kes on natuke frukt iseloomult ja läks mehest lahku, kellega enne oli kokku-lahku suhtes pikalt. Piltide järgi on rõõmus ja tundub elu lill, aga reaalsuses võibolla nutab patja ja tal on reaalselt vaid üks sõbranna, kes veel suhtleb ja toetab, kõik ülejäänud juba kaugenevad temast.

Suhtestaatus on vallaliseks pandud. Mina ei tea, mis on tõde ja ei küsi ka. Ma ei suhtle temaga enam ise ka ja läbi sotsiaalmeedia ka kirjutama ei hakka, kas kõik on korras või mida. Vaatan ka kontot vahel, aga sellega minu sõprus piirdub.

 

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

uidas selle sotsiaalmeediaga lood on? Kas sinna mitte ei panda asju, mis näitaks, kui hea ja ilus on kellegi elu? Aga kas see kõik reaalsuses on nii lahe, äge ja hea, kui sealt paistab? Või peitub tõde veinis?

Naised õigustatult teevad maha mehi, kes juba enne esimist kohtumist saadavad oma peenisest pilte. See on suur viga. Tutvuda tahetakse eelkõige inimesega, mitte tema suguelundiga. Kui inimene meeldivaks osutub, alles siis hakatakse uurima, mis kraam püksis ripub. Viisakas gentleman kui ta niiväga tahab pilte oma riistast saata, siis väga armas on seda enne naiselt küsida. Hiljuti Inglismaal põhjalikus uuringu käigus tehti kindlaks tutvumise õnnestumise järgmine pingerida: kõige vähem tutvust taheti härradega, kes ilma loata  oma viletsast riistast pildi saatsid. Tagant eelviimasele kohale platseerusid eelnevalt loa küsinud  viletsa peenise omanikud. Päris hea tulemuse said võimsa peenisega nahaalid. Neid alul kriipsutati maha, aga järgi mõeldes nii mõnigi naine mõni aeg hiljem ikkagi  soovis sellisega tutvust jätkata. Küsitluses ülekaalukalt esikoha said aga uhket riista omavad mehed, kes sellest hoolimata viisakaks jäid ja peenist kohe esimesel võimalusel välja ei võtnud

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui parajasti vaba olen, siis minu jaoks on täiesti vastuvõetav, et arukana paistev mees pöördub sotsiaalmeedias, võttes teemaks ühise huviala või mõne mu arvamusavalduse. Rumala või veidriku tunneb hõlpsalt ära ja jätab sinnapaika. Köitvat sõnumit pole küll lihtne kirjutada, sõltub konkreetsest naisest. Päris otsekohe tutvumisjuttu ei tahaks:), samas kui antakse peenetundeliselt märku, et meeldin, siis see pole paha:) Ikka on hea ka neti võimalusi kasutada.

Loodan et vahepeal on TA edu saavutanud:)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees küsib.

Olen juba pikemalt aega ühte sümpaatset naist sotsiaalmeedias (instagram) jälginud. Ta on minust paar aastat noorem. Mingi populaarne ta ei ole ja ilmselt päevas kümnete kaupa meeste kirju ta ei saa.

Kahjuks päriselus meil kokkupuutepunkte pole. Lihtsalt fb-s sõbraks oleks natuke ehk creepy lisada? Kui Fb-s privaatsõnum saata võib võõrastelt tulnud kirjade kasti ära kaduda.

Ma arvan, et Instagramis on kõige mõistlikum sõnum saata. Pole kunagi varem niimoodi internetis naistele kirju saatnud. Mida kirjutada, et vastuse saamise- ja õnnestumise tõenäosus oleks kõige suurem. Samas ei tohi jätta ka veidriku muljet (mida ma kindlasti ei ole)

Juba see, et sul on korrektne kirjaoskus, on heaks alguseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 61 kuni 83 (kokku 83 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas sotsiaalmeedias läheneda meeldivale naisele?