Esileht Pereelu ja suhted Kuidas sru saada, et on mehel armuke?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 118 )

Teema: Kuidas sru saada, et on mehel armuke?

Postitas:
Kägu

Kas ja kuidas te naised saate aru, et kui mehel on armuke?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küll sa aru saad.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Taolisi teemasid lugedes alati mõtlen, et kes päriselt siia nõu annab, pärast loevad seda armukesed ja hakkavad neid nippe siin kõrva taha panema. Jummel.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma sain aru siis, kui armuke meile seksi ajal helistas ja mees kõne vastu võttis.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma sain aru siis, kui armuke meile seksi ajal helistas ja mees kõne vastu võttis.

”Main b.ch out of your league too, side bxtch out of your league too.” Oleks pidanud talle ette laulma.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

”Main b.ch out of your league too, side bxtch out of your league too.” Oleks pidanud talle ette laulma.

Naahh, ma olin totaalselt “What’s the fuck?” ja siis mees selgitas, et ta on suur humanitaar ja aitab tütarlast elus õigete valikute tegemisel. 🙂

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mees hakkab välimuse eest hoolitsema. Juuksur tuleb meelde ja soeng tehakse korda. Uued riided. Minnakse trenni. Ilmub äkki ka mingi kingitus armukeselt (uus rahakott, käekell, parfüüm).

Kui mees on tehnikakaugem, siis peidab telefoni. Nutikam oskab armukese sõnumite ja kõnede teavitused kinni panna. Või siis on teine telefon kuskile autoistme alla susatud.

Üksinda käigud, reisimised.

+12
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

ei saanudki, mees ise tunnistas üles. Oli märke (üldsegi mitte selliseid klassikalisi – et oleks enda eest rohkem hoolitsema hakanud vms), aga nende järgi ei oleks ikkagi asjale pihta saanud. Pool aastat kestis see suhe, siis mees tunnistas üles, ütles, et ei suuda enam valetada, palus andestust. See naine ikka väga tugevalt soovis, et mees tema juurde tuleks, kui mees asja üles tunnistas – siis hakkas pidevalt helistama, varem seda ei olnud (ahsoo, mees hakkas üha rohkem koeraga jalutamas käima, ilmselt siis räägiti omavahel) . väga raske ja valus aeg oli, käisime pereterapeudi juures ning saime oma suhted korda ja suhted muutusid palju paremaks kui enne (olime 10 aastat abielus ja tõesti, rohkem nagu harjumisest elasime koos) – see jama pani uuesti sädemed lendama, just siis kui tekkis mõlemas tunne, et me võime üksteist kaotada – see pani meid veelgi rohkem üksteist armastama. tegelikult olen sellele naisele isegi tänulik, nii kummaline kui see ka ei tundu.  Saime veel teise lapse pärast seda ja oleme hõbepulmad ära tähistanud.

+14
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

käisime pereterapeudi juures ning saime oma suhted korda ja suhted muutusid palju paremaks kui enne (olime 10 aastat abielus ja tõesti, rohkem nagu harjumisest elasime koos) – see jama pani uuesti sädemed lendama, just siis kui tekkis mõlemas tunne, et me võime üksteist kaotada – see pani meid veelgi rohkem üksteist armastama. tegelikult olen sellele naisele isegi tänulik, nii kummaline kui see ka ei tundu.  Saime veel teise lapse pärast seda ja oleme hõbepulmad ära tähistanud.

Tuli ära.

Kadestusväärne elu teil.

+8
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina ei teadnud midagi enne kui armukese mees mulle tuli rääkima.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mees hakkab rohkem tööreisidel käima , varjab mobiili, “töökõnesid” on ilmselt rohkem 🤷‍♀️ Aga kavalamad neist ei jää iial vahele.

Eksisteerib tõelisi saripettureid, kes terve elu erinevaid paraleelsuhteid peavad ilma et nende abikaasad /elukaaslased seda märkaksid.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

telefoni peitmine on jah peamine. isegi vetsu tassib kaasa.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh vastuste eest. Varsti tuleb nelli Teatajas uus jutukene.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Taolisi teemasid lugedes alati mõtlen, et kes päriselt siia nõu annab, pärast loevad seda armukesed ja hakkavad neid nippe siin kõrva taha panema. Jummel.

Armukesed teavad neid nippe niikuinii, kuidas end kas mehe naise eest varjata või kuidas end hästi esile tõsta. Varjata ju on vaja, kui ta on ise ka abielus ning armukesesuhe on kokkulepitult salajane ning nii tahetakse see ka jätta. Teinekord õnnestub aastakümneid. Kui armukestepaar tark on…ja nad teinekord on.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh vastuste eest. Varsti tuleb nelli Teatajas uus jutukene.

Ma TA, võid ju kirjutda jutukese kui tahad, aga kui edasi mõelda, siis mis paneb armukest võtma.
Kas mees ei saa oma naiselt seda mida vaja?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa küsid, kas tal on armuke, siis läheb üle võlli endast välja ja hakkab sind süüdistama. Oled hull, armukade, ahistaja, täiesti peast segi ja üldse on sul endal armuke. Reaktsioon on selline, et ei vasta, vaid hakkab sind süüdistama.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kotid kummuti sahtli vahele ja laulab kõik ise ette

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa küsid, kas tal on armuke, siis läheb üle võlli endast välja ja hakkab sind süüdistama. Oled hull, armukade, ahistaja, täiesti peast segi ja üldse on sul endal armuke. Reaktsioon on selline, et ei vasta, vaid hakkab sind süüdistama.

Siis oled abiellunud rumala valetajast argpüksiga. Mina olen seda elus kahelt mulle kõvasti külge löönud mehelt küsinud, et kas tal oleks keegi teine ka, kui me astuksime suhtesse. Mõlemad ütlesid otse, et jah, neil on üks suhe, mida kavatsevad edasi pidada ja kui mina olen nõus, nad ei varja meie shtet ka eelmise eest. Normaalsed mehed, veidi litsakad, aga ausad, selles mõttes mehelikud. Mitte mingid meesnuudlid.

+2
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kunagi oli nn salasuhe töökaaslasega. Kolleegil oli elukaaslane, mina elasin üksi.
Loomulikult kohtusime minu pool. Põhimõtteliselt võikski sellisel juhul asi salajaseks jäädagi. Tema elukaaslane siiski teadis, ju oli mingeid märke käitumises näha vmt. Noormees oli siiski ka veidi armunud (mitte piisavalt, et oma partner maha jätta!). Kokku nad ikkagi jäid, nüüdseks on sellest nii palju möödas, et nad on ammu lahus.

Kohtusime veel aastaid ja aastaid, siis polnud me kumbki enam armunud, lihtsalt seksisuhe. Usun, et hiljem ei osanud see elukaaslane enam midagi kahtlustada. Nii et jah, on kindlasti võimalik petta nii et keegi ei tea.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõlemad ütlesid otse, et jah, neil on üks suhe, mida kavatsevad edasi pidada

Sa ei olnud ju see suhe, keda nad kavatsesid edasi pidada. Kui oma naine oleks küsinud, siis võib vabalt olla, et sellele oleks tulnud stampvastus, midaa? Mis sulle sisse on läinud? Kas sa oled segi peast või? Minul armuke? Miks sa seda küsid üldse, mis ma sulle teinud olen? jne.

Armukesele on muidugi mugav kohe öelda, et sry aga ma oma naisest ei lahuta/olemasoleva naise juurest ära ei koli. Muidugi on ka neid, kes armukesele valetavad, kuidas oma naisega on kõik jube sitasti, kuigi tegelikult ei ole.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Normaalsed mehed, veidi litsakad, aga ausad, selles mõttes mehelikud.

Minu arust need mitme suhte pidajad pole mitte iialgi normaalsed ega mehelikud mehed. Naised pole muidugi ka normaalsed, kes korraga mitmega seksivad.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

telefoni peitmine on jah peamine. isegi vetsu tassib kaasa.

No siis olen mina küll suurema osa oma elust armukesi pidanud. Alati on mu telefon minuga kaasas, ka vetsus 🙂

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kunagi olen vastaskorterimajas aknast näinud seksivaid inimesi. Kuna see oli väike korter, kus mu teada elas üks naine üksi ja kell oli selline päevane aeg, siis lööge või maha – usun 99%, et tegu oli mingi kõrvalsuhtega.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõlemad ütlesid otse, et jah, neil on üks suhe, mida kavatsevad edasi pidada

Sa ei olnud ju see suhe, keda nad kavatsesid edasi pidada. Kui oma naine oleks küsinud, siis võib vabalt olla, et sellele oleks tulnud stampvastus, midaa? Mis sulle sisse on läinud? Kas sa oled segi peast või? Minul armuke? Miks sa seda küsid üldse, mis ma sulle teinud olen? jne.

Armukesele on muidugi mugav kohe öelda, et sry aga ma oma naisest ei lahuta/olemasoleva naise juurest ära ei koli. Muidugi on ka neid, kes armukesele valetavad, kuidas oma naisega on kõik jube sitasti, kuigi tegelikult ei ole.

Need teised naised olid ka armukesed. Mõlemad abielunaised. Mina olin vaba. Muidugi ei olnud neil meestel plaani minuga abielluda ega ammugi minul nendega. Need mehed pole kumbki seni abielus ja trallitavad ringi. Ühel on ühe lesbiga laps ja on minu teada väga hea isa.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Normaalsed mehed, veidi litsakad, aga ausad, selles mõttes mehelikud.

Minu arust need mitme suhte pidajad pole mitte iialgi normaalsed ega mehelikud mehed. Naised pole muidugi ka normaalsed, kes korraga mitmega seksivad.

Kui naised nõus on, miks nad peaksid ära ütlema. Ausalt teatavad, et nad pole monogaamsed. Kes tahab, jookseb eemale. Kes usub, et suudab seda muuta või on silmini armunud, lepib. Need mõlemad mehed ju ütlesid mulle ju kohe varakult, et neil on naissõber, kellega nad käivad väjas ja seksivad. See ei tulnud mulle kuidagi uudisena. Täpsustav küsimus, et kas see naissõber kaob pildist, vastati, et ei. Seda vastust oli ju ka oodata, kui mees juba nii aus on, et enne kergest flirdist kaugemale minekut juba selgeks teeb, et mameeldin talle väga-väga, aga et ta pole monogaamne ega kavatsegi olla. Minu austus. Naisi neil juba jagub. Mina ei olnud nende seas.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu austus

Mis austus? Mis kaltsnaine sellise suhtega lepib üldse, kus selline arutlus kõne alla tuleb?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu austus

Mis austus? Mis kaltsnaine sellise suhtega lepib üldse, kus selline arutlus kõne alla tuleb?

Ma ei tea, milline lepib, ma pole nende naistega tuttav, aga näinud olen päris mitmeid. Mina nende sekka ei kuulunud, sest ma olin väga nõus perspektiivitu suhtega (ei lapsi ega kooselu, lihtsalt kuni kestab), aga ei olnud nõus teiste naistega peale minu. Mehed aga ei olnud tahtmas valetama, tänu taevale ja minu austus seega neile aususe eest. Vastus siis sellele väitele, et nagu kõik mehed eitaks ja valetaks. Ei 🙂 Järelikult on valelik tross valitud endale ja lisaks mehe süüdistamisele tasuks endal peeglisse vaadata.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks? Et naisele salamisi “märke” edastada?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu tuttav naine oli 20 aastat endast mõni aasta vanema mehe armuke. Vahele ei jäänud. Mõned aastad tagasi tutvusid ja armusid mehe pojaga, temaga elavad koos, mees siis 22 aastat noorem. Vot on elu.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu tuttav naine oli 20 aastat endast mõni aasta vanema mehe armuke. Vahele ei jäänud. Mõned aastad tagasi tutvusid ja armusid mehe pojaga, temaga elavad koos, mees siis 22 aastat noorem. Vot on elu.

Nende peresisesed koosviibimised on kindlasti hästi vahvad. Kui see lugu ikka tõsi on…

+6
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 118 )

Esileht Pereelu ja suhted Kuidas sru saada, et on mehel armuke?