Esileht Pereelu ja suhted Kuidas suhtuda sellisesse olukorda?

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Kuidas suhtuda sellisesse olukorda?

Postitas:

Viimasel ajal mees imelik, istub vaid tööl, lähedust normaalset suhet enam pole. Mingi meeste probleem on, millest ta ei räägi täpsemalt , nagu tühi koht oleks tema jaoks, kellele rääkima ei pea. Mees peaks kasutama kondoomi, aga ta ei taha. Täna siis ütles, et enne on ilma, aga kondoomi ta ei kasuta. Nagu mida? Mina??? Pean siis ka ilma olema, kuna mees ei soovi kondoomiga seksida, tahab ilma. Mina tema tervise probleemi pärast pole nõus ilma kaitseta olema. Ei uskunud, et tervise probleemi korral, püsisuhtes kondoom on meeste arvates häbi asi.

+13
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 07.09 20:07; 07.09 20:31; 07.09 20:59; 07.09 22:17; 07.09 22:18; 07.09 23:12; 07.09 23:15; 07.09 23:37; 08.09 09:12; 08.09 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole olemas ühtegi diagnoosi, mis keelaks kondoomi kasutamise.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 20:12; 08.09 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot mis sa teed, kui mehele ei sobi, siis pidi libestit ja ei tea mida veel kasutama, tüütu mehe jaoks.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 07.09 20:07; 07.09 20:31; 07.09 20:59; 07.09 22:17; 07.09 22:18; 07.09 23:12; 07.09 23:15; 07.09 23:37; 08.09 09:12; 08.09 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Meeste probleem” mille tõttu ei taheta kondoomi kasutada on näiteks erektsiooniprobleemid. Et kui niigi ei “seisa” hästi, siis selle kummi peale tõmbamine teeb tavaliselt olukorra veel halvemaks. Mitte et sina sellepärast peaksid end halvasti tundma või hakkama endale sobimatuid vahendeid kasutama/sisse sööma jne. Kui nii vähe teie intiimelu hindab, et on pigem ilma, siis olgugi. Muidugi, see on lõpu algus, nii et hakka asju joonde ajama, et üksi hakkama saaksid.

+22
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega raseduse ära hoidmiseks ei pea kondoomi kasutama, vaid mehe põletiku pärast. Mina ei pea mingeid tablette tarbima (lapsi enam ei saa) Seda hirmu enam pole, et peaks rasedaks jääma, lihtsalt ei taha enam ise mehe pärast põletikes piinelda. Väga tigedaks teeb, et mees lihtsalt uhkusest ja ülbusest hoiab naist ilma

+7
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 07.09 20:07; 07.09 20:31; 07.09 20:59; 07.09 22:17; 07.09 22:18; 07.09 23:12; 07.09 23:15; 07.09 23:37; 08.09 09:12; 08.09 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina naisena oleks samuti enne ilma, kui hakkaks kondoomiga seksima. Mõistan meest.
PS: Kellelt ta selle suguhaiguse sai?

+5
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.09 21:57; 07.09 23:08; 07.09 23:17; 08.09 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on rääkinud siin suguhaigusest??? Ja kui tal on, siis on ta ise kuskil käinud. Mehel meheauga mingi jama, arvatavasti ainult põletik, proovidest selgub mis täpsemalt, Mees ilma kaitseta vahekorras ei tohi olla, kuna tema põletik kandub edasi. Eks tuleb siis harjuda paari kuuse ilma olemise, mees vaevalt nii kaua suudab ilma olla, eks tal siis tuleb teine naine leida, kes oleks kohe ilma nõus olema ja põletikke endale saama.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 07.09 20:07; 07.09 20:31; 07.09 20:59; 07.09 22:17; 07.09 22:18; 07.09 23:12; 07.09 23:15; 07.09 23:37; 08.09 09:12; 08.09 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina naisena oleks samuti enne ilma, kui hakkaks kondoomiga seksima. Mõistan meest.

PS: Kellelt ta selle suguhaiguse sai?

Sina anna minna ilma,iga ühega, keegi ei keela,

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 07.09 20:07; 07.09 20:31; 07.09 20:59; 07.09 22:17; 07.09 22:18; 07.09 23:12; 07.09 23:15; 07.09 23:37; 08.09 09:12; 08.09 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina anna minna ilma,iga ühega, keegi ei keela,

Sa päriselt ei suuda paar kuud ilma olla, vaja mingi kondoomi ja põletikulise riistaga seksida? Ma ei erutukski mingit ollust välja ajava riista näppimisest, iuuu.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.09 21:57; 07.09 23:08; 07.09 23:17; 08.09 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata suudan küll, aga mees ei suuda, tema tahab ikka seksi aga ainult ilma kaitseta. Millega mina nõus pole. Suudaks siis mees ka ilma olla, nii et teisi ei vaataks ja oma naise vastu muul moel huvi ei kaota. Seksi ei saa, siis ei ole vaja ka naise kõrval nii sama olla

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 07.09 20:07; 07.09 20:31; 07.09 20:59; 07.09 22:17; 07.09 22:18; 07.09 23:12; 07.09 23:15; 07.09 23:37; 08.09 09:12; 08.09 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naistel mingi probleem oleks, siis mees otsiks kohe armukese kui kodust ei saa, kui naine ei saa, siis peab leppima selles ja truu olema

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 07.09 20:07; 07.09 20:31; 07.09 20:59; 07.09 22:17; 07.09 22:18; 07.09 23:12; 07.09 23:15; 07.09 23:37; 08.09 09:12; 08.09 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naistel mingi probleem oleks, siis mees otsiks kohe armukese kui kodust ei saa,

Sellise lohhiga elad koos?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.09 21:57; 07.09 23:08; 07.09 23:17; 08.09 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palveta, et mees loeks ja muutuks

EI muutu ta midagi, jääb palvetus vaev ära

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 07.09 20:07; 07.09 20:31; 07.09 20:59; 07.09 22:17; 07.09 22:18; 07.09 23:12; 07.09 23:15; 07.09 23:37; 08.09 09:12; 08.09 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna siis ütles, et enne on ilma, aga kondoomi ta ei kasuta. Nagu mida? Mina??? Pean siis ka ilma olema,

Ega siin palju variante ei ole. Mu meelest on täpselt 4 varianti. 1. Oled ka ilma. 2. Teed endale ise. 3. Otsid armukese, see pole muidugi moraalselt õige, aga on inimesi, kes iga probleemi just sellega lahendavad, suhtele enamasti see hästi ei mõju muidugi. 4. Lähed enne mehest lahku ja siis kasutad üht eelnevatest variantidest. Põhimõtteliselt su mees jonnib, aga mina kindlasti arsti soovitusi eirama ei hakkaks. Kui mees oma kiimas ja jonnis veel natukegi suudab mõistlikult mõelda, siis võid ju talle öelda, et kui sina ka põletiku saad, siis läheb seksivaba ja kondoomikohustuslik periood kokkuvõttes ju veel pikemaks või tahabki ta, et te mõlemad eluaeg põletikes tilkuvate suguelunditega ringi tilbendaks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees käis esialgu perearstil, kus oli üks proov korrast ära, meeste arstile sai mitu nädalat hiljem, kus ainult vesteldi, nüüd peab veel paar nädalat ootama, kui saab proove andma minna ja ükskord vastused tulevad ja ravi tehakse. Umbes kuu aega peaks vähemalt kaitset kasutama. Mida mees teha ei taha. Parema meelega teeks ilma ja nakatas mind põletikega. Kui kasutaks kaitsevahendit.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 07.09 20:07; 07.09 20:31; 07.09 20:59; 07.09 22:17; 07.09 22:18; 07.09 23:12; 07.09 23:15; 07.09 23:37; 08.09 09:12; 08.09 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa eriti aru nendest paaridest, kelle jaoks seks ainult penetreerimist tähendab. Saab ju ikka üksteist (või ennast) rahuldada ka ilma, et peenis peab tuppe pugema.
Samuti ei saa ma tegelikult aru mehest, kes tahab seksida, kuigi tal on endal mingi põletik. Vastik ju endalgi olla nii. Võibolla ta ei tahagi seksida, aga mingi mehelik au ei lase seda sulle tunnistada…

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 09:50; 08.09 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt see mees ju sinust, teie suhtest ja eelkõige sinu TERVISEST üldse ei hooli.
Mida siin üldse arutada ja mõelda on?
Mehel on põletik, millega nakatab ka sind suure tõenäosusega, kui kondoomi ei kasuta. Aga temal on sellest ükskõik, kui sina ka põletiku saad ja haige oled.
Loe ja mõtle nüüd. Mida see tegelikult tähendab. Kui inimene ei hooli kaaslase tervisest ja heaolust, siis MIS suhe see selline on?
Temal on ainult peamine, et seksi saaks ja kui ei saa (nii nagu talle sobib), siis hakkab märatsema.
Sa oled talle vaid madrats, kelle tervisest ja heaolust on ükskõik.

Populaarne soovitus siin, aga tõesti, sellise mehe puhul ma mõtleks ikka väga tõsiselt, miks ma sellisega koos olen.
Normaalne suhe on selline, kus mees isegi ei tuleks antud olukorras mõttele, et laseks ikka ilma kondoomita edasi. Ka siis kui naine seda ise nõuaks või lubaks. Hooliv mees ei tahaks põhimõtteliselt oma põletikku armastatule edasi kanda. Lisaks ei oleks mingi probleem kuu aega mööda saada alternatiivseid seksimeetodeid kasutada ja kasvõi siis päris ilma olla. Nii et tema rahuldab end ise sind vaadates või kui sina rahuldad end või tema siis sõrmede, keelega sind.

See mees ei armasta ega hooli üldse sinust.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 09:58; 08.09 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks,
Loen siin neid teemasid ja tõesti vahel ei jõua ära imestada lihtsalt, mis mehi on olemas. Kuidas see üldse võimalik on. Kuidas on Eestis nii palju inimesi, kes pole nagu üldse inimesedki? Märatsevad, loobivad, karjuvad, ütlevad täesti üle võlli hoolimatuid ja solvavaid asju oma naistele ja laste emadele. Mitmed veel väärkohtlevad lapsi ka. Kas siis vaimselt või lausa füüsiliselt. Üks vägivald, hoolimatus, julmus ja karjumine käib. Naine on nagu vaid mingi madrats ja kodukana ja lapsed mingi omand, kes peavad tegema nagu mees tahab.
Kuidas selliseid täiesti südametuid vägivaldureid ja kontrollifriike nii palju on?

Juba teine teema lühikese aja jooksul, kus mees sisuliselt sunnib naist seksima nii ja kuidas tema tahab. Alles siin oli teema, kus mees samamoodi keeldus kategooriliselt kondoomi kasutamast (mis värk neil meestel sellega on???) ja reaalselt nõudis naiselt, et see hakkaks pille võtma, laseks spiraali panna või steriliseeriks end ära. Muid variante polnud tema jaoks. Ja naise tervise ja ravimite kõrvalmõjude osas oli tal “kama kaks, peaasi, et seks oleks normaalne”.

Jah, oli siin ka teema, et liiga kergekäeliselt lahutatakse, aga kas sellised momendid pole küll elementaarne põhjus lahutuseks?
Võiks siin kaagutada, et kuidas küll sellistega koos elate ja miks. Hea küll, kui pole varem aru saanud, et mees teie suhtes tõesti nii kalk ja südametu on, aga kas sellised hetked ei peaks olema see viimane ohumärk, wake up call?
Mees ütleb, annab selgelt mõista, otse et ei hooli oma naise tervisest ja heaolust mitte vähimatki. Ja te ikka mõtisklete, mida ja kuidas mehele meele järgi olla, mis oleks kompromiss?? Tulete Perekooli nõu küsima?

Ma ütlen ausalt, et siinkohal oleks kõige õigem otsus vahetada meest lihtsalt. Ja leida normaalne hooliv mees endale.
See konkreetne mees on naisega vaid mugavusest, sest tahab seksi ja muid hüvesid saada. Ja see naine pole tema jaoks mitte tunnetega inimene, vaid kasutusobjekt, madrats, jalamatt.

Ja ei hakka kaagutama nagu tavaliselt siin Perekoolis öeldakse, et naine, kas sul mingi eneseväärikus ka on.
Vaid, et mõtle lihtsalt ENDALE vahelduseks, OMA soovidele ja vajadustele. Tean-tean, haruldane nähe naiste puhul. Aga sa oled kohe kindlasti väärt paremat kohtlemist ja ära mitte isegi kaalu riskida oma mehega kondoomita olla. Ta ei ole seda väärt.
Su mees kõlab nagu despoot ja türann. Tõenäoliselt läheb ainult hullemaks see asi ja pärast kahetsed, et miks aastaid sellist jura kannatasid.
Sa ei ole mingi seksnukk, vaid inimene!

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 09:58; 08.09 10:08;
To report this post you need to login first.

Mina naisena oleks samuti enne ilma, kui hakkaks kondoomiga seksima. Mõistan meest.

PS: Kellelt ta selle suguhaiguse sai?

No hea, et sa teemaalgataja meestki mõistad, sest lugeda sa ilmselgelt ei mõista.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka meie suhtes on olnud aegu, kui ühel või teisel on mingi probleem ja ravi, milletõttu pole mõistlik kondoomita seksida. Me oleme siis lihtsalt ilma olnud – ma ei tea, meie suhe ei põhine ainutl seksil ja kui suhe juba kestnud ka, siis pole enam nii kiimased koguaeg. Ilmselt muidugi sõltub, kas see olukord kestab mitu kuud, meie puhul on olnud jutt kuni paarist nädalast. Samas peale sünnitusi ka 1,5 kuud pole tahtnud ise seksida, kuni allkorrus veel määrib ja oleme ka üle elanud. Ja viimase raseduskuu pole ma lihtsalt füüsiliselt võimeline – pole midagi suhtega juhtunud.

kui mõlemad pooled teavad, et seksita olemine on põhjustatud mingist füüsilisest näitajast ja see on ajutine seisund, siis ei ole selline olukord ka suhtele ohuks. Kui just keegi, antud juhul naine, ise seda suure kella külge ei pane.

kui aga üksteise tervisest hoolimine tekitab teie vahel juba nii suure lõhe, siis tuleks kogu suhte üle tõsiselt järele mõelda, et kas te ikka päriselt hoolite teineteisest. Mina näen siis hetkel mõlemapoolset hoolimatust, kui ühe terviseprobleem tekitab kohe paanika seksuaalelus.

ja ma soovin eelnevate kommenteerijate, kes meest süüdistavad, tähelepanu juhtida, et TA jaoks on põhiprobleem selles, et TEMA peab olema seksita, kuna mees ei soovi kondoomiga seksida. Mees ju ei sunni naist kondoomita seksima vaid on nõus ka ilma olem aja ootama – tema jaoks ei ole suhe ainult seksis. Aga naine on siin temas see, kelle jaoks on probleem, sest mees pole nõus seksima! Antud juhul soovib naine seksi, aga omadel tingimustel. Kuigi on olemas ka lahendus olla turvaliselt seksita mõnda aega, siis naise jaoks ei ole see mõeldav.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole liba,on selliseid mehi, samasugune naine on ennegi siin oma seenest, mehe põletikest ja kummikasutamise vastumeelsusest teemasid treinud. Ainult et teises teemas ei läinud mees arstilegi, et saada ravi ja naine pidevalt korduvatest seenpõletikest lahti. No on kullatükid, ah? Nii nunnu, sihukesest tuleb ikka kümne küünega kinni hoida.
Milleks te üldse koos olete, mõlemapoolselt on teisest ja teise heaolust või tervisest sügavalt pohlad.

Teises teemas sai juba lahatud, et eesnäärmepõletikud ja mikrofloora jne ei ole sugugi ainult sugulisel teel saadavad (nagu ka naise seen näiteks, keha enda mikrofloora muutus).

Aga samas ongi nii, kui sina ei taha põletikke ja seent jms saada, siis ongi variandid kas olla üldse ilma või ravi ajal ainult kondoomiga seksida. Eriti palju muid variante pole. Ja kui kondoom mehele ei sobi, siis oletegi ilma. Eks sa ise tead, kuipalju pingutamist see suhe väärt on. Ei paista olevat ideaalsuhe “mina ei taha, vaata ise, kuidas hakkama saad”.

Kui asi oleks vastupidi ja kurtjaks mees, kes ravi/raseduse/vms ajal seksi ei saa, ei tunneks talle keegi siin kaasa ja hurjutataks, et kas teise tervise peale ei mõtle jne. Eesnäärmepõletiku (võtame siis näiteks) esmane ravi võta 20-30 päeva ja järelravi veel paar kuud otsa.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees mitmeid kordi teinud lähenemis katseid, et seksi saada,aga ainult ilma KAITSETA, kui olen keeldunud, et ise mitte haigeks jääda. Mees solvub. Siis hakkab suhtlema teistega. Kuna kodust ei saa. Kuigi mehes põhjus, miks seksi enam pole. Tundub tõesti, et sellise mehega mõtetu edasi elada, kes mõtleb vaid iseendale, isegi niisama naise kõrval enam ei sobinud magada, kaisus. Sest miski on haige. Pakkusin talle varjandi, et leidku siis endale teine, kes soovib temaga olla, nii nagu mees soovib, ja kasutada siis kui tuju tuleb. mind ei ole siis rohkem vaja.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 07.09 20:07; 07.09 20:31; 07.09 20:59; 07.09 22:17; 07.09 22:18; 07.09 23:12; 07.09 23:15; 07.09 23:37; 08.09 09:12; 08.09 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees mitmeid kordi teinud lähenemis katseid, et seksi saada,aga ainult ilma KAITSETA, kui olen keeldunud, et ise mitte haigeks jääda. Mees solvub. Siis hakkab suhtlema teistega. Kuna kodust ei saa. Kuigi mehes põhjus, miks seksi enam pole. Tundub tõesti, et sellise mehega mõtetu edasi elada, kes mõtleb vaid iseendale, isegi niisama naise kõrval enam ei sobinud magada, kaisus. Sest miski on haige. Pakkusin talle varjandi, et leidku siis endale teine, kes soovib temaga olla, nii nagu mees soovib, ja kasutada siis kui tuju tuleb. mind ei ole siis rohkem vaja.

Suhtlemises olete ikka mõlemad väga osavad. Iroonia.
Sul kindlad tõendid, et mees oma põletikku teiste naistega jagab (siis tal ongi ju juba teine, mida siin enam pakkuda ja nina alla visata)? Ma jätaks pigem sellepärast maha, et mind petab, kui et solvuks, et mees mu kõrval magada ei taha. Mul ka näiteks raske mehe kõrval magada, kui kangesti temaga seksida tahaksin, aga tema ei taha või ei saa. Siis ongi parem ju eemale hoida.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 09:50; 08.09 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea, et ma seda teemat lugesin ja tänud teemaalgatajale. Sain ka kohe jupi maad targemaks ja mõnest asjast aru.

Meeste kuse-
sugutrakti põletikud tekivad siis, kui see tasakaal mingil põhjusel suuresti paigast ära nihkub.
Meestel on sugutrakti mikrofloora tasakaalu olulisimaks mõjuriks just seksuaalkontaktid. Seega on enamiku mehe suguteede põletike korral tegu sugulisel teel levivate haigustega.
Kusitipõletiku korral on haigus saadud sugulisel teel samuti umbes 90%-l juhtudest. Ülejäänud juhtudel võib haigusnähtude taga olla eesnäärmepõletiku ägenemisfaas.
Eesnahapõletiku ja kusitipõletiku riskitegur on kaitsevahendita anaalseks.
Eesnäärmepõletiku korral on mõnikord ohtlik ka oraalseks, sest selle käigus puututakse kokku teist tüüpi mikroobidega, mille kontrollimisega vähenenud kaitsevõimega sugutrakt ei pruugi väga hästi hakkama saada.
https://lood.delfi.ee/annestiil/seks/poletik-kimbutab-partnereid?id=82308889#

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakkusin talle varjandi, et leidku siis endale teine, kes soovib temaga olla, nii nagu mees soovib, ja kasutada siis kui tuju tuleb. mind ei ole siis rohkem vaja.

Oi jumal, palun ära ole selline jalamatt. SINUL ei ole sellist meest vaja, mitte vastupidi. Sina väljenda ikka iseenda tundeid, mitte ära ütle mehele, et sind pole sinna vaja. Sul pole vaja meest, kes sinu tervisest ega südamest ei hooli. Või ongi teil nii, et mees käseb, poob ja laseb? Mees otsustab, kas ja kui kaua tee suhtes olete ja sina lähed ära alles siis, kui mehele enam ei sobi?

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 20:12; 08.09 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No hea, et sa teemaalgataja meestki mõistad, sest lugeda sa ilmselgelt ei mõista.

Jah? Loe siis ka eelmist kommenteerijat, et sellised asjad on sugulisel teel hangitud teiselt partnerilt. Juba see eemalolev ja ülbe muutunud mees (ka ilma haiguseta) on pea sajaprossane fakt teise naise olemasolust. Siinsed kanad on ikka nii naiivsed.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.09 21:57; 07.09 23:08; 07.09 23:17; 08.09 21:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas suhtuda sellisesse olukorda?