Esileht Pereelu ja suhted Kuidas suhtuda sellisesse olukorda?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kuidas suhtuda sellisesse olukorda?

Postitas:

Alati Kui mees oma tahtmist ei saa, siis ta hakkab naist alandama ja ähvardama. Lubab siis ära minna või teistele inimestele lihtsalt mingit lolli juttu kokku rääkida,mees naudib seda kui saab teiste silmis naist maha teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 02:23; 01.01 23:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase siis minna, näita talle, kuspool asub lasteaed.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati Kui mees oma tahtmist ei saa, siis ta hakkab naist alandama ja ähvardama. Lubab siis ära minna või teistele inimestele lihtsalt mingit lolli juttu kokku rääkida,mees naudib seda kui saab teiste silmis naist maha teha.

Mees ei muutu. Naisel on võimalus valida, kas elab selle mehega või mitte. Ajaga läheb selline vägivald ainult hullemaks. Kui naisel pole mingit puuet, mis ei võimalda enda eest seista, siis on selline elu tema enda valik ja teised ei saa siin midagi teha. Mees ei muutu. Naise valik on, kas elab või mitte.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean sellist naist, kes nii oma mehele kui oma tuttavatele seda teeb. Ta reaalselt räägib ka igasugu väljamõeldisi, vb mõned asjad on tõde ka, ei erista. Mind üllatab jätkuvalt, et see mees sellise naisega kolm last on saanud ja tema juures püsib. Väidetavalt vaid laste ja maja pärast, aga see naine oli juba enne kolme last ning maja ostmist ja renoveerimist selline. Ausõna, kaasa ei tunne, enda valik. Tema tuttavatele aga tunnen väga kaasa, sest mõned peavad viisakat vestlust pidama, sest väike koht, lapsed ühes rühmas, mõnikord abi vaja jms põhjused. Need, kes temast lahti on saanud, on seda väga kahetsema pidanud, sest see terror on jube, väga kahju kõrvalt vaadata neid tegusid ja kuulda jutte. Teda ometi keegi ei hülga, ei alanda, siis alles näeb! Kasvagu suureks!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole ju mees.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, sa räägid vaid mehe puudustest ja valesti käitumisest. Igal asjal on ju põhjused. Vaevalt, et ta sul skisofreenik on ja lambist seda kõike teeb. Räägi palun oma käitumisest ka.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ma oma käitumisest rääkima peaks? Kas naine on selles süüdi, kui mees Näiteks töölt koju tuleb ja juba siis saab naine põhjuseta sõimata.Mehele jäävad kõik asjad ette. Mees tahab siis saada kui lapsed üleval ja kui ei anta, ollakse jälle vihane. Naine peab siis mehe kõikidele soovidele kohe alluma?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 02:23; 01.01 23:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle juba tundus nagu oleksin selle teema siia ise teinud.
Mul täpselt sanasugune mees kodus, jube raske on. Pikk kooselu seljataga,eks olen õppinud elama sellega, et tema on kõige targem ja tahab võimu omada. Solvub kohe, kui ei saa seda mida tahab või tema arvamusega ei nõustuta. Hakkab igati nõmedalt käituma ja just selles seksi teemas eriti,kui minuti pealt ei saa on tuju rikutud mul terveks päevaks, siis tulevad solvangud,kui halb ma olen et temaga magada ei soovi, kuigi teeme seda nagunii ülepäeviti või kord päevas.
Seega,tean mida tunned.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle juba tundus nagu oleksin selle teema siia ise teinud.
Mul täpselt sanasugune mees kodus, jube raske on. Pikk kooselu seljataga,eks olen õppinud elama sellega, et tema on kõige targem ja tahab võimu omada. Solvub kohe, kui ei saa seda mida tahab või tema arvamusega ei nõustuta. Hakkab igati nõmedalt käituma ja just selles seksi teemas eriti,kui minuti pealt ei saa on tuju rikutud mul terveks päevaks, siis tulevad solvangud,kui halb ma olen et temaga magada ei soovi, kuigi teeme seda nagunii ülepäeviti või kord päevas.
Seega,tean mida tunned.

Päris õudne! Mina ei suudaks küll elada koos inimesega, kes mind ei austa ega armasta karvavõrdki..

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas naine on selles süüdi, kui mees Näiteks töölt koju tuleb ja juba siis saab naine põhjuseta sõimata.Mehele jäävad kõik asjad ette. Mees tahab siis saada kui lapsed üleval ja kui ei anta, ollakse jälle vihane. Naine peab siis mehe kõikidele soovidele kohe alluma?

Ei pea, loomulikult ei pea. 100% EI! Et sa üldse küsima pead, näitab, kui katki oled läinud selles kooselus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas suhtuda sellisesse olukorda?