Esileht Pereelu ja suhted Kuidas suhtuksite sellisesse asja?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Kuidas suhtuksite sellisesse asja?

Postitas:

Nimelt lapse isaga lahus ja isal uus naine, kellel laps. Minu laps käib isal külas päris tihti ja kuulen lapselt jutte, et see naine räägib, et kui see või teine riietus mu lapsele väikseks jääb, siis see läheb tema lapsele. Et nagu mina ostan oma lapsele riideid ja tema jätab need enda lapsele? Pluss see, et mõned riided, saapad on teadmata kadunud. Tundub, et naine võibolla panebki vaikselt mu lapse asju oma lapsele kõrvale. Pole mõtet soovitada sellest mu lapse isaga rääkida, sest seda on tehtud ja tulemus on 0.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.03 13:20; 19.03 13:51; 19.03 13:52; 19.03 17:50; 19.03 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sinu lapse riided kuidagi tasahilju kaduda saavad? Sa ju ometigi tead, mida lapsele isa juurde kaasa paned ja mis sealt tagasi tuleb?

Lapse kulusid katate eeldatavasti lapse isaga kahepeale, seega pole just eriline kadu, kui pooled lapse riided realiseerid pärast väikseks jäämist sina ja ülejäänud pooled isa (või tema naine).

Või mida sul oli plaanis lapsele väikseks jäänud riietega teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas need mõned riided või saapad saavad sinu teadmata kaduda? Kas laps on vahel tulnud isa juurest koju siis paljajalu või? Või käib see uus naine teie pool vargil?
Suhtumine sõltuks läbisaamisest. Kui riiuga lahku mindud, eksi ja tema uue vahel läbisaamist pole, siis muidugi teeks pahaseks, kui teine minu ostetud asjade tulevikku planeerib. Kuid teisipidi, mis selles halba, kui sinu lapsele väikeseks jäänud esemed edaspidi tema poolõele või -vennale kuuluksid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga väga hea ju. Isale ütledki aeg-ajalt, et ostku lapsele seda või teist, juurde lisades, et on jah kallivõitu, aga pärast jääb ju nagunii teisele lapsele. Vaevalt sellise ütlemise peale keeldutakse ja sinu laps saab ju asja oma kasutusse uuena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Et nagu mina ostan oma lapsele riideid ja tema jätab need enda lapsele? [/tsitaat]
Ja mida sa nede väikeseks jäänud riietega teed? Nii kade inimene, et pigem viskad ära?
Ütle siis mehele, et annad ise väikeseks jäänud riided neile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas sinu lapse riided kuidagi tasahilju kaduda saavad? Sa ju ometigi tead, mida lapsele isa juurde kaasa paned ja mis sealt tagasi tuleb?

Lapse kulusid katate eeldatavasti lapse isaga kahepeale, seega pole just eriline kadu, kui pooled lapse riided realiseerid pärast väikseks jäämist sina ja ülejäänud pooled isa (või tema naine).

Või mida sul oli plaanis lapsele väikseks jäänud riietega teha?[/tsitaat]

Eksid. Lapse isa ei osta lapsele riideid. Seda pean tegema vaid mina.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.03 13:20; 19.03 13:51; 19.03 13:52; 19.03 17:50; 19.03 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja mida sa nede väikeseks jäänud riietega teed? Nii kade inimene, et pigem viskad ära?
Ütle siis mehele, et annad ise väikeseks jäänud riided neile.[/tsitaat]

Ma arvan, et kui mina olen nende peale oma raha pannud, siis ma ise otsustangi, et mida ma nendega teen. tahan maha müüa võibolla või on mul tõesti omad plaanid, et kellele neid anda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.03 13:20; 19.03 13:51; 19.03 13:52; 19.03 17:50; 19.03 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline asi pole normaalne, et keegi otsustab sinu eest mida sa oma lapse riietega pärast teed. See on ikka iga vanema enda otsustada, mis neist riietest saab, kas müüd maha ja kellele annad.

Kadunud asjadega pole muud teha kui iga kord peale isa juures külaskäiku lapse riided/jalatsid üle kontrollida kohe ja kui midagi on puudu, on selge kuhu kadunud ja saab tagasi nõuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Eksid. Lapse isa ei osta lapsele riideid. Seda pean tegema vaid mina.[/tsitaat]

Osta võid ju sina aga kelle raha eest? Hetkel tundub, et sa pumpad oma mehe nii tühjaks, et tal ei jagugi raha oma uue naise ja paratamatult ka selle lapse eest hoolitsemiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Osta võid ju sina aga kelle raha eest? Hetkel tundub, et sa pumpad oma mehe nii tühjaks, et tal ei jagugi raha oma uue naise ja paratamatult ka selle lapse eest hoolitsemiseks.[/tsitaat]

Enda raha eest!!! Kuna laps elab mõlema juures, siis isa ei maksa mitte mingit raha mulle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.03 13:20; 19.03 13:51; 19.03 13:52; 19.03 17:50; 19.03 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära lapsele edaspidi vahetusriideid kaasa anna – las isa ostab lapsele sinna eraldi riided. Ehk jäävad need riided, millega laps isa juurde läheb, alles ja last päris paljaks ei varastata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sel juhul oleks ma kah sinu asemel vihane.
Edaspidi peadki siis ise valvet pidama, et kõik, mis laps isa juurde kaasa võtab, sealt ka tagasi koju tuleb. Kui rääkimine pole tulemusi andnud, siis lihtsalt ei jäägi muud üle ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 17:57; 19.03 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi lase mehel osta lapsele seal olles teised riided. Kui ei osta, ei saada sa ka last sinna. Ja ütled ka seda, et sul asju kadunud. Kui see jutt teda ei huvita, siis sind ei huvita ka see, et laps isa juurde saaks. Ning see jutt, et sinu lapse riided jäävad pärast mehe uue naise lapsele unusta parem ise ära. Sel lapsel on olemas nii ema ja isa ning veel ühe katuse all – las muretsevad ise riided oma põnnile. Sina üksi pead oma lapsele riided ostma ja see ei huvita küll kedagi.
Las ostab komplekti riideid lähiajal ära. Ja kui ei meeldi, ütlew, et paned siis elatise peale ja vaadaku kas see meeldiks talle rohkem. Elus on palju asju mis ei meeldi, kasvõi näiteks maksud, aga ära tuleb need maksta/teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma arvan, et kui mina olen nende peale oma raha pannud, siis ma ise otsustangi, et mida ma nendega teen. tahan maha müüa võibolla või on mul tõesti omad plaanid, et kellele neid anda. [/tsitaat]

Elatist ei saa?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 18:50; 19.03 18:51; 19.03 18:53; 19.03 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]monzaah kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selline asi pole normaalne, et keegi otsustab sinu eest mida sa oma lapse riietega pärast teed. See on ikka iga vanema enda otsustada, mis neist riietest saab, kas müüd maha ja kellele annad.

Kadunud asjadega pole muud teha kui iga kord peale isa juures külaskäiku lapse riided/jalatsid üle kontrollida kohe ja kui midagi on puudu, on selge kuhu kadunud ja saab tagasi nõuda.[/tsitaat]

Mis mõttes? Isa on ju ka vanem ja võib täpselt samamoodi otsustada, mida ta oma lapse riietega teeb. Eeldan, et maksab elatist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 18:50; 19.03 18:51; 19.03 18:53; 19.03 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui olukord oleks vastupidi, ehk siis sinu laps noorem, siis vaevalt, et sinu laps sealt midagi saaks.
juba see, et nad sinuga ei aruta läbi seda asjade andmist, vaid on juba isekeskis sinu eest nö ära otsustanud, ja veel lapsele ka rääkinud, näitabki nende suhtumist sinusse. ei tea kas sellised inimesed on nahhaalsed või lihtsalt jube lollid.
mina olen ka oma lapse isaga lahus ja mingi aeg hakkas ka ta arvama, et ma peaksin meie lapse väikseks jäänud asju tema venna lapsele hakkama andma. ma polnud nõus, sest need on minu lapse asjad, ja väga korralikud asjad, ning mina müün need maha ja ostan oma lapsele midagi uut asemele. ei oma kahjuks sellist sissetulekut, et heategevusega tegeleda.
ja no see et sina ainuisikuliselt ostad lapsele kõik riided ja peaksid need pärast veel nende ühisele lapsele kinkima- see ei lähe kohe mitte!
ja mina sinu asemel ütlekski otse välja, et mida te loodate ja ootate? mis õigusega te omavoliliselt asju otsustate? ja et lapsele pole ka mõtet valeinformatsiooni levitada. et kas imelik pole sellista sja oodata, kui lapse isa pole sentigi riietesse panustanud? mark peaks sellel mehel olema, et ta nii pussy on

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 18:53; 19.03 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Enda raha eest!!! Kuna laps elab mõlema juures, siis isa ei maksa mitte mingit raha mulle.[/tsitaat]

Laps tuleb siis paljalt isa juurest tagasi või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 18:50; 19.03 18:51; 19.03 18:53; 19.03 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Laps tuleb siis paljalt isa juurest tagasi või?[/tsitaat]

teemaalgataja ju kirjutabki, et lapse isa elatist ei maksa, sest laps elab mõlema juures. kuid siiski ostab ema ainuisikuliselt lapsele kõik riided. ning kui laps on isa juures, on ta seal ema poolt kaasa pandud riietega, millest vahel on mõni asi kaduma ka läinud.’
no ma ei tea mida sa kaagutad siin, lugemisoskus on sul vast olemas, loe ikka teema ja vastused korralikult läbi, enne kui kritiseerima kukud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 18:53; 19.03 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

teemaalgataja ju kirjutabki, et lapse isa elatist ei maksa, sest laps elab mõlema juures. kuid siiski ostab ema ainuisikuliselt lapsele kõik riided. ning kui laps on isa juures, on ta seal ema poolt kaasa pandud riietega, millest vahel on mõni asi kaduma ka läinud.’
no ma ei tea mida sa kaagutad siin, lugemisoskus on sul vast olemas, loe ikka teema ja vastused korralikult läbi, enne kui kritiseerima kukud[/tsitaat]

Kui laps elab võrdselt mõlema juures, pole mingit põhjust talle riideid kaasa panna. Loomulikult muretsevad siis mõlemad vanemad kõik vajaliku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 18:50; 19.03 18:51; 19.03 18:53; 19.03 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas lapsel on isa kodus muidu hea olla? Kas tema poolõde või vend on temaga sõbralik. Kas see uus naine on hea inimene?

Mina pigistaksin silma kinni. Põhiline et lapsel oleks ka isakodus hea olla.
Mida vähem kraaklemist seda parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain teemaalgataja kirjast aru, et tegemist ei ole tema lapse poolõe/vennaga, vaid selle naise lapsega varasemast suhtest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 17:57; 19.03 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma sain teemaalgataja kirjast aru, et tegemist ei ole tema lapse poolõe/vennaga, vaid selle naise lapsega varasemast suhtest.[/tsitaat]

Said õigesti aru. Pole need naine ja laps meile mitte keegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.03 13:20; 19.03 13:51; 19.03 13:52; 19.03 17:50; 19.03 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Said õigesti aru. Pole need naine ja laps meile mitte keegi.[/tsitaat]

jah nagu oleks võõrad. aga vaatme teisiti, kui sina leiad enadle uue mehe, siis tema on ka nagu mitte keegi.
riiete teema tuleks ikka lapse isaga selgeks rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui isa elatist ei maksa ja sina pead kõik riided ostma, on tegemist vargusega. Pane kirja kõik asjad, mis kadunud on ning anna järgmine kord lapsega kaasa. Sest tegemist on VARGUSEGA!
Kas laps elab poole aja sinuga ja poole isaga? Sel juhul ei näe ma küll, miks ainult sina pead talle riideid ostma. Pooled asjad peab isa ostma, muidu panustad sina ju rohkem. Või ostab isa kallimad asjad (jalgratta, arvuti jmt)?
Kui laps elab rohkem sinuga, peaks isa siiski elatist maksma. Aga lapse riideid ei tohiks isa uus naine sellegipoolest omastada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi on tasakaalust väljas. Miks ema ostab lapsele kõik riided, kui ta elatist ei saa? Mina soovitan elatis välja nõuda. Muide – kuulda-lugeda on olnud, et lapse psüühikle tuleb kasuks, kui tal on ÜKS kodu. Lahuselaval vanemal käib ta lihtsalt külas ja too maksab elatist.

Minu meelest oleks totter ja ökoloogilist jalajälge suurendav osta lapsele eraldi riided ema ja eraldi riided isa juures olemiseks. Kui laps läheb isa juurde, siis teed väga täpse nimekirja asjadest, mis ta kaasa võtab. Ühe koopia annad lapsele kaasa, teise jätad koju. Pärast kontrollid nimekirja järgi üle, kas kõik on alles. Ütled ka lapse isale ja tolle uuele kaasale, et lapsel kipub osa asju nende juurest tulles puudu olema ja edaspidi kontrollid alati üle, kas kõik, mis kaasa läks, ka koju tuli. No et nad teaksid, et varastada või mahaunustatud asja endale jätta ei ole mõtet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Asi on tasakaalust väljas. Miks ema ostab lapsele kõik riided, kui ta elatist ei saa? Mina soovitan elatis välja nõuda. Muide – kuulda-lugeda on olnud, et lapse psüühikle tuleb kasuks, kui tal on ÜKS kodu. Lahuselaval vanemal käib ta lihtsalt külas ja too maksab elatist.

Minu meelest oleks totter ja ökoloogilist jalajälge suurendav osta lapsele eraldi riided ema ja eraldi riided isa juures olemiseks. Kui laps läheb isa juurde, siis teed väga täpse nimekirja asjadest, mis ta kaasa võtab. Ühe koopia annad lapsele kaasa, teise jätad koju. Pärast kontrollid nimekirja järgi üle, kas kõik on alles. Ütled ka lapse isale ja tolle uuele kaasale, et lapsel kipub osa asju nende juurest tulles puudu olema ja edaspidi kontrollid alati üle, kas kõik, mis kaasa läks, ka koju tuli. No et nad teaksid, et varastada või mahaunustatud asja endale jätta ei ole mõtet.[/tsitaat]

ma arvan, et lapse ja nimekirja kinnitamise/ üleandmise ajaks tuleks alati notar kah kohale tellida (maksab loomulikult isa) — siis on kindel värk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis vahet sel on, mis teemaalgataja lapse riietega teeb. need on tema ostetud ja punkt. äkki tahab uuele lapsele jätta (kes tal tulevikus tuleb või juba olemas on) igaüks ikka kasvatagu ja katku oma lapsi ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga huvitav juhtum, meil just vastupidi.
Ma võtsin mehe koos lapsega aga laps elab ikka ema juures, ema ostab minuarust nii koledaid riideid või saadab meelega meie juurde koledate riietega, ei teagi kohe, et ma ei julgegi enda ostetud riietega teda koju ema juurde saata kuna tean et tagasi siis ei saa.Ja minuarust oleks normaalne et mõlemad ostavad riideid ja mänguasju kui ta mõlema juures käib.Ise olen lapseootel ja kui peaks tulema samast soost laps ei kavatsegi teise lapse riideid talle selga panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul eks ja tema ema ostavad aegajalt minu lapsele korralikke riideid. Normaalne. Eks maksab elatist ka – miinimum, aga maksab.
Mulle ei tuleks unes ka pähe hakata nende poolt ostetud asjadega mingeid omavolilisi plaane pidama, kui need lapsele väikseks jäävad. Ikka küsin, et kas neil on nendega midagi endal teha, kellelegi anda või võin mina need ära anda/ära müüa.
Ok, iga sokipaar ei ole niimoodi arvel, aga suuremad asjad küll – joped, suusad, kampsunid, jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Väga huvitav juhtum, meil just vastupidi.
Ma võtsin mehe koos lapsega aga laps elab ikka ema juures, ema ostab minuarust nii koledaid riideid või saadab meelega meie juurde koledate riietega, ei teagi kohe, et ma ei julgegi enda ostetud riietega teda koju ema juurde saata kuna tean et tagasi siis ei saa.Ja minuarust oleks normaalne et mõlemad ostavad riideid ja mänguasju kui ta mõlema juures käib.Ise olen lapseootel ja kui peaks tulema samast soost laps ei kavatsegi teise lapse riideid talle selga panna.[/tsitaat]

Meil sama, ostan ka mehe lapsele riideid kui meil käib… tema riided pole nii puhtad ja haisevad suitsu järgi kui meile tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas suhtuksite sellisesse asja?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.