Esileht Pereelu ja suhted Kuidas suhtuksite sellisesse olukorda?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Kuidas suhtuksite sellisesse olukorda?

Postitas:

Meil oli päevakorras kondoomi kasutamisest juttu ja mees ütles, et tema ei kasuta kunagi kondoomi, enne istub ilma seksita. Minu jaoks tundub see uskumatu, millise suhtumisega mees olla võib. Kuna praegu ilma kondoomita seksida ei või, peab siis kuival olema. Kuna mees ei soovi seda kasutada.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.09 15:22; 22.09 15:55; 22.09 17:00; 27.09 15:52; 27.09 20:01; 05.10 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma istuks enne üksinda, kui sellise mehega. Mõistus ei tundu kodus olevat.

+36
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 15:30; 22.09 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli päevakorras kondoomi kasutamisest juttu ja mees ütles, et tema ei kasuta kunagi kondoomi, enne istub ilma seksita. Minu jaoks tundub see uskumatu, millise suhtumisega mees olla võib. Kuna praegu ilma kondoomita seksida ei või, peab siis kuival olema. Kuna mees ei soovi seda kasutada.

Julge naine, kes alustab suhet kohe ilma kondoomita seksides. Mehe ju kannavad ka naiste haigusi edasi. Karm. Mees end ikka on lasknud kontrollida enne kui püsisuhtesse otsustas astuda, et kas ta on viiruste edasi kandja või mitte ? Naise põletik ei pruugi olla üldse naisest põhjustatud, vaid mees magab mitme naisega ja kannab neile edasi nakkust.

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käigu 15:45 kas sa ei oska lugeda? Kes kirjutas, et ma ilma seksin? Olen püsisuhtes, mitte pole juhuslik suhe. Tervise huvides peaksime kondoomi kasutama. Mees seda teha ei soovi ja mina ilma kummita ei seksi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.09 15:22; 22.09 15:55; 22.09 17:00; 27.09 15:52; 27.09 20:01; 05.10 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käigu 15:45 kas sa ei oska lugeda? Kes kirjutas, et ma ilma seksin? Olen püsisuhtes, mitte pole juhuslik suhe. Tervise huvides peaksime kondoomi kasutama. Mees seda teha ei soovi ja mina ilma kummita ei seksi.

No püsisuhtes oled sa temaga nüüd. Kunagi mingi aeg tagasi oli teil esimene kord seksida. Ja kuna ta ei kasuta kunagi kondoomi, seksiste kohe ilma kondoomita? Oled jah julge naine, et nii julgesid.

+16
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 16:16; 22.09 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käigu 15:45 kas sa ei oska lugeda? Kes kirjutas, et ma ilma seksin? Olen püsisuhtes, mitte pole juhuslik suhe. Tervise huvides peaksime kondoomi kasutama. Mees seda teha ei soovi ja mina ilma kummita ei seksi.

15:45 käo mõte oli vist see, et kas sa selle mehega esmakordselt suhtesse astumise hetkel siis ka kondoomi ei kasutanud, kui nii resoluutne mees on?

Kuidas ma suhtuks? Halvasti. Ma arvan, et mina isiklikult tõmbaks ulmelise kräunu maha, kui mees sellise seisukohaga lagedale tuleks. Tervis kaalub igasuguse egoistliku mugavuse kordades üle. Mulle endale meeldib ka ilma kummita seks oluliselt rohkem aga kui tervislikel põhjustel ilma ei saa, siis pole küsimustki, et kumm läheb peale.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käigu 15:45 kas sa ei oska lugeda? Kes kirjutas, et ma ilma seksin? Olen püsisuhtes, mitte pole juhuslik suhe. Tervise huvides peaksime kondoomi kasutama. Mees seda teha ei soovi ja mina ilma kummita ei seksi.

Miks sa sihukese “mehega” koos oled? Ta ei tundu olevat kõige arukam ja empaatilisem olend.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 15:30; 22.09 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käigu 15:45 kas sa ei oska lugeda? Kes kirjutas, et ma ilma seksin? Olen püsisuhtes, mitte pole juhuslik suhe. Tervise huvides peaksime kondoomi kasutama. Mees seda teha ei soovi ja mina ilma kummita ei seksi.

Kõik said teada, et sa ilma ei seksi.
Aga küsimus tekkis, et mees, kes on juba jõudnud sinuga püsisuhtesse, järsku teatas, et tema enam ilma kummita ei seksi.
Ehk siis sinnamaani on ju ka mees kummiga seksinud?
Mida sa sogad, naine?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhte algul loomulikult seksisime kondoomiga, aga mingi aeg jätsime selle ära. Koos olnud üle 10 aasta. Nüüd keeldub mees püsisuhtes kondoomi kasutamast.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.09 15:22; 22.09 15:55; 22.09 17:00; 27.09 15:52; 27.09 20:01; 05.10 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi mingis meesteajakirjas küsiti naiste käest muuhulgas seda, millal ja kellele keegi oma süütuse kaotas. Üks naine vastas nii:”Pulmaööl oma mehele. Kondoomiga.”

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 17:03; 22.09 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhte algul loomulikult seksisime kondoomiga, aga mingi aeg jätsime selle ära. Koos olnud üle 10 aasta. Nüüd keeldub mees püsisuhtes kondoomi kasutamast.

Siis polegi ju muid järeldusi teha, et mees ei tahagi seksida, polegi oluline teema talle. Kui väga tahaks, siis sobiks ka kondoom, eriti kui on teada, et seda on naise tervise pärast vaja.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole mitte kunagi kellegagi ilma kondoomita vahekorras olnud ja enda mehega teen ka kondoomiga alati, muud moodi ei tule kõne allagi. Ja sobib meile mõlemale selles mõttes, et pole mingit teemat sellest tulnud… Eks mees äkki tahaks kondoomita ka, aga ma ei ole nõus midagi tarbima/kasutama muud ja seda ütlesin talle kohe alguses.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhte algul loomulikult seksisime kondoomiga, aga mingi aeg jätsime selle ära. Koos olnud üle 10 aasta. Nüüd keeldub mees püsisuhtes kondoomi kasutamast.

Siis polegi ju muid järeldusi teha, et mees ei tahagi seksida, polegi oluline teema talle. Kui väga tahaks, siis sobiks ka kondoom, eriti kui on teada, et seda on naise tervise pärast vaja.

Täpsustaks, et järeldada saab siiski vaid seda, et mees ei tahagi teemaalgatajaga seksida. Ehk on tal olemas keegi, kes saab ja tahab ka kondoomita seksida, siis polegi probleemi, kui teemaalgataja ei saa.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 18:20; 22.09 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhte algul loomulikult seksisime kondoomiga, aga mingi aeg jätsime selle ära. Koos olnud üle 10 aasta. Nüüd keeldub mees püsisuhtes kondoomi kasutamast.

Selge, püsisuhtes su mees keeldub kasutamast, aga armukestega kasutab endiselt kondoomi? Või seksib nendega ka ilma kondoomita nüüd?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 16:16; 22.09 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole mitte kunagi kellegagi ilma kondoomita vahekorras olnud ja enda mehega teen ka kondoomiga alati, muud moodi ei tule kõne allagi. Ja sobib meile mõlemale selles mõttes, et pole mingit teemat sellest tulnud… Eks mees äkki tahaks kondoomita ka, aga ma ei ole nõus midagi tarbima/kasutama muud ja seda ütlesin talle kohe alguses.

Appi, kui nõme naine. Ilmselt ei ole sulle seks ka eriti tähtis.

+3
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 18:40; 05.10 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hämmastav, kui paljud paarid on lausa aastakümneid võimuvõitluse faasis kinni ja ei saagi sealt välja ning ei jõua kunagi koostööfaasi….kas sellise kooselu eesmärk ongi pidev vägikaikavedu ja üksteisele ära tegemine?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi mingis meesteajakirjas küsiti naiste käest muuhulgas seda, millal ja kellele keegi oma süütuse kaotas. Üks naine vastas nii:”Pulmaööl oma mehele. Kondoomiga.”

And so? Mis valesti on?

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pole otseseid tervislikke näidustusi, siis siis abikaasade vahel või pikaajalises püsisuhtes tähendab kondoom usalduse puudumist! Mul on raske nimetada suhteks seda kui ma ei saa oma kaasaga jagada ja kogeda absoluutselt kõike, sealhulgas loomulikult vastastikust otsekontakti IGA keharakuga!
Oma abikaasale pulmaööl süütuse kaotamine on iseenesest ilus… andumine pärast tõotuste jagamist… Aga kondoomiga seksivad pulmaööl ainult inimesed: *kelle jaoks seks on rangelt ainult soo jätkamiseks;
*kellel läks eelmise päeva poissmeeste-/tüdrukuteõhtu lappama.

+5
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 17:03; 22.09 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kondoomiga seksivad pulmaööl ainult inimesed: *kelle jaoks seks on rangelt ainult soo jätkamiseks;

??? Sellised inimesed ei tohiks ju üldse kunagi kondoomiga seksida.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 18:20; 22.09 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhte algul loomulikult seksisime kondoomiga, aga mingi aeg jätsime selle ära. Koos olnud üle 10 aasta. Nüüd keeldub mees püsisuhtes kondoomi kasutamast.

mis on selle põhjuseks, et aastate möödudes, peaks jälle kondoomi kasutama? Kui mees tahaks nüüd järsku, et kondoomi kasutaksime, tekitaks see minus küsimusi. Pani vasakule, ravib ennast?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 15:38; 27.09 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Run, female Forrest, run!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale igat vahekorda on viimase aasta jooksul mul koguaeg põletikud. Kogu aeg pean tarvitama Ab. Nii väsind sellest. Parem siis keeldun seksist, kui mees pole nõus kondoomi kasutama. Ei suuda rohkem selles valus piinelda.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.09 15:22; 22.09 15:55; 22.09 17:00; 27.09 15:52; 27.09 20:01; 05.10 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale igat vahekorda on viimase aasta jooksul mul koguaeg põletikud. Kogu aeg pean tarvitama Ab. Nii väsind sellest. Parem siis keeldun seksist, kui mees pole nõus kondoomi kasutama. Ei suuda rohkem selles valus piinelda.

siis arusaadav

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 15:38; 27.09 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jumal teab, mis nakkusi sihuke mees elu jooksul kõik kokku korjanud on, fui.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean kahjuks sulle pettumuse valmistama, Ei ole tal mingeid haigusi, Kõik testid tehtud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.09 15:22; 22.09 15:55; 22.09 17:00; 27.09 15:52; 27.09 20:01; 05.10 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pole otseseid tervislikke näidustusi, siis siis abikaasade vahel või pikaajalises püsisuhtes tähendab kondoom usalduse puudumist! Mul on raske nimetada suhteks seda kui ma ei saa oma kaasaga jagada ja kogeda absoluutselt kõike, sealhulgas loomulikult vastastikust otsekontakti IGA keharakuga!

Oma abikaasale pulmaööl süütuse kaotamine on iseenesest ilus… andumine pärast tõotuste jagamist… Aga kondoomiga seksivad pulmaööl ainult inimesed: *kelle jaoks seks on rangelt ainult soo jätkamiseks;

*kellel läks eelmise päeva poissmeeste-/tüdrukuteõhtu lappama.

Vastupidi, kondoomiga seksib pulmaööl paar, kes ei soovi juba üheksa kuu pärast perelisa.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli päevakorras kondoomi kasutamisest juttu ja mees ütles, et tema ei kasuta kunagi kondoomi, enne istub ilma seksita. Minu jaoks tundub see uskumatu, millise suhtumisega mees olla võib. Kuna praegu ilma kondoomita seksida ei või, peab siis kuival olema. Kuna mees ei soovi seda kasutada.

Teie probleem võib olla usalduses. Kui teie sunnite ühel heal päeval meest kondoomiga seksima, loeb mees sellest välja, et teie petate teda või kahtlustate teda petmises. Mõelge selle peale, ta ei kasuta kunagi kondoomi, sest ta on teie peale kindel aga nüüdsest ei saa ta enam kindel olla. Ma ei imestaks kui ta paari kuu pärast kuuleb, et te petsite teda torumehega ja sellepärast oli vaja igaks juhuks edaspidi kondoomiga seksida.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 15:57; 05.10 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mul on hoopis selline soovitus, et ehk õpite seksima ka ilma penetreerimata. Minu poolt tuleks küll sellele “et tema ei kasuta kunagi kondoomi, enne istub ilma seksita” peale vastus, et ahah, sa võid ju kuival olla, aga ma küll ei taha kuival olla ja järeldan sellest, et rahuldad mind siis kuidagi teist moodi…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mul on hoopis selline soovitus, et ehk õpite seksima ka ilma penetreerimata. Minu poolt tuleks küll sellele “et tema ei kasuta kunagi kondoomi, enne istub ilma seksita” peale vastus, et ahah, sa võid ju kuival olla, aga ma küll ei taha kuival olla ja järeldan sellest, et rahuldad mind siis kuidagi teist moodi…

Olen sinuga nõus aga teema algataja peaks minema günekoloogi juurde.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 15:57; 05.10 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pole otseseid tervislikke näidustusi, siis siis abikaasade vahel või pikaajalises püsisuhtes tähendab kondoom usalduse puudumist! Mul on raske nimetada suhteks seda kui ma ei saa oma kaasaga jagada ja kogeda absoluutselt kõike, sealhulgas loomulikult vastastikust otsekontakti IGA keharakuga!

Oma abikaasale pulmaööl süütuse kaotamine on iseenesest ilus… andumine pärast tõotuste jagamist… Aga kondoomiga seksivad pulmaööl ainult inimesed: *kelle jaoks seks on rangelt ainult soo jätkamiseks;

*kellel läks eelmise päeva poissmeeste-/tüdrukuteõhtu lappama.

Vastupidi, kondoomiga seksib pulmaööl paar, kes ei soovi juba üheksa kuu pärast perelisa.

Või paar, kus naine ei võta pille.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas suhtuksite sellisesse olukorda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.