Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas suhtute enda mehe ümber tiirlevate “sõbrannadega” ?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Teema: Kuidas suhtute enda mehe ümber tiirlevate “sõbrannadega” ?

Postitas:
Kägu

Mees on mul loomult aval,sõbralik ja viisakas. Tänu sellele kujutavad osad naised endale ette, et neil vist oleks temaga võibolla võimalus ja vahel on täitsa naljakas vaadata, mis erinevatel ettekäänetel nad ta tähelepanu otsivad. Algul mõtlesin, et äkki kujutan endale asju ette, aga mitu head sõbrannat on maininud, et tegemist absurdiga.

Näiteks üks välismaal elav kunagine kursaõde palub alati siin Tallinnas olles viia end lennujaama, kui tagasi hakkab lendama.

Üks käib aeg- ajalt ta töö juures nõu küsimas.

Üks saadab Facebookis erinevate tähtpäevade puhul talle kaarte.

Teie mehel ka sarnadeid ja mis arvate sellistest?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Näiteks üks välismaal elav kunagine kursaõde palub alati siin Tallinnas olles viia end lennujaama, kui tagasi hakkab lendama.
Üks käib aeg- ajalt ta töö juures nõu küsimas.

Mu mehel ei ole selliseid sõpru ja kui oleks, siis ta sellistele provokatsioonidele ei alluks. Küsimus pole su mehe sõbrantsides vaid su mehes, kes ennast kehtestada ei oska või ei taha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mees on mul loomult aval,sõbralik ja viisakas. Tänu sellele kujutavad osad naised endale ette, et neil vist oleks temaga võibolla võimalus

Naised ei kujuta endale midagi ette. Sul on loomult lits mees ja naised saavad tema sõnumi lihtsalt kätte. Ette kujutad endale midagi sina.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu laste isal on kümneid selliseid naistuttavaid. Arvasin ka aastaid, et ta nii sõbralik lihtsalt ja naised lollid, et ümber tiirlevad. Kuni hiljuti kõrvalsuhtega mulle vahele jäi. Edasi nuhkides tuli välja palju muudki. Tal amet selline, kus väga paljude inimestega tutvub töö käigus. Niiet jah, usalda aga kontrolli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mees on mul loomult aval,sõbralik ja viisakas.

Tean samuti üsna mitut sellist meest. Nad tihti mainivad ka oma naist või räägivad õhinal oma toredast suhtest.

Ju siis see sinu oma “unustab” seda teha või tal lihtsalt polegi midagi rääkida…?
Ma arvan, et vaata peeglisse. Mitte selle pärast, et teada saada, kas sa oled ilus või kole, aga selleks, et kas sealt vaatab vastu naine, kes ise usub, et tal on suurepärane suhe.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei ole tähele pannud, et mu mehel selliseid sõbrannasid oleks. Mõnikord on tõesti ette tulnud, et nt mõni meessoost sõber palub abi, et tema naise ja/või lapsed kuhugi transpordiks, eks siis on ikka aidanud. Aga see oli rohkem 10 a tagune asi, nüüd on kõigil oma auto ja lennujaamagi minnakse taksoga, mitte ei paluta sõpru. No ja need palumised olid ikka mehe enda sõpradelt, mitte naistelt.

Kui su mehel sellised naised ümber on, kes tunnevad, et neil su mehega endiselt mingist vanast ajast tugev side (st selline, mis laseb ignoreerida fakti, et mees ei ole enam vaba ja vallaline), siis seal tuleks probleemi rohkem mehes endas otsida. Ja muidugi ka kainelt mõelda, kas asi on ikka nii hull, võimalik, et mõtled lihtsalt üle. Kui kord aastas kedagi lennujaama viia, siis see pole ju põhjus probleemitsemiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hmm.
Minul on mitu lähedast meessoost sõpra, üks neist elab välismaal ja sageli viin samuti ta lennujaama või lähen vastu. Oma meessõpradega, nagu ka naissoost sõpradega jutustame aegajalt telefonis või Facebookis, käime söömas või jalutamas. Kaarte küll omavahel saatnud ei ole. Minu jaoks on see tavaline normaalne hooliv sõprus. Mu mehel pole küll paanika pähe löönud, et kas see on imelik või kas keegi mu sõpradest tahab hoopis mind endale. Mul olid ju sõbrad enne teda, ega ma ei pea nendega suhteid lõpetama hakkama. On täiesti normaalne omada häid sõpru vastassugupoolest. Eluterves suhtes selliseid “probleeme” ei tõstatu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui sageli jaksatakse samal teemal postitusi avada?

Jah, mu mehel on sõbrannasid ja ei, ta ei maga nendega ja jah, ma soosin neid suhteid. Huvitavad naised, põnev ka mul kohtuda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul oli ükskord ühelt endiselt klassiōelt abi vaja tema erialasel teemal. Ta oli ülimas hämmingus, et ma tema poole üldse pöördysin. Küsis, et :”kohe otsisid mu telefoninumbri välja, et nōu küsida?!”. Ometi oli see tema töökoha kodulehel olemas ja klassikokkutulekutel pole nagu kunagi maininud, et ei tohiks talle helistada vōi kontakti vōtta. Ma siiani (möödas pea aasta sellest) mōtlen ikka, et kas ta arvas, et ma tahan talle ligi ajada vōi on mingid kōlvatumad plaaanid. Tasuta nōu ma talt ka ei tahtnud. Ütlesin jutu sees sedagi, et maksan tema küsitud tasu, kui vōtab vaevaks aidata.
Noh ma ei teagi, ilmselt olen ka “liiga avatud, suhtlen vabalt” mees.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli ükskord ühelt endiselt klassiōelt abi vaja tema erialasel teemal. Ta oli ülimas hämmingus, et ma tema poole üldse pöördysin. Küsis, et :”kohe otsisid mu telefoninumbri välja, et nōu küsida?!”. Ometi oli see tema töökoha kodulehel olemas ja klassikokkutulekutel pole nagu kunagi maininud, et ei tohiks talle helistada vōi kontakti vōtta. Ma siiani (möödas pea aasta sellest) mōtlen ikka, et kas ta arvas, et ma tahan talle ligi ajada vōi on mingid kōlvatumad plaaanid. Tasuta nōu ma talt ka ei tahtnud. Ütlesin jutu sees sedagi, et maksan tema küsitud tasu, kui vōtab vaevaks aidata.

ega ikka ei ole normaalne küll. kõik asjad on teatud piirini normaalsed. Piirid panevad paika suhtes olevad inimesed, kes aga tahab vaba elu endiste sõpradega- sellel pole tõesti mingeid piire.
Küll nähtud neid endisi sõbrannasi kes ei suuda harjuda mõttega et sõbral uus elukaaslane kes ei kuulu vanasse ellu ja seega sõbranna arvates tal eesõigus ajal kuna ta tunneb kauem 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagine kursaõde on juba minevikku vajunud, seda enam, kui elab välismaal. Kui suhtlevad internetis tihedasti, siis pole kahtlane, aga kui ei suhtle, on isegi kohatu selline käitumine. Kuidas see kursaõde naabrist või poes kohatud inimesest kuidagi erinev on? Tänapäeval on väga mugav taksot tellida. Kaartide saatmine ei ole minu meelest veider, sest võib-olla on selline inimene, kellele lihtsalt meeldib kaarte saata. Töö juures käimine on samuti imelik, seda enam, et tööpäevad on nagunii sisustatud. Ja samuti on nahaalne tülitada niimoodi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Issand jumal!!! See on ju vaid samm voodisse minekust.

Üldiselt ma arvan, et naeruväärne oled siin sina ise oma paranoiadega. Pane parem mees kohe koju ketti, on su elu lihtsam ja ei pea koguaeg kontrollima, kahtlustama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt nii ongi, et üks asi on töökoha koduleht ja kindla eriala esindaja, aga teine asi üldse see põhjendus, et ta pole klassikokkutulekutel midagi maininud. Üks asi on formaalne põhjendus, teine juba mitteformaalne. Ma ei usu, et arvas, et ligi ajad.

Please wait...
Postitas:
kirilind2

no mis nüüd saab? sinu meest kõik ihkavad ja himustavad. las su mees teeb haaremi. kõik rahul. no ja kui sina ei ole rahul, astu sealt rahulikult välja.
tegelikult on asi nii, et uut kingapaari ei osta keegi enne, kui vanal midagi viga on. seega, kui sinu suhe mehega ok, siis ole mureta, sõbranjed ei huvita su meest. aga kui teil midagi suhtes nihu on,… siis võid kindel olla, mees läheb minema nii ehk naa. ei loe see, kas keegi ta ümber tiirleb või mitte. küll leiab endale selle, kes mokkamööda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen ka tööga seotult oma klassivendadele nõu andnud, kuna mind tuntakse selles valdkonnas – on nii mõnigi meestuttav minuga ühendust võtnud.
Ühe kunagise meeskolleegiga vahetame siiani sõnumeid, saadan temale just sellise kiiksuga (musta huumoriga) seotud asju. Täna just helistas üks meestuttav ja tänas, et sai minu vahendusel abi. Mingi aeg sai ekselukaaslasega e-kirju vahetatud ning temaga ka välja dringil käidud (abikaasa teadmisel muidugi).
Lennujaama ei viinud küll kedagi ei ole, asi selles, et elan Tallinnast väljas.
Võibolla mõni sellise mehe abikaasa/elukaaslane sorib mehe arvutis, telefonis ja on draama äärel – et kes see naine on.
Olen väga pikalt ühe mehe naine olnud ja selleks ka plaanin jääda – seega ei maksa igal pool tonti näha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jumal küll, pange oma mees siis kodus radika külge ketti, kui tõesti koguaeg nii hull draama lahti on.

Jah, mu mehel on ka sõbrannasid. Pean seda täiesti normaalseks ja eluterveks, et vastassoo vahel võib olla sõprus.
Ning sama uskumatuna kõlab ka see, et saan täiesti vabalt meessoost sõpradega kasvõi kohvil käia ja niisama vestelda, ilma, et sellele järgneks seks.
Tegelege oma hirmude ja kompleksidega ja saage neist üle!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselt sellepärast mulle avalad, liiga sõbralikud ja viisakad mehed ei meeldigi 🙂 Õigemini suhelda niisama võiks, aga abikaasaks mitte. Liiga palju segadust, inimesi ja jama. Elu niigi huvitav ilma selletagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mees on mul loomult aval,sõbralik ja viisakas.

Minu mees on samuti viisakas ja sõbralik, aga mingeid naistuttavaid tema ümber küll ei tiiruta.

Kui tähtpäeva puhul FB-s kaardi saatmisest või ametialase nõu küsimisest saan veel aru, siis see lennujaama sõidutamine tundub küll kummaline. Kas inimesel pole taksoraha või ühtki sugulast või vallalist meestuttavat, kes seda teha võiks? Mees on kas lihtsalt kõigile lükata-tõmmata pehme kuju või siis ongi ta ise kõikide nende naistuttavatega pidevast suhtlemisest väga huvitatud.

Ma arvan, et kui ka teemaalgataja sõbrannadele mehe naissuhted silma on jäänud, siis on mehel seda kõrvalist suhtlust siiski keskmisest rohkem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tegelikult on asi nii, et uut kingapaari ei osta keegi enne, kui vanal midagi viga on

lollus. muidugi ostetakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jumal küll, pange oma mees siis kodus radika külge ketti, kui tõesti koguaeg nii hull draama lahti on.

Jah, mu mehel on ka sõbrannasid. Pean seda täiesti normaalseks ja eluterveks, et vastassoo vahel võib olla sõprus.

Ning sama uskumatuna kõlab ka see, et saan täiesti vabalt meessoost sõpradega kasvõi kohvil käia ja niisama vestelda, ilma, et sellele järgneks seks.

Oh seda “minuga-ei-juhtu-kunagi-nii” üleolekut 🙂
Kui Sul on juba üle 20 aasta kooselu ja noh, natuke vähem abieluaastaid ja kõik on siiani pilvitu, siis palju õnne. Ma arvasin ka kõik need aastad, et no ei ole võimalik…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oh seda “minuga-ei-juhtu-kunagi-nii” üleolekut 🙂

Kui Sul on juba üle 20 aasta kooselu ja noh, natuke vähem abieluaastaid ja kõik on siiani pilvitu, siis palju õnne. Ma arvasin ka kõik need aastad, et no ei ole võimalik…

Ma imestan ka, et kuidas ikka veel leidub selliseid sinisilmi.

Please wait...
Postitas:
Prometheus29

Ma mehena ei teadnudki, et naine võib olla niivõrd armukade ja tugeva omandihimuga. Mulle näiteks ka meeldib naiste tähelepanu saada ja kui võimalik, siis ikka aitan. Kuigi, näiteks lihtsalt hea tuttava käest pikema sõidu eest ette kütuseraha küsides olen sõimata saanud, et olen ikka ihnuskoi küll! Vabandust, aga see sõit oli tema vajadus ja minu aeg ja mõistlik kompensatsioon selle eest on normaalne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina saan teemaalgatajast väga hästi aru. Mul on ka selline tore ja suhtleja mees, kes naistele meeldib ja sellised kiibitsejad on nõmedad tõesti. Ja vot need fb-sõltlastest kiibitsejad on veel eriti nõmedad – avalikult ignoreerivad mind kui abikaasat.

Please wait...
Postitas:
Prometheus29

Ma arvan, et mehed iseenesest naudivad tähelepanu, mida nad neilt kiibitsejatelt saavad! 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa sellest paanikast aru. No kui on selline mees, kes tõmbab satelliite, siis on. Enamik ei mõtle ju midagi, lihtsalt sümpaatia, suhtlemine, veidi egopai. Naisena me ka ju tunnetaksime end väärtuslikumaks, kui mehed veidi tähelepanu pööravad. Mõni muidugi võib olla neist sateliitidest tõsisema plaaniga, aga siis peab juba mees otsustama ja otsuse tagajärgedega arvestama. Ette aga muretseda on enda elu raiskamine. Muidugi võib su mehega seda juhtuda, mida kardad, aga võib ka mitte. Armukadetse siis, kui mees teeb sarvi, mitte ära kurna oma armukadedate fantaasiatega ennast, meest ja teie suhet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hmm.

Minul on mitu lähedast meessoost sõpra, üks neist elab välismaal ja sageli viin samuti ta lennujaama või lähen vastu. Oma meessõpradega, nagu ka naissoost sõpradega jutustame aegajalt telefonis või Facebookis, käime söömas või jalutamas. Kaarte küll omavahel saatnud ei ole. Minu jaoks on see tavaline normaalne hooliv sõprus. Mu mehel pole küll paanika pähe löönud, et kas see on imelik või kas keegi mu sõpradest tahab hoopis mind endale. Mul olid ju sõbrad enne teda, ega ma ei pea nendega suhteid lõpetama hakkama. On täiesti normaalne omada häid sõpru vastassugupoolest. Eluterves suhtes selliseid “probleeme” ei tõstatu.

Tänapäeval vaevuvad inimesed suvalisi tuttavaid tülitama, et lennujaama saada? Alaealised, et ei suuda oma elu ise korraldada? Taksod sõidavad, kella peale tellid ette. Rääkimata Boltidest ja Uberitest, soodsamast soodsad hinnad.
Ei saa aru, tõesti.
Enda abikaasa kellelegi selliseid teenuseid ei osuta, ei käi ka kunagistele kursaõdedele puid ladumas ega toidukotte koju tassimas.
Ei kujuta ette isegi sellise teema tõstatumist meie peres.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hmm.

Tänapäeval vaevuvad inimesed suvalisi tuttavaid tülitama, et lennujaama saada? Alaealised, et ei suuda oma elu ise korraldada? Taksod sõidavad, kella peale tellid ette. Rääkimata Boltidest ja Uberitest, soodsamast soodsad hinnad.

Ei saa aru, tõesti.

Enda abikaasa kellelegi selliseid teenuseid ei osuta, ei käi ka kunagistele kursaõdedele puid ladumas ega toidukotte koju tassimas.

Ei kujuta ette isegi sellise teema tõstatumist meie peres.

Nooh ilmselt sa oled voodis siis lihtsalt nii hea! Paljud ei ole ja eks see tekitabki ebakindlust ja paranoiat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sageli viin samuti ta lennujaama või lähen vastu. …….. Minu jaoks on see tavaline normaalne hooliv sõprus.

Seda on normaalsel inimesel tegelikult raske ette kujutada, et ma oma parimat sõpra, kes on isegi minuga samast soost, hakkan näiteks öösel või siis reedel alates 17.00st kuni esmaspäevani, hakkan tema kodust, tema lähedaste juurest, tema pere juurest ära tõmbama ettekäändega, et MINU tagasihoidlikku isikut kuhugi fng lennujaama viia tuua???? Sinna lennujaama ja sealt tuleb sada taksot, alates kallist ja viisakast Tulikast, Revalist kuni peaaegu olematu kütuseraha eest sõitvate äpifirmade saradeni.

See ei tuleks mulle pähegi. Et teda üldse kutsuda. Eks nad muidugi tuleks ja aitaks, kui küsida, aga ma ju ise ei taha seda.
Kui see on “hooliv sõprus”, siis on need inimesed, kes sellist teenust osutavad, tegelikult elus ikkagi üksi. Nad võivad küll kellegagi koos elada, aga ka seda saaab teha nii, et sa vaimselt oled ikkagi üksi. Ja alateadlikult otsid edasi, sest inimene ei taha ju olla üksi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nooh ilmselt sa oled voodis siis lihtsalt nii hea! Paljud ei ole ja eks see tekitabki ebakindlust ja paranoiat.

Inimene ütles, et tal ei ole probleemi, kus mees oleks sohvriks, sest ta mees ei ole sohver. Ta ütles, et taksod sõidavad kella peale ette. Ka tõi näiteks soodsad hinnad. Samuti ütles ta, et tema mees ei käi kunagistele kursaõdedele puid ladumas ja toidukotte kandmas.
Tema mees lihtsalt ei käi suvalisi tuttavaid abistamas. Ja sellepärast pole vaja ka teemat tõstatada. Asi pole selles, kui hea ta voodis on.

Pealegi ise sa ütlesid, et oled avatud ja vaba suhtleja ja sellised ”tülitamised” ei ole kuidagi seotud kõlvatute plaanidega. Isegi sellega, kui su enda naine on voodis halvem? Või mis sa mõtled sellega, et mees hakkab siis taksot mängima ja toidukotte tassima, kui naine pole voodis piisavalt hea?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Või mis sa mõtled sellega, et mees hakkab siis taksot mängima ja toidukotte tassima, kui naine pole voodis piisavalt hea?

Võib juhtuda.
Arva ise, miks see võib juhtuda.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas suhtute enda mehe ümber tiirlevate “sõbrannadega” ?