Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas suhtute enda mehe ümber tiirlevate “sõbrannadega” ?

Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )

Teema: Kuidas suhtute enda mehe ümber tiirlevate “sõbrannadega” ?

Postitas:
Kägu

Ma tahaks korraks huvi pärast küsida selles teemas “sõbranna” definitsiooni. Kas sõbranna on
– see, kes soovib oma sõbrale head (sh pereelu, kui sõber on abielus (ka siis, kui rutiin tapab), sest sellise valiku on sõber ju omal ajal teinud);
– see, kes püüab olemasolevast kooselust päästa oma sõpra, kes ei viitsi enam pereelus “võimelda”, sest sõbral on õudne rutiin kallal.
– kolmas, neljas variant?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mees on mul loomult aval,sõbralik ja viisakas. Tänu sellele kujutavad osad naised endale ette, et neil vist oleks temaga võibolla võimalus ja vahel on täitsa naljakas vaadata, mis erinevatel ettekäänetel nad ta tähelepanu otsivad. Algul mõtlesin, et äkki kujutan endale asju ette, aga mitu head sõbrannat on maininud, et tegemist absurdiga.

Näiteks üks välismaal elav kunagine kursaõde palub alati siin Tallinnas olles viia end lennujaama, kui tagasi hakkab lendama.

Üks käib aeg- ajalt ta töö juures nõu küsimas.

Üks saadab Facebookis erinevate tähtpäevade puhul talle kaarte.

Teie mehel ka sarnadeid ja mis arvate sellistest?

Ükski neist asjadest pole selline, mida naised mõne sõbrannaga ei teeks, nii et külgelöömisest on asi kaugel. Esimese näite puhul, ju siis on ainus tuttav, kellel on auto. Teisel, oleneb erialast, kui on näiteks automehaanik, siis on see töö juures auto kohta nõu küsimine praktiline asi ja mitte flirt. Kolmas näide on inimesest, kes saadab neid kaarte igaühele. Facebookis on kindel seltskond, kes igale sünnipäevalapsele postitab mõne e-kaardi või saadab selle.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mees on mul loomult aval,sõbralik ja viisakas.

Minu mees on samuti viisakas ja sõbralik, aga mingeid naistuttavaid tema ümber küll ei tiiruta.

Kui tähtpäeva puhul FB-s kaardi saatmisest või ametialase nõu küsimisest saan veel aru, siis see lennujaama sõidutamine tundub küll kummaline. Kas inimesel pole taksoraha või ühtki sugulast või vallalist meestuttavat, kes seda teha võiks? Mees on kas lihtsalt kõigile lükata-tõmmata pehme kuju või siis ongi ta ise kõikide nende naistuttavatega pidevast suhtlemisest väga huvitatud.

Ma arvan, et kui ka teemaalgataja sõbrannadele mehe naissuhted silma on jäänud, siis on mehel seda kõrvalist suhtlust siiski keskmisest rohkem.

Miks see sõidutaja peab vallaline olema? Ega nad pulma sõida.
Kui ma palun naist end sõidutada, siis olen lesbi või?

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siinset teemat lugedes on mul küll väga hea meel, et mu mehel pole ühtegi sõbrannat, kellega meie abielust ja suhtest tundide kaupa jahvatada. Oleksin väga solvunud ja peaksin isegi reetmiseks, kui mees midagi sellist teeks (sama kehtiks ka vastupidi). Meie suhe ja abielu kuulub ainult meile kahele ja mu mees teab suurepäraselt minu vajadusi ning oskab meie abiellu 100%-liselt panustada ilma teiste naistega nõu pidamata.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie suhe ja abielu kuulub ainult meile kahele ja mu mees teab suurepäraselt minu vajadusi ning oskab meie abiellu 100%-liselt panustada ilma teiste naistega nõu pidamata.

Ja su mees polegi kurb, et pole “tunde” kuulanud mingite poolvõõraste kanade, keda osad sõpradeks nimetavad, soigumist oma meestest või probleemidest nendega?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Naiste ebakindlus on ikka kohutav. On küll juhuseid, kui mind tänaval teretab klient, endine kolleeg jne – ja siis kuulen selja taga sisinat – kes see veel oli? Seda eriti, kui veel noor olin. Sattusid väljas mõne tuttava mehega rääkima – varsti tõusis naine lauast, tuli meie juurde ja jäi valvsalt mehe kõrvale seisma. Sama stseen oli muide Seksis ja linnas, kui mr.Big hakkas kauni kolleegiga rääkima ja Carrie läks närvi.
Kuna poiste-meeste hulgas üleskasvanud, esimene sõbranna tuli alles 3-4ndas klassis, siis on mehed öelnud -sinuga on hea rääkida.
Seega – mehed ei suhtle sõbrannadega eesmärgil oma naisi petta, sõbrannadele räägitakse hoopis oma armulugudest. Olen siis ka üritanud mõistust pähe panna, aga eriti ei õnnestu.

+2
-3
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas suhtute enda mehe ümber tiirlevate “sõbrannadega” ?