Esileht Pereelu ja suhted Kuidas suhtute kooselusse, kus mees-naine / isa-ema suhtes ei ole…

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Kuidas suhtute kooselusse, kus mees-naine / isa-ema suhtes ei ole…

Postitas:

…. kus vaid lihtsalt elatakse koos. Ema, isa, lapsed? Kasvatatakse lapsi ja ollakse/elatakse ühes korteris/majas, ema-ise kui korterikaaslased ja lapsevanemad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.08 20:10; 13.08 22:52; 14.08 16:52; 14.08 17:36; 14.08 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga milleks selline kooselu? eino kui inimestele endile see sobib, siis pole teiste asi sellesse kuidagi suhtuda. ise muidugi sellises kooselus olla ei sooviks, mina tahan ikka kirge ka:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tahan laiali kolida. koos lastega (ja see otsus ei tulnud kuigi kergelt). aga laste isa oli sellele mõttele absoluutselt vastu. ei tea nüüd, mida teha, kuidas edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.08 20:10; 13.08 22:52; 14.08 16:52; 14.08 17:36; 14.08 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

näen sellis suhet igapäev pealt,see on KATASTROOF!!! Haige värk. Laste ees antakse vaud musi,näitlemine.Ei suhtugi ja lugu ka ei pea \”sellistest\”inimestest:-)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 06:38; 15.08 06:57; 15.08 15:10; 16.08 07:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimesed on sellise elu ise valinud ja on sellise olukorraga rahul, siis teistel pole midagi kobiseda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen sellist elu elanud, päris mitu aastat. Mees lahutada ei soovinud, ära ei läinud, tahtis lastega koos olla. Meil polnud isegi näitlemist – kumbki elas oma toas. Ühisel korteril suur laen peal, ise üürida teist korterit ei jõudnud kuhu lapsed ka ära mahtunud oleks, üksi ei tahtnud minna jne. Kukkus välja nii et elasime edasi lihtsalt.
Igasuguseid elu keerdkäike toimus selle aja jooksul ja praegu seis selline, et alustasime otsast. Leidsime, et oleme siiski üksteise jaoks õiged ja uuesti koos (22a abielus, abiellusime kui olin 19), lapsed on häppid asjade käigu üle, vahepeal muidugi polnud.
Selline juhtum.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 08:46; 14.08 20:29; 14.08 22:58; 15.08 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mingil põhjusel otsustasid ju siiski kunagi need kaks inimest koos elama hakata. mina olen seisukohal, et kui tekib selline olukord, tuleks üksteist taas üles leida, mitte käega lüüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täpselt sama olukord. Mees ei ole nõus lahutusega, tahab olla lastele iga päev isa, aga mitte pühapäevaisa. Mul lastega ära kolimine poleks probleem, majanduslikku sõltuvust meil pole st. laenud, liisingud jne. Olen võtnud asja jutuks korrduvalt, aga täiesti kurtidele kõrvadele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui selline elu mõlemale poolele sobib, siis ei suhtu kuidagi. Andku minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja seksimas käiakse siis mujal või? Ma nagu lihtsalt hästi ei saa mõttest aru. Ses mõttes, et ma saan aru, et see toimib paaride vahel, kus lahkumineku põhjus on siis seksuaalne sobimatus ja truudusetus. Sest kui on probleem, et iseloomud ei sobi, näägutamine, joomine, vms, siis mis vahet seal on, kas tuba on koos või eraldi, sama jama läheb ikka edasi ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ka mõelnud, et võib ju koos elada küll sellisel moel (laste isa samuti ei taha olla pühapäeva isa ja keeldub elama neist eraldi).
aga ta on öelnud, et ta ei suudaks ilmselt olla teadmisega, et käin mõne teise mehega ja ta on mind ähvardanud, et kui mõni mees mul silmapiirile satub, kes mulle meeldib, teeb ta kõik selleks, et see suhe läbi saaks. täna ta küll ütles hoopis vastupidist – et käigu ma kellega ja kus tahes. aga ta on seda öelnud ka enne ähvardamist. nii et suure tõenäosusesga hakkaks ta ka siis ähvardama jälle, kui saab teada, kui mulle keegi parasjagu peaks meeldima.
tunnen temaga koos elades pinget õhus. vabaduse puudust. sealt ka põhjus, miks ma ei suuda koos elada niisama, lapsevanematena.

oleme neid kokku-lahku kolimis juba paar korda teinud. esimene kord kolisime uuesti kokku, kuna ma ei tahtnud lapsi kurvastada, teinekord ei tahtnud meest kurvastada.
aga kooselu mulle endale on raske.

ja praegu ei kujutaks ette küll sellist olukorda, nagu ühel postitajal – et mingi aeg asutakse uuesti kokku teadmisega, et ollakse teineteise jaoks ikkagi need õiged. raske on uskuda, et suudaksin end mehe, kes mulle valetanud, minuga manipuleerinud ja mulle kallale tulnud, juures veel enam kunagi turvaliselt tunda…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.08 20:10; 13.08 22:52; 14.08 16:52; 14.08 17:36; 14.08 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 14/08/2012 08:46

kas ehk räägiksid palun lähemalt kas siin foorumis või vaid mulle (kirjateel@gmail.com) lahkukolimise soovi põhjustest ja sellest, kuidas kokkuleppe koos edasi elada saavutasite? oli see kooselu rahulik või pingeline? kas on olnud ka nii, et vahel ei taha oma laste isa nähagi, oma mehena ammugi mitte? kuidas juhtus, et uuesti koos?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.08 20:10; 13.08 22:52; 14.08 16:52; 14.08 17:36; 14.08 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanemad elasid nii (praegu olen üle 30), ka eraldi tubades alates ajast kui olin nii 10.
Isa kolis kodust ära samal päeval kui mina peale keskat kui teise linna kõrgkooli läksin.

Enese seisukohast ütlen, et see oli parem variant kui lahutus ja eraldi kolimine, mul oli alati vähemalt 1 oma vanem kodus, abiks õppimisel, tegi süüa, viis kinno-kohvikusse-loomaaeda jne ning nende omavaheline suhtlemine oli täitsa normaalne-neutraalne, ei olnud inetuid tülisid, armukadedust vms.

Tagantjärele aga mõtlen, et nad raiskasid OMA elust aastaid, mida oleksid võinud elada teisiti, ema on mul nüüd uues abielus, isa kahjuks surnud.

Ehk siis lapsena/lapsepõlves oli see minu jaoks parim, täiskasvanuna analüüsides aga tunnen end veidi halvasti, justkui olles nõudnud ohvri, mis on suurem kui minu õigus. Samas loogiliselt võttes ei olnud see otsus ju minu \”süü\”.

Nii et … tegelikult lapse/laste pärast koos elada siiski ei maksa, kui neil lastel on hiljem analüüsi- ja empaatiavõime, ei ole nad selle üle tagantjärele just maruõnnelikud.

Elage oma üht elu nii, nagu teile parem tundub, küll lapsed oma elu veel elada saavad, ka peale lapsepõlve.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kägu 8:45, meil kuidagi sai kõik otsa, kohe kõik sai täitsa kuhjaga otsa, eemaldusime miilide kaugusele üksteisest. Ei kannatanud kuidagi enam välja teineteise lähedustki. Midagi ilusat seal polnud, me isegi ei rääkinud omavahel sõnagi, ma algul püüdsin veel aga võinuks ka seina või kiviga rääkida, mees on kinnine kui ma ei teagi mis, nii et isegi ei tea põhjuseid miks läks nagu läks. Petmist v vägivalda vms polnud , lihtsalt suhtluse lõpp ja kogu moos. Suhtlesime mõlemad vaid lastega ja tegelesime. Enda rahuldamisega sain ise kenasti hakkama, temal väiksemad vajadused kui mul, vb isegi kohatine impotentsus ületöötamisest.
Aasta tagasi kohtusin peale üle pika aja üksiolemist ja armusin, suhtlesime, käisime tihedalt läbi ja tegime tulevikuplaane. 10 kuud hiljem kukkus kõik kokku, ma olin lihtsameelne mängukann, üks paljudest armastustest tal. Samal ajal avastas mu mees, et tahab mind ikkagi endale hoida ja mul olid silmad lahti läinud tema heade omaduste märkamiseks tänu siis sellele väga ebameeldiva lõpuga vahepalale ja pugesime üle aastate teineteise kaissu tagasi. See tundus mulle endale täitsa uskumatu lugu, aga mul on nii hea meel, et praegu nüüd nii on lood. Ma enam ei teagi, miks teda nii vihkasin, me ei suutnud probleeme lahendada, ei osanud üksteisele toeks olla rasketes seisudes, pinged kuhjusid ja nii kõik veerema läks.
Praegu olen ma palju palju targem, asi seegi:). Kõik need vahepealsed jamad on vist nii palju meid karastanud, et nüüd tundub küll, et ainult surm meid lahutab. Kui seegi:D.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 08:46; 14.08 20:29; 14.08 22:58; 15.08 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh kägu 8:46

aga kui teie suhtes oleks olnud petmist ja/või vägivalda, kas näeksid kooseluvõimalust ka praegu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.08 20:10; 13.08 22:52; 14.08 16:52; 14.08 17:36; 14.08 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ette ausaltöeldes, mis sorti vägivallaga tegu? Kui ma nüüd aegade algusest meelde tuletan, siis meil esines ka mõni tõuklemine vaidluste käigus ja tegelikult ka rohkelt vaimset vägivalda, õhk oli kohati ikka vihkamisest päris paks ja kiuslik käitumine teineteise suhtes polnud haruldane kehvematel hetkedel. Enne ükskõiksusesse langemist siis. Petmise kohta samuti – oleneb. Mis kus kuidas, mis asjaoludel … Ise ju petsin lõpuks.
Ma tegelikult poleks eales uskunud sellist pööret meie suhtesse, plaanisin ikka vabaks saada ja lahkuda. Siiani imestan. Ja nüüd on äkki kuidagi kõik nii õieti ja omale kohale sadanud, oma mehe kaisus on nii hea nii hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 08:46; 14.08 20:29; 14.08 22:58; 15.08 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet ikka pole, haige värk ikka igaljuhul. Kuhu jääb kõik mu – armastus, seks, rõõm koosolemisest ja südamest kallistamised jnejnejne. Jah, kui ise valinud siis rahul, ei usu seda, loll jutt, ise vaatavad mõlemad tänaval käest-kinni käivad paarikesi? Kaks laipa elavad koos? Palju õnne! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 06:38; 15.08 06:57; 15.08 15:10; 16.08 07:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vahet ikka pole, haige värk ikka igaljuhul. Kuhu jääb kõik mu – armastus, seks, rõõm koosolemisest ja südamest kallistamised jnejnejne. Jah, kui ise valinud siis rahul, ei usu seda, loll jutt, ise vaatavad mõlemad tänaval käest-kinni käivad paarikesi? Kaks laipa elavad koos? Palju õnne! :)[/tsitaat] käest kinni võid ju käia kellegi teisega, kui oma mehega. ega see siis tähenda, et armastus/armumine/seks sinu elust kadunud peaks olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
käest kinni võid ju käia kellegi teisega, kui oma mehega. ega see siis tähenda, et armastus/armumine/seks sinu elust kadunud peaks olema. [/tsitaat]
Seda haigem. Koos kuskil korteris olla inimesega keda ei salli ja etendada …kellele mida? miks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Seda haigem. Koos kuskil korteris olla inimesega keda ei salli ja etendada …kellele mida? miks?[/tsitaat]

Mõni \”naine\” on nõus raha eest kõike etendama:-)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 06:38; 15.08 06:57; 15.08 15:10; 16.08 07:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]indrek kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil on hetkel kujunenud kooselu kuidagi nii, et mõlemal on aeg lapsega ja siis aeg iseendale. Kui üks on lapsega, siis teine spordib, käib sõpradega väljas vms. Paraku laps on nii väike ja püsimatu, et kolmekesi koos kannatab vaid mänguplatsil olla. Eks aeg näitab, kuid kohati on tunne, et oleme hooldustiim lapsele ja jagame juhuste kokkulangemise tõttu ühist katusealust. [/tsitaat]

Soovitan teil soojalt ohjad endi kätte võtta ja seada paarisuhe jälle esikohale – aeg teile kahele peaks olema olulisem ajast iseendale (või vähemalt samaväärne). Paarisuhe on kindlasti tähtsam kui suhe sõpradega!

Kui lasta asjadel isevoolu teed minna, siis läheb suhe tõenäoliselt väga ruttu lõhki (või lõhkimineku äärele) ja siis laiutatakse käsi, et lihtsalt läks nii… Aga nii ei pea minema.

Kujuta ette ahju. See põleb ja soojendab üksnes siis, kui hoolitseda, et oleks piisavalt puid ja tuli ei kustuks. Kui teadvustada, kuidas püsib suhtes armastus ja soojus ja et neid tuleb aktiivselt alal hoida ja toita, on see täiesti võimalik.

Kui vana teie laps on? Ehk õnnestub kas või kord nädalas (või rohkemgi) ta mõneks tunniks kellegi teise hoida anda ja naisega kahekesi välja minna – jalutama, kohvikusse, trenni? Tutvusringkonnas on kindlasti mõni pere samaealise lapsega, tehke koostööd.

Hea, et märkad ise, et hakkate lahku triivima – nii saad midagi ette võtta.

Ja isegi kui on tunne, et armastus ja hoolimine on suhtest kadunud, siis need on võimalik tagasi tuua. Tean omast käest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vahet ikka pole, haige värk ikka igaljuhul. Kuhu jääb kõik mu – armastus, seks, rõõm koosolemisest ja südamest kallistamised jnejnejne. Jah, kui ise valinud siis rahul, ei usu seda, loll jutt, ise vaatavad mõlemad tänaval käest-kinni käivad paarikesi? Kaks laipa elavad koos? Palju õnne! :)[/tsitaat]
Aitäh, õnne kulub ikka ära. Meil siis lihtsalt olude sunnil selline seis tekkis ja see vahepealne haige värk lõppes kokkuvõttes siiski õnnelikult, nüüdseks on armastus südamesopist tagasi välja ujunud, seks olemas, kaisud ja muud mõnud ja rõõmud:). Oleks ma toona siiski minema kõndinud ja teise juurde läinud (kes siis hiljem ikkagi tõpraks osutunud), siis poleks asjalood jällegi nii kulgenud nagu praegu on. Igasuguseid juhtumeid tuleb elus ette ja vahel on mõni kehv asi ka ikkagi millekski kokkuvõttes väga hea. Ma ei poolda seda sajaga minema tormamist iga asja peale nagu siin kombeks on soovitada kõigile – et silmapilk kiire lõpp, mölakas, jalaga, ukse taha ……. esimese väiksemagi rahulolematuse või eksimuse peale. Igale oma stiil:).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 08:46; 14.08 20:29; 14.08 22:58; 15.08 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aitäh, õnne kulub ikka ära. Meil siis lihtsalt olude sunnil selline seis tekkis ja see vahepealne haige värk lõppes kokkuvõttes siiski õnnelikult, nüüdseks on armastus südamesopist tagasi välja ujunud, seks olemas, kaisud ja muud mõnud ja rõõmud:). Oleks ma toona siiski minema kõndinud ja teise juurde läinud (kes siis hiljem ikkagi tõpraks osutunud), siis poleks asjalood jällegi nii kulgenud nagu praegu on. Igasuguseid juhtumeid tuleb elus ette ja vahel on mõni kehv asi ka ikkagi millekski kokkuvõttes väga hea. Ma ei poolda seda sajaga minema tormamist iga asja peale nagu siin kombeks on soovitada kõigile – et silmapilk kiire lõpp, mölakas, jalaga, ukse taha ……. esimese väiksemagi rahulolematuse või eksimuse peale. Igale oma stiil:).

[/tsitaat]

Kuni järgmise tõprani?:-)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 06:38; 15.08 06:57; 15.08 15:10; 16.08 07:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas suhtute kooselusse, kus mees-naine / isa-ema suhtes ei ole…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.