Esileht Koolilaps Kuidas sünnipäeva pidamine praegu koolilaste seas

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kuidas sünnipäeva pidamine praegu koolilaste seas

Postitas:

Happy fluy või skypargis . Kas olete praegusel ajal lastel pidanud ?

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõni nädal tagasi oleks okei olnud, praegu kindlasti ei peaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu ei ole õige aeg pidada kahjuks. Meil oli sünnipäev kevadise eriolukorra ajal ja ka plaanid tehtud. Kõik jäi ära ja loodame järgmise sünnipäeva peale.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas osad vanemad ei suuda enam ise vastutust võtta. Väikelapse nurgas enam-vähem sama küsimus, kas saata laps sünnipäevale või mitte.

Sa pead ikka ise oma pere eest otsuseid tegema ja ise vastutama. Kui siin praegu 10 kägu vastaks, et loomulikult osaleks, kas siis see mõjutaks sinu otsust ja tunneksid, et sina ei vastuta, sest perekoolis teised nii ütlesid?

 

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ei peaks ja ei saadaks last sinna sünnipäevale.  Seal on ju segamini igasugust rahvast. Lärmatakse ja möllatakse. Klassikaaslastega on nagunii igapäevaselt koos, nendega koos võiks pidada. Meie kutsusime paar klassikaaslast koju pidžaamapeole.

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ausalt, ma olen maskivihkaja ja oma käimisi ka eriti piiranud ei ole (käin nagunii vähe ringi, pole pidutseja), aga praegu ei tuleks selle pealegi, et saata laps kuskile suurde avalikku kohta sünnipäevale. kodusünnipäevale küll, neid ära ei jätaks.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kutsuks ja ei saadaks ka oma last (ilmselt nad ei kipuks praegu minema ka). Pole selleks 6ige aeg. 6uesünnipäev m6ne s6braga oleks ok. Ühiskondlikes siseruumides kindasti mitte. Ma ei karda paaniliselt koroonat, aga ma ei tahaks ka sellega riskida, et minu lapse sünnipäeva t6ttu on pärast v6ibolla “pool küla” haige.

Meil ei peetagi praegu laste sünnipäevi (Norras), kui siis kodus paari s6braga, kes nagunii koos on igapäevaselt. Meil ei tohi rohkem kui 5 inimest koos olla (kui peres on 4 inimest, siis 1 külaline. Laste kindlad s6brad v6ivad külas käia). Minu lapsed pole märtsist saadik (ok, juunis peeti paar sünnipäeva kui olukord oli vabam) sünnipäevadel käinud, sest neid ei peeta. Nende endi sünnipåaevad jäid täpselt esimese laine k6rgaega, nii et ka need jäid s6pradega pidamata. Lapsed said väga hästi aru, miks seekord oli niimoodi.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu kindlasti ei peaks kuskil mängutoas. Kui laps tahab sünnipäeva pidada, siis võiks klassist mõned sõbrad koju kutsuda, oma klassi omadega puutub nii või naa koolis kokku, kuskil mängutoas, kus palju erinevatest koolidest ja lasteaedadest lapsi ringi lippab, ei peaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mängutoas kindlasti ei peaks ja ei lubaks ka oma last kusagile. Kui siis vbl lubaks mõned sõbrad külla kutsuda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poja sünnipäev detsembri alguses. Mõtlesime, et kutsume paar tema aremat sõpra bowlingusse. Tänase päeva seisuga tundub, et ka see variant jääb ära. Eks siis püüame pere keskel teha midagi mis talle meeldiks ( selle arvelt, et suur sünnipäev ära jääb, saab kallima kingituse). Hetkel enda last suurele sünnipäevale mängukeskusesse ka ei lubaks. Kui on kutsutud ja ei lähe /ei ole võimalik minna, oleme alati mingi kingituse kutsujale ikkagi teinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peame. Oma kodus, ainult klassikaaslastega, kellega laps niikuinii igapäevaselt ninapidi koos on.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 08:36; 21.11 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Meie peame. Oma kodus, ainult klassikaaslastega, kellega laps niikuinii igapäevaselt ninapidi koos on.

Sina ise võid olla see, kelle tõttu seal klassis viirus levima hakkab. Lapsed ei pruugi üksteist nakatada, küll aga nakatab neid täiskasvanu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks pidada kohas, kus toimub üks sünnipäev korraga ja väljast võõraid samal ajal mängimas ei käi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegune eriolukord oleks ideaalne aega õuesünnipäevade pidamiseks. Ka lastele oleks see teretulnud vaheldus pääseda korraks toast ekraani tagant välja. Meie lapse kool oli vahepeal jälle pikalt distantsõppel ja laps küürutas päevade viisi ekraanis – kord oli koolitund, siis õppis õppetükke, siis suhtles sõpradega… Sellises olukorras oleks õuesünna kas või matkarajal tõesti ainult tervitatav.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina ise võid olla see, kelle tõttu seal klassis viirus levima hakkab. Lapsed ei pruugi üksteist nakatada, küll aga nakatab neid täiskasvanu.

Mina puutun teiste inimestega kokku vaid kord nädalas poes ja seal kannan maski ja hoian kannatlikult distantsi. Töötan 100% kodukontoris ja elan metsas. Seega kui koroona saan, siis tõenäoliselt lastelt. Mees töötab õues, metsas.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 08:36; 21.11 21:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps Kuidas sünnipäeva pidamine praegu koolilaste seas