Esileht Pereelu ja suhted Kuidas suudavad inimesed näiteks Tinderis üldse võõraga kohtamas käia?

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Teema: Kuidas suudavad inimesed näiteks Tinderis üldse võõraga kohtamas käia?

Postitas:

Äkki su sõbranna on prostituut ja teenib hoopis raha.

Sest ükski normaalne naine ju ometi ise seksi ei taha?

Mina näiteks ei taha seksi. Ei huvita, seksivajadust pole kunagu tundnud. Lapsed saadud, rohkem ei näe põhjust seksimiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki su sõbranna on prostituut ja teenib hoopis raha.

Sest ükski normaalne naine ju ometi ise seksi ei taha?

Tahab ka? Selleks et kaks korda aastas seksida, ei pea mees ometi naist võtma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.10 16:15; 05.10 20:30; 06.10 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see oleks maha ja taha äpp nagu keegi siin mainis, siis oleks seal 80% kasutajatest mehed, 18% prostituudid ja 2% tavalisi naisi.

Sa oled natuke ajast maha jäänud. Tänapäeva naiste seksuaalkäitumine on muutunud meeste käitumisega sarnaseks, st nad on üle võtnud seni vaid meestele omaseks peetud mustrid. Suur osa naisi on muutunud nö “jahtijateks”. Samamoodi on tekkinud ka märkimisväärne hulk mehi, kes käituvad seni rohkem naistele omistatud viisil ehk ootavad “meritähtedena”, et neid leitaks ja võetaks.

Nii et need sinu protsendid ei päde enam, seda enam et Tinderis ei ole ju ka esindatud sugugi mitte kõik mehed ja naised, vaid ikka asjasthuvitatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 09:37; 06.10 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei käsi sul kohe peale matchi mehega kokku saama joosta. Suhtled enne (kasvõi paar nädalat), kujundad arvamuse, ja siis, kui inimene endiselt huvitav tundub, saad kokku. Teed nii, nagu sinule sobib.

Kui asi jõuab kohtumiseni, siis enne seda võid täitsa vabalt välja öelda, millisena sina seda kohtumist näed. Kui mehele ei meeldi, et sul pole plaanis kätte anda, pole sinusugusel järelikult mõtet temaga kohtuda.

Mingi sisuliselt pimekohtingu pärast nii üle mõelda on natuke imelik. Lähed, vaatad, räägid juttu, sobivuse korral jääd pikemaks, kui ei meeldi, lähed varakult koju. Hull asi. Pärast (kui tahad) kirjutad, et ei soovi rohkem kohtuda, aga seda ei pea tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest see teemaalgatus on natukene imelik. Tinder ju ei puutu eriti asjasse, sest teemaalgataja räägib lihtsalt pimekohtingutest ja pimekohtinguid on tehtud aegade algusest saadik. Tutvutakse jututubades, foorumites, kohtingusaitidel, rate.ee-s. Enne interneti levikut tutvuti ajalehekuulutuse kaudu.

Mis mõttes “kuidas julgevad võõraga kohtamas käia” ? Mismoodi need üksikud väikese tutvusringkonnaga vallalised siis paarilist peaksid leidma? Niimoodi pimekohtingutel on aastakümneid käidud, et tutvutakse kirjutades, võibolla vahetatakse piltegi ja siis päris elus kohtudes on kas suur pettumus või kui natuke õnneks läheb, siis ei olegi. Ja selliseid pimekohtinguid tehakse kindlasti ka edaspidi ja teistsugustes virtuaalsetes keskkondades kontakte vahetades, Tinder on lihtsalt viimase paari aasta leiutis.

Kirjutasin ju, et “näiteks Tinderis”, see tähendab, et ei mõelnud konkreetselt Tinderit, aga see on praegu kõige tuntum kohtinguportaal.

Mina ei saa aru sellest, et kuidas minna romantilise/seksuaalse eesmärgiga kokku saama inimesega, kes sulle juba ei meeldi. Kuklas on ju selline ootusärevus, et peab meeldima.

Teiseks, kuidas on kõik inimesed üldse endas nii kindlad, et teavad, et liigituvad sinna kategooriasse, et nad sobivad kohtamiseks või on seda tüüpi, kes on kohtingule oodatud. Näiteks keskkoolis olid seda tüüpi üliarenenud tsikid, kellel olid juba poisid ja nohiku tüüpi tüdrukud, keda keegi ei näinudki naisena. Miks hilisemas elus peaks see teisiti olema? Sa pead ju endas kindel olema, et liigitud nende inimeste hulka, kes on “oodatud” kohtamas käima, mitte nende hulka, kes ei sobi sellesse situatsiooni ja kellest keegi kunagi sooliselt ei mõtle.

Kolmandaks, kui juba kohtingule lähed, siis inimeste seksuaalsus on väga erinev. Mulle on jäänud meessõprade jutu põhjal mulje, et kohtingule tulles pead üldjuhul füüsiliseks minema, v.a kui on väga ebasobiv. Mehed mõtlevad nii, et kui naine isegi käest kinni ei hoia, siis järelikult ei meeldi. Minu jaoks on see täiesti arusaamatu. Esimese korraga ei teki mul erilist arvamust ja isegi, kui inimene meeldib, siis pole veel mingit tahet teda puudutada. Ka teine ega kolmas kord, aga esimesel korral on igasugune füüsilisus pealesurutud näitemäng.

Asi pole ainult seksuaalsetes olukordades, vaid olen selline ka sõpradega, isegi, kui väga hästi läbi saan, tunnen nii kuu või paar teise juures natuke võõristust ja esimesed korrad ei julge kindlasti ise läheneda, näiteks tänaval teretada, olen ise see, kellele lähenetakse.

Kas see on tõesti midagi nii erilist, kui tahangi niisama suhelda paar nädalat või kuud ja siis vaadata, mis juhtuma hakkab? Et suhtleks üldse niisama sõpradena, mitte eksklusiivselt üks-ühele kohtingul, aga kutsuks kaasa klubisse, kontserdile, trenni, jalutama või teistesse kohtadesse, kuhu nagunii lähen ja sageli sõpradega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.10 23:38; 05.10 00:42; 07.10 01:06; 07.10 01:17; 07.10 03:15; 17.10 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogu aeg on kuklas ju selline tunne, et sinna tuldi seksi ja/või romantika pärast, konkreetsel eesmärgil, mitte näiteks nagu kursavennaga juhuslikult rääkides või tööl töökaaslastega nalja tehes. Minul ei tekigi esimesel kohtumisel mingit tõmmet.

Jah, ühelt poolt küll, kui ma tutvusportaalis kellegagi ühendust võtan, siis näitan, ma tahaks kedagi, kellega seksida/romantikat teha, mitte lihtsalt “kedagi, kellega nats naja teha nagu kursavennaga”. Aga – ega seda, et ma põhimõtteliselt tahaks kedagi, kellega seksi/romantikat teha, ei saa võtta lubadusena selle isikuga kindlasti seksida/romantikat tegema hakata, kellega ma esimest korda reaalelus kohtuma lähen.

Esimesesel kohtumisel peab kindlasti ära otsustama ainult 1 asja: kas tahad veel teist korda kohtuda – või ei taha. Muid otsuseid ei pea esimesel kohtumisel tegema. Kui rohkem kohtuda ei taha, siis jääbki netitutvus “räägin natuke head juttu nagu juhuslikult kohatud kursavennaga” – tasemele – aga mitte seetõttu, et su eesmärk oligi “lihtsalt aega veeta”, vaid seetõttu, et rohkemat ei mänginud välja! Saad aru, teemaalgataja?

Tavaliselt kohtingul vähemalt mehed käituvadki sellise loogika alusel, et kui ütlen seda ja toda, siis saan keppi ja nüüd puudutan teda, siis loon läheduse tunde. Tegelikult on selline käitumine nii võlts ja näitlejalik, et inimene hakkab kohe vähem meeldima.

Jah! Selline asi näitab mehe primitiivsust ega peagi meeldima! Ka minul oli nii, et kui mees hakkas käituma näitlejalikult, siis – öäk, praakisin ta välja kohe. Arenenunuma tundeeluga inimene, sh. mees, ei lähegi sellise tobeduse peale välja. Ta leiab esialgu kohtumiste sisustamiseks mingit neutraalsemat tegevust, mis ei pane teist kohutava pinge alla, ja laseb asjal loomulikult areneda. Mul endal küll lõppude lõpuks ei ole portaalist leitud mees (ei trehvanud), vaid nö. reaalelust.

Aga näiteks kunagine pinginaaber leidis tutvusportaalist mehe, praeguseks üksjagu abielu ja 3 ühist koolis käivat last. Niipalju kui ka ise rääkis, siis alguses sisustasid nad kohtumised neutraalsema tegevusega (ei hakanud kohe armatsema)ja sobis ja hakkasid käima, lõpuks kolisid kokku. Kui mehe eesmärgiks on leida isiksuse poolest väga hästi sobivat naist, kellega võimalikult harmoonilist abielu hakata elama, siis mees ju ka esialgu tahab neutraalsema tegevuse käigus naise isiksust tundma õppida, mitte kohe naist silitama kukkuda.

Mina ei oskakski esimesel korral otsustada, kas tahaks uuesti kohtuda, v.a äärmuslikel juhtudel, kui on mingi pervert või lihtsalt üldse ei saa läbi, siis ei tahaks. Aga ülejäänutest pole erilist arvamust. Kui nüüd kohtingul otsustada, et järgmise kord tahaks kohtuda, kas see siis tähendab, et inimene peab mulle juba seksuaalselt huvi pakkuma või mõtlen, et niisama tore inimene, huvitav on juttu rääkida? Või näiteks, et huvitav inimene, aga välimuse poolest ei meeldi? Mida siis öelda? Ja olukordades, kus kõik jääb selle vahele? Mitu korda võiks nö kohtamas käia, enne kui asi suudlusteni jms jõuab? Enda introvertsust arvestades (ka sõpradega), siis vähemalt 10 korda. Selle peale läheks vist iga mees vihaseks. Ei mõtle kohtinguid, kus mees maksab või peame olema üksi, aga kohtuda võib ka sõprade kambaga, minnes sinna, kuhu nagunii minna tahetakse.

Natuke imelik on, et 13aastase puhul on see täiesti normaalne, kui ta oma poisiga pool aastat ei suudlegi ja seksib esimest korda näiteks 17aastasena. Miks see täiskasvanute puhul siis teistmoodi on? Iseloomud ei tohiks ju nii palju muutuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.10 23:38; 05.10 00:42; 07.10 01:06; 07.10 01:17; 07.10 03:15; 17.10 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal on lihtsalt nii kõrge liibido

See pidi olema korrelatsioonis, mida väiksem IQ, seda suurem libiido.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.10 01:18; 05.10 14:11; 05.10 14:12; 06.10 00:10; 07.10 01:22; 07.10 17:39; 07.10 18:00; 14.10 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest see teemaalgatus on natukene imelik. Tinder ju ei puutu eriti asjasse

Nõus, et Tinder ei puutu asjasse ja teema võibolla pole kõige paremini sõnastatud, aga teemaalgataja jutul täitsa point olemas. Tahab ta öelda seda, et temal ei teki mingisugust tõmmet võhivõõraga, keda ta esmakordselt seal kohtingul näeb, olgu mees milline kompu tahes. Teemaalgataja ei tea, mida too tüüp lihtsalt endast kujutab, on´s mingi tõsiselt võetav kuju või niisama napsi ja nalja mees.

Muidu õige, aga asi pole ainult tõsiseltvõetavuses, kui inimene oleks näiteks kuulsus, kelle kohta kõik teavad, et ta juhusuhteid ei harrasta ja on tõsiseltvõetav, siis ei tekiks mul ikkagi kohe huvi. Minu meelest põhiliselt meestel tekib kohe huvi, sest naised on füüsiliselt silmapaistvamad, mehed on üsna tavalised. Meeste seksuaalsus on bioloogiliselt kiirem tekkima, muidugi on erandeid, aga üldjuhul naistele mehed lihtsalt välimuse alusel ei meeldi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.10 23:38; 05.10 00:42; 07.10 01:06; 07.10 01:17; 07.10 03:15; 17.10 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu õige, aga asi pole ainult tõsiseltvõetavuses, kui inimene oleks näiteks kuulsus, kelle kohta kõik teavad, et ta juhusuhteid ei harrasta ja on tõsiseltvõetav, siis ei tekiks mul ikkagi kohe huvi. Minu meelest põhiliselt meestel tekib kohe huvi, sest naised on füüsiliselt silmapaistvamad, mehed on üsna tavalised. Meeste seksuaalsus on bioloogiliselt kiirem tekkima, muidugi on erandeid, aga üldjuhul naistele mehed lihtsalt välimuse alusel ei meeldi.

Ajad õiget juttu. Selle tõsiseltvõetavuse all pidasin silmas seda, kas inimene on usaldusväärne, kas ta sõnad ühtivad tegudega, kas ta on siiras ja aus oma eesmärkides jne. Või on tegu mingi libekeelega, kes küll meelitab ja lausub ilusaid sõnu, kuid eesmärk vaid üks, sind ära kasutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.10 01:18; 05.10 14:11; 05.10 14:12; 06.10 00:10; 07.10 01:22; 07.10 17:39; 07.10 18:00; 14.10 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on tõesti midagi nii erilist, kui tahangi niisama suhelda paar nädalat või kuud ja siis vaadata, mis juhtuma hakkab? Et suhtleks üldse niisama sõpradena, mitte eksklusiivselt üks-ühele kohtingul, aga kutsuks kaasa klubisse, kontserdile, trenni, jalutama või teistesse kohtadesse, kuhu nagunii lähen ja sageli sõpradega.

Õige mõte! Eks need neti teel tutvumised ja kohtingud ongi sellised halvamaigulised, lähed nagu litsike sinna kokku saama, teine siis hindab sellise äraütleva pilguga su kehakumerusi. Suht alandav, ma ütleks. Sellest ka selline nõme pinge tavaliselt õhus. Seepärast ongi loomulik inimesega enne suhelda ja välja selgitada, kas ta on normaalne, kellega tasuks kokku saada või ta on üks järjekordne ilalõug ja tegu raisatud ajaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.10 01:18; 05.10 14:11; 05.10 14:12; 06.10 00:10; 07.10 01:22; 07.10 17:39; 07.10 18:00; 14.10 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest see teemaalgatus on natukene imelik. Tinder ju ei puutu eriti asjasse, sest teemaalgataja räägib lihtsalt pimekohtingutest ja pimekohtinguid on tehtud aegade algusest saadik. Tutvutakse jututubades, foorumites, kohtingusaitidel, rate.ee-s. Enne interneti levikut tutvuti ajalehekuulutuse kaudu.

Mis mõttes “kuidas julgevad võõraga kohtamas käia” ? Mismoodi need üksikud väikese tutvusringkonnaga vallalised siis paarilist peaksid leidma? Niimoodi pimekohtingutel on aastakümneid käidud, et tutvutakse kirjutades, võibolla vahetatakse piltegi ja siis päris elus kohtudes on kas suur pettumus või kui natuke õnneks läheb, siis ei olegi. Ja selliseid pimekohtinguid tehakse kindlasti ka edaspidi ja teistsugustes virtuaalsetes keskkondades kontakte vahetades, Tinder on lihtsalt viimase paari aasta leiutis.

Kirjutasin ju, et “näiteks Tinderis”, see tähendab, et ei mõelnud konkreetselt Tinderit, aga see on praegu kõige tuntum kohtinguportaal.

Mina ei saa aru sellest, et kuidas minna romantilise/seksuaalse eesmärgiga kokku saama inimesega, kes sulle juba ei meeldi. Kuklas on ju selline ootusärevus, et peab meeldima.

Teiseks, kuidas on kõik inimesed üldse endas nii kindlad, et teavad, et liigituvad sinna kategooriasse, et nad sobivad kohtamiseks või on seda tüüpi, kes on kohtingule oodatud. Näiteks keskkoolis olid seda tüüpi üliarenenud tsikid, kellel olid juba poisid ja nohiku tüüpi tüdrukud, keda keegi ei näinudki naisena. Miks hilisemas elus peaks see teisiti olema? Sa pead ju endas kindel olema, et liigitud nende inimeste hulka, kes on “oodatud” kohtamas käima, mitte nende hulka, kes ei sobi sellesse situatsiooni ja kellest keegi kunagi sooliselt ei mõtle.

Kolmandaks, kui juba kohtingule lähed, siis inimeste seksuaalsus on väga erinev. Mulle on jäänud meessõprade jutu põhjal mulje, et kohtingule tulles pead üldjuhul füüsiliseks minema, v.a kui on väga ebasobiv. Mehed mõtlevad nii, et kui naine isegi käest kinni ei hoia, siis järelikult ei meeldi. Minu jaoks on see täiesti arusaamatu. Esimese korraga ei teki mul erilist arvamust ja isegi, kui inimene meeldib, siis pole veel mingit tahet teda puudutada. Ka teine ega kolmas kord, aga esimesel korral on igasugune füüsilisus pealesurutud näitemäng.

Asi pole ainult seksuaalsetes olukordades, vaid olen selline ka sõpradega, isegi, kui väga hästi läbi saan, tunnen nii kuu või paar teise juures natuke võõristust ja esimesed korrad ei julge kindlasti ise läheneda, näiteks tänaval teretada, olen ise see, kellele lähenetakse.

Kas see on tõesti midagi nii erilist, kui tahangi niisama suhelda paar nädalat või kuud ja siis vaadata, mis juhtuma hakkab? Et suhtleks üldse niisama sõpradena, mitte eksklusiivselt üks-ühele kohtingul, aga kutsuks kaasa klubisse, kontserdile, trenni, jalutama või teistesse kohtadesse, kuhu nagunii lähen ja sageli sõpradega.

Nagu juba varem öeldi, piirid paned sina! Teine EI pea sulle kohe niiviisi meeldima hakkama, et kohe füüsiliseks minna. Ja normaalsed mehed respekteerivad naise piire, seega oleks see sulle kohe esimeseks väljaselekteerimise võimaluseks. Teine asi on see, et ei ole sellist kategooriat nagu deitimiseks “sobilik” ja “mittesobilik”. Võib juhtuda nii, et lähed kohtumisele mehega, kelle maitse sa pole või kes pole sinu maitse, lihtsalt eelnevas netisuhtluses ei tulnud see veel välja. Siis ongi nii, et järgmist kohtingut ei tule.
Sinu puhul ma oleks aus ja räägiks oma introvertsusest ja aja vajamisest võimalikult kohe, siis ei hakka kohe kätt püksi toppijad su aega raiskamagi. Mina näiteks mainisin küll oma tinderi profiilil ära, et olen introvertne ja flirtida ei oska, sellest hoolimata on olnud matche ja edasist suhtlust.
Samuti on täiesti okei, inimene endaga üritustele, võistlustele jms kutsuda. Ei ole mingit reeglit, et ilmtingimata peab olema üks-ühele kohvilaua taga esimene kohting. Kui talle ei sobi, siis jääb ära, aga ma pakun, et enamus meestele see vbl isegi meeldiks, sest tegelt on nemadki esimeste kohtingute ajal kõvasti pabinas:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.10 12:53; 06.10 09:16; 06.10 09:20; 08.10 10:21; 25.10 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see oleks maha ja taha äpp nagu keegi siin mainis, siis oleks seal 80% kasutajatest mehed, 18% prostituudid ja 2% tavalisi naisi.

Sa oled natuke ajast maha jäänud. Tänapäeva naiste seksuaalkäitumine on muutunud meeste käitumisega sarnaseks, st nad on üle võtnud seni vaid meestele omaseks peetud mustrid. Suur osa naisi on muutunud nö “jahtijateks”. Samamoodi on tekkinud ka märkimisväärne hulk mehi, kes käituvad seni rohkem naistele omistatud viisil ehk ootavad “meritähtedena”, et neid leitaks ja võetaks.

Nii et need sinu protsendid ei päde enam, seda enam et Tinderis ei ole ju ka esindatud sugugi mitte kõik mehed ja naised, vaid ikka asjasthuvitatud.

Ja. Ma saan täna lugeda netist palju selliste naiste kohta. Aga see on teooria, praktikas mina oma elu jooksul sellist asja näinud ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanasti tutvuti ajalehekuulutuste jaudu. Mõned rahvad korraldavad abieulaatasid. Miks me tänapäeval peaksime abielluma ainult oma kursuse-, joomingu- või töökaaslasega? Miks me ei võiks vaadata kaugemalt.

Ei ole selle vastu. Lihtsalt tänapäevane elu (võrreldes eelneva ajaga) on kordades labasemaks läinud. Kui kunagi need igasugused jututoad ja kohtinguportaalid tulid, oligi seal valdavalt normaalsed inimesed, kes üksteist leidsid jne. Tänapäeval on seal pigem seikluste otsijad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.10 01:18; 05.10 14:11; 05.10 14:12; 06.10 00:10; 07.10 01:22; 07.10 17:39; 07.10 18:00; 14.10 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal on lihtsalt nii kõrge liibido

See pidi olema korrelatsioonis, mida väiksem IQ, seda suurem libiido.

Võimalik. Nii meeste kui ka naiste puhul. Seepärast ma olengi alati eelistanud haritumaid ja targemaid ja veidi vanemaid mehi (nii 34 pluss) noortele kuttidele alla 25, kellel tõuseb ka Poola hümni peale.

Tänapäeva noortel konservatiividel tõuseb muidugi Poola hümni peale, isegi Trumpi (ja Donaldi, mitte Melania) pildi peale tõuseb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.10 23:38; 05.10 00:42; 07.10 01:06; 07.10 01:17; 07.10 03:15; 17.10 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismõttes mõlemad teavad, et asi on suhtes/seksis? Ja ei saanud aru, et kes sunnib teineteisele meeldima – kes ütleb, et nii on ette nähtud? Olen kümnete meestega kohtamas käinud ja mitte kordagi pole mingi müstiline miski/keegi survestanud mind väljamõeldud reeglitega a’la kui lähed kohtama, siis teine ilmselt eeldab miskit ja ise ka peaks nagu miskit eeldama ja ootused üles kruvima jne. Ma lähen igale kohtingule absoluutselt muretult, lihtsalt olles iseendaks ega oota ka vastaspoolelt mitte midagi muud. Ei mingit närvipinget! Kui mees mulle meeldib ja tunnen tõmmet, püüan edaspidigi temaga suhelda ja vaadata, kuhu see välja võiks viia. Tore, kui see on vastastikune. Kui ei meeldi tema mulle ja/või mina talle, on meil lihtsalt üks tore kohtumine jutu, toidu vms-ga ja keegi ei kaota sellest kõige vähematki. Ei ole ju vaja iseendale mingeid kummalisi kohustusi ette kujutada, eriti veel selliseid, mis lähtuvad sellel, et “mida teised arvavad, et ma arvama peaksin jne”.

No sa ei räägi Tinderist, seal pole nii normaalse suhtumisega midagi teha. Tinderi peamine mõte on “maha ja taha”, selleks on see loodud. See pole kohtinguäpp, vaid juhuseksi vahendaja.

Sama vastus teemaalgatajale. Tinder pole sinu jaoks, sa ei ole sellest liigast. Õnneks.

Mes asja? Millest selline arvamus, et Tinder selline on? Siis saab seda väita iga portaali kohta. Aga kuidas siis kohtamas käiakse? Minnakse kohtama, et teada, mis inimesega tegu on. Kuidagi teistmoodi seda ju selgeks ei saa. On muidugi ka Araabia võimalus-kohe sund abielu ja moos

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeste seksuaalsus on bioloogiliselt kiirem tekkima, muidugi on erandeid, aga üldjuhul naistele mehed lihtsalt välimuse alusel ei meeldi.

Välimus on esimene, mis silma jääb, seda nii naiste kui meeste puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuttav on Tinderi-usku.
Kuna tal on tinderistaaž pikk, siis nüüdseks on tal selge, et kõik sealsed meesterahvad pole seal seksi peal väljas, tuleb vaid otsida ja valida, siis valituga paar sõna juttu vesta, ja sellest paari lausega kõnelusest on mu tuttavale juba selge, mida mees tahab ja ka mees on Tinderis seksi pärast.
Ja seal paljukirutud Tinderis on ka täiesti normaalseid mehi muideks.
Mu tuttav leidis sealt endale hiljuti hingesugulase lausa.
Peale leidu ta enam tinderis ei käi ja tema meesterahvas ka mitte.
Praegu nad veel “käivad” – loodan siiralt, et nad kokku jäävad.

Ise pole ma Tinderit eemaltki näinud, olen ainult kuulduste teel oma järeldused Tinderist teinud, nüüd loen siit lisaks – ja kogu selle info peale ei tee ma kunagi Tinderiga mingit pistmist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa aru, kuidas sealt Tinderit neid mehi nii palju leitakse. Ise olen seal paar kuud olnud ja no ikka tugev ikaldus. Enamus profiile on soomlaste omad ja need vähesed eesti mehed, kellega mätšin, on mingid uinuvad kaunitarid, isegi kui vestlust ise alustan, ei tule teiselt poolt vahest piiksugi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.10 12:53; 06.10 09:16; 06.10 09:20; 08.10 10:21; 25.10 11:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas suudavad inimesed näiteks Tinderis üldse võõraga kohtamas käia?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.