Esileht Ilu ja tervis Kuidas taastada immuunsust peale gripi vaktsiini?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kuidas taastada immuunsust peale gripi vaktsiini?

Postitas:

Alustuseks ütlen kohe, et ma ei ole vaktsiini vastane. Olen teinud erinevaid vajalikke vaktsiine elu jooksul ja kõik on korras olnud. Seekord tegin gripi vaktsiini väikese nohuga ja nüüd muudkui põen ja põen. Alates okt olen praktiliselt iga kuu haiguslehel istunud. Praegu jälle. Corona teste olen aeega teinud juba 5 tk.

Söön d- vitamiini, c- vitamiini, sidrunit, mett, küüslauku. Aga jah, praegu jälle haige. Mõtteid?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nendel kahel sündmusel ei ole seost.

Sul on ehk lapsed või käid rahvarohketes kohtades? Praegu ongi viiruste periood.

Immuunsust kui sellist ei saa tugevdada. Küll aga teistpidi, kui on mingite vitamiinide või mineraalainete defitsiit, võib see immuunsust alandada. C-vitamiini suurtes kogustes ületarbimine väsitab organismi, päevase normi saab üsna hõlpsasti toidustki kätte, ei ole nii, et mida rohkem, seda uhkem.

Mingi väike seos on leitud igapäevase seente (shiitake) tarbimise ja nakkushaiguste kergema kulu vahel, aga enamuse seedimine ei kannataks seda ehk välja.

Kui kahtlustad mistahes defitsiiti ja immuunsüsteemi langust, tasub kontrollida D-vitamiini taset. Seda ei omasta kõik ühtviisi hästi sünteetilisel kujul. Pead tegema põhjaliku vereproovi. D-vitamiini üleannustamine võib olla lausa ohtlik.

Stress võib nõrgestada immuunsust, kontrolli, kas saad piisavalt und. Tee regulaarselt sporti, see saab ainult head teha – unele, ainevahetusele, stressitasemele jne.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kahtlustad mistahes defitsiiti ja immuunsüsteemi langust, tasub kontrollida D-vitamiini taset.

Mind saatis perearst ühel aastal seda kontrollima, kui pidevalt haige olin, ja see oligi ülimadal. Võtsin kuu aega lisa ja sai korda.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei kirjuta mis haigus sind vaevab.
Vaktsiinid ei ole siiski täiesti ohutud.
Niisama hirmust kõik vaktsiinid lasta endale teha on lihtsalt jabur.Võimalik et sind vaevavad vaktsiinide kõrvalmõjud.

0
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.

võta kurkumiini

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vist ei soovitata vaktsiine haigena teha.

Tsinki võib veel proovida, see ka immuunsusele hea, peaasi, et üledoosi ei võta.

Ei oska muud midagi rohkem soovitada, kui palju magada, soojas olla, kuumas vannis/dushi all käia. Mõned nohupulgad on, millega saab eeterlikku õli sisse hingata, võib-olla leevendab, aga vist eriti ei ravi.

Kurkum ja ingver ka tugevdavad immuunsust – kuuma tee sisse.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 12:14; 04.01 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei kirjuta mis haigus sind vaevab.

Vaktsiinid ei ole siiski täiesti ohutud.

Niisama hirmust kõik vaktsiinid lasta endale teha on lihtsalt jabur.Võimalik et sind vaevavad vaktsiinide kõrvalmõjud.

Googeldasin kahe erineva gripivaktsiini infolehte, neis oli kirjas:
kui teil või teie lapsel on kõrge või mõõduka palavikuga haigus või äge haigus, tuleb
vaktsineerimine edasi lükata kuni teie või teie lapse tervenemiseni.

Aga see tagantjärele ei aita, loodame, et ta lõpuks terveneb, ma poleks ka uskunud, et nii kaua venib.

Hirmul on suured silmad. Nt ma olen viimasel aastal lausa paranoiliselt tähelepanu pööranud igale aevastusele, nohule ja köhatusele. Kui koroonat ei oleks, siis tavaolukorras ma ei saaks arugi, et haige oleks, aga praegu pabistan üle pigem.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 12:14; 04.01 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vist ei soovitata vaktsiine haigena teha.

Seda ei soovitata vaid palavikuga kulgevate haiguste (37.1 ei ole siinkohal palavik, ikka alates 37.5) puhul ja põhjusel, et palavik võib vaktsiini toime rikkuda. Seost nohuga tehtud gripivaktsiini ning hilisemate põdemiste vahel ikka üldjuhul ei eksisteeri.

Kui koroonat ei oleks, siis tavaolukorras ma ei saaks arugi, et haige oleks, aga praegu pabistan üle pigem.

No vot, siin ongi põhjus, miks sa haige pidevalt oled – pabistad, närvipinge, stress, lisaks ilmselt reageerid tormiliselt igale turtsatusele ja tekib tunne, et oled jälle haige. Sa ei mäleta, sellised ongi Eesti harilikud talved, ikka nuuskad vahepeal, mõni päev on kurk natuke kare, järgmisel päeval jälle korras jne. Mina näiteks just praegu aevastasin 😀

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 12:36; 28.01 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, äkki ei teeks siis seda vaktsiini??

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakka taliujumisega tegelema. Iga päev, iga ilmaga. Parim viis oma immuunsust tugevdada.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakka taliujumisega tegelema. Iga päev, iga ilmaga. Parim viis oma immuunsust tugevdada.

Puudub teaduspõhisus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakka taliujumisega tegelema. Iga päev, iga ilmaga. Parim viis oma immuunsust tugevdada.

Niimoodi sellega tegelema hakkamine küll ei käi, et tuli mõte ja ronin paarikraadisesse vette. Nõrgema tervise lööb niisugune šokk hoopis paigast ära. Tasakesi tuleb harjutada, suvel tuleb alustada ja läbi sügise talvesse jõuda, vat nii on kindel, et endale hea asemel hoopis halba ei tee.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 12:36; 28.01 23:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas taastada immuunsust peale gripi vaktsiini?