Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas tähistate minisünnipäevasid?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kuidas tähistate minisünnipäevasid?

Postitas:

Kas küpsetate numbri kujulise koogi või teete beebist koos numbrikaardiga pilti?

Jagage ideid, aitäh.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on fotokaardid, mis juba raseduse ajal kingiks sain.

https://littleurby.com/toode/fotokaardid-minisunnipaevade-ja-hetkeemotsioonidega/

Need kohe panevad iga minisünna armsat pilti tegema pojast. Oleme ka alati kooki küpsetanud, et sellega ka poja pildile saada.

Aeg lendab nii kiiresti, seega fotokaardid on mu jaoks imelised abivahendid, sest siis saan võrrelda kuidas beebi kasvanud on ja lihtne 100 muu pildi seast üles leida minisünna pilte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen lihtsalt pilti ja kõik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin pildi ühe kindla kaisuloomaga.
Ostsin või tegin koogi, vanavanemad (elavad mõne km kaugusel) tulid koogile (minisünnad jäid aega enne koroonat).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga kord tegin pildi koos enda tehtud koogiga, mille peal siis numbriga küünal, ning pildil oli alati ka vanavanemate poolt kingitud kingitus – nt istus söögitoolis, kiikus kiigel, koos mingi jänkuga.
Alalti ostsime ka lasteshampust ja jõime seda 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin kas mingi tordi, koogi, muhvinid või kui ei viitsinud küpsetada, tõime poest väikese koogikese – panime vastava arvu küünlaid peale ja tegime mälestuseks perepildi. Ei midagi ülipidulikku, lihtsalt perekeskel ja pilt lapsele mälestuseks albumisse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas tähistate minisünnipäevasid?