Esileht Hobinurk Kuidas Tallinki laeval kajuteid jagatakse?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kuidas Tallinki laeval kajuteid jagatakse?

Postitas:

Plaan teha perega väike ringreis skandinaavias, laevapiletid Stockholmi ostetud, b-klassi kajut, kajutid on 8.9. ja 6.tekil. Mille järgi neid jagatakse, kes varem tuleb, saab parema (oletan, et 6.dekil on palju mõnusam magada kui 9.dal), näo järgi, või saavad kruiisireisijad paremad, või antakse lihtsalt suvaliselt? Olen kunagi seal laevapõhjas reisinud, mootorid mürisesid ja öösel und ei saanud. Järgmisel päeval oleks vaja mehega kahe peale päev otsa roolis olla ja seda magamata teha ei tahaks. Kallim kajut oleks pere peale reisieelarvet tublisti suurendanud ja ausalt öeldes ei tulnud pileteid ostes see meelde ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5. tekil on kajutid.

pannakse suvaliselt, st seda siin sulle keegi ei tea öelda.

P.S ma olen olnud nii 5, 8 v ka 9. söidan aastas u. 4 korda ja seda nii kruiisidena kui yhesuunaliselt. ka on kogemus, et nt see 5. tekk on yks totaalne läbukorrus. pidev saagimine koridoris, enim “vatti” saanud kajutid jms. yleval on vaikne ja on ka kajutid puhtamad.

neil on mingid nö oma reeglid, et rootsi poolt reisjad yhele tekile ja eesti poolt teisele. ka see, kas on kruiis v yks suund. aga seda meie nö ei tea jas eda ka muudetakse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie eelistasime eelmisel nädalal sõita hoopis Paldiski kaudu. Kuna tähtis ei olnud lust ja lõbu laevas, vaid normaalse hinnaga, aga ikkagi heades tingimustes laevasõit. Meie suure pere juures( 6 inimest+ auto) tuli hinnavahe ikka päris suur. Lisaks sisaldavad Paldiski-Kapelskäri liinil piletid ka 2 toidukorda, mille eest tuleb Tallinki laeval kõvasti lisaks maksta. Muidugi, kui juba piletid ostetud ja makstud ka, siis see soovitus hilja!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pannakse ikka vist suvaliselt. Meie võtsime küll kallima aknaga kajuti, aga sattusime nt korstna lähedale, mis siis terve öö mõnusalt mühises ja magada ei saanud…Enamus ikka pidutsevad seal laeval ja see koridorites liikumine ja inimeste kõva jutt kostus kajutisse. Uni oli poolik ja välja ei puhanud:( järgmine päev oli ka pikk autosõit ees. Soovitan kõrvatropid kaasa võtta 🙂 Olen ka Paldiskist Rootsi sõitnud ja see laev oli tunduvalt rahulikum (rohkem mõeldud rekkadele ja kaubaveoks) ja ka odavam 🙂
Aga mõnusat reisi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie eelistasime eelmisel nädalal sõita hoopis Paldiski kaudu. Kuna tähtis ei olnud lust ja lõbu laevas, vaid normaalse hinnaga, aga ikkagi heades tingimustes laevasõit. Meie suure pere juures( 6 inimest+ auto) tuli hinnavahe ikka päris suur. Lisaks sisaldavad Paldiski-Kapelskäri liinil piletid ka 2 toidukorda, mille eest tuleb Tallinki laeval kõvasti lisaks maksta. Muidugi, kui juba piletid ostetud ja makstud ka, siis see soovitus hilja![/tsitaat]
see on rekkalaev, kuhu võetakse ka tavareisijaid. laeva miinus on see, et bronnitakse pidevalt üle ning võid avastada sadamasse jõudes, et piletid küll on, aga auto kahjuks laeva enam ära ei mahu ning üle mere ei saa (mitme tuttava kogemused)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas aga selle laevaga sõita on, mis väljub Paldiskist? Piletid on ostetud ja lähme augustis sellega kuningriigi poole teele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me käisime just eelmisel kuul , olime 8. tekil. too oli küll vaikne, sai magada, eelmisel korral olin 5ndal, seal oli küll purjus inimeste lällamast kuulda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas aga selle laevaga sõita on, mis väljub Paldiskist? Piletid on ostetud ja lähme augustis sellega kuningriigi poole teele.[/tsitaat]

Läksime nädala alguses, esmaspäeva õhtul. Laev hilines pisut väljumisega, kohe pärast laeva asumist saime korralikku õhtusööki süüa. Personal oli enamasti eestlased ja meeldivad. Reisijad olid ka enamasti eestlased ja rahvast oli suure laevaga võrreldes ikka vähe. Kaks korrust ainult. Hommikusöök ka täitsa normaalne.
Ise olen kindel, et kui vaja taas autoga Rootsi minna, siis raudselt eelistame seda liini!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Kuidas Tallinki laeval kajuteid jagatakse?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.