Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas "tapate" siinseid reklaamikaste nutitelefonis?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kuidas "tapate" siinseid reklaamikaste nutitelefonis?

Postitas:
Kägu

Reklaamikastide üle on kurdetud palju, aga nagu näha, see ei aita. Seega küsiksin praktilist nõu – kuidas saate telefoniekraanil lahti nendest reklaamkastidest, mis ilmuvad ekraani vasakusse serva ülevalt alla kogu ekraani ulatuses?

Kui selline reklaam lahti tuleb (vist 1/2 – 2/3 juhtudest), siis sulgemisristike on ekraani päris ülemises servas. Aga kui ma nii ülemisse serva vajutada üritan, siis tuleb telefonis lahti muidugi hoopis aadressiriba, mitte ei saa kasti kinni panna. 🙁

Mina olen suutnud leida kaks lahendust, üks nigelam kui teine.

1. Värskendada lehte ja loota, et äkki tuleb värskendamisel mingi ekraani alumises servas paiknev reklaamkast, mille saab enam-vähem talutavalt sulgeda. Aga võib ka uue samasuguse reklaamkasti otsa sattuda ning aega läheb selle värskendamise peale, kui seda iga lingi avamise järel tuleb teha, ka muidugi tohutult.

2. Klõpsata ekraanil tekst üliväikeseks, siis alguses jääb see väiksemaks muutunud reklaamkast ekraani vasakusse serva keskele, enne kui mõne sekundi pärast jälle üles hüppab. Siin on miinuseks esiteks see, et nii väikese resolutsiooniga ekraani puhul tuleb hüper-super täpne olla, et ristikest sõrmega tabada ja seejuures mitte mõnd muud linki avada (eriti rubriigi avalehel, teemades on linke vähem). Teiseks, kui hilineda, hüppab reklaam ikkagi üles ja tegevus osutub kasutuks. Ning kolmandaks, ekraani vähendamine tuleb mitme reklaami puhul veel ülitäpselt ajastada, sest mõnigi reklaam ujub aeglaselt nurga tagant välja ning ristike ilmub alles siis, kui kogu reklaam on nähtavale tulnud – seetõttu, kui liiga vara ekraani resolutsiooni vähendada, jõuab reklaam juba enne ristikese ilmumist jälle lehe ülaserva ära hüpata.

No see ei ole ju normaalne, või on? Kas kellelgi on mingeid kavalamaid ideid ja võtteid, kuidas neid küljereklaame maha tappa? Või äkki saaks näiteks kuidagi nii teha, et aadressiriba oleks brauseris kogu aeg üleservas lahti ja ülejäänud ekraani sisu jääks sellest allapoole, mitte ei tekiks aadressiriba lehe ülaserva peale, kui ülaserva sõrmega puudutada?

(Ei tea, kas ja kui oluline see on, aga telefon on Sony Xperia Sola ja kasutan Androidi brauserit.)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei käigi eriti enam perekoolis. Reklaamid sellisel kujul on foorumi omaniku kius. Ei jaksa võidelda. Kui mind siia ei taheta, tuleb jõudehetkel fb-ga leppida 🙂 Hetkelgi olen ainult üht konkreetset infot otsimas, see teema aga pyydis pilku, sest reklaamid on just olnud minu parim võõrutaja sellest ajatapu foorumist!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei kasutagi telefonis. Nii ebamugav on. Kui arvutit ei oleks, siis ilmselt ma ka perekoolis enam ei käiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei kasutagi telefonis. Nii ebamugav on. Kui arvutit ei oleks, siis ilmselt ma ka perekoolis enam ei käiks.

Sama siin.

Please wait...
Postitas:
rotsik

Huvitav mõte iseenesest. Et netifoorumite lugemine on tänapäeval rohkem pihuseadmete kui “suure arvuti” kaudu toimuv üritus. Või et nutitelefoni omamine on levinum kui arvuti omamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselt ma olen siis suuremat sorti sõltlane – ikka käin, eriti neil aegadel, kui peaks tegema midagi hirmus vastikut, milleks tuleb end sundida ja siis ma tegelen edasilükkamisega … Kirun muidugi ka.

Aga aeg-ajalt siin mõnest teemast tuleb ikka välja, et on veel inimesi, kes kasutavad foorumit telefonist, seega ma siiski loodan veel, et äkki keegi oskab mõne natukenegi mugavama lahenduse välja pakkuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav mõte iseenesest. Et netifoorumite lugemine on tänapäeval rohkem pihuseadmete kui “suure arvuti” kaudu toimuv üritus. Või et nutitelefoni omamine on levinum kui arvuti omamine.

Ma ei ole küll tegelikult enda meelest kunagi sellist mõtet väljendanud, mul puudub selle kohta igasugune statistika.

Ise kasutan nii lauaarvutit kui ka nutitelefoni, vahel sülearvutit. Nutitelefoni kasutan näiteks siis, kui 1) laps juba/alles magab õhtul/hommikul, mina lesin pimedas toas kõrvalvoodis, aga mul pole veel/enam und; 2) kui pean kuskil väljaspool kodu üksi olles kedagi või midagi ootama või niisama molutama, näiteks arstikabineti ukse taga, autos pereliiget oodates, rongis vmt olukorras; 3) kui ma plaanin foorumisse kiigata ainult korraks ja vaadata üht või paari teemat ning ei viitsi lauaarvutit selleks sisse lülitada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on ka telefonis adblocker peal. Varem kasutasin AdBlocker Plusi Androidile, toimis väga hästi nii WiFi kui mobiilse neti peal (viimase jaoks peab telefon siiski root’itud olema) kuid hiljuti lakkas see äpp normaalselt töötamast. Nüüd olen AdAway kasutaja ja hetkel toimib see programm laitmatult üle igasuguse ühenduse.

Please wait...
Postitas:
ahv

Mul on ka telefonis adblocker peal. Varem kasutasin AdBlocker Plusi Androidile, toimis väga hästi nii WiFi kui mobiilse neti peal (viimase jaoks peab telefon siiski root’itud olema) kuid hiljuti lakkas see äpp normaalselt töötamast.

Mul töötab endiselt nagu vana mees.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas "tapate" siinseid reklaamikaste nutitelefonis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.