Esileht Veebikonstaabel Kuidas tappa ennast ja last

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kuidas tappa ennast ja last

Postitas:

Pereelu all teema Enesetapp all oli siis selline küsimus.
Tekst on kusutatud, aga kui hiirt teeme peal hoida, siis näitab sellist teksti: Kuidas oleks kõige parem tappa ennast ja last. Ma ei suuda mingit viisi välja mõelda, mis talle …

Palun kindlasti uurige seda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ju kirjutas juba, et tal käis juba politsei kodus + sots.töötajad. Ja ta ei ela Eestis. Usun, et ta saab abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sooviksin omalt poolt kiita teemaalgatajat, et ta julges oma mõtete ja tunnetega tulla maailma ette, ennem konkreetseid ja püsivaid kahjustusi tekitavate mõtete elluviimist. See on suur julgus tunnistada iseendale ja maailmale: \”mul on PAHA OLLA\”

Elutempo, ühiskond oma väljakujunenud nõudmistega võib meist keda tahes ajada olukorda, kus me tunneme, et me enam ei jõua, meid ei ole kellegil vaja.

Selline appihüüe peaks iga inimese hetkeks seisatama ja mõtlema panema nii iseenda kui ka ühiskonna murenurki. Toon siinkohal lihtsa näite: Oleme harjunud ja oletame, et lapse sünnitamine tähendab igavest õnnelikkust. Oleme kergekäelised sõrme vibutama ja hukka mõistma, loosungiga: ise tegid, ise tahtsid-vastuta…

Tubli, et see ema suutis selle koleda ämblikuvõrgu purustada ja abi otsida. Suurele algusele on suure tähega Algus tehtud ja paremuse poole. Edu oma elujõu tagasi ammutamisel, pisikesele pai ja teadmine, et tal on maailma parim EMA!
Kaaslugajatele, alaku nädal, hooli endast ja oma lähedastest, küsige vahest lihtsalt: Kuidas Sul läheb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 05:10; 17.09 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina sooviksin omalt poolt kiita teemaalgatajat, et ta julges oma mõtete ja tunnetega tulla maailma ette, ennem konkreetseid ja püsivaid kahjustusi tekitavate mõtete elluviimist. See on suur julgus tunnistada iseendale ja maailmale: \”mul on PAHA OLLA\”

Elutempo, ühiskond oma väljakujunenud nõudmistega võib meist keda tahes ajada olukorda, kus me tunneme, et me enam ei jõua, meid ei ole kellegil vaja.

Selline appihüüe peaks iga inimese hetkeks seisatama ja mõtlema panema nii iseenda kui ka ühiskonna murenurki. Toon siinkohal lihtsa näite: Oleme harjunud ja oletame, et lapse sünnitamine tähendab igavest õnnelikkust. Oleme kergekäelised sõrme vibutama ja hukka mõistma, loosungiga: ise tegid, ise tahtsid-vastuta…

Tubli, et see ema suutis selle koleda ämblikuvõrgu purustada ja abi otsida. Suurele algusele on suure tähega Algus tehtud ja paremuse poole. Edu oma elujõu tagasi ammutamisel, pisikesele pai ja teadmine, et tal on maailma parim EMA!
Kaaslugajatele, alaku nädal, hooli endast ja oma lähedastest, küsige vahest lihtsalt: Kuidas Sul läheb?
[/tsitaat]
Oleks siis kedagi, kes küsiks, kuidas mul läheb. Ja kas ma pean kohe kõigile küsijatele pasundama et jube si.asti läheb.
Ju teemaalgataja hakkas kartma ja sellepärast ta kirjutaski hiljem, et ei elagi Eestis ja et politsei ja kõik juba uksetaga käisid. Vaevalt et Soome ja muu riigi politseid ja sotsiaalnõunikud perekooli loevad.
Selliseid teemasid saab teha igast suvalisest internetipunktist. Selleks ei pea kodus istuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 07:27; 17.09 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selleks, et postitaja isikut tuvastada, tuleb alustada kriminaalmenetlus. Hetkel pole selleks alust, kuna inimene avalikus foorumis esitab küsimuse, mille tegelik sisu võis aga ei pruukinud vastata tõele.

Samas, nii nagu ka kolmas kägu selles teemas kirjutas: meie kõikide asi on tõepoolest selliseid inimesi tähele panna ja võimalusel neid aidatada kasvõi lahke sõnaga. Kui mõnel on selline mure, siis võiks suunata teda usaldustelefonile 126. Foorumis kirjutamine on juba appikarje. Kui näiteks lapsemure foorumis aegajalt teised noored enesetapumõtetega noori halvustavad, siis täiskasvanute foorumist võiks rohkemat oodata. Eriti, kui selle hea sõna ja abiga me päästame nii ema kui lapse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänu tähelepanelikule Perekooli kasutajale, Perekool.ee toimetuse kiirele öisele tegutsemisele ja Eesti politsei ning Soome politsei koostööle reageeriti antud teemale kiirelt ja antud kasutaja saab nüüd loodetavasti toetust ja abi mida ta vajab.
Perekool.ee toimetus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Maarja kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selleks, et postitaja isikut tuvastada, tuleb alustada kriminaalmenetlus. Hetkel pole selleks alust, kuna inimene avalikus foorumis esitab küsimuse, mille tegelik sisu võis aga ei pruukinud vastata tõele.

Samas, nii nagu ka kolmas kägu selles teemas kirjutas: meie kõikide asi on tõepoolest selliseid inimesi tähele panna ja võimalusel neid aidatada kasvõi lahke sõnaga. Kui mõnel on selline mure, siis võiks suunata teda usaldustelefonile 126. Foorumis kirjutamine on juba appikarje. Kui näiteks lapsemure foorumis aegajalt teised noored enesetapumõtetega noori halvustavad, siis täiskasvanute foorumist võiks rohkemat oodata. Eriti, kui selle hea sõna ja abiga me päästame nii ema kui lapse.[/tsitaat]
Miks siis politsei nendele asjadele reageerib, kui ma näiteks soovin sillalt või ükstapuha kust alla hüpata? Ka see on appikarje ja pole politseil vaja mind veenma tulla, et ma seda ei teeks. Tegelikult pole see asi nii, et kes räägib, see karjub ainult appi aga midagi ei tee. Siin perekoolis juba on olnud selline juhtum, kui ei reageeritud ja noor tüdruk võttiski endalt elu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 07:27; 17.09 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt reageeritakse, sest politsei kohus on kõikide elu ja tervist kaitsta, ka nende endi eest. Eelmine vastus oli mul veidi eksitav. Kui kellegi elu on ohus, pole IP aadressi tuvastamine probleem. Lihtsalt alati tuleb meil anda hinnang, kui tõenäoline see on, et a) vastav tekst on tõde ja b) inimene viib oma plaani ellu. Ju seda teksti näinud inimesed leidsid, et a ja b variandid on mõlemad reaalsed ning kontakteerusid politseiga. Mina kahjuks kogu teksti ei näinud (nägin vaid küsimust), seega minu hinnag sellele on ka poolik. Samas on mul hea meel, et see mure sai lahenduse kiiresti!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Maarja kirjutas:[/small]

Miks siis politsei nendele asjadele reageerib, kui ma näiteks soovin sillalt või ükstapuha kust alla hüpata? Ka see on appikarje ja pole politseil vaja mind veenma tulla, et ma seda ei teeks. Tegelikult pole see asi nii, et kes räägib, see karjub ainult appi aga midagi ei tee. Siin perekoolis juba on olnud selline juhtum, kui ei reageeritud ja noor tüdruk võttiski endalt elu.[/tsitaat]

On olukordi, kus me enam ISE ei suuda reaalselt hinnangut anda oma mõtetele, tunnetele, käitumisele jne. Mis puudutab küsimust, miks politsei reageerib, siis vastus on lihtne, politsei kohustus on reageerida, pakkuda kaitset ja lahendusi. Tegelikult on eesmärgiks selliste olukordade miinimumstatistika. Nende olukordade tekkimise vältimiseks on loodud mitmeid erinevaid organisatsioone ja mitmeid erinevaid sektoreid, kes teevad koostööd ja püüavad inimesi aidata juba varases staadiumis, ilma, et keegi konkreetsete teguni jõuaks. Harva, kui inimene hetke emotsioonist sillale ronib, sõmega nipsu laseb ja kogu oma eluloole allakirjutab (ei ole välistatud), üldjuhul on tegemist ikkagi pikema ajalise umbsõlmes olekuga.

Mis sellest kõigest välja tuleks, kui meist igaüks, vähegi raskemal eluetapil sillale roniks ja elulõpetamist lahendusena näeks? Mõte juba iseenesest on kohutav! Nagu ma juba eelnevalt olen maininud, siis eluraskused on elu üks element, üks osa. Neist tuleb läbi murda ja jagu saada. Me ei pea sellega hakkama saama üksinda, meis peab julgust olema küsida abi!

Teema, millest foorumis kirjutati, ei puudutanud ainult täiskasvanud inimese soovi elust lahkuda, vaid sellesse oli segatud ka alaealine, süütu lapsuke. Kombinatsioon on kulmineeruv. Otseloomulikult tuleb igale olukorrale rakendada idividuaalne hinnang, ja antud olukorras hinnati riskiindeks ohtlikult suureks. Reaalne abipalve, reaalne olukord, reaalne oht. Me ei tea kunagi, mida inimene oma peanupu sees võib välja genereerida, meie mõistus võib olla ettearvamatu. Meil on võime öelda ühte, mõelda teist ja käituda kolmandat moodi. Näiteid elust enesest on tuhandeid, kunagi ei ole olemas ainult ühte ja kindalt appihüüde-, reageeringu -ja päästemudelit. Analüüse ja hinnanguid rakendavad oma ala professionaalid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 05:10; 17.09 14:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Veebikonstaabel Kuidas tappa ennast ja last

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.