Esileht Ilu Kuidas te julgete Marju Karini juurde minna?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kuidas te julgete Marju Karini juurde minna?

Postitas:
Kägu

…kui ta ise näeb ju täiesti monster juba välja?? Nii üle süstinud, et jube vaadata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu arust ei näe, olen teda reaalelus näinud. Huuled on tal kogu aeg sellised olnud, kui seda mõtled.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sest mul ei ole plaanis ÜLE süstida, aga nõustun eelmisega. Olen teda näinuf ja ta näeb väga ilus välja. Vaata ta fb pilte kasvõi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina käin nyyd 2 aastat juba. Ta näeb kena välja. Ehk jah huultega on natuke üle pingutanud aga kuna ma ju ise tean mida ma korrigeerida tahan siis mind kyll väga ei huvita mida ta oma näoga teeb. Ma korrigeerin otsmiku kurjuse ja horisontaalkortsu ja siiani on super.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina käin nyyd 2 aastat juba. Ta näeb kena välja. Ehk jah huultega on natuke üle pingutanud aga kuna ma ju ise tean mida ma korrigeerida tahan siis mind kyll väga ei huvita mida ta oma näoga teeb. Ma korrigeerin otsmiku kurjuse ja horisontaalkortsu ja siiani on super.

Kaua süst püsib?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huuled on tal süstimata, ta ise rääkis sellest just. Vaadake kasvõi nooruspõlve pilte. Kena naine on 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaua süst püsib?

4 kuud umbes

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaua süst püsib?

4 kuud umbes

Väga vähe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Süsti püsimine on väga individuaalne. Minul püsib Marju Karini tehtud botox 1 aasta (ta ise ka imestas, et nii kaua) ja täitesüstid ca 3 aastat. Mulle väga meeldib tema stiil, hästi konservatiivne. On ka mulle öelnud, et siia rohkem ei tee, läheb paljuks.
P.S. Huuli ta pole süstinud, on seda ise öelnud, et ainus süstimata koht tema näos on huuled. Kuna tegu väga otsekohese inimesega, pole põhjust selles väites kahelda. Ilus naine mu meelest ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma korrigeerin otsmiku kurjuse ja horisontaalkortsu ja siiani on super.

Miks sa sinna alla täidet ei tee? Mul all täide ja püsib paar aastat.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Ilu Kuidas te julgete Marju Karini juurde minna?