Esileht Ilu Kuidas te julgete Marju Karini juurde minna?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Kuidas te julgete Marju Karini juurde minna?

Postitas:
Keilakrahvinna

Jah, tema kõnepruuk on sageli bravuurikas ja õrnema hingeeluga naisele võib-olla liiga otsekohene ja järsk. Sellegipoolest on fakt, et ta oskab oma tööd imehästi ja kogemuse poolest on kõigist peajagu üle.

Läksin esimest korda botoxit süstima arsti juurde, kes pani selle jaoks paika ühe kindla päeva kuus. Ütles, et see on see üks päev, mil ta oma botoxi ampulli avab ja siis kõik botoxi soovijad tulevad sel päeval kohale ja teeb oma süstid ära. Ei saanud kohe arugi, mis värk sellega on ja mõtlesin, et nii ongi normaalne. Teist korda läksin Marju juurde ja küsisin, et kas tal ka sama süsteem. Hakkas naerma selle peale ja ütles, et ta teeb botoxit ikka iga päev ja pole üldse kliendi mure, kuidas ta oma materjali ära kasutab. Võib vaid oletada, kui palju rohkem ta sellest arstist oma süste teeb.

Mis su loo point on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, tema kõnepruuk on sageli bravuurikas ja õrnema hingeeluga naisele võib-olla liiga otsekohene ja järsk. Sellegipoolest on fakt, et ta oskab oma tööd imehästi ja kogemuse poolest on kõigist peajagu üle.

Läksin esimest korda botoxit süstima arsti juurde, kes pani selle jaoks paika ühe kindla päeva kuus. Ütles, et see on see üks päev, mil ta oma botoxi ampulli avab ja siis kõik botoxi soovijad tulevad sel päeval kohale ja teeb oma süstid ära. Ei saanud kohe arugi, mis värk sellega on ja mõtlesin, et nii ongi normaalne. Teist korda läksin Marju juurde ja küsisin, et kas tal ka sama süsteem. Hakkas naerma selle peale ja ütles, et ta teeb botoxit ikka iga päev ja pole üldse kliendi mure, kuidas ta oma materjali ära kasutab. Võib vaid oletada, kui palju rohkem ta sellest arstist oma süste teeb.

Mis su loo point on?

Pikad juhtmed?
Kogemus on oluline. Arst ei ei tee ilusüsti ainult seeõttu paremini, et ta arst on, kui ta teeb neid süste kordades vähem võrreldes inimesega, kes on “ainult õde”.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ise käin arsti juures süstimas, kes tegutseb põhimõttel “7 korda mõõda, 1 kord lõika”. Mingitel suvalistel medõdedel end süstida ei lase.

Marju tegutseb täpselt samal põhimõttel. Pigem sa ei saa temalt kõike, mida tahad, kui üle saad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pikad juhtmed?
Kogemus on oluline. Arst ei ei tee ilusüsti ainult seeõttu paremini, et ta arst on, kui ta teeb neid süste kordades vähem võrreldes inimesega, kes on “ainult õde”.

Mina käisin ka selle arsti juures, kes neid ampulle niimoodi avab. Lasksin tal lisaks botoxile teha niisutavaid süste kaelale ja see läks halvasti. Paapulid ei imendunudki ära ja mu kael jäi aastaks krobeliseks. Käisin Marju Karini juures ja ta ütles, et jah, tehnika oli natuke vale, peab sügavamale süstima. Arstid on kindlasti head kirurgias, aga ka ainult sellel alal, millele nad on spetsialiseerunud. Samas süstida nad ei pruugi nii hästi osata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ütlen veel nii palju, et ühe kvalifitseeritud tehniku tunnusmärk on mitte maha teiste tehtud töid, aga siin vaid mõne kommentaari peale on näha, kuidas Marju teiste tööd maha teeb. Eriti jäi kripeldama Botoxi süstimine teatud päevadel. Tegelikult teevad väga paljud kosmeetikud nii, et panevad botoksihoolduse ühele päevale ja muud hooldused teistele päevadele. See on täiesti tavaline praktika, kuna botoxi ja dispordi säilivusaeg pole väga pikk, ja sellise lähenemise välja naermine näitab väga hästi ära, mis inimesega on tegu.

Lisaks, kui tegu oleks nii hea tegijaga, siis ei reklaamiks ta ennast pidevalt ja igal pool.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on täiesti tavaline praktika, kuna botoxi ja dispordi säilivusaeg pole väga pikk, ja sellise lähenemise välja naermine näitab väga hästi ära, mis inimesega on tegu.

See on tavaline praktika nende tegijate jaoks, kel on vähe kliente, kellele botoxi süste teha. Selge see, et säilivusaeg pole oluline tegijale, kes iga päev võib uue ampulli avada. Ja minu kui kliendi jaoks igatahes on turvaline teada, et minu tegija praktiseerib seda süsti iga päev, mida endale teha lasen, mitte kord kuus.

Teiste tööd ei ole ta muide kunagi maha teinud. Isegi siis, kui kurtsin, et tehti valesti. Väga delikaatselt kommenteeris tehtud tööd.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ütlen veel nii palju, et ühe kvalifitseeritud tehniku tunnusmärk on mitte maha teiste tehtud töid, aga siin vaid mõne kommentaari peale on näha, kuidas Marju teiste tööd maha teeb. Eriti jäi kripeldama Botoxi süstimine teatud päevadel. Tegelikult teevad väga paljud kosmeetikud nii, et panevad botoksihoolduse ühele päevale ja muud hooldused teistele päevadele. See on täiesti tavaline praktika, kuna botoxi ja dispordi säilivusaeg pole väga pikk, ja sellise lähenemise välja naermine näitab väga hästi ära, mis inimesega on tegu.

Lisaks, kui tegu oleks nii hea tegijaga, siis ei reklaamiks ta ennast pidevalt ja igal pool.

Marju Karin pole kedagi maha teinud, küll teed seda praegu sina ja üldse kogu see teema. Eriti naljakas on see, et kes tema juures on käinud, on valdavalt rahul (sada protsenti kõigi meele järgi pole ju võimalik ühelgi teenusepakkujal olla), kritiseerivad need, kes tegelikult pole lasknud endale tema juures midagi teha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minul botox paraku praktiliselt ei mõjunud, siis ta soovitas lausa ise, et huvi korral võin kedagi teist ka proovida, kuid tulemust ei pruugi ikkagi olla.
Ta suht otsekohene ja vähese jutuga, aga kindlasti teisi maha ei tee.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina käisin kuu tagasi esimest/ teist korda tema juures. Mina olen 39 ja polnud enam oma peegelpildiga rahul. Oli paremaid ja halvemaid vaateid ja tegin otsuse, et lähen ja kulutan raha selle süsti peale. Lasin teha botoxi otsaette kurjusekortsule ja kanavarvastele ning oimukohti täitesüst. Ma ei ütleks, et olen nüüd noorem, aga saan öelda, et halvemat peegelpilti enam peeglis pole. Meigin end jälle vähem ja olen üldiselt rahul. Süües kasvab isu ja plaanin ka lõuajoont ja tahaks kaela ilusamaks, aga need juba kulukamad väljaminekud. Marju ise on tore ja väga proffesionaalne ja ilus ning südamlik ja armas. Ei ole nõus kõike korraga tegema. Kinnitab sinu juttu, et vanus su kätte saanud ja vanaduse näkku jälje jätnud. Tunne on nagu vanus oleks seisma pandud.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Esileht Ilu Kuidas te julgete Marju Karini juurde minna?