Esileht Kodunurk Kuidas te nende küpsisetangidega(Kreeka pähkl) neid küpsiseid teete?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kuidas te nende küpsisetangidega(Kreeka pähkl) neid küpsiseid teete?

Postitas:

Kas sellega tehakse pliidi peal? Ahju vist ei saa panna, sangal tundub plastiku moodai kate olevat, see sulaks ilmselt ära.
Mul kodus keraamiline pliit, kas keegi keraamilise pliidi peal ka selle vormipanniga teinud. Mäletan nagu, et alumiiniumit vist ei otohtinud keraamilisepliidi peale panna. See pann vist on mingi alumiiniumisegu, aga ega ma täpselt ei tea ka.
Ok, see selleks, ennem kui tainas vormi panna, siis tuleb ilmselt vorm kuumaks lasta. Kas peab ennem taigna panekut rasvainega vormi määrima ka. Kuidas te seda tainast sinna panete, kas pallikesed või surute vormi?

Palju küsimusi sai, loodan ,et keegi oskab vastata mulle. Põhiline küsimus ongi, et kas keraamilisepliidi peal on selle panniga üldse midagi teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.02 15:30; 16.02 15:39; 22.02 08:21; 22.02 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

küsiks veel seda ka, et kas on keegi ka isetehtud kondenspiimast sellele küpsisele sisu teinud on. Kui kaua siis keetnud olete kokkuseda suhkru ja piima segu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.02 15:30; 16.02 15:39; 22.02 08:21; 22.02 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kyosetanud keraamilisel pliidil, nöks rasvane oli peale kypsetamist,kuid kyyrimispasta ja lappi abiga sain puhtaks.Ega pliidile jäänyd jälgi mida kartsin.Täisid oli kohupiim + vahukoor= paha ,paha,,,,seega oota vastuseid täidise kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen teemaalgataja… ma juba ka katsetasin keraamilisel pliidil nende tangidega küpsetamise ära. Täiesti võimalik keraamilise peal ka teha jah, aga nagu MARI-ANNE1 juba kirjutas, siis jah väga rasvane oli pärast pliidi plaat ja sealt ümbert, aga sain ka selle kenasti puhtaks.

Täidiseks tegin klassikalist täidist. Kondenspiim koos purgiga keema(vesi peab koguaeg katma purki, muidu käib pauk). Keetsin peaaegu 2 tundi, jäi
täitsa ok.

Aga ootaks ikkagi veel vastust, et kas keegi isetehtud kondenspiima on ka küpsistele täidiseks teinud!? Kaua siis keeta tuleks ja kuidas jääb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.02 15:30; 16.02 15:39; 22.02 08:21; 22.02 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.toidupildid.blogspot.com/2007/05/kondenspiim.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen neid pähkleid palju teinud. Kunagi nõuka ajal oli meil ka pann mis tuli panna pliidi peale. Siis meil keraamilist pliiti ei olnud, tegin tavalise el. pliidil. Rasva ikka läks üle ääre, tegin akna ikka lahti. Juba palju aastaid on mul elektriline pähklikoorte küpsetaja. Olen ülimalt rahul. Ostsin/tellisin kunagi Anttilast.
Täidiseks keedan sugkruga kondentspiima. Väha hea on segan sisse vahel ka purustatud pähkleid. Kui pähklid, siis pähklid. Arvan ka et kohupiim-vahukoor sunna sisse ei sobi, liiga vedel ja niiske.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]tsupsti kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen neid pähkleid palju teinud. Kunagi nõuka ajal oli meil ka pann mis tuli panna pliidi peale. Siis meil keraamilist pliiti ei olnud, tegin tavalise el. pliidil. Rasva ikka läks üle ääre, tegin akna ikka lahti. Juba palju aastaid on mul elektriline pähklikoorte küpsetaja. Olen ülimalt rahul. Ostsin/tellisin kunagi Anttilast.
Täidiseks keedan sugkruga kondentspiima. Väha hea on segan sisse vahel ka purustatud pähkleid. Kui pähklid, siis pähklid. Arvan ka et kohupiim-vahukoor sunna sisse ei sobi, liiga vedel ja niiske.[/tsitaat]

Minule see elektriline ei meeldinud, küpsised tulid nagu saepuru, masin ei surunud neid korralikult kokku ja liiga paksud jäid. Hankisin endale 10 euroga baltijaama turult ühelt tädikeselt kasutatud Kreeka pähkli küpsiserauad(küpsisepanni) ja vot sellega tulid ikka head.
Muide ma ei onud ennem neid küpsiseid kunagi söönud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.02 15:30; 16.02 15:39; 22.02 08:21; 22.02 13:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Kuidas te nende küpsisetangidega(Kreeka pähkl) neid küpsiseid teete?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.