Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas te oma 4-kuused lutita magama panete?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kuidas te oma 4-kuused lutita magama panete?

Postitas:

Uurin maad 🙂 Äkki saan mõne hea nipi. Beebi lutti ei võta. Siiani panen teda magama rinna otsas. Seejärel tõstan võrevoodisse. Siani mähin teda baikateki sisse. Asetan ta magama külili, nii sünnist saati, ja selja taha toetus. Mingil ajal sahmib käsi vabamaks ja selili. Ärkab iga 1-2 tunni tagant. Siis panen rinnale, enamasti väga palju ei söö. Uinub uuesti rinnal.

Tahaks hakata teda õpetama ise uinuma. Mis nipp teil töötas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks külili magama paned? Beebisid soovitatakse magama panna selili ja kui külili, siis peaksid just jälgima, et ta kõhuli ei veereks, aga kui tal selja taga toestus, siis ta võib just kõhuli veereda. Kui ta juba ise keerab, siis võib muidugi kõhuli keerata, aga kui ta juba ise keerab, siis ei soovitata enam kinni mähkida. Kõhuli magades on suurem hällisurma risk.

Ise uinuma õpetamiseks tuleks beebi panna voodisse unisena, aga ärkvel olles. Mina olen läinud lihtsalt toast ära pärast voodisse panekut, tuba täiesti pime. Ta joriseb natuke ja jääb siis magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 4-kuune beebi keerab ennast ise kõhuli ja ma natuke liigutan teda pepust üles-alla ja läinud ta ongi unemaailma 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas te oma 4-kuused lutita magama panete?