Esileht Pereelu ja suhted Kuidas te saate/suudate hommikul seksida?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Kuidas te saate/suudate hommikul seksida?

Postitas:

Kas teid ei häiri et teil suus on mingi rõve hommikune lõhn, mis ei ole just kõige meeldivam suudlemiseks (ma olen väga paljude inimestega suhelnud enne hambapesu ja ikka tuleb suust imelikku lõhna)…Mina küll ei suuda. Endal on juba ebamugav et mingi imelik maitse suus ja hingata niimodi vastamisi…väkk…
Või teetegi nii et maha ja taha ilma eriliste suudluste vms..?
Kas panetegi spetsiaalselt endale varasemaks äratuse et jõuaks enne tööd ära seksida? See on ju eriti haige…. Umbes nagu mingi kella peale seksimine, et peaasi et seksida jõuaks…Ise seksiks ikka siis kui isu on ja harva kui meil enne tööle minekut selleks aega on, kuna paneme äratuse selliseks ajaks et jõuaks hommikul kõik toimetused ära teha(habe ajada, pesta, kohvi jne)..
Selle asemel et hommikul spets varem ärgata teeme õhtuti(vahel hiljem) korraliku seksi, mitte ei lepi mingi hommikuse uimerdamisega või kiirustamisega 😀
A no mõni naine vist saabki kiirelt ennast peale ärkamist lainele et seks mõlemale rahuldustpakkuv…Ise eelistan ikka enne hambad ära pesta, aga no kui juba seda tegema hakkan, läheb tahtmine üle….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 15:07; 08.04 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma täiega mõistan su teema-algatust. Olen ise ka sama mõelnud, et kuidas teistel. Ma ei taha ise hommikuse hingeõhuga suhelda, ega suudelda, samuti ei taha, et teisel inimesel oleks hambad pesemata.

Mina teen nii, et kui juhtun liiga vara ärkama, siis pesen hambad ära ja tulen voodisse tagasi. St ei ole kindlat mõtet kohe seksida, aga juhul kui peaks tahtmine tekkima ja mees ka ärkvel, siis oleksin selle jaoks valmis ja tunneksin end mugavalt. Muuseas ka mees läheb kõigepealt vetsu, peseb hambaid ja kui on aega, siis voodisse tagasi mõnulema. Ja siis on näha, kas läheb asjaks või tõuseme hiljem lihtsalt üles ja kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mul siis ilmselt ongi see maha ja taha variant hommikuti 😀
Nii tore, ärkad ja kobid lusikapoosi mehe körvale…pepu äratab mehe ja tema käed leiavad minu rinnad… kuigi see jah rohkem nädalavahetuse teema…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib ka mehe kaisus ärgata hommikul, aeglaselt ja uneledes – no siis läheb mõte seksi peale iseenesest. Ja ei pea suudlema ju, eelmine vastaja tõi ilmeka näite, kuidas mõnus hommikuseks võiks käia, miks peab olema selline poos, et hingeldad näkku. Tegelikult on mul mingil hetkel suva, kes ja kas hingab, nii hea on lihtsalt…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind oma mehe hingeõhk ei häiri. Ise käin tavaliselt nagunii poole öö ajal vetsus, siis saab ju suud (ja muud) ka loputada. Aga üldiselt jah, nädalavahetuse teema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 15:33; 06.04 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja tuletab miskipärast vana anekdoodi meelde kus mees kurdab sõbrale: \” Öeldakse et õige naine käitub voodis nagu lits, seltskonnas nagu daam ja köögis nagu perenaine. Aga minu naisel on asjad natuke segamini – köögis käitub nagu daam, seltskonnas nagu lits ja voodis nagu perenaine…\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]no mul siis ilmselt ongi see maha ja taha variant hommikuti 😀
Nii tore, ärkad ja kobid lusikapoosi mehe körvale…pepu äratab mehe ja tema käed leiavad minu rinnad… kuigi see jah rohkem nädalavahetuse teema…[/tsitaat]Just, mõnu on täielik. Ja näkku hindamist ei talu ma muidu ka. Hommikune seks on just parim, te ei tea, millest te ilma jääte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 15:53; 07.04 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa peaksid end terveks ravima ja menüü korda saama. Tervel inimesel ei tule mingit halba lõhna kuskilt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 16:05; 07.04 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommik ongi parim aeg seksiks: paljudel meestel on siis kõva. Ja mina ärkan sageli märjana. Nii et kui võimalus on, miks mitte siis seda kasutada? Üks kiire kähkukas, õhtul aega küll ja küll mitmetunniseid seksimaratone teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]no mul siis ilmselt ongi see maha ja taha variant hommikuti 😀
Nii tore, ärkad ja kobid lusikapoosi mehe körvale…pepu äratab mehe ja tema käed leiavad minu rinnad… kuigi see jah rohkem nädalavahetuse teema…[/tsitaat]

Just nagu minu kirjutatud! Ilusaid hommikuid teile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikune kähkukas on rohkem mehe heameeleks, väikemees on nugunii iga hommiku vinnas kohe :D. Suudlema ei pea ja väike kähkukas on mõnus vaheldus, igakord pikka eelmängu küll ei viitsiks.
Varem ei tõuse selle jaoks. 5 minti ja valmis ja ülejäänud hommik läheb edasi. 1-3x nädalas hommikul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hästi, ei suudlegi. Teeme lusikapoosis. Kas tõesti ei saa seksida ilma suudlemiseta, saab ja väga edukalt. Ega me vastarmunud vasikad ole, et moklemine primaarne. Rohkem laiemalt mõtlemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hingeõhk sõltub söögist ( juhul kui hambad terved). Vaadake oma söök sellise pilguga üle, et mis seal võib sellest olla, et organism halva lõhanana peab aineid väljutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka hommikul kõige suurem isu. Üksteisele ei pea näkku hingama, on muid variante.

Ma olen ka see, kellele meeldib pepuga meest äratada. Ükskõikseks teda juba ei jäta.

Ma olen ülüldse selline, kes suudleb siis, kui meest pole ammu näinud. Seks ilma suudlemiseta on täitsa ok minu jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hingeõhk sõltub söögist ( juhul kui hambad terved). Vaadake oma söök sellise pilguga üle, et mis seal võib sellest olla, et organism halva lõhanana peab aineid väljutama. [/tsitaat]
Jamajutt.
Öösel eritub vähem sülge ja siis haaravad bakterid võimust. suus paljunevad bakterid väga kiiresti ja tekitavadki halva hingeõhu. See on eksiarvamus, et just maoprobleemide tõttu suu haiseb – maoprobleemide tõttu haiseks siis 24/7, mitte hommikul. Alles oli mingi selleteemaline saade ka (galleos?)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 21:50; 05.04 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hingeõhk sõltub söögist ( juhul kui hambad terved). Vaadake oma söök sellise pilguga üle, et mis seal võib sellest olla, et organism halva lõhanana peab aineid väljutama. [/tsitaat]

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sa peaksid end terveks ravima ja menüü korda saama. Tervel inimesel ei tule mingit halba lõhna kuskilt.[/tsitaat]

Jamajutt.
Öösel eritub vähem sülge ja siis haaravad bakterid võimust. suus paljunevad bakterid väga kiiresti ja tekitavadki halva hingeõhu. See on eksiarvamus, et just maoprobleemide tõttu suu haiseb – maoprobleemide tõttu haiseks siis 24/7, mitte hommikul. Alles oli mingi selleteemaline saade ka (galleos?)

Eriti see \”kuskilt\” on naljakas 🙂 – tervel inimesel siis peer ka lõhnab nagu roosiõis ja pesta pole vaja, higi on meeldiv?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 21:50; 05.04 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

[small]Kägu kirjutas:[/small]

Jamajutt.
Öösel eritub vähem sülge ja siis haaravad bakterid võimust. suus paljunevad bakterid väga kiiresti ja tekitavadki halva hingeõhu. See on eksiarvamus, et just maoprobleemide tõttu suu haiseb – maoprobleemide tõttu haiseks siis 24/7, mitte hommikul. Alles oli mingi selleteemaline saade ka (galleos?)

Eriti see \”kuskilt\” on naljakas 🙂 – tervel inimesel siis peer ka lõhnab nagu roosiõis ja pesta pole vaja, higi on meeldiv?[/tsitaat]Perekoolis on tegelikult paar inimest, kes täiesti tõsimeeli väidavad, et terve ja õigesti toituv inimene üldse ei peeretagi.
Peeretamine pidi viitama sellele, et inimene sööb valesti.
Hahahaaa!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 13:07; 08.04 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka näiteks seksisin täna hommikul…tegime \”lusikat\” …jumala ok !!

Mingid lollakad lihtsalt ei saa seksida sest neil on mingi nõme kiiks …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Perekoolis on tegelikult paar inimest, kes täiesti tõsimeeli väidavad, et terve ja õigesti toituv inimene üldse ei peeretagi.
Peeretamine pidi viitama sellele, et inimene sööb valesti.
Hahahaaa![/tsitaat]Hahahaaa, peeretamine on veel väike häda, aga kui juba s*tal käid, siis on tervisega kindlalt puuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 15:33; 06.04 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ja partner peseme ennast ka enne seksi, sh ka hambad. olgu siis öhtul v hommikul. kuidas te saate oraalseksi yldse nautida kui intiimpiirkond ja hambad ei ole pestud? on ka erandeid aga reeglina alati pessu enne ja pärast

isiklikult seksiks meelsamini just hommikul. öhtul olen väsinud ja mötlen, et saaks voodisse ja magama:). hommikul välja puhanuna on hoopis teine teema;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te, naised, tõesti lõpetate igakord lusikapoosis? Mul ei ole midagi hommikuse kähkuka vastu, aga mind häirib see, et mulle jääb siis vurr sisse, kuna ei lõpeta. See 5 minutit mulle küll piisav ei ole, et lõpetada. Ja niisama, mehe heaks seksida, no see pole ju päris see.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas te, naised, tõesti lõpetate igakord lusikapoosis? Mul ei ole midagi hommikuse kähkuka vastu, aga mind häirib see, et mulle jääb siis vurr sisse, kuna ei lõpeta. See 5 minutit mulle küll piisav ei ole, et lõpetada. Ja niisama, mehe heaks seksida, no see pole ju päris see.[/tsitaat]Ei, siis võtame kapist väikese masina ja aitame mindki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 15:53; 07.04 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina ja partner peseme ennast ka enne seksi, sh ka hambad. olgu siis öhtul v hommikul. kuidas te saate oraalseksi yldse nautida kui intiimpiirkond ja hambad ei ole pestud? on ka erandeid aga reeglina alati pessu enne ja pärast

isiklikult seksiks meelsamini just hommikul. öhtul olen väsinud ja mötlen, et saaks voodisse ja magama:). hommikul välja puhanuna on hoopis teine teema;)[/tsitaat]

Spontaanselt ei seksi siis mitte kunagi? Looduses, autos, ei murra kaasat esikus või köögilaual?
Terve, tervislike eluviisidega inimene ei lähe tõepoolest ühe ööga haisema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 16:05; 07.04 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas te, naised, tõesti lõpetate igakord lusikapoosis? Mul ei ole midagi hommikuse kähkuka vastu, aga mind häirib see, et mulle jääb siis vurr sisse, kuna ei lõpeta. See 5 minutit mulle küll piisav ei ole, et lõpetada. Ja niisama, mehe heaks seksida, no see pole ju päris see.[/tsitaat]

Seda ma mõtlengi!
Muidugi oleme teinud neid lusikapoosis hommikusekse….pigem ikka mehe meeleheaks, hea tööpäeva algus ….aga endal??? No kasvõi pool tundi lusikapoosis ei suudaks mind rahuldada, isegi kui mees õigesti puudutab/näpib..ka kui ma ise ennast samal ajal näpin, ei vii mind lõpuni..see ei ole see….Samuti ei suuda nt vibraatori abiga lusikapoosis lõpetada…Ja siis ongi et endale jääb selline rahuldamatuse tunne sisse ja ole siis nii terve päev õhtuni 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 15:07; 08.04 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline valikuline taluvus!

Ühe teise teema all hüüavad needsamad naised kooris, kuidas nad lasevad endale mehel suhu pritsida ning enamus neelavad ka isukalt alla. Siin teema all on aga nii väiksest asjast kui hommikune ebameeldiv lõhn, tegemas üüratut probleemi.
Minu arvates täitsa pseudoprobleem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 13:07; 08.04 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie ei suudlegi, ja no vahel võib tööle natuke hilineda ka kui isu peaks hommikul peale tulema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Kas teid ei häiri et teil suus on mingi rõve hommikune lõhn, mis ei ole just kõige meeldivam suudlemiseks (ma olen väga paljude inimestega suhelnud enne hambapesu ja ikka tuleb suust imelikku lõhna)…Mina küll ei suuda. Endal on juba ebamugav et mingi imelik maitse suus ja hingata niimodi vastamisi…väkk…
Või teetegi nii et maha ja taha ilma eriliste suudluste vms..?
Kas panetegi spetsiaalselt endale varasemaks äratuse et jõuaks enne tööd ära seksida? See on ju eriti haige…. Umbes nagu mingi kella peale seksimine, et peaasi et seksida jõuaks…Ise seksiks ikka siis kui isu on ja harva kui meil enne tööle minekut selleks aega on, kuna paneme äratuse selliseks ajaks et jõuaks hommikul kõik toimetused ära teha(habe ajada, pesta, kohvi jne)..
Selle asemel et hommikul spets varem ärgata teeme õhtuti(vahel hiljem) korraliku seksi, mitte ei lepi mingi hommikuse uimerdamisega või kiirustamisega 😀
A no mõni naine vist saabki kiirelt ennast peale ärkamist lainele et seks mõlemale rahuldustpakkuv…Ise eelistan ikka enne hambad ära pesta, aga no kui juba seda tegema hakkan, läheb tahtmine üle….
[/tsitaat]Meie peres on nii, et ei pea kella peale tõusma. Magame nii kaua kui tahame ja vajalik tundub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukestega suudan keset ööd ja hommikul seksida ilma probleemideta. Aga oma naisega küll ei suuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Seda ma mõtlengi!
Muidugi oleme teinud neid lusikapoosis hommikusekse….pigem ikka mehe meeleheaks, hea tööpäeva algus ….aga endal??? No kasvõi pool tundi lusikapoosis ei suudaks mind rahuldada, isegi kui mees õigesti puudutab/näpib..ka kui ma ise ennast samal ajal näpin, ei vii mind lõpuni..see ei ole see….Samuti ei suuda nt vibraatori abiga lusikapoosis lõpetada…Ja siis ongi et endale jääb selline rahuldamatuse tunne sisse ja ole siis nii terve päev õhtuni :D[/tsitaat]

mis? vibraator läheb koos mehega tööle või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole absoluutselt probleemi hommikul suudelda ja seksida. Just paar päeva tagasi sai hommikul seksitud ja meelde tuli see teema siin. Ei olnud mingit halba lõhna ega maitset. Ja meie jaoks on ikka kähkukas see, et mõlemad saavad orgasmi. Ma ei tee midagi lihtsalt mehe heaks. Ootan ikka ka vastutasu ja ega ta kitsi pole.
Mul pigem probleemiks see, et mees on hommikuinimene ja mina õhtuinimene. Kui mehel juba kell 8 silmad lahti ja igavleb voodis, siis minul alles kõige magusam uni. Ta siis ikka näpib mind, aga ma ei taha kuidagi vedu võtta. Kella üheksaks olen mina ka juba valmis, aga siis ärkavad juba ka meie toas magavad lapsed. Need siis kupatame kümneks minutiks multikaid vaatama, uks lukku ja läheb asjatamiseks. Hambaid küll ei pese. Kui enne vetsus käidud, siis alt tõmban veega üle.
Ma ei ole pirtsutaja. Sperma allaneelamisega ka probleeme pole. Voodi ei ole koht, kus pirtsutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas te saate/suudate hommikul seksida?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.