Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas teenida põhipalga kõrval lisaraha?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Kuidas teenida põhipalga kõrval lisaraha?

Postitas:
Kägu

Enne elasin ilusti ära, kuid nüüd ausaltöeldes on rahaline olukord sedasi, et tuleks natuke kuskilt raha juurde teenida. Kas kellelgi on ideid, kuidas võiks lisaks pühitööle lisaraha teenida?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta teine töökoht lisaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selgita enda jaoks kõigepealt välja

* Mis suurusjärgus raha lisaks on vaja teenida. Kas kaootiliselt 10, 20, 50, 100 eurot kuus või iga kuu vähemalt nt 300€. Sellest olenevalt, et kas võimalik teha tööampse või vaja võtta lisatöö. Millal sul üldse on aega lisatööga tegeleda, kas su põhitöö on igal nädalapäeval kindlal ajal või paindlik, kas on kindlad kellaaajad kui kindlasti ei saa tööd teha (nt vaja lapsi lasteaeda viia/tuua) vmt. Kas lisatööd saad teha ka nädala sees ühel kahel päeval, ainult õhtuti vmt.

* Mis su põhitöö, oskused, hobid on – kas neid on võimalik lisatööks keerata. Nt kas oskad õmmelda, ehteid valmistada, kududa, maalida, oled oma erialal tugev (nt saaksid kuskile kaasautoriks) vmt. Sellisel juhul oleks eelis ehk see, et saaksid kodus (pere kui on) ehk tööd teha ja ise valid millal, sh nädalavahetusteti.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt kas oskad õmmelda, ehteid valmistada, kududa,

Kui foorumis pannakse tihtilugu pahaks lisandumist ja tuntakse muret maakera kandevõime pärast, kas käsitöö ja muu pudipadi ei kuluta maailma?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõltub ju sellest, mida teha oskad/viitsid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt kas oskad õmmelda, ehteid valmistada, kududa,

Kui foorumis pannakse tihtilugu pahaks lisandumist ja tuntakse muret maakera kandevõime pärast, kas käsitöö ja muu pudipadi ei kuluta maailma?

Parem osta eesti tegijalt ju kui hiina ehteid aliexpressist tellida vmt. Üldiselt annab “pudipadi” toota ka jääkidest – nt väga ilusaid kangast nukke saab teha, samuti on kaltsukates teisel ringil päris palju lõngasid, heegelniite jmt näinud. Sokke ja salle nt kantakse ju ka nagunii, miks mitte siis ilusaid heegeldatud Eesti käsitöö sokke hoopiski?!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Müü oma kudehted ära. Või võta õhtune koristaja koht lisaks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui püsivat lisakohta ei taha, siis peaks sobima goworkabit või see teine töödevahendusportaal, mistanüüdoligi…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käin koristamas põhitöö kõrvalt, nädala sees õhtuti mõnel õhtul ja nädalavahetuseti ka.
Detsembri lisasissetulek oli üle 600 euro.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No Confido näiteks võimaldab erinevate koormustega tööd ja otsivad assistente, klienditeenindajaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

samuti teenin õhtuti lisa koristamisega ja nii juba mitu aastat järjest, põhitöö on istuv töö ja väga pingeline, õhtuti võiv öelda puhkan ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka mõelnud koristamisele. Aga mind huvitab, kas tänapäeval võetakse koristama ka selliseid inimesi, kes sellega professionaalsel tasemel ei ole kokku puutunud? Koristaja töö tõenäoliselt erineb päris palju oma kodu koristamisest. Või olen valesti aru saanud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on suht korralik palk, 3500net, aga häbenemata võin öelda, et olen ka mõelnud lisatud hankimisele, sest korter vajab sisustamist ja soov on sisustada kohe korralike asjadega.

Olen samuti kaalunud õhtuti koristamise varianti või nädalavahetusel kuhugi teenindusse asendajaks. Põhitöö kaudu suuremat sissetulekut ei pea võimalikuks.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on suht korralik palk, 3500net, aga häbenemata võin öelda, et olen ka mõelnud lisatud hankimisele, sest korter vajab sisustamist ja soov on sisustada kohe korralike asjadega.

Olen samuti kaalunud õhtuti koristamise varianti või nädalavahetusel kuhugi teenindusse asendajaks. Põhitöö kaudu suuremat sissetulekut ei pea võimalikuks.

Lisatöö hankimisele. Tekstiredaktor ise muudab teksti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on suht korralik palk, 3500net, aga häbenemata võin öelda, et olen ka mõelnud lisatud hankimisele, sest korter vajab sisustamist ja soov on sisustada kohe korralike asjadega.

Olen samuti kaalunud õhtuti koristamise varianti või nädalavahetusel kuhugi teenindusse asendajaks. Põhitöö kaudu suuremat sissetulekut ei pea võimalikuks.

Teha sellise palga juures kellegi alluvuses suht rasket ja mõnikord isegi ebameeldivat lisatööd tunnitasuga 4-6€ bruto tundub suisa ajuvaba. Aga eks aeg on igaühele erineva väärtusega ja töö tegemine ikka ju kiiduväärt. Seega kui oled valmis õhtud ja vabad päevad kommiraha eest ära andma, miks mitte. Mida korralikku selle mõnesaja euro eest korterisse lisaks saaks, mina küll ei oska kujutada, aga muidugi kui aega laialt käes – anna minna! Vähemalt saad huvitava töökogemuse. Kui praegu teenid 3500€, siis pead ilmselt midagi väga hästi teha oskama. Kas seda oskust ei saaks haltuura korras mõistlikuma hinnaga müüa kui tööampsude pakutav?

 

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

proovige lisatööd internetis. Internet kubiseb igasugu lisatuludest,kui osata otsida. Google reklaamid jne. ma igatahes proovin

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

proovige lisatööd internetis. Internet kubiseb igasugu lisatuludest,kui osata otsida. Google reklaamid jne. ma igatahes proovin

OnlyFans?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi oskab rääkida Cloudworkers’i kohta midagi? Fb-s väga sageli reklaam ees, aga tundub natuke kahtlane. Et kui nii lihtne ja hea asi, miks nad siis koguaeg otsivad uusi inimesi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mind huvitab, kas tänapäeval võetakse koristama ka selliseid inimesi, kes sellega professionaalsel tasemel ei ole kokku puutunud?

Võetakse küll. Väljaõpe on koha peal. Väga vajavad õhtuseid koristajaid. Vaata cv-keskusest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta ette, et ma 3500 eurose netopalgaga raiskaks kõik oma õhtud ära, et saaks nelja tunni eest 20 eurot miinus maksud ehk siis mingi 16 eurot kätte, mis on siis kuus mingi 300 eurot. Ajuvaba.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta ette, et ma 3500 eurose netopalgaga raiskaks kõik oma õhtud ära, et saaks nelja tunni eest 20 eurot miinus maksud ehk siis mingi 16 eurot kätte, mis on siis kuus mingi 300 eurot. Ajuvaba.

Absoluutselt nõus sinuga.
Töötan kahes kohas poole koormusega, palk kokku ca 1500€, no ei hakka mõnesaja lisaeuro eest kuus terve aasta ulatuses kõiki õhtuid omale kinni panema. Pigem panustan sellele, et püüan erialaselt silma paista (nt esinemised konverentsidel vmt), siis on võimalik aegajalt mingeid erialaseid lisatöid saada, nt kevadesemestriks juba kokkulepitud 4 koolitust, ühe sellise  4-tunnise koolituspäeva eest saab sõltuvalt asutusest 400-500€ (minu jaoks lihtsam ja vähemkurnavam kui koristamine)

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta ette, et ma 3500 eurose netopalgaga raiskaks kõik oma õhtud ära, et saaks nelja tunni eest 20 eurot miinus maksud ehk siis mingi 16 eurot kätte, mis on siis kuus mingi 300 eurot. Ajuvaba.

Koolituste pakkumise peale olen juba mõelnud ja on töös. No kõik variandid tuleb läbi kaaluda. Vahel on tunne, et istuva ajutöö kõrvalt on vahelduseks hea “kaste tõsta”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine sõida taksot või toidukulleriks. Ise rattakulleri varianti täitsa kaaluksin, sest nagunii sõidan trenni jaoks palju rattaga. Võibolla kunagi proovin ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta ette, et ma 3500 eurose netopalgaga raiskaks kõik oma õhtud ära, et saaks nelja tunni eest 20 eurot miinus maksud ehk siis mingi 16 eurot kätte, mis on siis kuus mingi 300 eurot. Ajuvaba.

Koolituste pakkumise peale olen juba mõelnud ja on töös. No kõik variandid tuleb läbi kaaluda. Vahel on tunne, et istuva ajutöö kõrvalt on vahelduseks hea “kaste tõsta”

Minul täpselt nii ongi. Päeval teen 8 tundi istuvat ja intensiivset kontoritööd. Õhtul puhkan aju ja teen paar tundi lihtsat füüsilist tööd. Tegemist meelelahutus- ja majutusasutusega (tubade koristus, voodipesude vahetus, peoruumide ettevalmistus ja üritusejärgne koristus). Kurioosumeid tuleb muidugi ette ja vahel paneb vägagi imestama, KUIDAS inimesed küll võivad end üleval pidada… aga see jääb minu mõtetesse ja sinna majja. Koristajaeetika 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta ette, et ma 3500 eurose netopalgaga raiskaks kõik oma õhtud ära, et saaks nelja tunni eest 20 eurot miinus maksud ehk siis mingi 16 eurot kätte, mis on siis kuus mingi 300 eurot. Ajuvaba.

Absoluutselt nõus sinuga.

Töötan kahes kohas poole koormusega, palk kokku ca 1500€, no ei hakka mõnesaja lisaeuro eest kuus terve aasta ulatuses kõiki õhtuid omale kinni panema. Pigem panustan sellele, et püüan erialaselt silma paista (nt esinemised konverentsidel vmt), siis on võimalik aegajalt mingeid erialaseid lisatöid saada, nt kevadesemestriks juba kokkulepitud 4 koolitust, ühe sellise 4-tunnise koolituspäeva eest saab sõltuvalt asutusest 400-500€ (minu jaoks lihtsam ja vähemkurnavam kui koristamine)

Esimese 3500 eurose näite puhul ma ka ei kujuta ette, et see paarsada eurot lisaraha kuus oleks nii olulise kaaluga.

Teise puhul, siis minu põhitöökohast on ka netopalk samas suurusjärgus ja minu jaoks ei ole paar-kolmsada eurot lisaraha midagi, mille nimel ei tasuks vaeva näha.
Ma käin Circle K’s operatiivteenindajana abis – väljaõpe on sama, mis põhikohaga töötajatel, aga kutsutakse siis, kui on vaja (nt keegi on haiguslehel vms). Siis ise valid, kas saad minna või ei, kohustust päevi vastu võtta ei ole.
Ja neid pakkumisi ikka tuleb, mina teen kuus tanklas ca 4 vahetust ja see 200+ eurot, mis ma seetõttu lisaks saan, aitab mind kiiremini oma kodu sissemaksu kokku saamise poole. Ja mul on jätkuvalt suurem osa nädalavahetustest ja õhtutest vabad.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise rattakulleri varianti täitsa kaaluksin, sest nagunii sõidan trenni jaoks palju rattaga. Võibolla kunagi proovin ära.

Olen proovinud (netopalk muidu 2500). Oli päris huvitav, aga füüsiliselt üllatavalt raske. Üheks probleemiks oli tollel ajal tellimuste vähesus ja mõnikord pikad ooteajad enne tellimuse kättesaamist – st pead jupp aega lihtsalt ootama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt kas oskad õmmelda, ehteid valmistada, kududa,

Kui foorumis pannakse tihtilugu pahaks lisandumist ja tuntakse muret maakera kandevõime pärast, kas käsitöö ja muu pudipadi ei kuluta maailma?

Käsitöö on nii odav, et see küll eriti ei toida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi oskab rääkida Cloudworkers’i kohta midagi? Fb-s väga sageli reklaam ees, aga tundub natuke kahtlane. Et kui nii lihtne ja hea asi, miks nad siis koguaeg otsivad uusi inimesi?

Sellest oli kuskil saates ka juttu, äkki Lusti omas, muidugi firma nime välja ei toodud, aga põhimõte sama. Esined kellegi teisena ja lobised erinevate meestega, kes maksavad selle saidi kasutamise eest. Nemad arvavad muidugi, et on kuskil kohtinguportaalis endale päris naist otsimas. Iga saadetud sõnum annab siis mõne sendi tasu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas teenida põhipalga kõrval lisaraha?