Esileht Pereelu ja suhted kuidas tegelikult on?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: kuidas tegelikult on?

Postitas:

statistiliselt on eestis naisi rohkem kui mehi, eks ole. mehed kõnnivad rohkem pere juurest minema, ka tõsi. samas reaalselt ringi vaadates näib mulle, et ka teise ringi naised napsatakse turult kiirelt ära ja iga naine, kes meest tahab, selle ka saab. vbl on mu tutvusringkond väike, aga kõik naised, ka 40+ vanuses ja ka need, kes pole kõige nägusamad, on endale mehe leidnud ja mitte niisama mehe, vaid päris toreda kohe. sealjuures on mul tutvusringkonnas mitmeid muhedaid vallalisi mehi, kes ihust ja hingest naist tahaksid, aga kõik on juba hõivatud. seega, vastake naised ausalt, on teie või teie tuttavate seas neid, kes meest tahaks, aga ei leia? igatahes omalt poolt julgen väita, et reaalne elu ja statistika ei lähe kokku. või kui lähebki, siis mõningad naised on lihtsalt mehed oma elust välja kirjutanud ja ei soovigi enam suhet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean mõndasid selliseid naisi kes tõesti ei leia omale meest ja seda oma välimuse pärast!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]statistiliselt on eestis naisi rohkem kui mehi, eks ole. mehed kõnnivad rohkem pere juurest minema, ka tõsi. samas reaalselt ringi vaadates näib mulle, et ka teise ringi naised napsatakse turult kiirelt ära ja iga naine, kes meest tahab, selle ka saab. vbl on mu tutvusringkond väike, aga kõik naised, ka 40+ vanuses ja ka need, kes pole kõige nägusamad, on endale mehe leidnud ja mitte niisama mehe, vaid päris toreda kohe. sealjuures on mul tutvusringkonnas mitmeid muhedaid vallalisi mehi, kes ihust ja hingest naist tahaksid, aga kõik on juba hõivatud. seega, vastake naised ausalt, on teie või teie tuttavate seas neid, kes meest tahaks, aga ei leia? igatahes omalt poolt julgen väita, et reaalne elu ja statistika ei lähe kokku. või kui lähebki, siis mõningad naised on lihtsalt mehed oma elust välja kirjutanud ja ei soovigi enam suhet.[/tsitaat]Pane oma tuttavad mehed ja naised kõik kirja, vanus ja perekonnaseis ka, siis saame üksikasjalikumalt midagi arvata sellest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 11:08; 23.04 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma võin enda näiteks tuua. Tahaks suhet, aga ei leia sobivat meest. Olen 30-aastane ja lastetu, täiesti iseseisev naine. Paraku olen täheldanud nende viie vallalise aasta jooksul, et mehed kardavad selliseid iseseisvaid naisi. Pigem ikka võetakse kõrvale keegi, kes sõltub (eks ta on evolutsiooniliselt ka nii paika pandud muidugi). Nii ma siis käingi eluteed üksi. Ei ütle, et see väga halb oleks, aga vahel tahaks ikkagi kedagi kõrvale, kellega oma elu rõõme ja muresid jagada.
Muidugi on siin ka agasid… nimelt mu kõrval peab olema sama tugev ja iseseisev mees. Vot see on pähkel 🙂

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.04 11:08; 23.04 11:39; 23.04 12:20; 24.04 06:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]statistiliselt on eestis naisi rohkem kui mehi, eks ole. mehed kõnnivad rohkem pere juurest minema, ka tõsi. samas reaalselt ringi vaadates näib mulle, et ka teise ringi naised napsatakse turult kiirelt ära ja iga naine, kes meest tahab, selle ka saab. vbl on mu tutvusringkond väike, aga kõik naised, ka 40+ vanuses ja ka need, kes pole kõige nägusamad, on endale mehe leidnud ja mitte niisama mehe, vaid päris toreda kohe. sealjuures on mul tutvusringkonnas mitmeid muhedaid vallalisi mehi, kes ihust ja hingest naist tahaksid, aga kõik on juba hõivatud. seega, vastake naised ausalt, on teie või teie tuttavate seas neid, kes meest tahaks, aga ei leia? igatahes omalt poolt julgen väita, et reaalne elu ja statistika ei lähe kokku. või kui lähebki, siis mõningad naised on lihtsalt mehed oma elust välja kirjutanud ja ei soovigi enam suhet.[/tsitaat]
Fertiilses eas naisi on tunduvalt vähem kui suguküspseid mehi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Fertiilses eas naisi on tunduvalt vähem kui suguküspseid mehi.[/tsitaat]Õnneks enamus suguküpseid mehi on jobud või sitapead, kes ei oska naistega ümber käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ma võin enda näiteks tuua. Tahaks suhet, aga ei leia sobivat meest. Olen 30-aastane ja lastetu, täiesti iseseisev naine. Paraku olen täheldanud nende viie vallalise aasta jooksul, et mehed kardavad selliseid iseseisvaid naisi. Pigem ikka võetakse kõrvale keegi, kes sõltub (eks ta on evolutsiooniliselt ka nii paika pandud muidugi). Nii ma siis käingi eluteed üksi. Ei ütle, et see väga halb oleks, aga vahel tahaks ikkagi kedagi kõrvale, kellega oma elu rõõme ja muresid jagada.
Muidugi on siin ka agasid… nimelt mu kõrval peab olema sama tugev ja iseseisev mees. Vot see on pähkel :)[/tsitaat]
Kas mõni 40+ vanuses iseseisev maamees võiks sulle sobida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Yxikmees- kahjuks ei. Vanus on liiga suur ja nagu ma olen lugenud siit, on sul liiga palju \”kaasavara\”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.04 11:08; 23.04 11:39; 23.04 12:20; 24.04 06:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Yxikmees- kahjuks ei. Vanus on liiga suur ja nagu ma olen lugenud siit, on sul liiga palju \”kaasavara\”[/tsitaat]
Ma mõtlesin rohkem üldisemas plaanis.Nii elukoha kui vanuse suhtes meeste kohta.
Mis puudutab aga minu kaasavara,siis ei tohiks see probleemiks olla.Lapsed suhtesse kaasa ei tule.Elatisemaksed hakkavad mõne aasta pärast vähenema,laenumaksed saavad ka makstud.Just siis oleks paras moment hakata juurdekasvule mõtlema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, kes ütles, et on naisi, kes mehi ei leia oma välimuse pärast võis mõelda ka liiga ilusat välimust:)
Muidugi on naisi, kes ei leia endale kaaslast, kui ei teki seda arrrrrrrrmastust. Kust seda võtta? Armastus ju puu otsas ei kasva.
Olen enda arust kena välimusega, pmst vallaline olin vanuses 23 -31, jah olid mõned lühisuhted vahepeal. Nüüd väga õnnelik ja rahul eluga, vanust 32.
Mul on tuttav väga-väga ilus naine (28, endine modell), kes olnud vallaline aasta. Ja veel on mul tuttavaid üksikuid naisi 20ndate lõpus, 30ndate alguses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tutvusringkonnas on kaks vallalist 30+ naist, kes ei otsigi endale meest. Nad lihtsalt pole huvitatud.
Seega, naisi võib ju rohkem olla, kuid kui mõned vabad naised ei soovigi endale kaaslast, siis see peaks naiste-meeste ebavõrdset arvu veidi tasandama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ole nüüd, see sul mingi kibestunud jutt lihtsalt.
kooselu ja lapsed teevad iseseisvaks, üksinda elamine lihtsalt egoistlikuks.

otsi uus põhjus endale.[/tsitaat]

Pole enda tutvusringkonna põhjal täheldanud, et lapsed ja kooselu iseseisvaks teevad. Ehk leidub neidki. Kooselus tekib tihtipeale kaassõltuvus ja õpitud abitus. Olen kohanud seda väga paljude paaride puhul. Ideaalis muidugi paar täiendab teineteist ja nii peakski olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.04 11:08; 23.04 11:39; 23.04 12:20; 24.04 06:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]statistiliselt on eestis naisi rohkem kui mehi, eks ole[/tsitaat]Õige, aga kui statistikat natuke suumida, siis naiste ülekaal tuleb sellest, et mehed surevad keskmiselt paar aastat varem ja seega on rohkem eelkõige päris vanu naisi. Ükski 30-aastane naine ei saa oma üksindust põhjendada sellega, et talle statistiliselt meest ei jätku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]relevant kirjutas:[/small]
[tsitaat]Õige, aga kui statistikat natuke suumida, siis naiste ülekaal tuleb sellest, et mehed surevad keskmiselt paar aastat varem ja seega on rohkem eelkõige päris vanu naisi. Ükski 30-aastane naine ei saa oma üksindust põhjendada sellega, et talle statistiliselt meest ei jätku.[/tsitaat]

Ainult et mehi on rohkem nö ringlusest maas – väga haiged, invaliidid, vaimupuudega, hullud, vangid, alkohoolikud, kodutud, narkomaanid, töötud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tean mõndasid selliseid naisi kes tõesti ei leia omale meest ja seda oma välimuse pärast![/tsitaat]
Mis nende välimusel viga on? kas ei hoolitse enda eest, või ongi nii kohutavalt kole krokodill?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.04 14:46; 23.04 14:59; 23.04 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tööl 3 üksikut naist.

1. Koleda välimusega lastetu 35-aastane, kes ei soovigi meest, ega peret. Oma välimuse eest ta ei hoolitse, kuid inimesena on suurepärane: äärmiselt intelligentne, lahke ja humoorikas.

2. Tavalise välimusega, tark, lahutatud, 1 lapsega, 38-aastane, kes ilmselt tahaks küll veelkord suhet ja võibolla ühte lastki juurde. Juba aastaid räägib ja viskab nalja sellel teemal, et võiks ikka mees majas olla jne. Aga siiani pole sobivat leidnud.

3. Kaunis, 35-aastane lahutatud, 3 lapsega üksikema. Tarkusega küll ei eriti ei hiilga, kuid südamlik ja rõõmsameelne. Tema ümber tiirleb mehi pidevalt, kuigi peale lahutust ta võttis aja maha, et üle saada. Kuid mehed teda rahule ei jätnud ja nii ongi tal tekkinud juba püsiv austaja, kusjuures 5 aastat noorem, intelligentne, edukas, rikas.

Mis võiks olla moraal? Et mehed (ka targad ja edukad) tahavad ilusat ja mitte eriti tarka naist?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.04 14:46; 23.04 14:59; 23.04 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tutvusringkonnas on mitmeid mehi ja naisi, kes ei otsigi kaaslast. Käivad tööl, tööl on omasooliste seltskond, peale tööd tegelevad omade hobidega ja ei mingit otsimist. Vestlustest on väljatulnud, et nad ei taha riskida oma hea ja rahuliku elu otsasaamisega. Nii et võib täiesti olla, et need naised, kes siis otsivad, kellegi koha ka leiavad. Sest üks osa naisi lihtsalt ei otsigi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ma võin enda näiteks tuua. Tahaks suhet, aga ei leia sobivat meest. Olen 30-aastane ja lastetu, täiesti iseseisev naine. Paraku olen täheldanud nende viie vallalise aasta jooksul, et mehed kardavad selliseid iseseisvaid naisi. Pigem ikka võetakse kõrvale keegi, kes sõltub (eks ta on evolutsiooniliselt ka nii paika pandud muidugi). Nii ma siis käingi eluteed üksi. Ei ütle, et see väga halb oleks, aga vahel tahaks ikkagi kedagi kõrvale, kellega oma elu rõõme ja muresid jagada.
Muidugi on siin ka agasid… nimelt mu kõrval peab olema sama tugev ja iseseisev mees. Vot see on pähkel :)[/tsitaat]Tugev ja iseseisev on selline mees, kes seksib kellega tahab ja ei pea sinu arvamust kuulama oma seksikaaslaste valikul.
Kui arvad, et sinul on mehest suurem õigus otsustada tema sekselu üle, siis ei vaja sa mitte tugevat ja iseseisvat meest, vaid tahad hoopis nõrka ja alluvat tuhvlialust meest, kes teeb ja käitub vastavalt sinu korraldustele-keeldudele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägo kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tugev ja iseseisev on selline mees, kes seksib kellega tahab ja ei pea sinu arvamust kuulama oma seksikaaslaste valikul.
Kui arvad, et sinul on mehest suurem õigus otsustada tema sekselu üle, siis ei vaja sa mitte tugevat ja iseseisvat meest, vaid tahad hoopis nõrka ja alluvat tuhvlialust meest, kes teeb ja käitub vastavalt sinu korraldustele-keeldudele. [/tsitaat]
Sinu meelest pole tugevad iseseisvad mehed võimelised armastama ja suhtele pühenduma? Just iseseisev ja tugev mees on see, kes tahab olla ainult oma naisega ja võtab suhet tõsiselt. Igasugu nipernaadid, kes lihtsalt ringi kepivad, pole tugeva iseloomuga iseseisvad mehed. Nende nõrkuseks on see, et otsuseid teevad nad riista, mitte pea ja südamega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.04 14:46; 23.04 14:59; 23.04 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 30-ndate teises pooles sõbratar, kena, loomulik blond, väga südamlik ja mõistlik, lastetu – kurdab, et ei leia meest, kellel oleks soov pühenduda ja peret luua. Suhted jooksevad ikka rappa. Seljataga paar pikemaajalist kooselu ja mõned lühema kestvusega visiitsuhted. Hobid – reisimine, keeleõpe. Hea töökoht, oma väike korter. Mida ei leia, on normaalne mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiljuti just räägiti raadios sellest statistikast. Tegelikult pidi nii olema, et vanuseni kuni 35a on Eestis naisi vähem, kui mehi. Vanuses 35-55 on enam-vähem võrdselt ja siis peale 60 eluaastat on tugev naiste ülekaal. Mingi 200 000 võrra naisi rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägo kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tugev ja iseseisev on selline mees, kes seksib kellega tahab ja ei pea sinu arvamust kuulama oma seksikaaslaste valikul.
Kui arvad, et sinul on mehest suurem õigus otsustada tema sekselu üle, siis ei vaja sa mitte tugevat ja iseseisvat meest, vaid tahad hoopis nõrka ja alluvat tuhvlialust meest, kes teeb ja käitub vastavalt sinu korraldustele-keeldudele. [/tsitaat]

Nii lolli juttu on kohe valus lugeda. Sinu poolt kirjedatud mees võib tõesti olla väga normaalne mees, ta teadvustab endale oma selliseid soove ja vajadusi. Ja annab nendest teada ka oma partneri(te)le kohe suhte algul. Aga mitte ei tee nägu, et talle sobib monogaamia ja laseb asjad lausa abieluni ning siis alles avastab, et vot tema on nüüd selline ja seega paneb oma kaasa, kellele ta ise (!) on lubanud hoopis midagi muud, nii tobedasse sundseisu. Kui see tähendab sinu meelest mehelikku ja väärt meest, siis oled sa ikka võikalt rumal. Selline mees on vähemalt sama jama juhus, kui tallaalune tossike. Tegelikult hullemgi, tossike eriab oma vajadusi, aga vähemalt kannab ise endale vabatahtlikult võetud vastutust. Ja see teeb temast parema mehe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägo kirjutas:[/small]

Nii lolli juttu on kohe valus lugeda. Sinu poolt kirjedatud mees võib tõesti olla väga normaalne mees, ta teadvustab endale oma selliseid soove ja vajadusi. Ja annab nendest teada ka oma partneri(te)le kohe suhte algul. Aga mitte ei tee nägu, et talle sobib monogaamia ja laseb asjad lausa abieluni ning siis alles avastab, et vot tema on nüüd selline ja seega paneb oma kaasa, kellele ta ise (!) on lubanud hoopis midagi muud, nii tobedasse sundseisu. Kui see tähendab sinu meelest mehelikku ja väärt meest, siis oled sa ikka võikalt rumal. Selline mees on vähemalt sama jama juhus, kui tallaalune tossike. Tegelikult hullemgi, tossike eriab oma vajadusi, aga vähemalt kannab ise endale vabatahtlikult võetud vastutust. Ja see teeb temast parema mehe. [/tsitaat]\”Tugev ja iseseisev\” ei tähenda ju sama kui hea mees? \”Tugev ja iseseisev\” ei tähenda ka mehelikku ega väärt meest.
Tugev ja iseseisev mees oli näiteks Hitler. Me võime öelda mida tahes ta iseloomu kohta, aga igatahes ei saa väita et ta poleks olnud tugev ja iseseisev.
Palun formuleerida oma soovid täpselt, sest tavaliselt on nii, et saad just seda mida tellinud oled (hitleri).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 11:08; 23.04 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]relevant kirjutas:[/small]Ainult et mehi on rohkem nö ringlusest maas – väga haiged, invaliidid, vaimupuudega, hullud, vangid, alkohoolikud, kodutud, narkomaanid, töötud.[/tsitaat]
Ega naisedki inglid pole – on neistki paljud ringlusest maas, ehkki jah, osaliselt ilmselt teistel põhjustel. Oled kuulnud, mis on Eesti meeste enamlevinud surmapõhjus? Vingumürgitus, kuna naised vinguvad liiga palju.
Lisaks, pane tähele – enamusel neil sinu arvates ringlusest maas meestel on naised olemas, nii et eks maitsed on erinevad. Saab perekoolistki alatihti lugeda, kuidas mõni näitsik oma hullust joodikust kümne küünega kinni hoiab. Vaevalt see näitsik isegi siis mingi väärt kaup on, normaalsete meeste jaoks. Nii et sama vähe, kui on naiste arvates normaalseid mehi, on ka meeste arvates normaalseid naisi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
\”Tugev ja iseseisev\” ei tähenda ju sama kui hea mees? \”Tugev ja iseseisev\” ei tähenda ka mehelikku ega väärt meest.
Tugev ja iseseisev mees oli näiteks Hitler. Me võime öelda mida tahes ta iseloomu kohta, aga igatahes ei saa väita et ta poleks olnud tugev ja iseseisev.
Palun formuleerida oma soovid täpselt, sest tavaliselt on nii, et saad just seda mida tellinud oled (hitleri). [/tsitaat]

Ma olen oma peas formuleerinud juba, milline mees peab olema. Ei leia, et peaksin seda siin foorumis pikalt lahkama. Selline mees nagu Kägo kirjeldas, on minu arvamust mööda mehe hale vari. Mees (suure algustähega) on minu jaoks hoopis midagi muud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.04 11:08; 23.04 11:39; 23.04 12:20; 24.04 06:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägo kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tugev ja iseseisev on selline mees, kes seksib kellega tahab ja ei pea sinu arvamust kuulama oma seksikaaslaste valikul.
Kui arvad, et sinul on mehest suurem õigus otsustada tema sekselu üle, siis ei vaja sa mitte tugevat ja iseseisvat meest, vaid tahad hoopis nõrka ja alluvat tuhvlialust meest, kes teeb ja käitub vastavalt sinu korraldustele-keeldudele. [/tsitaat]

hämmastav, et väljendid tugev ja iseseisev seostuvad inimesel automaatselt seksiga. see on tõesti nii haige seos, et ei oskagi midagi tarka kosta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma olen oma peas formuleerinud juba, milline mees peab olema. Ei leia, et peaksin seda siin foorumis pikalt lahkama. Selline mees nagu Kägo kirjeldas, on minu arvamust mööda mehe hale vari. Mees (suure algustähega) on minu jaoks hoopis midagi muud.

[/tsitaat]\”Naised ei tea mis nad tahavad, aga ei jäta nurinat enne kui nad selle saanud on\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted kuidas tegelikult on?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.