Esileht Kodunurk Kuidas teha mulgiputru?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kuidas teha mulgiputru?

Postitas:

Mida ma pean ostma, kas mingit tangu või odrakruupi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kruubi või tanguga võimalik teha.Mulle meeldib kruubiga .Panen kruubid eelmisel õhtul likku. Kui tegemiseks läheb siis tükeldan kartuli potti,panen koor kruupidega keema.Praen liha ja lisan kartuli ja kruubi juurde kui juba natuke keenud on.Pärast pudrunuiaga pudruks.Võid ka liha asemel suitsupeekoni sisse praadida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen pannud hommikul odrakruubid keeva veega likka ja samal õhtul terved kartulid potti juurde ja keema. muus osas sama, mis eelkirjutajal.

Kui kruupe eelnevalt likku ei pane, siis kindlasti pane potti enne kartulid, siis kruubid peale ja ära sega, muidu hakkavad kruubid põhja. Eelleotatud kruubid pole mul põhja hakanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panen kruubid enne keema ja lisan kooritud kartulitükid umbes 30 minuti pärast. Lihaks kasutan soolapeekonit. Kuubistan suhteliselt väikeseks, praen pannil ja jätan ootele. Kui kartul on pehme, siis valan vett vähemaks ja tambin pudruks, lisan praetud liha ja segan hoolega. Serveerin marineeritud kurgi ja keefiriga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen teinud odratangudega ja selle retsepti järgi http://www.retseptiraamat.ee/retsept/31-Mulgipuder_suitsupeekoniga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

valgas kutsuti seda \”käru-tädi pudruks\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole kruupe eelnevalt leotanud. Panen kartulid alla ja kruubid kindlasti kohe kruubid peale, vett nii et kõik oleks kaetud ja natuke üle ka ja keema. keevad nii kaua kui vesi enamvähem kadunud, rõhtaks sõna enamvähem. Eelnevalt praen peekoni sibulaga ära ja kallan potti kallan karulite ja kruupidele peale ja pudrunuiaga pambin pudruks. Jube hea ja üle praadudes järgmisel päeval on veelgi parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Kuidas teha mulgiputru?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.