Esileht Ilu Kuidas teha näo ringlõikust nii, et keegi ei saa teada?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 252 )

Teema: Kuidas teha näo ringlõikust nii, et keegi ei saa teada?

Postitas:
Kägu

On see üldse mõeldav või on paranemisprotsess ikkagi nii pikk, et seda pole võimalik varjata? Ma ei pea muidugi silmas oma pere eest varjamist, aga ma ideaalis ei tahaks, et keegi teine sellest teaks, et olen lasknud nägu lõigata. Töötan kodukontoris, seega töökaaslaste eest varjamine probleemiks pole. Samas sõprade ja tuttavate eest ju mitmeks kuuks varju ikkagi ei poe. Kaua reaalselt sellest opist taastumiseks kulub?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On see üldse mõeldav või on paranemisprotsess ikkagi nii pikk, et seda pole võimalik varjata? Ma ei pea muidugi silmas oma pere eest varjamist, aga ma ideaalis ei tahaks, et keegi teine sellest teaks, et olen lasknud nägu lõigata. Töötan kodukontoris, seega töökaaslaste eest varjamine probleemiks pole. Samas sõprade ja tuttavate eest ju mitmeks kuuks varju ikkagi ei poe. Kaua reaalselt sellest opist taastumiseks kulub?

Mitu kuud paraneb ning pool aastat-aasta oled pingul võõra näoga, siis tõmbab tagasi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teised inimesed ei uuri su nägu nii lähedalt kui sa ise. Inimesed ise arvavad, et näos on väga suur muutus tehtud, aga teised pigem ei pruugi tähelegi panna. Näiteks ninaoppe ei panda enamus ajast keegi tähele, kuigi suur kongus nina on tehtud sirgeks – suur muutus ju, aga teisi see nina üksi nii väga ei huvita. Silmalaugude oppi ka ei panda tähele. Kui mu tuttavad poleks oma oppidest-süstidest rääkinud, siis mina küll poleks spetsiaalselt osanud vaadata neid piirkondi. Märgatakse jah, et midagi on muutunud, aga ei tea ega viitsi hakata nuputama, et mis täpselt. Nägu näeb värskem välja – no ju siis hästi puhanud või uus juuksetoon vms. Inimestel kulub kogu aeg endast mõtlemise peale, teiste peale jääb väga vähe tähelepanu.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu sõbranna tegi kunagi ja ei rääkinud mulle. Kohtusime 2 nädalat peale oppi ja mitte midagi ei saanud aru, värske nägi välja küll.  Rääkis mulle alles hiljem, tahtis näha, kas inimesed saavad aru või mitte. Eks see paranemine on individuaalne, aga tema oli täitsa iseenda nägu ja ilmselt keegi ei arvaks, et ta ringlõikust on teinud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ringlõikust pole teinud, aga see on küll tõsi, et ninaoperatsiooni ega silmalõikust pole keegi tähele pannud, kõhuplastikast rääkimata. Uut soengut pannakse rohkem tähele, hea ongi pärast väikest puhkust värskelt juuksuris käinuna kohale ilmuda. Siis panevad teised kõik muudatused uue soengu arvele. Ninaoperatsiooni järel kohtusin 10 päeva pärast oma parima sõbrannaga ja ta ei saanud midagi aru.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ninaoperatsiooni järel kohtusin 10 päeva pärast oma parima sõbrannaga ja ta ei saanud midagi aru.

Kui oled megakole, siis nats vähem koledam ei hakka silma kahjuks tõesti.

+3
-22
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ninaoperatsiooni järel kohtusin 10 päeva pärast oma parima sõbrannaga ja ta ei saanud midagi aru.

Kui oled megakole, siis nats vähem koledam ei hakka silma kahjuks tõesti.

Äkki on just megailus ja natuke veel ilusam ei hakka silma.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teha näo ringlõikust nii, et keegi ei saa teada?

Kõige kindlam on üldse mitte teha, siis ei arva keegi, et sa midagi teinud oled.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armid jäävad muidugi eluks ajaks poolele peale ning su juuksur, kosneetik vms peaga tegeleja näeb selle kohe ära, et tehtud on.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armid jäävad muidugi eluks ajaks poolele peale ning su juuksur, kosneetik vms peaga tegeleja näeb selle kohe ära, et tehtud on.

Kui õudne ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei pea muidugi silmas oma pere eest varjamist, aga ma ideaalis ei tahaks, et keegi teine sellest teaks, et olen lasknud nägu lõigata.

On ikka mured inimestel…

Aafrikas on näljahäda, Indias üleujutused ja Euroopas käib sõda, aga mõnel, näed, on “suur mure” näo ringlõikuse pärast.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aafrikas on näljahäda, Indias üleujutused ja Euroopas käib sõda, aga mõnel, näed, on “suur mure” näo ringlõikuse pärast.

Oot, kas oma elu ei tohi elada enne, kui maailmas kõik korras on? Sa ise teed nii? Nälgid ka, et solidaarne olla?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aafrikas on näljahäda, Indias üleujutused ja Euroopas käib sõda, aga mõnel, näed, on “suur mure” näo ringlõikuse pärast.

Oot, kas oma elu ei tohi elada enne, kui maailmas kõik korras on? Sa ise teed nii? Nälgid ka, et solidaarne olla?

Ei nälgi, aga sääraste lollustega ka ei tegele.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei nälgi, aga sääraste lollustega ka ei tegele.

See on sinu jaoks lollus. Teiste inimeste jaoks on võib-olla sinu elamisviis lollus.

 

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei nälgi, aga sääraste lollustega ka ei tegele.

Kalleid riideid ka ei osta, kuna odav rämps müügil?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kalleid riideid ka ei osta, kuna odav rämps müügil?

Ostan kvaliteetseid ja vastupidavaid riideid. Kiirmoodi väldin.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostan kvaliteetseid ja vastupidavaid riideid. Kiirmoodi väldin.

Tubli. Kui 60 saad, vast lõikad ka näo ilusamaks, kes teab.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostan kvaliteetseid ja vastupidavaid riideid. Kiirmoodi väldin.

Tubli. Kui 60 saad, vast lõikad ka näo ilusamaks, kes teab.

Alles 60-selt? Ma tegin juba 50-selt…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kalleid riideid ka ei osta, kuna odav rämps müügil?

Sa ostad riideid hinna järgi? Suva, et seljas ei istu ega millegagi kokku ei sobi, peamine, et oleks kallis?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ostad riideid hinna järgi? Suva, et seljas ei istu ega millegagi kokku ei sobi, peamine, et oleks kallis?

Kvaliteet ei ole kunagi odav, seega hind on tõesti oluline.

Miks millegagi kokku ei peaks sobima? Ostan ikka ilusaid ja väga ilusaid asju.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ostad riideid hinna järgi? Suva, et seljas ei istu ega millegagi kokku ei sobi, peamine, et oleks kallis?

Kvaliteet ei ole kunagi odav, seega hind on tõesti oluline.

Miks millegagi kokku ei peaks sobima? Ostan ikka ilusaid ja väga ilusaid asju.

Minu jaoks on küll materjal oluline.
Ma olen mitmeid disainerkleite jätnud ostmata, ainult sellepärast, et need on polüestrist.
Samas on üks Norra disainer, kes kasutab väga head siidi ja tema tooted on ainult 100-300€.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on küll materjal oluline. Ma olen mitmeid disainerkleite jätnud ostmata, ainult sellepärast, et need on polüestrist. Samas on üks Norra disainer, kes kasutab väga head siidi ja tema tooted on ainult 100-300€.

500+ eurot maksvad kleidid polüestrist? Ei ole näinud. Siidist, mohäärist, villast, puuvillast ikka.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on küll materjal oluline. Ma olen mitmeid disainerkleite jätnud ostmata, ainult sellepärast, et need on polüestrist. Samas on üks Norra disainer, kes kasutab väga head siidi ja tema tooted on ainult 100-300€.

500+ eurot maksvad kleidid polüestrist? Ei ole näinud. Siidist, mohäärist, villast, puuvillast ikka.

Nalja teed või? Seda polüestrit on ikka palju.
Ma tahtsin kunagi ühte Zimmermanni kleiti osta, mille hind oli üle tuhande euro ja kuna selle pealiskiht oli polüestrist, mitte siidist, siis minust see sinna maha jäigi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahtsin kunagi ühte Zimmermanni kleiti osta, mille hind oli üle tuhande euro ja kuna selle pealiskiht oli polüestrist, mitte siidist, siis minust see sinna maha jäigi.

https://www.mytheresa.com/euro_en/designers/zimmermann.html?utm_source=sea_nb&utm_medium=google&utm_campaign=google_sea&ef_id=CjwKCAjwtp2bBhAGEiwAOZZTuE8UY-U2vk3R-vZQklcT25pyIlrDtWjHa3jCyjvV4cjenMSbfCkhOhoC57IQAvD_BwE:G:s&gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjwtp2bBhAGEiwAOZZTuE8UY-U2vk3R-vZQklcT25pyIlrDtWjHa3jCyjvV4cjenMSbfCkhOhoC57IQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&slink=1

kus sa seda näed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahtsin kunagi ühte Zimmermanni kleiti osta, mille hind oli üle tuhande euro ja kuna selle pealiskiht oli polüestrist, mitte siidist, siis minust see sinna maha jäigi.

https://www.mytheresa.com/euro_en/designers/zimmermann.html?utm_source=sea_nb&utm_medium=google&utm_campaign=google_sea&ef_id=CjwKCAjwtp2bBhAGEiwAOZZTuE8UY-U2vk3R-vZQklcT25pyIlrDtWjHa3jCyjvV4cjenMSbfCkhOhoC57IQAvD_BwE:G:s&gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjwtp2bBhAGEiwAOZZTuE8UY-U2vk3R-vZQklcT25pyIlrDtWjHa3jCyjvV4cjenMSbfCkhOhoC57IQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&slink=1

kus sa seda näed?

 

https://www.zimmermann.com/eu/new-arrivals/ready-to-wear/pleated-picnic-dress-ivory-bouquet-floral.html


https://www.zimmermann.com/eu/new-arrivals/ready-to-wear/pleated-mini-dress-ivory-bouquet-floral.html

 

Ma rohkem ei viitsi otsida, aga need olid pmst esimesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahtsin kunagi ühte Zimmermanni kleiti osta, mille hind oli üle tuhande euro ja kuna selle pealiskiht oli polüestrist, mitte siidist, siis minust see sinna maha jäigi.

https://www.mytheresa.com/euro_en/designers/zimmermann.html?utm_source=sea_nb&utm_medium=google&utm_campaign=google_sea&ef_id=CjwKCAjwtp2bBhAGEiwAOZZTuE8UY-U2vk3R-vZQklcT25pyIlrDtWjHa3jCyjvV4cjenMSbfCkhOhoC57IQAvD_BwE:G:s&gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjwtp2bBhAGEiwAOZZTuE8UY-U2vk3R-vZQklcT25pyIlrDtWjHa3jCyjvV4cjenMSbfCkhOhoC57IQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&slink=1

kus sa seda näed?

Aaaah, mis õudused! Kes selliseid lilleplahvatusi kannab?

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahtsin kunagi ühte Zimmermanni kleiti osta, mille hind oli üle tuhande euro ja kuna selle pealiskiht oli polüestrist, mitte siidist, siis minust see sinna maha jäigi.

https://www.mytheresa.com/euro_en/designers/zimmermann.html?utm_source=sea_nb&utm_medium=google&utm_campaign=google_sea&ef_id=CjwKCAjwtp2bBhAGEiwAOZZTuE8UY-U2vk3R-vZQklcT25pyIlrDtWjHa3jCyjvV4cjenMSbfCkhOhoC57IQAvD_BwE:G:s&gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjwtp2bBhAGEiwAOZZTuE8UY-U2vk3R-vZQklcT25pyIlrDtWjHa3jCyjvV4cjenMSbfCkhOhoC57IQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&slink=1

kus sa seda näed?

Aaaah, mis õudused! Kes selliseid lilleplahvatusi kannab?

Neljakymnendates ja viiekymnendates korpulentsed eesti prouad. Nende meelest kena ja naiselik.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahtsin kunagi ühte Zimmermanni kleiti osta, mille hind oli üle tuhande euro ja kuna selle pealiskiht oli polüestrist, mitte siidist, siis minust see sinna maha jäigi.

https://www.mytheresa.com/euro_en/designers/zimmermann.html?utm_source=sea_nb&utm_medium=google&utm_campaign=google_sea&ef_id=CjwKCAjwtp2bBhAGEiwAOZZTuE8UY-U2vk3R-vZQklcT25pyIlrDtWjHa3jCyjvV4cjenMSbfCkhOhoC57IQAvD_BwE:G:s&gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjwtp2bBhAGEiwAOZZTuE8UY-U2vk3R-vZQklcT25pyIlrDtWjHa3jCyjvV4cjenMSbfCkhOhoC57IQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&slink=1

kus sa seda näed?

Aaaah, mis õudused! Kes selliseid lilleplahvatusi kannab?

Kes kannavad Zimmermanni?

 

Kate Middleton, Margot Robbie, Kendall Jenner, Lana Del Rey, Beyonce, Bella Hadid jne.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahtsin kunagi ühte Zimmermanni kleiti osta, mille hind oli üle tuhande euro ja kuna selle pealiskiht oli polüestrist, mitte siidist, siis minust see sinna maha jäigi.

https://www.mytheresa.com/euro_en/designers/zimmermann.html?utm_source=sea_nb&utm_medium=google&utm_campaign=google_sea&ef_id=CjwKCAjwtp2bBhAGEiwAOZZTuE8UY-U2vk3R-vZQklcT25pyIlrDtWjHa3jCyjvV4cjenMSbfCkhOhoC57IQAvD_BwE:G:s&gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjwtp2bBhAGEiwAOZZTuE8UY-U2vk3R-vZQklcT25pyIlrDtWjHa3jCyjvV4cjenMSbfCkhOhoC57IQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&slink=1

kus sa seda näed?

Aaaah, mis õudused! Kes selliseid lilleplahvatusi kannab?

Kes kannavad Zimmermanni?

Kate Middleton, Margot Robbie, Kendall Jenner, Lana Del Rey, Beyonce, Bella Hadid jne.

Korpulentsed prouad siis ilmselt arvavad, et ka nende seljas on neil kleitidel sama efekt? Tuimaks blondeeritud juuksed ja liblikas rinnas siis veel lisaks kirsiks tordil.
Vabandage sarkasmi, aga see Eestis levinud stiilitus on tyytav. Noored on siiski juba palju paremini riides.

 

 

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahtsin kunagi ühte Zimmermanni kleiti osta, mille hind oli üle tuhande euro ja kuna selle pealiskiht oli polüestrist, mitte siidist, siis minust see sinna maha jäigi.

https://www.mytheresa.com/euro_en/designers/zimmermann.html?utm_source=sea_nb&utm_medium=google&utm_campaign=google_sea&ef_id=CjwKCAjwtp2bBhAGEiwAOZZTuE8UY-U2vk3R-vZQklcT25pyIlrDtWjHa3jCyjvV4cjenMSbfCkhOhoC57IQAvD_BwE:G:s&gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjwtp2bBhAGEiwAOZZTuE8UY-U2vk3R-vZQklcT25pyIlrDtWjHa3jCyjvV4cjenMSbfCkhOhoC57IQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&slink=1

kus sa seda näed?

Aaaah, mis õudused! Kes selliseid lilleplahvatusi kannab?

Kes kannavad Zimmermanni?

Kate Middleton, Margot Robbie, Kendall Jenner, Lana Del Rey, Beyonce, Bella Hadid jne.

Korpulentsed prouad siis ilmselt arvavad, et ka nende seljas on neil kleitidel sama efekt? Tuimaks blondeeritud juuksed ja liblikas rinnas siis veel lisaks kirsiks tordil.

Vabandage sarkasmi, aga see Eestis levinud stiilitus on tyytav. Noored on siiski juba palju paremini riides.

Millest sa räägid? Mis korpulentsed prouad?

Mina tõin Zimmermanni näite. Tõsi, ma olen proua, sest ma olen abielus. Aga korpulentne ma ei ole ja noorusega mul ei ole ka probleemi, ma olen 31. Enamus nendest nimedest, on minust vanemad.

Vabandust, aga mind tüütavad inimesed, kes arvavad, et nad teavad täpselt, kes teisel pool ekraani on.

 

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 252 )


Esileht Ilu Kuidas teha näo ringlõikust nii, et keegi ei saa teada?