Esileht Kodunurk Kuidas teha toorest hapukapsast praekapsas?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kuidas teha toorest hapukapsast praekapsas?

Postitas:
Kägu

Tavaliselt ostan jõuludeks purgiga praekapsast, aga nüüd tõi mees poest plastikämbritäie toorest hapukapsast köömnetega. Kuidas sellest praekapsas tehakse? Panen lihtsalt potti hauduma? Lisan midagi? Kaua see poti küpsema peaks?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paned hauduma, maitsestad, kuidas soovid. Lisad nt suitsukonti või -sinki. Või mett, kui on liiga hapu. Hautad tund-poolteist, kuni on sulle parajalt pehme. Ei pea enam praadima, aga võid, kui tahad pruunistada – on ka hea. Peaasi, et kõrbema ei lase. Lihtsalt paned pannile ja segad aeg-ajalt, et põhja ei kõrbeks. Ongi praetud.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurde potti, vett peale pool klaasi või rohkem, ja hautad kaane all paar tundi. Mina panen veidi suhkrut ka või praeleent. Segama peab aeg-ajalt ja jälgima, et põhjas vesi otsa ei saaks, kergesti lähevad kõrbema ilma veeta. Kapsas ise peab olema maitsev, kehvast hapukapsast head praekapsast ei saa. Pannil pole ma kinagi pruunistanud, teen alati suure potitäie, see on ju nii hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panen koos pekise lihaga potti nö praadima. Algul ilma veeta, et võtaks jume juurde. Hiljem vett, suhkrut, veidi soola, valget pipart. Hautan ikka mitu tundi ja vahepeal kontrollin vedeliku taset. Vee ära aurustudes lasen mõni hetk kapsal-lihal jälle pruunistuda, siis keev vesi peale. Seda peab jah jälgima, et põhja ei võtaks. Kapsa happelisus on selleks võimeline küll.
Mul väga suuri potte kodus ei ole, aga ülduselt teen korraga kolm kilo kapsast + umbes kilone lihatükk. Kapsad panen kuumalt purki ja jahtunult külmkappi. Seisavad väga hästi päris kaua.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõulud möödas, aga kirjutan ka. Kui ma mulgikapsast ei tee ja liha nagunii kõrvale pakun, siis ma liha praekapsale ei lisa. Natuke rasvainet potti ja kapsas peale, niimoodi ma kergelt praen enne, et veidi pruuni jumet saada ja segan. Vaadata, et kõrbema ei lähe. Kui pruunisust on olemas, siis lisan vett vähehaalav ja hautan. Maitsestan. Lõpus peaks jääma minimaalselt vedelikku. Maitsestan soola ja suhkruga, oma maitse järgi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega jah, toiduretseptide jaoks on Perekool ainuke koht.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen. Viskasin 900g kapsast koos pudelitäie porteriga potti, lisasin pool klaasi piparkoogitaigna teost üle jäänud tumedat suhkrusiirupit ja tüki võid lisaks, hautasin potis 4 tundi ja sai kapsas missugune!

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen. Viskasin 900g kapsast koos pudelitäie porteriga potti, lisasin pool klaasi piparkoogitaigna teost üle jäänud tumedat suhkrusiirupit ja tüki võid lisaks, hautasin potis 4 tundi ja sai kapsas missugune!

Miinustajatele: kasutasin seda retsepti: https://nami-nami.ee/retsept/7291/%C3%95lles_hautatud_hapukapsas

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

4 tundi tundub üüratu aeg. Kas selle haudumise peale säilis ka mingi kapsa tekstuur?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

4 tundi tundub üüratu aeg. Kas selle haudumise peale säilis ka mingi kapsa tekstuur?

Mina hautasin 3 tundi ja kapsas tuli ülihea. Sealjuures eeldasin, et kapsas on valmis 2 tunniga, aga jätsin tunni varuks. Õigesti tegin.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, kuidas kellelegi meeldib. Ma enamasti üle 1,5 tunni pole hautanud. Aga eks järgmisel päeval soojendades lasen ikka keema uuesti, nii et haudub siis veidi edasi. Pole ka paha, kui pehmemaks läheb.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viskasin

Miks? Miks seda kapsast niisama potti panna ei või?
Aa, õige! Keelelaiend. Mahlakas emakeel. Kuivik-mina olen kade ja kibe ja ei saa perekoolikate suurepärasest keeletajust aru. Just, vabandan!

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen. Viskasin 900g kapsast koos pudelitäie porteriga potti, lisasin pool klaasi piparkoogitaigna teost üle jäänud tumedat suhkrusiirupit ja tüki võid lisaks, hautasin potis 4 tundi ja sai kapsas missugune!

Miinustajatele: kasutasin seda retsepti: https://nami-nami.ee/retsept/7291/%C3%95lles_hautatud_hapukapsas

Suur inime’, mis sa nutad mingi virtuaalse kriipsukese pärast?
Ilmselgelt miinustati sind selle viskamise, mitte retsepti pärast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See aasta juhtus nii, et tõin küll hapukapsa poest ära, aga unustasin osta suitsupõske, millega tavaliselt teen ja kodus üldse mingit sellist liha ollust ei olnud. Võtsin lahti interneti ja leidsin õunamahla variandi, kus käis tõrts võid sees.  Ja väga head kapsad tulid. Ei peagi tegema rasvase lihaga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei peagi tegema rasvase lihaga.

Ei peagi. Siin on lihtsalt ühe nimetuse alla pandud kõik hapukapsad, praekapsad, mulgikapsad jne. Praekapsast tehakse ikka rasvainega, keedukapsaid võib ka palja veega keeta. Kruupidega mulgikapsas on jälle omaette ooper, isiklikult seda ei söögi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin sel aastal porteri ja õunamahlaga, aga mu meelest ei jäänud hea, vaid kuidagi liiga mõrkjas ja järgmisel päeval oli kohe täitsa kehv. Muidu mul ikka kapsad õnnestuvad enamasti. Aga mullemeeldib natuke krõmpsuv kapsas, üle 1,5 tunni üldiselt ei moori neid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul suur malmpott ja teen tavaliselt 3kg korraga kapsast. Lisan mõned lusikatäied tahkunud hane- või pardirasva ning pruuni suhkrut (mesi ei maitse) ja vett. Vett panen jooksvalt juurde ka  Alati küpsetan umbes 4h.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Kodunurk Kuidas teha toorest hapukapsast praekapsas?