Esileht Väikelaps Kuidas teie eelkoolikud ka esimese klassi lapsed hakkama saavad

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kuidas teie eelkoolikud ka esimese klassi lapsed hakkama saavad

Postitas:

Imestan siin .siin ikka nii palju kana emasi kes ei julge oma 6a last uksi jätta.kuidas nad siis koolis kaivad.kas koikidel on lapsehoidja kes toob lapse koolist ja on temaga nii kaua kui te töölt tulete voi kuidas.ei kirjuta paha pärast vaid siin eelmisest teema keegi vastas et ei julge oma 6a last uksi jätta.kuidas siis umbes 15a tagasi lapsed jalutasid uksi ja olid kodus terved päevad kuna vanemad käisid tool

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 20:06; 18.01 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma kunagi seda sama siit küsisin, siis tehti mulle selgeks, et pered kprraldavadki lapse kooli mineku korral oma elu niimoodi ümber, et keegi saaks last kooli viia, tuua või vähemalt temaga koos kodus olla. Reaalselt ma ei usu, et see enamikel võimalik on.
Oma laps hakkas mul sügisel üle päeviti lõunast lasteaiast üksi koju tulema, sest maganud pole ta seal juba aastaid ja viimases rühmas lubatakse lastel vanema avaldusega üksi koju tulla. Ongi üksi kodus kuni mina kuue ajal jõuan, vajadusel helistab ja kui vaja saan töölt korraks koju joosta, ei tööta kaugel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sinuga täiesti nõus,minu meelest siin ikka luulutavad nii et suu suitseb.tahaks neid kõiki naha kes nii korralik ja saab tool käia nii et lapsega kogu aeg koos on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 20:06; 18.01 20:18;
To report this post you need to login first.

Mul laps veel koolis ei käi, aga läheb sügisel ja plaan on selline, et emb-kumb vanaemadest on temaga peale kooli koos (mõlemad vanaemad töötavad graafiku alusel, nii et enamasti on ühel neist ikka vaba päev). Osadel päevadel on lapsel trenn, on samuti plaanis et üks vanaemadest viiks ta trenni või kui vanaemad ei saa, siis käin ise korraks ära töö juurest. Trenn asub minu töökoha läheduses, sealt saaks laps pärast ise minu töö juurde tulla ja siis läheksime pärast koos koju. Mul on endal süda rahul, kui saan asjad nii korraldada, et laps eriti omapäi ei ole. Elame Tallinnas ja see liiklus ja kõik ikkagi hirmutab pisut. Aga saan täiesti aru, et kui vanaemasid pole või elavad kaugel ja kui töö juurest ära käia ei saa päeva jooksul, siis peab lapse varakult iseseisvaks õpetama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle töötan kesklinnas ja näen päeval pidevalt, kuidas väiksed lapsed tänavatel või siis bussis-trollis käituvad ja ausalt, see on jube. Joostakse suvalisel ajal üle tee, loobitakse autosid lumekuulidega, trügitakse/nügitakse (ka libedatel tänavatel sõidutee ääres), mingid nõmedad lällavad väikelaste kambad nii kaubanduskeskuses kui tänaval. No ma ei tea – iseseisvad küll, aga ilmselt käitumisreeglitest pole kuulnudki (ju siis iseseisvumine tähendab vanemate puhul seda, et laps jäetakse omapead ja kogu muusika, las iseseisvub). Ei peagi lapsel kogu aeg sabas olema, aga kui on võimalus 1.klassi last esialgu kooliminekul abistada, siis see on väga teretulnud. Minu laps nt ei tahtnud ka 6-aastaselt üksi kodus olla, no ja siis? Pole ta mingi memmekas ega imelik… Teise lapsega ma ei saa kahjuks kodus olla, kui temal see vanus tuleb ja laps peabki iseseisvam olema. Septembris kavatsen võtta puhkuse ja last aidata. Kui mõnel lapsel pole võimalik, et vanemad või vanavanemad aitaad, siis nad peavadki paratamatult üksi hakkama saama, seal ei olegi midagi vaja ette kujurada. Aga kui see võimalus on, siis ma ei näe küll selles midagi paha, et laps saab koos vanemaga olla. Oleks selliseid võimalusi ainult rohkem!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu laps on 7a, lasteaia viimases rühmas ja üksi kodus olema veel nõus pole (rohkem kui 5-10 min). ma ei näe, et see peaks olema asi, mida ma peaksin nüüd sundima. paljudes euroopa riikides on alla 12a lapse üksi jätmine keelatud. koolis, kuhu laps läheb on pikapäevarühm ja eks ma alguses plaanin ise teha ka lühemaid tööpäevi, et sügisel kooliminek sujuks ilusti. õnneks on meil koolini 500 m maad ja see tee on ammu lapsele selge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Kuidas teie eelkoolikud ka esimese klassi lapsed hakkama saavad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.