Esileht Koolilaps Kuidas teie korteris elavad lapsed 7-9a õues

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kuidas teie korteris elavad lapsed 7-9a õues

Postitas:

Kas sööte ja kohe hommikul lapsed õue või kuidas? Kui tööl ise käiksin siis minu 7a ei ole küll nõus ise õue minema kui autod kihutavad maja ees.Kuidas teil ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui autod kihutavad maja ees, siis ma ei lubakski sinna autode vahele õue. Lapsed 7 ja 11, kui tööle lähen, jäävad koju magama. Ärgates söövad ja toimetavad kodus. Õue lähevad kui sõbrad õues- noorem oma sisehoovis, suurem käib oma sõpradega kaugemal (skatepargis, palliplatsil jne).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps 10aastane, elukoht Tallinna kesklinna servas, suure magistraaltee ääres. Luban teist suve üksinda õue, vahel ka rattaga (kiivriga), kuna valgusfooridest peab kinni, väiksematel kvartaliteedel loodan, et samuti iga kord ikka vaatab, kui teed ületab. Muidugi poistekambas on nad uljust täis. Kuid autojuhid on teinekord äärmiselt lohakad ja kimavad ka kvartaliteedel täie rauga. Ütlen ausalt, iga kord olen natuke murelik. Samas peab ta õppima iseseisvalt liiklema, koolitee nagunii tuleb ju ise ette võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna kortermaja taga on õu, siis nad ongi hommikust õhtuni väljas. Vahel tulevad tuppa sööma-jooma.
Kui elasime kohas, kus liiklus tihe, siis käisin koos nendega. Üksi ei lubanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed 7 ja 9. Me elame suurtest teedest eemal, väike mängupark on maja taga, autod pargivad maja ees, pole probleem neid omapead välja mängima lubada. Aga sinna parimale ja suurele väljakule minemiseks tuleb minna läbi mitme majahoovi, kus autod sõidavad ja suur tee tuleb ka ületada. Seal tahavad nad siiani vaid koos minuga käia.
Aga meie kandis on hoopis mure isehakanud valvepenskaritega, kes maikuus riputasid mitme maja trepikodadele sildid, et iga laps peab oma hoovis mängima ja võõrastele hoovidele pole asja lastel. Iga maja taga on erinevad atraktsioonid meil, 4 maja peale kokku oleks nagu üks korralik mänguväljak. Minu arust hea mõte (esiteks ei kogune kõik ühe maja juurde korraga ja nii liiguvad lapsed rohkem ringi). Nüüd siis aetakse lapsi platsidelt ära, kui just vanemaid kaasas pole, kes lapsi kaitseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Kuidas teie korteris elavad lapsed 7-9a õues

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.