Esileht Erivajadustega laps Kuidas teie lahmuse kooliga rahul olete.

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kuidas teie lahmuse kooliga rahul olete.

Postitas:

Kas sinu lapsele meeldib see kool ja kas ise vanemana oled ka rahul. Aastate tagusest ajast mäletan, et oli halva mainega, aga olen palju positiivset kuulnud???? ja paljud on rahul.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 12:49; 02.05 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sinu lapsele meeldib see kool ja kas ise vanemana oled ka rahul. Aastate tagusest ajast mäletan, et oli halva mainega, aga olen palju positiivset kuulnud???? ja paljud on rahul.

Lahmuse…need kes sealt tulnud ikka täitsa opakad. Kui erivajadus on hea, kui seda pole hoia eemale

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kust te seda võtate, et sealt tulles lapsed opakad on? Ma olen just kuulnud seda, kui laps ültse ei räägi, siis seal käies on laps rääkima õppinud. Kui lapsel puuduvad sotsiaalsed oskused, siis seal käies on laps rahuldavalt neid oskusi õppinud jne. Sinna lähevadki ju lapsed, kes on nn juba sünnist saati opakad ja kooli keskonnd on nii toetav, et lapsel läheb asjad ajaga paremaks, mitte halvemaks. Kuna inimesed ei mõista puudega lapsi ja sellistele koolidele vaadatakse halva pilguga, siis teistele võib tunnduda, et sealt tulevad opakad, aga arvestades laste seisu enne sellisesse kooli minemist, peaks vaatama kogu tuuma, et hoopis lähevad paremaks, kuid tegelikult lapsed õpivad sellistes koolides rohkem, kui eakaaslaste poolt tavakoolides omapäraseid lapsi narrides.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 12:49; 02.05 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps on selle kooli lõpetanud ja oskan vaid kiidusõnu öelda..

Seal töötavad inimesed, kes teevad oma tööd südamega ja annavad laste arengu heaks kogu oma hinge. Eriti toredad on selle kooli peod, kus pannakse piltlikult öeldes ka karud tantsima. Kõik lapsed saavad esineda, nad tahavad ja ootavad oma etteasteid. Samas esinevad tihti ka õpetajad ise. Üks poiss võitis mõned aastad tagasi, koos direktoriga räppides, puuetega laste lauluvõistlusel Grand Prixi. Direktor ei pidanud paljuks temaga koos seda osaliselt duetina olevat räpplugu esitada. Loos olidki nö vastamisi õpilane ja direktor. Spordipool on tugev, käisid varem tihti ka välismaal võistlemas.

Opakateks peetakse ilmselt toimetulekuklassides õppijaid – autistid jne kuigi ka nende areng on seal koolis hämmastav.  Lihtsalt õpiraskustega lapsed lähevad hiljem kutsekoolidesse ja ei erine millegipoolest tavalisetest noortest.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Erivajadustega laps Kuidas teie lahmuse kooliga rahul olete.