Esileht Beebi ja mitmikud -Kuidas teie peate beebi sünnipäeva ?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: -Kuidas teie peate beebi sünnipäeva ?

Postitas:

Küsimus siis pealkirjas. Sooviksin teada kuidas oma beebi sünnipäevasid peate.On kuidagi nii et igakuu kuni poole aastaseni ja siis iga aasta ? Või kuni aastani iga kuu ..?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme ostnud väikse koogi või ise teinud…küünlad peale, teeme pilti…kunagi hea vaadata..arvatavasti ikka aastani nii…;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole sellel igakuisel pidamisel erilist mõtet näinud. Kui pooleaastaseks sai, siis tegin siin salatit ja kooki, paar külalist isegi käis. Järgmine kord siis aastaselt ja edasi nii nagu ikka, üks kord aastas:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeme ise koogi või tordi. Tavaliselt väiksem küpsisetort. Kirjutame peale lapse nime ja kuud. Nii oleme teinud kõikide lastega, nüüd vanim teeb juba ise pisiõele torti:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väike koogike, küünal. Oma perega.
Kavatsen tähistada iga kuu kuni aastaseks saamiseni.
Praegu ju beebil ikkagi nn. \”õrn aeg\”, ehk sellepärast ongi kombeks kuni aastani seda tähtsat päeva igal kuul tähistada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiamaani olen iga kuu koogi teinud/ostnud, küünlad peale ja pilti teinud. Teen nii kuni aastaseks saamiseni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni aastani pidasime kergelt (kook/tort/küünlad) iga kuu pidu. Pooleselt ja pooleteistkümneselt käisis ka mõned külalised lisaks aastasele suuremale peole muidugi. Edaspidi aastas kord. Leian, et on küll mõte esimesel aastal tihedalt tähistada ja pildistada, kuna laps muutub ju kõige kiiremini selles vanuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin iga kuu koogi ning siis lähima pereringiga tähistasime. Küünlad peale ja pilti kah.
Aga see oli pigem selline casual värk, ilma kinkide või suurema tseremooniata. Lihtsalt meile endile verstapostide tähistamine:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuarust on ka naljakas see iga kuu sünnipäeva pidamine ja koogi najal pildistamine:D
Kunagi oli youtubes üks video poisist kes ei olekski pidanud sündima elusalt, aga sündis..Tema sünnipäeva peeti iga päev…aga oli ka põhjust, sest iga päev oli kui kingitus temaga…poiss elas vist 300 päeva kui ma ei eksi…
Mulle tudub see iga kuu pidamine umbes sama asjana…nagu vanemad oleksid õnnelikud et said veel ühe kuu oma lapsega veeta…nagu laps oleks surmavalt haige või midagi, et peab iga kuud täistama kui suurt saavutust oma elus…
Küünlas tähistavad ikka 1 aastat tavaliselt….Umbes et paned 11 kuul 11 küünalt ära ja jätkad jälle 1 küünlaga? 😀

Ise pidasime siis kui sündis väikse istumise, siis kui 6 kuuseks sai(ikkagi pool aastat) ja siis kui 1 aastaseks sai…edasi 2 aastaseks jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule see iga kuu pidamine alguses ei meeldinud.Nüüd aga täitsa armas oma perekeskne komme. Teeme kooki ise ja pilti ka.Suuremad lapsed tahavad tähistada rohkem kui ma ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähistame iga kuu kuni aastani. Ühildasin igakuise tähistamise küpsetamis oskuste parandamisega ehk siis iga kuu küpsetan, teen ise koogi, tordi mida pole varem teinud, järgmisena vist võtan ette Pavlova. Kutsun ka külalisi kuid mitte kunagi ei kutsu sünnipäevale vaid niisama koogile, kohvile, ei tahaks et keegi võtaks seda kui kohustust ka kink tuua vaid lihtsalt külla tulla, koogile hinnang anda ja meeldivalt koos aega veeta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel 4 kuul sõime torti, panime numbriga küünla peale. 5. kuu sünnipäeval aga juhtus nii, et mina olin magamatusest zombi, mehel olid pikad päevad, ei olnud kummalgi isegi jaksu tordi järgi minna, rääkimata iseküpsetamisest, nii et jäi selles mõttes pidamata. 6. kuu sünnipäev sai siis jälle tordiga peetud, edasi pole neid kuusünnipäevi pidanud. Sünnipäevahommikul muidugi teeme lapsele musi ja pai ja soovime õnne 🙂

Kusjuures olen oma pere pilte vaadates tähele pannud, et muul ajal tehtud pildid on palju vahvamad ja loomulikumad, kui need tordiga sünnipäevapildid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Beebi ja mitmikud -Kuidas teie peate beebi sünnipäeva ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.