Esileht Pereelu ja suhted Kuidas teie (töö)graafikud klapivad abikaasaga ning kudas see suhet mõjutab?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kuidas teie (töö)graafikud klapivad abikaasaga ning kudas see suhet mõjutab?

Postitas:

Kuidas teie graafikud klapivad? Kas eelistate rutiini ning argipäevade õhtud koos veeta või on teil kummagil muid tegemisi või erinevad graafikud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abikaasa on tööl E-R 8-17, mina aga graafikuga(12h vahetused, sh. ööd ja nädalavahetused). Kui on mõlemal vaba, siis oleme ikka koos. Muul juhul on kumbki lapsega. kui laps juhtumisi oma isa juures ja mina nt. tööl öösel, siis käib mees sõpradel külas vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on igasuguseid graafikuid olnud. No näiteks mees 3-4 näd ära ja siis 1-2 näd kodus. Või mees E-R ära ja L,P kodus. Või mehel öövahetus. Minul alati normaalajaga töö. Hetkel meil mõlemil normajaga töö ja see ikka kõige parem. Öövahetused ei meeldi. Komandeeringud meeldivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üks töötab koolis, teine haiglas, vahetevahel saame koos olla, vahel mitte. samas võimaldas laste lasteaiaajal selline eluviis paremini sättida lasteaeda viimist-toomist, üks nt viis, teine tõi.
üllatusena tuli just paar päeva tagasi välja meie tööandjate erinev lahkus: mõlema tööandjad annavad töötajatele lahkelt vabu päevi, nt mina saan täiesti vabaks jõulu ja vanaastaõhtu vahemiku ning al 2.jaan ajab üks koosolek teist taga, siis mehel on aasta lõpp totaalselt tihe ja jaanuaris lastakse nädala puhata.
kuna oleme abielus varsti juba ligi 20a, siis ehk ongi mõnusam veidi teisest puhata ka, no ja teismelised rõõmustavad ka, kui koolivaheajal pole mõlemat vanemat korraga nende kallal naaksumas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Abikaasa on tööl E-R 8-17, mina aga graafikuga(12h vahetused, sh. ööd ja nädalavahetused). Kui on mõlemal vaba, siis oleme ikka koos. Muul juhul on kumbki lapsega. kui laps juhtumisi oma isa juures ja mina nt. tööl öösel, siis käib mees sõpradel külas vms.[/tsitaat]

Kuni jutu lõpuni ei osanud kahtlustadagi, et mees ja isa polegi üks ja sama isik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Oleme mõlemad loomingulised, üsna ebakorrapärase graafikuga töötajad. Õnneks saame teataval määral kalendreid klapitada ja teadlikult püüamegi vähemalt korra-paar nädala jooksul ühise vaba õhtu tekitada. Või ühe vaba päeva nädalavahetusel.
Tihedamatel perioodidel ei õnnestu.
Väikesed lapsed saame oma graafikute juures karjatatud suuremate abiga, ainult enda kätest-jalgadest-ratastest jääb vahel väheks küll 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kokku saime, käis mees e-r tööl ja elas teises linnas, nädalavahetuseti oli minu juures ja kui mina olin tööl, siis oli tema lastega. Nüüd elame koos ja töötame samas kohas, üritame oma graafikud nii sättida, et kumbki ikka võimalusel lastega kodus oleks. Paar päeva nädalas toob minu ema väiksema poisi lasteaiast ja on paar tundi meie juures lastega. Ühiseid vabu päevi juhtub maksimaalselt 5 päeva nädalas, kui mingit konkreetset päeva tahame, siis teeme graafilu ka nii. Vabadel päevadel oleme koos, korra 1-2 kuu jooksul käib mees sõpradega väljas. Kui koos tööl oleme olnud, siis teeme koos õhtul süüa ja sööme koos lastega, kui lapsed magama pandud, siis käime pesus ja poeme teki alla ära, räägime seal juttu ja vedeleme ja tegeleme muude asjadega:) Üldiselt teeme kõike koos ja oleme sellised klammerdujad:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil pole sellist aega, kui oleks ärkvel koos. laste pärast käime vaheldumisi tööl. muidugi õhtuid on ikka. nädalas lausa 5 õhtut, kui alates kella u 20. oleme kodus. olemegi kodus ja kuskil ei käi. aga peale tööd õhtul enam ei viitsi midagi teha, sest üks meist läheb järgmine päev tööle.
me siis tegeleme laste ja koduga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu graafik on 4 päeva nädalas, 3 päeva 5h tööl kas hommik või õhtu ja reedeti pikk päev 7.30-17.30, abikasal 4 tööl, 4 vaba, neljast 2 on 12h päeval, 2 on 12h öösel. väga mugav, sest lapsed on alati hoitud ja pisem käib mul tööl kaasas kui mees tööl päeval, aga seda juhtub suht harva(töötan lasteaias). siis kui mehe tääpäevad juhtuvad nv-se peale, just päevatöö, siis on küll tiba kurb, aga seda juhtub ka harva ja üldiselt olen väga rahul et nii töötame. tihti oleme ka terve perega päeval kodus. mulle ongi oluline koosveedetud aeg, mitte raha mida teenime. kui me töötaks 5 p 8-17 siis me veedaks palju vähem aega koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas teie (töö)graafikud klapivad abikaasaga ning kudas see suhet mõjutab?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.