Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas teil auto ostetud?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 70 )

Teema: Kuidas teil auto ostetud?

Postitas:

Täiesti uus auto salongist (õigemini tellimisega). Kogusin raha ja ostsin ise välja. Laenu ega liisingut ei kasutanud. Auto hind oli ca 20 000 eurot (tingisin päris kõvasti).

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.07 05:43; 26.07 11:45; 26.07 19:42; 27.07 01:44; 27.07 22:59; 28.07 00:02; 28.07 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti uus auto salongist (õigemini tellimisega). Kogusin raha ja ostsin ise välja. Laenu ega liisingut ei kasutanud. Auto hind oli ca 20 000 eurot (tingisin päris kõvasti).

Mis sara see uuena 20 000 maksab? Dacia?

+4
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti uus auto salongist (õigemini tellimisega). Kogusin raha ja ostsin ise välja. Laenu ega liisingut ei kasutanud. Auto hind oli ca 20 000 eurot (tingisin päris kõvasti).

Mis sara see uuena 20 000 maksab? Dacia?

avensise võib ka 20000ga saada, kui kõiki lisasid ei taha

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 09:04; 26.07 17:39; 27.07 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti uus auto salongist (õigemini tellimisega). Kogusin raha ja ostsin ise välja. Laenu ega liisingut ei kasutanud. Auto hind oli ca 20 000 eurot (tingisin päris kõvasti).

Mis sara see uuena 20 000 maksab? Dacia?

Toyota Avensis. Isegi natukene alla 20 000 euro maksis, aga juba mõni aasta tagasi. Kõik lisad, mida soovisin on ilusti küljes. Nagu ütlesin, siis sain päris kõvasti tingida, kuna töötan asutuses, mis on konkreetse autopoe koostööpartner.

Olen väga rahul. Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas. Seni ei ole pidanud rohkem kulutusi tegema kui garantiihooldus.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.07 05:43; 26.07 11:45; 26.07 19:42; 27.07 01:44; 27.07 22:59; 28.07 00:02; 28.07 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti uus auto salongist (õigemini tellimisega). Kogusin raha ja ostsin ise välja. Laenu ega liisingut ei kasutanud. Auto hind oli ca 20 000 eurot (tingisin päris kõvasti).

Mis sara see uuena 20 000 maksab? Dacia?

Sul on ka ainult perekooli pakett?
Dacia on alla 10
Väga palju kõigi lisadega normaalseid autosid saab 20 ga

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.07 12:22; 26.07 02:08; 26.07 09:40; 26.07 20:45; 27.07 09:24; 02.08 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga palju kõigi lisadega normaalseid autosid saab 20 ga

BMW-d, Audit, Mersut? Ei saa!

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 23:40; 26.07 21:12; 27.07 18:17; 28.07 13:16; 28.07 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga palju kõigi lisadega normaalseid autosid saab 20 ga

BMW-d, Audit, Mersut? Ei saa!

Minu jaoks on Toyota Avensis ka auto.

Näe, ajaviite all keegi kurdab, et Audi A6 on mugav küll, aga laguneb, mis hirmus.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.07 05:43; 26.07 11:45; 26.07 19:42; 27.07 01:44; 27.07 22:59; 28.07 00:02; 28.07 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga palju kõigi lisadega normaalseid autosid saab 20 ga

BMW-d, Audit, Mersut? Ei saa!

Minu jaoks on Toyota Avensis ka auto.

Näe, ajaviite all keegi kurdab, et Audi A6 on mugav küll, aga laguneb, mis hirmus.

Huvitav et inimesed arvavad, et kõik odavad autod on ebamugavad.
Olen proovinud Daciat, tõesti pole mugav aga sõidab, Kia ja Honda, lärm tuleb sisse ja kuidagi puised, Citroëni uuemad oli väga hea vedrustusega ja ka varustusega, škoda kodiaq oli samuti ülihea ja poole odavam, kui võtta mõne kallima margi samu lisasid täis autot.
Ja üldse volkswagen, seat ja škoda tulevad samast tehasest, lihtsalt hind on erinev, sest mõni häbeneb škodasse istuda 🙂
No ikka et käekott PEAB 4000 firmaks olema, mis siis et 400 ne mahutab sama.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.07 12:22; 26.07 02:08; 26.07 09:40; 26.07 20:45; 27.07 09:24; 02.08 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga palju kõigi lisadega normaalseid autosid saab 20 ga

BMW-d, Audit, Mersut? Ei saa!

BMW-d ostab ainult ajupuudega isik 😀
normaalsest autost on see kaugel

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 09:04; 26.07 17:39; 27.07 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Autolaenuga, kuna summa oli liisinguks liiga väike.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene auto – raha eest kohe välja ostetud võõra käest.
Teine auto – raha eest kohe välja ostetud tuttava käest.
Kolmas auto – raha eest kohe välja ostetud esindusest.
Neljas auto – liisitud, veel maksmine pooleli.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

BMW-d ostab ainult ajupuudega isik ????
normaalsest autost on see kaugel

Appi, kui rumal! Mis sulle täpselt BMW juures pole meeldinud, kui sul see olnud on?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 23:40; 26.07 21:12; 27.07 18:17; 28.07 13:16; 28.07 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin oma vana sara kohe välja. Remondi peale on ka kenasti kulunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

BMW-d ostab ainult ajupuudega isik ????

normaalsest autost on see kaugel

Appi, kui rumal! Mis sulle täpselt BMW juures pole meeldinud, kui sul see olnud on?

Mul on olnud ka BMW. No ei meeldinud. Lihtsalt, kõik inimesed ei identifitseeri end auto ja automarkide järgi. See, et sina enda ja teiste levelit selle järgi arvestad, näitab, et sul on mingid kompleksid sellel teemal. Täiskasvanud, enesekindlad ja normaalsel järjel inimesed seda ei tee. Neile on auto tarbeese, mitte fa-fa-faa! mul on sinust kallim auto, teema.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.07 05:43; 26.07 11:45; 26.07 19:42; 27.07 01:44; 27.07 22:59; 28.07 00:02; 28.07 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud ka BMW. No ei meeldinud. Lihtsalt, kõik inimesed ei identifitseeri end auto ja automarkide järgi. See, et sina enda ja teiste levelit selle järgi arvestad, näitab, et sul on mingid kompleksid sellel teemal. Täiskasvanud, enesekindlad ja normaalsel järjel inimesed seda ei tee. Neile on auto tarbeese, mitte fa-fa-faa! mul on sinust kallim auto, teema.

Eks sinusuguse jaoks on ka riided tarbeesemed ja kodu on elukoht, kus peab ainult vajalik olemas olema. Halli massi peab ka olema, et edukamad silma paista saaksid. Loomulikult näen hea välja, kannan ilusaid riideid, sõidan luksusliku autoga ning elan villas. Miks peaksin teisiti elama, kui saan seda võimaldada?

PS: BMW ei sobigi sinusugusele uimasele ja igavale, seega täitsa mõistan, miks ei meeldinud. Ilmselt oli tegemist ka vana rullnokkade saraga.

Tunnen mitmeid rikkaid inimesi, keegi neist ei sõida lihtsalt tarbeesemega, st sõidavad küll, aga selle hind jääb 100 tuhande kanti.

Eks ta ole…!

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.07 05:43; 26.07 11:45; 26.07 19:42; 27.07 01:44; 27.07 22:59; 28.07 00:02; 28.07 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt, kõik inimesed ei identifitseeri end auto ja automarkide järgi. See, et sina enda ja teiste levelit selle järgi arvestad, näitab, et sul on mingid kompleksid sellel teemal. Täiskasvanud, enesekindlad ja normaalsel järjel inimesed seda ei tee.

Seda õpetati juba ülikoolis, et kell, auto ja kinnisvara on staatuse sümbolid.
Sa ei ole kuulnud?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 23:40; 26.07 21:12; 27.07 18:17; 28.07 13:16; 28.07 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt, kõik inimesed ei identifitseeri end auto ja automarkide järgi. See, et sina enda ja teiste levelit selle järgi arvestad, näitab, et sul on mingid kompleksid sellel teemal. Täiskasvanud, enesekindlad ja normaalsel järjel inimesed seda ei tee.

Seda õpetati juba ülikoolis, et kell, auto ja kinnisvara on staatuse sümbolid.

Sa ei ole kuulnud?

Õige muidugi. Sa oled see koll, kes elab Lasnamäe 1-toalises, aga akna all seisab limusiin 😀 Kogu palk kulub liisingu peale ja kuu lõpus ostad kiirlaenu eest leiba.

Ma tunnen mitut väga rikast inimest, kes saavad endale kõike lubada, aga auto on a la 15 aastat vana parsa. Auto on tarbeese ja normaalsele, kompleksideta inimesele ei oma tähtsust sellega kellelegi silma jääda.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.07 05:43; 26.07 11:45; 26.07 19:42; 27.07 01:44; 27.07 22:59; 28.07 00:02; 28.07 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige muidugi. Sa oled see koll, kes elab Lasnamäe 1-toalises, aga akna all seisab limusiin ???? Kogu palk kulub liisingu peale ja kuu lõpus ostad kiirlaenu eest leiba.

Ma tunnen mitut väga rikast inimest, kes saavad endale kõike lubada, aga auto on a la 15 aastat vana parsa. Auto on tarbeese ja normaalsele, kompleksideta inimesele ei oma tähtsust sellega kellelegi silma jääda.

Hahhaa, ära unista. Mu esimene 1-toaline, mis mulle kuulus, asus kesklinnas ja vanust oli siis mul 10 aastat. Saan endale kõike lubada ja luban ka.
Ju minu tutvusringkonnas on siis kompleksides inimesed. Kuigi Eestis lugupeetud ja rikaste TOP-is 🙂 Ma ei tunne mitte kedagi, kes 15.a. vana parsaga sõidaks. See mingi teise Eesti teema vist.

+2
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 23:40; 26.07 21:12; 27.07 18:17; 28.07 13:16; 28.07 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju minu tutvusringkonnas on siis kompleksides inimesed. Kuigi Eestis lugupeetud ja rikaste TOP-is ???? Ma ei tunne mitte kedagi, kes 15.a. vana parsaga sõidaks. See mingi teise Eesti teema vist.

meil oli just eile õhtul peres teemaks see autokuulutus: https://www.osta.ee/rx8-mazda-141483813.html
nunnu, punane ja pere pesamunal juba piisavalt raha kogutud, et see omale osta, kuid… nagu pere meespere lõpuks otsustas: ostuks võib raha jätkuda, aga varuosasid on sellele peenele pillile raske isegi tikutulega otsida, isa ja vanem vend mõlemad soovitasid ostuhuvilisele, et too pigem mingi kergemini parandatava rondi omale alustuseks ostaks.
auto ost on nagu purjeka ost: lisaks ostuhinnale tuleb vaadata ka ülalpidamise hinda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 13:36; 28.07 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud elus 5 kasutatud autot ja 40. sünnipäevaks otsustasin, et aitab-ei taha enam kogu aeg käia töökoja vahet ja muretseda, et mis jälle viga ja kuidas parandada jne. Ostsin poest uue auto-sissemaks 7000 ja kuumaks liisingul 130,jääk on 4000 mille kavatsen ümber vormudtada lõpus uueks liisinguks. Või kui saab 5a täis, siis võtan uue. Ei jõua enam tegeleda remondiprobleemidega. Üks mure vähem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kogusin raha – ligi aasta otsa panin iga kuu palgast kõrvale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ütle mis auto mul on, arvake ise ????

Dacia ei ole vihjeks

Auto on ikka ilus ja kõikide lisadega, eeltöö tegin enne korraliku, aga ma ei ole nii rikas, et ostaksin uuena mõne BMW, Audi või Mercedese. Ma ostsin sõidumugavuse ja endale sobiva auto ja veel soodsalt. Käisin salongid läbi, ütlesin oma soovi ja selle mis rahaga tahan saada uut autot. Kõik tegid pakkumise ja hakkasid müüma..ja lasid hinda alla, ei ostnud ka demoautot, sest kui uus siis ikka selline mille spidomeetril läbitud kilomeetrite arv ühenumbriline.

Deomoautot on iga proovija erinevat moodi retsinud.

Ostsin laoauto, st.ise ei pannud enda soovi järgi autot kokku vaid otsisin parasjagu müügis olevate uute, juba esinuses sees olevate autode hulgast, ja mul oli manuaalkasti soov ???? see toob samuti hinna alla, sisse maksin mõned tuhanded, mitte kahekohalise summa.

17 tolline valuvelg, tagurdamiskaamerad, tagant ja ülevalt, sees värviline mugav ekraan, tulede vahetaise automaatika, klaasipesuautomaatika, joonte vahele parkimine on võimalik automaatselt teha jms. püsikiirus ,kõik elektrilised aknad ja esiistmete soojendused…see lisade loetelu on pikk

Nissan

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.07 20:46; 24.07 21:28; 28.07 22:20; 28.07 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige muidugi. Sa oled see koll, kes elab Lasnamäe 1-toalises, aga akna all seisab limusiin ???? Kogu palk kulub liisingu peale ja kuu lõpus ostad kiirlaenu eest leiba.

Ma tunnen mitut väga rikast inimest, kes saavad endale kõike lubada, aga auto on a la 15 aastat vana parsa. Auto on tarbeese ja normaalsele, kompleksideta inimesele ei oma tähtsust sellega kellelegi silma jääda.

Hahhaa, ära unista. Mu esimene 1-toaline, mis mulle kuulus, asus kesklinnas ja vanust oli siis mul 10 aastat. Saan endale kõike lubada ja luban ka.

Ju minu tutvusringkonnas on siis kompleksides inimesed. Kuigi Eestis lugupeetud ja rikaste TOP-is ???? Ma ei tunne mitte kedagi, kes 15.a. vana parsaga sõidaks. See mingi teise Eesti teema vist.

Buratinoke!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.07 20:46; 24.07 21:28; 28.07 22:20; 28.07 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liisinguga ja see on nüüdseks ka ära makstud ja unustatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene auto sai üldse õega kahepeale ostetud. Olin siis 22 ja just juhiloa saanud. Liisisime. Hiljem jäi auto õele.
Järgmise kasutatud auto jälle võtsin liisingusse. Siis kohtusin oma praeguse mehega. Tema otsus oli, et tema müüb oma auto maha ja mina oma auto ja ostame ühe auto. Tal oli veel lisaks tööauto. Sai ostetud jube koledik. Pidin oma silmad peast välja nutma, aga mis teha. Järgmise auto ostu eel oli meil jälle suur riid. Mina arvasin ühte, tema teist. Seekord jäi minu sõna peale ja võtsime liisingusse aasta vana korraliku auto. Oli demoauto olnud ja läbisõit 9000. Varustus korralik, hele nahksisu jne. See oli juba minu meelejärele. Aasta vist maksin liisingut ja siis sai see auto välja ostetud. Ja see auto on meil tänaseni. Nüüd juba 13 aastat vana, aga vähe sõitnud. Remondis on ka vaid mõned loetud korrad käinud. Ikka kipub olema nii, et mehe diiselauto oluliselt ökonoomsem ja pikemaid reise saab sellega teha.

Nüüd vaatan jälle autosid. Unistan. Kui mehele räägin, et müügis see ja see auto, siis teeb ta need kõik maha. Milleks jälle maja ette seisma mingi kallis “plekkkärakas”? Ma mõnikord mõtlen, miks küll mul ei ole autopedest meest. Tema aga sõidaks ükskõik, mis saraga. Ja ta sõidabki konkreetselt ühe autoga niikaua, kuni selle saab romulasse lükata. Minu palk aga ei võimalda näiteks paar-kolm aastat vana 24tuh maksvat sõidukit osta. Samas ma mingit pisikest lahjat naistekat ka ei taha. Meil kolm last ja suur koer, kes kõik peavad ära mahtuma. Lisaks olen veel nelikveolise autoga harjunud talvel sõitma ja seepärast ma esiveolisi üldse ei vaata. Unistan Subaru Outbackist.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd vaatan jälle autosid. Unistan. Kui mehele räägin, et müügis see ja see auto, siis teeb ta need kõik maha. Milleks jälle maja ette seisma mingi kallis “plekkkärakas”? Ma mõnikord mõtlen, miks küll mul ei ole autopedest meest.

Meil on täpselt vastupidi 🙂
Mees muudkui vaatab kõikvõimalikke reklaame ja kuulutusi, üle nädala käib jälle välja, et võiks ju selle või tolle osta ja minu auto maha müüa. Mul on hästi pisike “poekott”, millega ma olen väga rahul. Üksi sõidan, peamiselt lühikesi linnatiire. Ülimugav parkida.
3 aastat juba pareerin ta tahtmisi. No ei ole mul soovi oma autot välja vahetada.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 12:07; 29.07 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes te olete auto ostuks raha kogunud, et kaua kogusite ja millise summa eest auto osteti?
Meie peres hakkas auto(de) liisimine 2006a, kuna peetud autode pidevast putitamisest sai siiber ja olemasolev (üleliigne) raha läks oma ettevõtmise stardikapitali. Seni liisimisse võetud vaid uued autod ning meil on finantsiliselt mõtekam autod liisida, kui see nö oma rahaga välja osta.
Seni olen autot valides lähtunud põhimõttest, et masin on tarbeese, lisades tollesse ka mugavust, a nii, et hind üle mõistuse kosmosesse ei triiviks. Ja, no teadmine, et korras (garantiiga) masin on kohe võtta ja uha kuhu iganes, maksab ka midagi. (Samas, ei tee maha peetud masina ostmise mõtet. Lihtsalt… igale oma)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes te olete auto ostuks raha kogunud, et kaua kogusite ja millise summa eest auto osteti?

ei ole ostnud kallimaid autosid kui 15000 ja vaba raha oli kohe olemas, ei pidanud koguma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.07 12:03; 25.07 21:55; 26.07 09:02; 01.08 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 2 korda liisingut kasutanud. Mõlemal korral oli kuidagi emotsionaalselt raske iga kuu auto eest nii palju raha välja käia. Lisaks oli ka suurem eluasemelaenu makse, mis kokkuvõttes kergitas igakuist püsikulu. Viimased 2 autot olen kohe välja ostnud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aasta tagasi uuena liisingusse võetud linnamaastur, 1,99% oli liisingu protsent, sisse maksin kogu tol hetkel kontol oleva vaba raha, see oli suurem kui 10% auto hinnast, lihtsalt et kuumaks oleks väiksem. Praegu maksan ligi 200 eurot kuus ja kasko eest 22 eurot, aasta liikluskindlustus oli 32 eurot, ja aastas korra toimuv hooldus läks kokku 300 eurot. Minu meelest oma kasutatud autodesse olema ma aastate lõikes ikka kordades rohkem pidanud kulutama.

Kasko olen teinud kõige parema mis pakkumises on. Selleks tegin korraliku eeltöö, ei võtnud panga pakutut esimest varianti ega ka turul leiduvatest kõige odavamat varianti vaid uurisin, mis selle hinna sees ka on. Liisingperiood on sama pikk kui auto tehasegarantii. Pärast seda annan auto tagasi ja võtan uue. Võibolla pole kõige mõistlikum aga kindlasti kõige mugavam, tehniliste jamade eest kaitseb tehasegarantii ja muu eest kasko.

See, et auto ilmtingimata minu nimel peab olema, ei ole täna küll oluline, eks viimase kahekümne aasta jooksul on neid minu nimel autoid üksjagu olnud ???? Keskealiseks saamise rõõm, ühel hetkel võib ennast ka juba uute asjadega hellitama hakata, paarkümmend aastat tööd tehtud ja vaeva nähtud.

Mulle on tähtis, et mu kodu on minu nimel ja tänaseks laenuvaba Ja kui mu sissetulek lubas poest tutika auto kasutamist “osta” siis seda ma ka tegin. Kui oleks teadnud, et need lisad ja kaamerad ja kõik muu nii palju elu mugavaks teevad, oleks juba varem tehaseauto ostnud, mitte kellegi peetud autosid pidanud remontima ????

Mille yle sa siin ometi kelgid? Ma ei kujuta ette, kui odava ja vähevõimsa auto kasko on vaid 22.- kuus ning liikluskindlustus aastas 32.-???? Kõlab uskumatult. Pigem nagu jalgratta ostsid vist:)
Lisad ja kaamerad ja tehasegarantii on teistel ka, mitte ainult sinul:)

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 02:22; 02.08 01:46; 02.08 01:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 70 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas teil auto ostetud?