Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas teil auto ostetud?

Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )

Teema: Kuidas teil auto ostetud?

Postitas:

aasta tagasi uuena liisingusse võetud linnamaastur, 1,99% oli liisingu protsent, sisse maksin kogu tol hetkel kontol oleva vaba raha, see oli suurem kui 10% auto hinnast, lihtsalt et kuumaks oleks väiksem. Praegu maksan ligi 200 eurot kuus ja kasko eest 22 eurot, aasta liikluskindlustus oli 32 eurot, ja aastas korra toimuv hooldus läks kokku 300 eurot. Minu meelest oma kasutatud autodesse olema ma aastate lõikes ikka kordades rohkem pidanud kulutama.

Kasko olen teinud kõige parema mis pakkumises on. Selleks tegin korraliku eeltöö, ei võtnud panga pakutut esimest varianti ega ka turul leiduvatest kõige odavamat varianti vaid uurisin, mis selle hinna sees ka on. Liisingperiood on sama pikk kui auto tehasegarantii. Pärast seda annan auto tagasi ja võtan uue. Võibolla pole kõige mõistlikum aga kindlasti kõige mugavam, tehniliste jamade eest kaitseb tehasegarantii ja muu eest kasko.

See, et auto ilmtingimata minu nimel peab olema, ei ole täna küll oluline, eks viimase kahekümne aasta jooksul on neid minu nimel autoid üksjagu olnud ???? Keskealiseks saamise rõõm, ühel hetkel võib ennast ka juba uute asjadega hellitama hakata, paarkümmend aastat tööd tehtud ja vaeva nähtud.

Mulle on tähtis, et mu kodu on minu nimel ja tänaseks laenuvaba Ja kui mu sissetulek lubas poest tutika auto kasutamist “osta” siis seda ma ka tegin. Kui oleks teadnud, et need lisad ja kaamerad ja kõik muu nii palju elu mugavaks teevad, oleks juba varem tehaseauto ostnud, mitte kellegi peetud autosid pidanud remontima ????

Mille yle sa siin ometi kelgid? Ma ei kujuta ette, kui odava ja vähevõimsa auto kasko on vaid 22.- kuus ning liikluskindlustus aastas 32.-???? Kõlab uskumatult. Pigem nagu jalgratta ostsid vist:)
Lisad ja kaamerad ja tehasegarantii on teistel ka, mitte ainult sinul:)

ei ütle mis auto mul on, arvake ise ????

Dacia ei ole vihjeks

Auto on ikka ilus ja kõikide lisadega, eeltöö tegin enne korraliku, aga ma ei ole nii rikas, et ostaksin uuena mõne BMW, Audi või Mercedese. Ma ostsin sõidumugavuse ja endale sobiva auto ja veel soodsalt. Käisin salongid läbi, ütlesin oma soovi ja selle mis rahaga tahan saada uut autot. Kõik tegid pakkumise ja hakkasid müüma..ja lasid hinda alla, ei ostnud ka demoautot, sest kui uus siis ikka selline mille spidomeetril läbitud kilomeetrite arv ühenumbriline.

Deomoautot on iga proovija erinevat moodi retsinud.

Ostsin laoauto, st.ise ei pannud enda soovi järgi autot kokku vaid otsisin parasjagu müügis olevate uute, juba esinuses sees olevate autode hulgast, ja mul oli manuaalkasti soov ???? see toob samuti hinna alla, sisse maksin mõned tuhanded, mitte kahekohalise summa.

17 tolline valuvelg, tagurdamiskaamerad, tagant ja ülevalt, sees värviline mugav ekraan, tulede vahetaise automaatika, klaasipesuautomaatika, joonte vahele parkimine on võimalik automaatselt teha jms. püsikiirus ,kõik elektrilised aknad ja esiistmete soojendused…see lisade loetelu on pikk

Need asjad, mida siin loetled, on tegelikult elementaarne baas ju. Ei mingit luksust. Manuaalkastist ma ei räägigi, see on kõike muud, kui mugav ja lisadega auto:)
Aga peaasi, et sa ise arvad, et sul jube vinge masin.
Iga kell ostaks enne kalli auto esinduse demoautona, aga need paraku su eelarvesse ei mahtunud.
Proovi kunagi sõita, siis saad aru, mis on mugav ja tänapäevane auto.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 02:22; 02.08 01:46; 02.08 01:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aasta tagasi uuena liisingusse võetud linnamaastur, 1,99% oli liisingu protsent, sisse maksin kogu tol hetkel kontol oleva vaba raha, see oli suurem kui 10% auto hinnast, lihtsalt et kuumaks oleks väiksem. Praegu maksan ligi 200 eurot kuus ja kasko eest 22 eurot, aasta liikluskindlustus oli 32 eurot, ja aastas korra toimuv hooldus läks kokku 300 eurot. Minu meelest oma kasutatud autodesse olema ma aastate lõikes ikka kordades rohkem pidanud kulutama.

Kasko olen teinud kõige parema mis pakkumises on. Selleks tegin korraliku eeltöö, ei võtnud panga pakutut esimest varianti ega ka turul leiduvatest kõige odavamat varianti vaid uurisin, mis selle hinna sees ka on. Liisingperiood on sama pikk kui auto tehasegarantii. Pärast seda annan auto tagasi ja võtan uue. Võibolla pole kõige mõistlikum aga kindlasti kõige mugavam, tehniliste jamade eest kaitseb tehasegarantii ja muu eest kasko.

See, et auto ilmtingimata minu nimel peab olema, ei ole täna küll oluline, eks viimase kahekümne aasta jooksul on neid minu nimel autoid üksjagu olnud ???? Keskealiseks saamise rõõm, ühel hetkel võib ennast ka juba uute asjadega hellitama hakata, paarkümmend aastat tööd tehtud ja vaeva nähtud.

Mulle on tähtis, et mu kodu on minu nimel ja tänaseks laenuvaba Ja kui mu sissetulek lubas poest tutika auto kasutamist “osta” siis seda ma ka tegin. Kui oleks teadnud, et need lisad ja kaamerad ja kõik muu nii palju elu mugavaks teevad, oleks juba varem tehaseauto ostnud, mitte kellegi peetud autosid pidanud remontima ????

Mille yle sa siin ometi kelgid? Ma ei kujuta ette, kui odava ja vähevõimsa auto kasko on vaid 22.- kuus ning liikluskindlustus aastas 32.-???? Kõlab uskumatult. Pigem nagu jalgratta ostsid vist:)

Lisad ja kaamerad ja tehasegarantii on teistel ka, mitte ainult sinul:)

ei ütle mis auto mul on, arvake ise ????

Dacia ei ole vihjeks

Auto on ikka ilus ja kõikide lisadega, eeltöö tegin enne korraliku, aga ma ei ole nii rikas, et ostaksin uuena mõne BMW, Audi või Mercedese. Ma ostsin sõidumugavuse ja endale sobiva auto ja veel soodsalt. Käisin salongid läbi, ütlesin oma soovi ja selle mis rahaga tahan saada uut autot. Kõik tegid pakkumise ja hakkasid müüma..ja lasid hinda alla, ei ostnud ka demoautot, sest kui uus siis ikka selline mille spidomeetril läbitud kilomeetrite arv ühenumbriline.

Deomoautot on iga proovija erinevat moodi retsinud.

Ostsin laoauto, st.ise ei pannud enda soovi järgi autot kokku vaid otsisin parasjagu müügis olevate uute, juba esinuses sees olevate autode hulgast, ja mul oli manuaalkasti soov ???? see toob samuti hinna alla, sisse maksin mõned tuhanded, mitte kahekohalise summa.

17 tolline valuvelg, tagurdamiskaamerad, tagant ja ülevalt, sees värviline mugav ekraan, tulede vahetaise automaatika, klaasipesuautomaatika, joonte vahele parkimine on võimalik automaatselt teha jms. püsikiirus ,kõik elektrilised aknad ja esiistmete soojendused…see lisade loetelu on pikk

Need asjad, mida siin loetled, on tegelikult elementaarne baas ju. Ei mingit luksust. Manuaalkastist ma ei räägigi, see on kõike muud, kui mugav ja lisadega auto:)

Aga peaasi, et sa ise arvad, et sul jube vinge masin.

Iga kell ostaks enne kalli auto esinduse demoautona, aga need paraku su eelarvesse ei mahtunud.

Proovi kunagi sõita, siis saad aru, mis on mugav ja tänapäevane auto.

See. et Sina ei oska soodsaid pakkumisi kindlustusest ja auto poest saada, ei tähenda et mitte keegi ei oska ja see, et sa oma varasema sõiduajaloo tõttu ei saa saa soodsamat liikluskindlustust, pole ka minu süü 🙂

Suur pereauto on meil kallis ja kaasaegne ( ja automaatkastiga ning neliveoga) aga üksinda linnas või laste transportimiseks trenni, sobb minu 1,6 liitrise mootoriga auto . Kirjutasin rohkme lahti mitte kelkimiseks vaid olin päriselt üllatunud, et nii normaalse auto sain 3 x odavama hinnaga kui meie pereauto. Inimesed ei oska arvatagi, et on olemas alternatiive vanema remontivaja kasutatud auto pidamisele, ja uus auto ei ei ole tänapäeval enam ülikallis vaid ka omades keskmist palka, võib lubada endale sõitmist autoga, mida ei pea remonti viima.
Kasutusliising, täiskasko ja tehasegarantii on need võlusõnad ja autot ei pea iga hinna eest omama või välja ostma, ma seni olen jah seda teinud aga edaspidi kavatseme meie pere kõiki autosid hakata peale tehasegarantiid uuema vastu välja vahetama. Võibolla jah kui lapsed oma esimest autot tahavad, siis päris uut ei saa ja ehk ma lasen oma manuaalkastiga autoga neil enne sõitmise käppa saada, automaadiga oskab igaüks sõita 🙂 talvel on neid esimese libadega ikka maanteekraavaides näha.

Ma hea meelega reklaamiks oma autot, aga siis ütleb keegi, et tegelikult töötan sela firmas ja meil on laoautosid liiga palju seisma jäänud.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.07 12:22; 26.07 02:08; 26.07 09:40; 26.07 20:45; 27.07 09:24; 02.08 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu naine oli rase ja sõitsin ta oma vana autoga haiglasse. Sel päeval sadas tugevalt vihma ja elame kõigist suurematest linnadest natuke eemal, nii et vihmade ajal lähevad teed poriseks. Jäime mudasse kinni. Ma ei saanud välja ja hakkasin paanikasse minema. Nii et pärast minu sündi ostsime maasturi aadressilt http://www.landrover.ee/, sest me ei tahtnud, et midagi sarnast korduks.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand kui haledad te olete

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu palk aga ei võimalda näiteks paar-kolm aastat vana 24tuh maksvat sõidukit osta. Samas ma mingit pisikest lahjat naistekat ka ei taha. Meil kolm last ja suur koer, kes kõik peavad ära mahtuma. Lisaks olen veel nelikveolise autoga harjunud talvel sõitma ja seepärast ma esiveolisi üldse ei vaata. Unistan Subaru Outbackist.

Uue Foresteri saad 27 tuhandega basic mudeli, heledat nahksisu selle eest ilmselt ei saa.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on autolaen, (kasutatud auto, 15aastat vana, hetkel 240€/kuu maksan).

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uus auto salongist (nüüdseks 3-aastane), raha on lihtsalt kogunenud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ainus, kellel liising

mul ka liising

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kapitalirent

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 aastat tagasi võtsin Swedist 14000 laenu, lisasin veel omalt poolt ja tõin Saksast 2 aastat vana auto (20000 oli läbisõit), 17500 maksin. Maksan pangale 300 kuus tagasi ja muud muret polegi. Varem oli pidevalt üks rontide remont.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas teil auto ostetud?