Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kuidas teil praegu maskidega on?

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Teema: Kuidas teil praegu maskidega on?

Postitas:

Mis te siin vastanud inimesed olete kõik kodutööl või, et kord nädalas poodi ja kogu vajadus mask ette panna?

Ühistransporti ei kasuta, liigun jalgsi.

Töökohas maski ei pea kasutama.

Üritustel, kinos jms ei käi, sest ei kujuta ette nii pikalt maski kandmist, et kaks tundi kontserti või filmi vaadata maskis.

Mina olen see “passiomanik”, kes tegelikult oma passiga kuskil ei käi.

Niimoodi neid maske ei kulu jah.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on koti välistaskus maske laias valikus. On paar seda tavaist helesinist, kannan ühe jupi ja viskan ära. Jupp = näiteks üks kiire apteegiskäik ja siis natuke hiljem samal päeval poeskäik. Ikka ühe päeva piires 1-2-3 lühikest käiku. Katsun võimalikult vähe neid kasutada, liiga loodustreostav minu nappide sellekohaste teadmiste juures. Kahe aastaga või mis see aeg umbes on, olen sajasest pakist ära kasutanud vähem kui kolmandiku. Aga kaasas on mul neid kasutamata kujul 4-5, et oleks kindlasti võtta.

Siis on mul kaks erinevat kangasmaski. Üks on rohkem naljaasi ja see on kotis kaasas, kannan seda see 1,5 minutit, kui paar korda nädalas töökohal fuajee läbin üles minnes ja 1,5 minutit tagasiteel. Fuajee on pea alati inimtühi. Pesen kui meelde tuleb, paar korda kuus ehk.

Ja siis on mul vahefiltriga natuke “peenem” mask, seda ma niisama kaasas ei kanna. Kui aga on vaja minna mingisse eriti rahvatihedasse (sise)ruumi, on mul ffp2 maske. Need maskid saavad sinist lampi öösiti. Muidugi ainult siis, kui oleme kasutanud. Kas sellest abi on ja kui palju, ei huvitu. Pereliige korraldas ja tore on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uhh, kui rõvedad naised kes ühte maski  pidevalt kannavad. Loodan, et oma pesu vahetate ikka igapäevaselt

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uhh, kui rõvedad naised kes ühte maski pidevalt kannavad. Loodan, et oma pesu vahetate ikka igapäevaselt

Ma ei kannagi pesu igapäevaselt, kodukontori mõnud 😀

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uhh, kui rõvedad naised kes ühte maski pidevalt kannavad. Loodan, et oma pesu vahetate ikka igapäevaselt

Ma ei kannagi pesu igapäevaselt, kodukontori mõnud ????

Kodukontoris tee mis tahad ja ära arva, et mind  huvitab kas kannad pesu.

Aga, kuidas saab üks haritud inimene panna võidunud lapi oma suu ümber?

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan üht ühekordset maski umbes 2-3 nädalat. Ei näe probleemi.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uhh, kui rõvedad naised kes ühte maski pidevalt kannavad. Loodan, et oma pesu vahetate ikka igapäevaselt

Ma ei kannagi pesu igapäevaselt, kodukontori mõnud ????

Kodukontoris tee mis tahad ja ära arva, et mind huvitab kas kannad pesu.

Aga, kuidas saab üks haritud inimene panna võidunud lapi oma suu ümber?

Vot mina ka aru ei saa, miks neid lappe kantakse. Nii harva kui mina seda teen, siis vahet pole väga, ega see mul pool aastat ka pesemata ei ole 🙂 Aga sina vaheta ikka kenasti 10 korda päevas ja reosta loodust

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar ühekordset maski on autos, kasutan enamasti korduvalt ja lühiajaliselt, isegi kuni nädala jooksul (poes käies, tööl oma kabinetist väljas liikudes, mida eriti tihti ette ei tule). Kui on vaja rahvarohkemas kohas ja/või pikemalt järjest kanda, võtan uue ja viskan hiljem ära. Üks t-style korduvkasutatav riidemask on ka, aga seda olen üsna harva kasutanud, sest minu jaoks on see siiski võrreldes ühekordsetega ebamugavam (ei lase nii hästi õhku läbi). Praegu peaks see jope taskus olema, kasutan siis, kui ilma autota liikudes ootamatult vaja siseruumidesse minna on.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uhh, kui rõvedad naised kes ühte maski pidevalt kannavad. Loodan, et oma pesu vahetate ikka igapäevaselt

Igas maskiteemas on keegi, kes maski trussikutega võrdlema kukub. Maski tuleks iga 3 tunni tagant vahetada. Kui sa ise trussasid iga 3 tunni ei vaheta, siis hoia oma suu kinni.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uhh, kui rõvedad naised kes ühte maski pidevalt kannavad. Loodan, et oma pesu vahetate ikka igapäevaselt

Igas maskiteemas on keegi, kes maski trussikutega võrdlema kukub. Maski tuleks iga 3 tunni tagant vahetada. Kui sa ise trussasid iga 3 tunni ei vaheta, siis hoia oma suu kinni.

Hoia ise oma suu kinni! Mats oled!

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Min, vana laiskur, ei viitsi küll neid riidest maske pidevalt pesta. Kasutangi ühekordseid – korra ette ja siis kohe prügikasti. Mul on sel hooajal vist 200-300 tk juba kulunud.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Min, vana laiskur, ei viitsi küll neid riidest maske pidevalt pesta. Kasutangi ühekordseid – korra ette ja siis kohe prügikasti. Mul on sel hooajal vist 200-300 tk juba kulunud.

Rohepöörajad saavad sinu järgi mõne tuleviku prügisaare sedasi nimetada 🙂

Ei teagi, kui ikkagi korralikult prügikasti need panna, jõuavad need ikka prügimäele?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan ühekordseid. Karp on igas autos, paar-kolm ka kotis. Viskan ära, kui tundub, et nägu on maski taga higistanud ja vastikuks läinud. Või, kui olen sama maski juba 3. korda ette pannud, et korraks kuskile sisse astuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahetan kusagil korra nädalas kui juba närakas välja näeb.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirurgilised maskid küll mingit erilist kaitset ei paku aerosoolina leviva viiruse eest.
Soomes näiteks on soovitatud kasutada ffp2 maske ja neid ka laialdaselt kasutatakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

FFP maskid siin kohapeal pigem haruldased, ja kui kusagil müüaksegi, siis hind on johhaidii.

Ise tellisin neid Hiinast endale terve portsu. Palju seksikamad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kuidas teil praegu maskidega on?