Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas teil siis 13 ja reede möödunud on?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Kuidas teil siis 13 ja reede möödunud on?

Postitas:
Kägu

Täna ju 13 ja reede.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kuidas teil siis 13 ja reede möödunud on?

Põnevalt – ajakirjanik ja fotograaf käisid külas ja võtsin vastu tööalase otsuse, nüüd valmistun öiseks vahetuseks

Please wait...
Postitas:
kitah

huvitav, mitmel pool mujal maailmas on just 13ndat loetud õnnelikuks kuupäevaks, eriti kui veel reede ka juhtus olema. niisama nagu musta kassi just õnnetoojaks, mitte nagu meil, et halb märk, kui musta kassi näed.
olgem ikka positiivsed, ei ole mingit mõtet luua negatiivset reaalsust.

Please wait...
Postitas:
kukepliks

Vaga hea paev,paremat ei oska tahtagi.Hommikul tuli kone,et olen osutunud valjavalituks tookonkursil osalejate seast.Paremat asja ei oska tahtagi,olen oma erialast tood otsinud peaaegu aasta ja see on minu jaoks superpakkumine mis tuli.Mul on ka kuidagi nii olnud,et pigem 13 ja reede on olnud head paevad::)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu laps sündis 13-ndal. reedel:):)
Ja üldse on nr.13 õnne number, meie jaoks:)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma võitsin täna raha,taskud olid täitsa tühjad,saan vähemalt esmaspäevani välja venitada..

Please wait...
Postitas:
IE

no näed siis – positiivsust kui palju, aga ikka inimesed värisevad, et 13 ja reede ja ei tea, mis hullu nüüd juhtuma hakkab. midagi ei hakka, kui ise suures hirmus koperdiseks ei muutu, vaid just head asjad tulevad 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ise ebausklik just pole, pigem olen seda heaks päevaks pidanud. Täna aga on minu jaoks kahjuks väga kurb päev-suri lähedane sõber.

Please wait...
Postitas:
Kägu

njah, minul kyll hästi tänane päev ei läinud, suur must koer jooksis auto eest yle tee, sain ilusti pidama ja otsasöit sai välditud aga kesklinnas siis tunnen, et kärsahais, algul arvasin, et öuest tuli salongi, ikkagi ju tihedas liikluses jne. Siis lakkasid töötamas armatuuri tuled, siis järjest kustusid muud tuled, klaasipuhastusvedeliku paak pritsis end ise esiklaasile tyhjaks, kojamehed tömblesid elueest nii kaua kui ka nede töö lakkas. Mönus suitsuvine tuli kondikast sisse, kapotialt ka tulikojameeste juurest suitsu. Ise veel agaralt mötlensin, huvitav kas leegi ka ylesse lööb, aga seda ei juhtunud. Yhesönaga terve mu auto juhtmestik sai särtsu kusagilt ja kärsses läbi. Selle aasta köige önnetum päev ja yldse kogu mu elujooksul pole halvimat päeva olnud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma sünnitasin poja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ja muide auto panin kyll seisma kohe aga kojamehed ja ja tuled pölesid ja klaasipuhastusvedelik muud kui pritsis klaasi, isegi siis kui vötme välja vötsin.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
tädi Rähn

Käisin hambaarstil. Olen neist tuimestustest veel veidi segane.

Please wait...
Postitas:
kitah

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]njah, minul kyll hästi tänane päev ei läinud, suur must koer jooksis auto eest yle tee, sain ilusti pidama ja otsasöit sai välditud aga kesklinnas siis tunnen, et kärsahais, algul arvasin, et öuest tuli salongi, ikkagi ju tihedas liikluses jne. Siis lakkasid töötamas armatuuri tuled, siis järjest kustusid muud tuled, klaasipuhastusvedeliku paak pritsis end ise esiklaasile tyhjaks, kojamehed tömblesid elueest nii kaua kui ka nede töö lakkas. Mönus suitsuvine tuli kondikast sisse, kapotialt ka tulikojameeste juurest suitsu. Ise veel agaralt mötlensin, huvitav kas leegi ka ylesse lööb, aga seda ei juhtunud. Yhesönaga terve mu auto juhtmestik sai särtsu kusagilt ja kärsses läbi. Selle aasta köige önnetum päev ja yldse kogu mu elujooksul pole halvimat päeva olnud. [/tsitaat]
no aga vaata helgemat poolt – koera sa ju ikka alla ei ajanud ja autoga avariid ka ei teinud. mõtle, mis kõik oleks võinud olla ja nüüd olemata jäi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]njah, minul kyll hästi tänane päev ei läinud, suur must koer jooksis auto eest yle tee, sain ilusti pidama ja otsasöit sai välditud aga kesklinnas siis tunnen, et kärsahais, algul arvasin, et öuest tuli salongi, ikkagi ju tihedas liikluses jne. Siis lakkasid töötamas armatuuri tuled, siis järjest kustusid muud tuled, klaasipuhastusvedeliku paak pritsis end ise esiklaasile tyhjaks, kojamehed tömblesid elueest nii kaua kui ka nede töö lakkas. Mönus suitsuvine tuli kondikast sisse, kapotialt ka tulikojameeste juurest suitsu. Ise veel agaralt mötlensin, huvitav kas leegi ka ylesse lööb, aga seda ei juhtunud. Yhesönaga terve mu auto juhtmestik sai särtsu kusagilt ja kärsses läbi. Selle aasta köige önnetum päev ja yldse kogu mu elujooksul pole halvimat päeva olnud. [/tsitaat]

kindel, et juhtmestik maha põles- tehti see juba kindlaks? arvan pigem, et mingi kojameeste blokk vms. põles sul läbi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jep, meil ka halb päev. Sõitsime linnast koju, kui autol lõi ühtäkki aku tuli põlema ja roolivõim kadus ära. Kohe esimesse parklasse. Rihm oli võlli pealt ära tulnud, võlliots katki. Sinna see auto jäi. Jumal tänatud, et ise roolis polnud, vaid mees. Oleksin pidanud ise täna öösel minema meest tööle viima ja kaasas oleks olnud veel pisike poole aastane beebi. Kui auto siis oleks otsad andnud, ma küll ei tea, mis oleksin siis teinud. Ühtpidi väga kurb, et nii läks ja teistpidi hea, et just nüüd läks ja mitte öösel.

Please wait...
Postitas:
helje

Rahulikult. Varahommikul tööle, lõunast koju, pisike uinak (mitu päeva pikki päevi teinud), siis söök valmis ja nüüd naudin lihtat õhtut. Pool perest, kes kes tööl/kes pidus/kes vanematekodus. Meie mehe ja noorima lapsega naudime väikese pere mõnusid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul pole kahjuks olnud suurem asi päev, tervise pärast, aga oleks võinud muidugi veel hullem olla.
Kindlasti polnud hea päev ka neil paljudel, kes traumapunkti sattusid või muidu tuisu, libeduse ja olematu nähtavuse tõttu liikluses kannatada said. Täna on vist rekord avariide päev.
Ja kui palju halbu uudised täna tuli: EKA-jama jätkumine, Tarandi lapse õnnetus … tahaks rohkem häid uudiseid.
Äkki homme ongi parem juba. Loodame.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tegelikult on riike, kus see paha päev pole mitte 13 ja reede vaid 13 ja teisipäev…
Endal aga samuti ebaõnnestumised; samuti autoga!
Alarmi maha ei saanud, tegin võtmega lahti (oli kiire lapsele trenni järgi minemisega)ja siis see elektroonika kiilus nii kinni, et käima ei lähe ja võti ka süütest välja ei tule. Seisab nüüd õues, uksed lahti ja võti sees.
Naabritele murti majja sisse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Minu laps sündis 13-ndal. reedel:):)
Ja üldse on nr.13 õnne number, meie jaoks:)[/tsitaat]

Minu tütar samuti sündinud 13 ja reede ning nn.\”õnnemüts\” oli ka veel peas:)))

Please wait...
Postitas:
Quuu

[tsitaat]Täna ju 13 ja reede.[/tsitaat]
Peaks siis midagi juhtuma või?
Elame näeme, veel pool tunnikest aega.
Ah, mis seal ikka isegi uus aasta tuli suht rahulikult.
Aga mis ikkagi toimub 21.12.2012, jube põnev. Oli ikka õige saatulik päev?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paha, paha päev.Enneaegselt sündinud vennalapsele tehti raske operatsioon, oma laps jäi haigeks ja sõbranna poeg hukkus autoavariis.
Jube!!!

Please wait...
Postitas:
fia karl-iisak

Avastasin et väga hea elektroonilise raamatukogu leht on mahavõetud :S Väga paha!
Aga mõne eelneva kirjutajaga võrreldes oli see muidugi kökimöki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen haige (juba mitu päeva, aga täna kõige hullem, kuna nina kinni ja köha, siis magama ka minna ei saa), laps on haige. Avasin teema 23:59 ja alles nüüd sain teada, 13 ja reede. Aga tänu haigusele ei juhtunud minuga midagi erilist – kodust väljas ei käinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lahutasin (päriselt)

Please wait...
Postitas:
Duunja

Suri ootamatult kauaaegne peretuttav. Kaks nädalat tagasi matsime tema naise. Armastus…

Please wait...
Postitas:
Alfonss

[tsitaat]Lahutasin (päriselt)[/tsitaat]

palju õnne uue alguse puhul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rikkusin oma 70 eurose panni ära, selle sveitsi-lipu märgiga panni. Lasin õli liiga kaua kõrbeda (hull noh!) ja nüüd siis ongi panni elulugu läbi. Oli veel peaaegu uus. Hajameelsus mul.

Please wait...
Postitas:
helje

[tsitaat]Paha, paha päev.Enneaegselt sündinud vennalapsele tehti raske operatsioon, oma laps jäi haigeks ja sõbranna poeg hukkus autoavariis.
Jube!!![/tsitaat]
Tunnen kaasa!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sõitsin peale öövalvet bussiga kodu poole (maale) ja jäin magama… ärkasin nõksa enne lõpp-peatust. Sõitsin siis sama targalt jälle tagasi. Bussjuht soovitas linna armuke võtta, kelle juures ennast ennem kojusõitu välja magada…ei tea, kas pakkus ennast 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas selles nüüd 13.reede süü on, aga jäin haigeks üle pika-pika aja. Ja nii kehvasti pole ennast tükk aega tundnud.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas teil siis 13 ja reede möödunud on?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.