Esileht Hobinurk Kuidas teile Kersna autoportree meeldib?

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Kuidas teile Kersna autoportree meeldib?

Postitas:

Kersna on tõsine kukk.

Sisuliselt endast ja Liinast teha rahva raha eest selline pikk ülistuslugu, no ma ei tea, minu jaoks ülbus kõrgemal astmel.

Noppeid meediast eluloosaate teemal:

Kõigepealt – ma ei saa kindel olla, et kui mina ukse enda järel sulgen, viitsib keegi minust saadet tegema hakata. Ja kui viitsikski, siis – kas sina näed silmapiiril kedagi, kes suudaks seda minust endast paremini teha,” küsis Kersna Maire Aunastele antud intervjuus.

Kersna nentis, et on ERRi juhtkonnale sellise saate mõttest rääkinud juba oma viis aastat, aga seni pole ülemused nõusse jäänud.

„Aga kuna nüüd oli see ETV 65, siis nad arvasid, et oleks vaja kõige muu kõrval ka üht sellist suurt tummist tükki, suurt saadet,” rääkis telenägu, kuidas juhtkond lõpuks mälestussaate mõttega nõustus. „Kuna ma võib-olla natuke olen ennast tõestanud selliste suurvormide tegijana, siis ütlesid, et okei, las siis Kersna nokitseb, kui ta arvab, et sellest midagi tuleb. Kui ta võtab selle riski, siis tehku. Keegi varem pole sellise nahaalsuse ja häbematusega söandanud välja tulla.”

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tegelikult veidi imelik, kui elavale inimesele selline monument püstitatakse, saati siis veel inimese enda poolt.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on tema saated läbi aegade meeldinud ja ka see saade meeldis.  Ja Liina on väga ilus naine.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sattusin esimest osa nägema ja Kersna Kersnaks, aga mis värk ETV töötajatel oma saadete ülistamisega üldse on? Ükskõik millist saadet vaadata, kus räägitakse ETV ajaloost, siis räägitakse ülivõrdes kõigest sellest, mis omal ajal tehti. “See oli täiesti uus idee…”, “Seda polnud enne ETVs tehtud…”, “Keegi polnud varem julgenud…” jne. jne. Ja siis loomulikult see, kuidas keegi reeglitest üle astus ja jälle kuskile vaibale kutsuti ja nägu täis sõimati. Ja kui näitab vahele klippe neist “tohutult novaatorlikest” saadetest, siis on tegemist ikka masendavalt halva asjaga. Ootaks, et mõnikord keegi ETVs ka tunnistaks, et tegid nagu oskasid, aga välja kukkus totaalne kräpp, mida vaadati vaid sellepärast, et midagi paremat vaadata ei olnud, eriti Lõuna-Eesti inimestel. Põhja-Eestis vaadati nagunii rohkem Soome kanaleid.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Segadust tekitav saade selle aasta taustal. Saates on tähtsal kohal elu põhiväärtused. Ja meil siin tekib depressioon sellest et ei saa reisida ja ilm on talvisel ajal pime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulje jäi mulje nagu ta oleks juba surnud. Eriti imelik on endast sellist saadet teha. Ju ta pole siis ikka rahul ja talle tundub, et teda ei tunnustata piisavalt. Minu jaoks on see kõik väga halb maitse, mis mälestussaadet sa teed elavast inimesest, eriti veel endast, imelik peaks olema. Kas keegi mäletab mõnda teist ajakirjanikku, kes on iseendast sellise saate teinud?

Võrdlust Urmas Otiga kindlasti ei kannata. Ott oli lihtsalt karismaatiline ja huvitav inimene, temast räägivad lugusid teised. Eks ole loomulik ka, et kõigile ei saagi meeldida aga enne seda saadet meeldis Kersna kindlasti mulle rohkem, kui praegu.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin PM kommentaariumist sellise toreda tähelepaneku –

Enesekiitus on ikka ka nii delikaatne asi, et seda ei saa teiste hooleks jätta. Kui ise väsin, siis on käepärast kohe abikaasa, kes hädast välja aitab.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.12 20:19; 30.12 18:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Hobinurk Kuidas teile Kersna autoportree meeldib?