Esileht Pereelu ja suhted kuidas teile meeldiks elada majas, kus te midagi muuta ei või

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )

Teema: kuidas teile meeldiks elada majas, kus te midagi muuta ei või

Postitas:

elan mehe majas, mis ilmutab juba väsimuse märke. tapeedid kulunud, trepp vajab uuendamist, aias vaja põõsaid puid harvendada jne.

olen valmis mind häirivad pisimuudatused oma kuludega korda tegema, aga mees ei luba mul midagi teha, isegi mõne aknakatte muutmine on suur probleem.

seoses kõige sellega ei tunne ma end tema majas üldse koduselt, pole soovi koristadagi. mida koristada kui põrandal on suured praod ja võiks paigaldada uue põranda selleks, et ilus tulemus saavutada. aias ma ka ei soovi toimetada, sest aiamööbel on lagunenud ja eitea kust kasvama hakanud puud on risti rästi käiguteedel jalus.

mida teha ja kuidas mehe meelt muuta? või on ainuke lahendus väljakolimine?

+10
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 12:33; 20.10 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viige raha paarinõustajale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas meest ennast ei häiri? Mis ta põhjenduseks toob? Kas te enne kokku kolimist ei arutanud siis, kuidas te elama hakkate või millistel tingimustel sinna majja kolid?

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma elaks sellisel juhul visiitelu. Või ei oleks üldse koos sellisega.

+32
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaua te olete koos elanud üldse? On teil lapsed ja ühine raha või kuidas majandate? Kui alles värske kooselu ja kolisid sinna mitte ammu, siis liiga jäiga inimesega võiks kaaluda isegi väljakolimist, kui on ka muid nii imelikke kombeid. Kuid, ma tean mõnda pikaajalist abielupaari, kes elanud koos aastakümneid ja peaaegu iga uuenduse puhul  on mees vastu sõdinud, öeldes, et pole vaja, saab nii ka nagu on, pole vaja. Tema peamine põhjus on see, et temal polevat vaja, siis see ,et ta ei taha ise kätt külge panna, tahab oma mugavust ja mitte muutusi, siis ta ei taha uuendusi, kasutab oma veneaegseid  tööriistu näiteks, kuigi nendega palju aeganõudvam nii viilida kui lihvida näiteks. Siis ta ei taha ka raha kulutada, naine on hea majandaja ja ütleb, et polegi vaja, ostan ise, nad on pensionärid. J siis ta ei taha lõpuks seda ebamugavust, mis näiteks tapeetimisega kodus kaasneb, isegi juhul, kui ta ise mitte midagi ei tee. Naine sellest pole hoolinud, on ikka tasapisi tegutsenud ja mees lõpuks tasapisi leppinud. Kuid neil on kõik ühine vara, koos eluajal ostetud. Kui naine tahaks aga midagi väga suurt korda saata, et paneb uue katuse ja mees lepib hiljem, siis see ei läheks läbi. Liiga kallite asjade puhul see ei toimi. Minu tädi ja onu, sp tean.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga äkki ostad ise maja, kus võid kõike pidevalt ringi teha ja kutsud mehe sinna elama?

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaua te olete koos elanud üldse? On teil lapsed ja ühine raha või kuidas majandate? Kui alles värske kooselu ja kolisid sinna mitte ammu, siis liiga jäiga inimesega võiks kaaluda isegi väljakolimist, kui on ka muid nii imelikke kombeid. Kuid, ma tean mõnda pikaajalist abielupaari, kes elanud koos aastakümneid ja peaaegu iga uuenduse puhul on mees vastu sõdinud, öeldes, et pole vaja, saab nii ka nagu on, pole vaja. Tema peamine põhjus on see, et temal polevat vaja, siis see ,et ta ei taha ise kätt külge panna, tahab oma mugavust ja mitte muutusi, siis ta ei taha uuendusi, kasutab oma veneaegseid tööriistu näiteks, kuigi nendega palju aeganõudvam nii viilida kui lihvida näiteks. Siis ta ei taha ka raha kulutada, naine on hea majandaja ja ütleb, et polegi vaja, ostan ise, nad on pensionärid. J siis ta ei taha lõpuks seda ebamugavust, mis näiteks tapeetimisega kodus kaasneb, isegi juhul, kui ta ise mitte midagi ei tee. Naine sellest pole hoolinud, on ikka tasapisi tegutsenud ja mees lõpuks tasapisi leppinud. Kuid neil on kõik ühine vara, koos eluajal ostetud. Kui naine tahaks aga midagi väga suurt korda saata, et paneb uue katuse ja mees lepib hiljem, siis see ei läheks läbi. Liiga kallite asjade puhul see ei toimi. Minu tädi ja onu, sp tean.

oleme koos üle 10 aasta, ühiseid lapsi pole ja rahakotid on eraldi. oma raha ta pole nõus sentigi remondiks panema, aga isegi tasuta asju ei tohi muuta – näiteks käiguteel olevat puud maha võtta.

kuna maja on muidu aus ja muus osas me sobime, siis pakkusingi lahenduseks et teostan remonttööd ise. aga ta ei luba seda ka, tahab et kõik oleks nii nagu alati on olnud. mul aga tekib iga päevaga järjest suurem apaatsus selle nö kodu suhtes.

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 12:33; 20.10 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei meeldiks ja ei elakski sellises majas. Miks ma peaks elama “kellegi juures”, tahan ikka elada kohas, kus tunnen end kodus.

maja on muidu aus

Mida see veel tähendab?

+16
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 13:17; 20.10 14:11; 20.10 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elaks oma pinnal oma elu. Visiitsuhtel on ka väga palju plusse.

Olen elanud äia-ämma majas mõned aastad, seal ka midagi teha ei võinud, va koristamine, mida oli omakorda halb teha, sest kõik oli vana ja pikaajaliselt määrdunud. Meil terendas ees õnneks oma elu peale minek, oli, mida oodata. Meil oli veel see olukord, et mees ka ei võinud oma vanemate majas midagi teha :). Absoluutselt kõik lagunes, lagunenud asjad tehti korda pealiskaudselt ja minimaalsete vahenditega.

Mõttetu elu. Peres võiks maailmavaade ja raha kasutamise harjumus olla ikka ühesugune. Ka kodu hubasusest võiks olla arusaamine ühesugune.

+25
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mulle ei meeldiks ja ei elakski sellises majas. Miks ma peaks elama “kellegi juures”, tahan ikka elada kohas, kus tunnen end kodus.

maja on muidu aus

Mida see veel tähendab?

Kurb on näha, kuidas inimeste keelekasutus muutub ühe piiratumaks, enam ei saada lihtsatest väljenditest aru, sest teatakse vaid sõna kitsaimat tähendust.

http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=Aus&F=M

Muide, on lausa üks Heldur Karmo laul, kus on järgmised sõnad:

Nüüd elan Mustamäel,

korter on aus ja hea …

+34
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks küll peaks niisuguses majas (ja niisuguse inimesega)  elama? Iga liigutusega antakse ju mõista, et see on TEMA kodu ja omand ning mitte sinu oma.

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb on näha, kuidas inimeste keelekasutus muutub ühe piiratumaks, enam ei saada lihtsatest väljenditest aru, sest teatakse vaid sõna kitsaimat tähendust. http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=Aus&F=M Muide, on lausa üks Heldur Karmo laul, kus on järgmised sõnad: Nüüd elan Mustamäel, korter on aus ja hea …

Kuidas sinu EKI-link siin aitama pidi?
Tahtsingi teada konkreetselt teemaalgatajalt, mida tema antud olukorras selle ausa majaga mõtleb. Tema enda oma see maja pole ju kuskilt otsastki ja hea ka eriti mitte. Sulle piisab faktist, et lihtsalt kellegi teise oma laenuvabalt, et ausaks nimetada? Mis “aus maja”, kui laguneb, korrastamata ja haiseb?

+8
-25
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 13:17; 20.10 14:11; 20.10 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tahaks ja ei elaks sellistel tingimustel. Kui ühiseid lapsi ei ole siis ei ühenda seal vanas majas Teid ju midagi. Elaja investeeri ikka oma kinnisvaras.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 14:19; 22.10 09:50; 22.10 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et inimesed muutuvad sageli vananedes selliseks, et muutusi ei taha. Mõnele noorele inimesele need ka muidugi ei sobi. Ja oma kodus ei märka inimesed sageli jama, plekke, kulumist ja prügi. See on hiilinud sinna aja jooksul ja inimene on ka aja jooksul harjunud.

Mulle on küll selge, et see pole sinu kodu. Sa ei tunne ennast selle kulunu sees koduselt nii nagu mees tunneb. Temal on aga õigus omanikuna otsustada, sinul mitte – ka selline olukord vähendab sinu kodutunnet.

Ma ütleks südames sellest kohast selgelt lahti. Kodutuid inimesi on küll ja veel ja see pole üldse nii hull, kui sul on katus peakohal. Elaks seal majas lihtsalt, aga koduks seda ei pea. Teine variant on muidugi, kui sulle ikka Kodu nii oluline on, et otsidki seda mujalt. Ehk on 10 aasta jooksul natuke raha kogunenud ja õnnestub midagi osta või leiad üüritava maja või korteri, kus sulle rohkem meeldib ja kus saad oma järgi asju sättida ja tegutseda. Ja nagu varasemalt soovitatud – visiitkooselu. Lahku võib ka muidugi minna, kui arusaamatused üle pea kasvavad…

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.10 14:20; 20.10 14:23; 22.10 11:13; 23.10 00:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb on näha, kuidas inimeste keelekasutus muutub ühe piiratumaks, enam ei saada lihtsatest väljenditest aru, sest teatakse vaid sõna kitsaimat tähendust. http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=Aus&F=M Muide, on lausa üks Heldur Karmo laul, kus on järgmised sõnad: Nüüd elan Mustamäel, korter on aus ja hea …

Kuidas sinu EKI-link siin aitama pidi?

Tahtsingi teada konkreetselt teemaalgatajalt, mida tema antud olukorras selle ausa majaga mõtleb. Tema enda oma see maja pole ju kuskilt otsastki ja hea ka eriti mitte. Sulle piisab faktist, et lihtsalt kellegi teise oma laenuvabalt, et ausaks nimetada? Mis “aus maja”, kui laguneb, korrastamata ja haiseb?

No ma ei tea, Mustamäe korterid pole ka teab mis “ausad” ju tegelikult, kuigi uuena vast olid veidi mugavamad. Kui majas on siit ja sealt on vaja nokitseda, see ei tee maja vähem ausaks, kui ta põhikonstruktsioon on korras ja isegi ruumide jaotus sobiv ja meeldiv, siis on maja aus mis aus.

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.10 14:20; 20.10 14:23; 22.10 11:13; 23.10 00:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea, Mustamäe korterid pole ka teab mis “ausad” ju tegelikult, kuigi uuena vast olid veidi mugavamad. Kui majas on siit ja sealt on vaja nokitseda, see ei tee maja vähem ausaks, kui ta põhikonstruktsioon on korras ja isegi ruumide jaotus sobiv ja meeldiv, siis on maja aus mis aus.

Ehk on elujärg Mustamäe valsi ajast siiski niipalju edenenud, et selle väljendi tähendus võiks juba veidi teine olla kui lihtsalt katus pea kohal, aga hea küll siis

+5
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 13:17; 20.10 14:11; 20.10 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus küsimusele: üldse ei meeldiks.

Ma olen kuulnud öeldavat, et miski ei aja paare nii efektiivselt tülli kui ühine remonditegemine. Ise oleme ka seda kogenud mingi värvi valimise juures (õnneks leidsime peatselt kompromissi ja leppisime ilusti ära). Aga kui ma ikka absoluutselt ühtki liigutust ei tohiks oma kodus teha, no ma ei tea. Katsuksin ikkagi mehele selgitada, et vaevalt keegi on nõus niimoodi elama, kirjeldaksin talle oma tundeid (apaatsus, kodutunde puudumine). See võib olla vastuvõetav mõneks ajaks, näiteks tudengina või üldse noorelt, kui mõtled, et tõeliselt omas kodus elamise aeg on veel ees. Aga kui midagi oodata ka pole, siis järgmises elus oma koju jõudmine on siiski liiga abstraktne lohutus. Kui mees sellest ikka üldse aru ei saa, siis ma mõtleks tõsiselt järele, kas ikka tõesti “muus osas me sobime” või kujutasin ma seda endale ette.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleme koos üle 10 aasta, ühiseid lapsi pole ja rahakotid on eraldi. oma raha ta pole nõus sentigi remondiks panema, aga isegi tasuta asju ei tohi muuta – näiteks käiguteel olevat puud maha võtta. kuna maja on muidu aus ja muus osas me sobime, siis pakkusingi lahenduseks et teostan remonttööd ise. aga ta ei luba seda ka, tahab et kõik oleks nii nagu alati on olnud. mul aga tekib iga päevaga järjest suurem apaatsus selle nö kodu suhtes.

No sellel mehel on siis ka ju muud kiiksud, ega maja ainus saa olla. Käibki auklikes riietes, veeretab senti, käitub kui ihnuskoi ja vaadetelt vanamoeline?

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.10 16:48; 21.10 15:02; 21.10 20:11; 21.10 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma tuba, oma luba. Sinu puhul siis mehe maja, mehe luba. Eks tuleb leppida. Mees peab ju ka leppima, et tal on kirjaoskamatu naine, kes ei tea, et lause algab suure tähega.

+1
-29
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav olukord, ainult et meie elamegi visiitelu, minul on oma kodu ja mehel oma kodu. Mina olen võtnud tema kodu kui tasuta hotelli, milles ma peatun – hotellina kärab küll, koduna mitte. Ja siis viibib tema mingi aja minu pool. Meil nii toimib ja olmelisi arusaamatusi ei ole.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei suudaks elada sellises kohas, ei kannata elu mingis võidunud tapeetidega, kulunud põrandalaudadega majas.  Visiitsuhe oleks sobivam.

Sarnased tuttavad on ka endal, ainult nüüd juba mõlemad räägivad, kuidas nad maja remontima hakkavad, mõtted on lennukad ja uhked, ainult 20 aastat ei ole nad midagi teinud, nüüdseks on pensionärid ja ilmselt see remont jääbki tegemata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei suuda ega taha elada “kodus” kus mul puudub otsustusõigus. Leian, et kui inimesed juba koosellu/abiellu astuvad siis võiks olmeteemad olla ikka ühised ning kodune majandamine samuti.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaua te olete koos elanud üldse? On teil lapsed ja ühine raha või kuidas majandate? Kui alles värske kooselu ja kolisid sinna mitte ammu, siis liiga jäiga inimesega võiks kaaluda isegi väljakolimist, kui on ka muid nii imelikke kombeid. Kuid, ma tean mõnda pikaajalist abielupaari, kes elanud koos aastakümneid ja peaaegu iga uuenduse puhul on mees vastu sõdinud, öeldes, et pole vaja, saab nii ka nagu on, pole vaja. Tema peamine põhjus on see, et temal polevat vaja, siis see ,et ta ei taha ise kätt külge panna, tahab oma mugavust ja mitte muutusi, siis ta ei taha uuendusi, kasutab oma veneaegseid tööriistu näiteks, kuigi nendega palju aeganõudvam nii viilida kui lihvida näiteks. Siis ta ei taha ka raha kulutada, naine on hea majandaja ja ütleb, et polegi vaja, ostan ise, nad on pensionärid. J siis ta ei taha lõpuks seda ebamugavust, mis näiteks tapeetimisega kodus kaasneb, isegi juhul, kui ta ise mitte midagi ei tee. Naine sellest pole hoolinud, on ikka tasapisi tegutsenud ja mees lõpuks tasapisi leppinud. Kuid neil on kõik ühine vara, koos eluajal ostetud. Kui naine tahaks aga midagi väga suurt korda saata, et paneb uue katuse ja mees lepib hiljem, siis see ei läheks läbi. Liiga kallite asjade puhul see ei toimi. Minu tädi ja onu, sp tean.

oleme koos üle 10 aasta, ühiseid lapsi pole ja rahakotid on eraldi. oma raha ta pole nõus sentigi remondiks panema, aga isegi tasuta asju ei tohi muuta – näiteks käiguteel olevat puud maha võtta.

kuna maja on muidu aus ja muus osas me sobime, siis pakkusingi lahenduseks et teostan remonttööd ise. aga ta ei luba seda ka, tahab et kõik oleks nii nagu alati on olnud. mul aga tekib iga päevaga järjest suurem apaatsus selle nö kodu suhtes.

Mina ei hakkaks sellises seisus üldse kaaluma, et isegi paar senti oma raha mehe majja panna. Oleksin kõik need 10+ aastat igakuiselt selle summa, mis muidu üürile oleks kulunud, kõrvale pannud ja praeguseks oleks mul raha, et väiksem korter ilma laenuta kohe välja osta. Ja seal teeks siis täpselt niimoodi remonti nagu tahan.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 19:06; 21.10 19:30; 22.10 00:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on vanemad sellised. Oleme vennaga pakkunud küll ja veel, et aitame korda teha. Et viime panipaikadest ära sinna 40 aasta jooksul seisma pandud vanad (ja katkised) kodumasinad, purgid, plekitükid jms “äkki läheb vaja kraami”. Et laseme kevadise kampaania ajal EMEX-il aia äärest ära viia kümmekond vana autot. Kõik autod, millega isa on elu jooksul sõitnud, on seal väljanäitusel. Ei, mitte midagi ei tohi teha! Las olla, neid ei häiri. Äkki läheb vaja.

TA kuidas teie kokku kolimine käis? Kas see toimus sinu initsiatiivil, või mees kutsus sind? Tema käitumisest jääb mulje, et sa pole seal eriti oodatud, et ta pigem talub sinu sealviibimist. Igatahes hoolib ta oma majast ja sealsetest asjadest rohkem, kui sinu heaolust.

Loodan, et sul on kusagil ka oma kodu, kust sa mehe juurde koliksid? Mina ilmselt koliks oma koju ja kui mees sellest hirmsasti ei solvuks, siis jätkaks suhtlemist visiitsuhtena. Enne võib-olla peaks veel maha viimase jutuajamise. Midagi stiilis:  Toomas, kas sinu arvates peaksin ma ennast siin sinu majas hästi tundma? Kas sulle on oluline, et mina ennast siin hästi tunneks? Siis ma peaksin saama seda keskkonda siin veidi ka enda käe ja maitse järgi ümber kujundada. Praegu on see sinu kodu, mina ei tunne ennast siin koduselt.

Kui mees selle jutu peale ikka ütleb, et ei tohi midagi muuta, siis ütle, et kahju küll, aga sel juhul kolid sa oma koju tagasi, sest sa ei suuda elada sinule täiesti võõras kohas. Lahku minna ei soovi, aga soovid elada kohas, mida saad vähemalt osaliseltki oma tahtmise järgi luua. Ja kolidki.

Eks sa pead ise mõtlema, kas välja kolimise jutu peale mees on nõus laskma midagi muuta või mitte? Kui ei, siis ilmselt tal on suhtest sinuga üsna ükskõik. See muidugi on piisav põhjus välja kolida. Iseasi, kas sul on kuhugi kolida? Kus sa enne elasid?

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga ta ei luba seda ka, tahab et kõik oleks nii nagu alati on olnud.

Mees, möku ja kõnehälbega nagu nad on, annab iga oma keharakuga mõista, et naine, mine ära, no mine ükskord minema, krt, sa segad mind oma remontimise ja muu juraga…
Ei, naine on samasugune, aru ta ei saa ja kukub teematama. Et kuidas teil või mis teie teeksite jne.

Meie ju ei ela sellst lolli elu, kust me teame, mida me antud rumalks olukorras teeksime, sest me ei satu sinna kunagi.
Vblla ainult: Vanamees, nüüd hakkad remontima ja kui sulle ei sobi, siis elad siis üksi edasi. Nii lihtne ongi.
Mismõttes mina hakkan oma raha sinu majja investeerima? Kukkusid või? Kui pool minu nimele kirjutad, siis vaatame. Enne lutsi oma sedasamust…

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 19:49; 21.10 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teie mure pole mitte niivõrd selles mehe majas, vaid erinevates väärtushinnagutes. Miks temaga üldse koos oled? Ja veel – isegi kui ta peaks meelt muutma ja lubama sul oma isikliku raha eest midagi teha, siis ÄRA TEE! Jääd mõttetult kõigest ilma, kui härra ühel hetkel otsustab, et oma majas elab ta ise ilma sinuta. Pane parem kõrvale see raha. Sellise veidra mõtteviisiga ja ilmselt koonrid mehed tasub endast võimalikult kaugel hoida. Seega kui sa pole just temast sõltuv või meeleheitel, et üks mehekont ikka majas oleks, siis soovitan hakata mõtkema iseseisva elu peale. Veidrikud ei muutu.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muutuvad ikka. Nimelt hullemaks.

TA-le ütlen: Lõpeta mehe kallal naaksumine ja jookse. Võid muidugi ka jalutada, aga lihtsalt minul oleks küllalt kiire sellise jobu juurest minema saamiseks. Aga äkki su karikas pole veel täis? Mis kabelimatsu sa ootad, et su silmad lahti läheksid?

+10
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Omandisuhe paneb KÕIK paika. Nii lihtne see ongi.
Elu hakkaks sujuma kui te hangiksite kaasomandi, aga seda vist plaanis pole.
Teemaalgataja pole sõnagi maininud, kas ja kus tema enda päriskodu on? Kusagilt sa ju tulid, omad sa kinnisvara?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 00:10; 21.10 16:23; 21.10 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled ikka kindel, et mees on vaimselt terve? Pole võimalik, et terve inimesega ei saa kokkuleppele nii lihtsates ja elementaarsetes asjades.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina elan ka mehe majas ja abielus me ei ole. Meil küll miskit katki ei ole, kõik on terve ja korras aga otsustamine käib nii, et mees laseb mul kõik poed läbi käia, valida mitu varianti välja, siis läheb vaatab seda ja ostab midagi hoopis muud ja kokkusobimatut, sest see oli odavama hinnaga. Kuigi mina ostaksin hea meelega ise, ta ei peaks maksmagi. Aga kuna ta ei taha, et minul maja peale mingeid õiguseid tekiks, siis ta tahab maja remondid ise maksta. Ma olengi otsustanud, et seni, kuni me koos elame, elan nagu üürikorteris. Laste kodu see on, minu oma mitte. Tegutsen maja nimel minimaalselt ja veedan oma aega muude meeldivate asjadega tegeledes. Katsun ka kõrvale panna korteri raha. Kuni mees endale ja lastele maja ehitas, toitsin-katsin mina kogu peret ja kõik igapäevased kohustused olid minu peal. Sama mehelt ma siiski vastu ei oota, vaid katsun ikka ise pooled või üle poolte pere kuludest katta ja korteriraha selle kõige kõrvalt kokku kraapida. Mees lihtsalt ei saaks minu motivatsioonist aru ja pole mõtet ilma asjata peret enneaegselt ka lahku lüüa tülide tõttu.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.10 12:03; 21.10 14:42; 21.10 15:24; 22.10 12:41; 22.10 21:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )


Esileht Pereelu ja suhted kuidas teile meeldiks elada majas, kus te midagi muuta ei või