Esileht Pereelu ja suhted kuidas teile tundub?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: kuidas teile tundub?

Postitas:

Mul on mehega väga erinevad arusaamised asjadest.Mulle meeldivad korralikud asjad ja sobilikud tüdrukule.Mees aga käis üksi poes ja valis välja pisemale tüdrukule tossud 9e.Mis olid poiste omad täielikult.käisime ka koos vaatamas ja kui ütlesi,et mulle ei meeldi,siis hakkas lõugama,et nii odav ja see pärast ei meeldi oleks 40 siis meeldiks.Tahan oma tüdrukutele ikka ilusaid asju osta.Suuremale vaatas ka 19e,sellega oleks isegi nõustunud aga sobivat numbrit polnud ja jäidgi ostmata.Ma saan aru,et kui tõesti rahas oleks asi,aga ise ta ostab mingeid mõtetuid aktsiaid kokku.Mule siis ütles,et ega ta tossudega midagi ei teeni sellega aga küll.Samuti enda autole kulutab palju vaja.Riided pole tõesti asjad millele tema vaataks.Nüüd oleme ikka täielikult tülis selle pärast.Ja ta ei taha et mina tööle läheks,põhjendads,et siis kannatab kool kus käin ja tema peab selle ikka kinni maksma.Oskate öelda on mingi naiseliku kavaluse nippe kuidas selliseid mehi paika panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis ajast põhikool tasuline on? õppida oleks sul vaja küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte meest ei tule sul paika panna, vaid oma mõttemaailma. Panusta rohkem aega oma õpingutele ja vähem mõttetutele riidehilpudele, ära ürita oma lastest mingeid tibisid kasvatada, kelle jaoks riided on inimese juures ilmatuma tähtis komponent.
Pealegi, miks peavad laste riided ainult sulle meeldima, võib-olla mehele meeldivad teistsugused asjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitmendas klassis käid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Pereelu ja suhted kuidas teile tundub?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.