Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas tekitada töötahet?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kuidas tekitada töötahet?

Postitas:
Kägu

Kuidagi ei viiiiiiiiiitsi………

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tundub, et ehk pole sul motivaatorit? Proovi analüüsida seda, miks sul on vaja tööd teha? On see siis materiaalne soov või mitte. Mis see sulle annab, miks see on oluline?
Ütleme, et töötahe on seotud materiaalsusega, kuum teema on kinnisvara. Kui tööl käid saad raha, kui teenid raha piisavalt, saad sa selle kõrvale panna. Koguv raha kasvab, ning mingi hetk on summa koos, et sissemakset teha oma kodu ostuks.
Ürita vastata küsimustele miks peab ja näe suuremat pilti. Siis tuleb ka see tahe ja soov. Kui sa ei suuda vastata nendele küsimustele, siis järelikult pole see sinu teema, eriti kui selle tegemine teeb sind õnnetuks, tuleks välja uurida tegevus, mis paneks sinu tahtmise tööle ja liikuda uue eesmärgi suunas. Muidugi ei tasu seda võrrelda sellega, kus on kohustused, nagu nõudepesemine, mõne asjaga tuleb ennast lihtsalt sundida ja parimaks motivaatoriks on siis see heaolutunne, et nüüd miskit ebameeldivat on tehtud.
Hea viis enda sundimiseks, asjade alustamiseks/saavutamiseks on nimekirja tegemine. Sa ei pea sinna tohutus hulgas kirjutama, mis kõik vaja teha on. Alusta päev korraga. Näiteks sul on vaba päev, aga teha on nii palju (kellel siis poleks?). Jaga suured ülesanded väikesteks etappideks. Võta vabalt, kirjutagi näiteks et sellel vabal päeval sa – paned pesu pesumasinasse, pesed nõud ära, käid tolmuimejaga elamise üle, küpsetad pirukat. Sea endale valmis preemia. Kui ülesanded on tehtud, lubad netflixist endale kaks osa seriaali vaadata. Ja kirjuta kindlasti paberile, tööde mahakriipsutamine on nagu teraapia, uskumatu rahulolutunne.

0
0
Please wait...

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas tekitada töötahet?