Esileht Ilu ja tervis Kuidas tervislikult kaalu tõsta?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kuidas tervislikult kaalu tõsta?

Postitas:

Tahaksin paar kilo kaalus juurde võtta, et natuke “pehmust” juurde saada, aga siiani pole see kuidagi õnnestunud (kaalun 58 kg ja 176 pikk). Kas see on üldse võimalik? Ma ei saa süüa nisutooteid (kõht läheb lahti) ja loomsed rasvad ka ei sobi (sealiha, koor, jäätis jne) kuna kolesterool kõrgevõitu. Magusat ei saa ka palju süüa, see paneb mul veresuhkru kõikuma ja tekitab halba enesetunnet. Söön 3 põhitoidukorda ja 3 vahepala iga päev ja ausalt öeldes ei suuda enam suuremas koguses süüa. Söön palju puuvilju ja pähkleid. Oskab keegi veel soovitada tervislikke toite, mida süüa, et kaalu tõsta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söö sama palju nagu nüüd aga liigu vähem.
Kasuta toidus rohkem taimset rasva

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sööksin vist lõpmatuseni oma lemmikuid – pähkleid ja mandleid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõutrenn ja valk on võtmesõnad. Valku saab ka kalast, teistest mereandidest, ubadest, kodujuustust (piimatooteid vist said süüa). Magusa jätaks üldse võimalikult palju menüüst välja, suhkru tekitatud põletikulised protsessid on põhilised kõrge kolesteroolitaseme taga olevad süüdlased.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 07:52; 08.02 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 172/53, terve täiskasvanuea olen olnud samas kaalus ja aastatepikkune kogemus näitab, et ainult toitumisega ma rohkem juurde ei saa. Söön küll üsna tervislikult, samas ei piira mingeid energiarikkaid toiduaineid (palju pähkleid, seemneid, oliiviõli, avokaadot, kaunviljad jne), mida just selliseks nn tervislikuks kaalutõusuks soovitatakse. Ilmselt on tõesti intensiivne jõutreening see, mis aitaks ehk mõne kilokese juurde tuua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks mõte veel: tofu ja muud sojatooted. Lisaboonus on see, et soja kipub östrogeenitaset kõrgema suunas mõjutama ja just see hormoon aitab kaasa rasvakihikese tekkimisele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 07:52; 08.02 11:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas tervislikult kaalu tõsta?