Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas toimida – ostsin tundmatult saidilt paypaliga

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kuidas toimida – ostsin tundmatult saidilt paypaliga

Postitas:
Kägu

Maksin ära ja alles päev hiljem avastasin, et tellimuse kinnitust ei saanudki. Logisin paypali sisse ning poe ega müüja nime polegi tellimusel näha, on vaid meiliaadress, mis ei näe välja nagu meiliaadress ning mingi nimi hieroglüüfides. tagantjärele targana siis lasi poe lk läbi turvalisusekontrolli ja no muidugi – punane, mustas nimekirjas.

Paypalis paistab aga et ei saa dispuuti avada enne kui pole müüjaga kontakteerunud. Müüjaga aga polegi kusagilt kontakti võtta. Läksin resolution center => report a problem =>valisin reporditava tehingu  ning sealt edasi on vaid 4 varianti, millest ükski ei sobi: 1) ei saanud kaupa 2) kaup ei vasta kirjeldustele 3) kahtlase tegevuse reportimine 4) summa vaidlustamine. Mitte ühegi edasised valikud ei lase edasi / ei sobi. Kas peangi nüüd ootama kuid ja siis reportida nr 1) kaup ei saabunud? kas tõesti varem tehigut tühistada ei saa?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3) kahtlase tegevuse reportimine on ju vägagi asjakohane!

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3) kahtlase tegevuse reportimine on ju vägagi asjakohane!

Et siis oodata mingi kuu ja siis reportida?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eh, saatsin ära ja kommentaari muuta ei saa . . . Et siis lisaks eelmisele – nagu öeldud, ei saa ma praegu reportida, ükski valik sealt ei lase edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja midagi muud praegu paypalis mul süsteem teha ei lase, ütleb, et kontakteeru enne müüjaga. Kuid müüjaga ei saa kontakti kuna tal puuduvad kontaktandmed!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sa võid ju oma tellitud asja ka kätte saada, liiga vara vast pabistad. Kas summa oli suur?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja midagi muud praegu paypalis mul süsteem teha ei lase, ütleb, et kontakteeru enne müüjaga. Kuid müüjaga ei saa kontakti kuna tal puuduvad kontaktandmed!

Kas veebilehel kus ostu tegid pole ka müüja kontaktandmeid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja midagi muud praegu paypalis mul süsteem teha ei lase, ütleb, et kontakteeru enne müüjaga. Kuid müüjaga ei saa kontakti kuna tal puuduvad kontaktandmed!

Kas veebilehel kus ostu tegid pole ka müüja kontaktandmeid?

Seal on, kuid poe kohta imelik, mingi nimi, tähtederida ja @gmail.com. Eks võin ju kirjutada sinna ja küsida, miks nende leht mustas nimekirjas on ja kus on tellimuse kinnitus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saatsin meili, näis, kas sellest on kasu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui ebaysse läks raha pangakaardilt, siis saad ka läbi panga  tehingu tühistamise algatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui ebaysse läks raha pangakaardilt, siis saad ka läbi panga tehingu tühistamise algatada.

Raha läks maha mu paypali saldolt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa ostsid mingi paruka vm, siis palju õnne, saad mingi super saasta.

Lisaks on see pood netist kadunud max 10 päeva jooksul. Tee screenshotid nii tellimusest kui poe lehest, kus oleks näha nii veebiaadress kui kontaktandmed.

Jah, sinna hieroglüüfidega e-mailile kirjutadki. Hiljem Paypal tahab teie kirjavahetust näha.

Aga üldiselt võid juba ette selle summa “koolirahana” maha kanda, midagi asjalikku sa sealt ei saa; kui üldse midagi saad. Üldiselt nad midagi ikka välja saadavad, kuid see saab olema väga kaugel sellest, mida sa tegelikult enda arvates tellisid.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, sinna hieroglüüfidega e-mailile kirjutadki. Hiljem Paypal tahab teie kirjavahetust näha.

Aga üldiselt võid juba ette selle summa “koolirahana” maha kanda, midagi asjalikku sa sealt ei saa; kui üldse midagi saad. Üldiselt nad midagi ikka välja saadavad, kuid see saab olema väga kaugel sellest, mida sa tegelikult enda arvates tellisid.

Kirjuta jah sinna meilile, tee kuvatõmmised kõigest ja mõne aja pärast vaidlusta paypalis.

Ise sellistest poolkahtlastest kohtadest ainult Paypaliga maksangi, sest olen korduvalt Paypalis raha tagasi saanud.

Kui oodata ei taha, siis võid kohe ka vaidlustada selle kahtlase tegevusega aga siis peaks sul olema Paypalile kvatõmmised näidata, milline oli enne, milline peale makset. Ehk siis tõendeid on vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänan nõuannete eest, nii tegingi nagu viimane kägu soovitas – avasin dispuudi, et kaup jäi saabumata. Müüja ujus kiiresti välja ja andis vale jälgimiskoodi, mis näitas, et kaup on kohale jõudnud kuhugile Austraaliasse. Paypal siiski tagastas mulle kogu summa.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas toimida – ostsin tundmatult saidilt paypaliga